Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 243 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8508290 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Aras gibi olur kadroyu bile göremez, Oğuzhan Aydoğan aynı şekilde.. Şenol hoca güvenmediği adamları bi hamlede siliyor, bu tarz bi adamın da Şenol Hoca'nın istediği tarzda birisi olacağını sanmıyorum ama bekleyip göreceğiz. Aynı şekilde seneye Mitrovic yine kadroya girmekte zorlanacaktır..
zorlanması gayet normal orda yerinde marcelo oynuyor.
daha iyi olan formayı kapar demekki marcelodan daha iyi olması gerekiyor
futbolda rekabet denen şeyde bu oluyor zaten.
siz istiyorsunuz kadroya sürekli dünya yıldızı gelsin yok öyle bir dünya

Çevrimdışı Onur Küçük

Mitrovic'in performansını şu an için tartışmak doğru değil . Aboubakar, Talisca ve şimdi de Mitrovic. Bu oyunculara doğru sistemde doğru oyuncularla doğru rol verilirse aşama kaydetmemeleri için bir neden yok. Mitrovic oyun görüşü üst seviyede geriden rahat oyun kurabilen geriden takıma destek sağlayabilen lider potansiyelini taşıyan bir stoper. Az basit hata yapan defansı çekip çevirecek bir sol stoperin olduğu , kanat açık oyuncularının daha fazla defansa yardıma geldiği , 6 numaraya Tolgay'ın monte edilebildiği bir düzende Mitrovic'in  ve takımın performansının katlanacağına inanıyorum. Bunlar da pat diye hemen şimdi olabilecek şeyler değil.

Çevrimiçi Necmi

Mitrovic'in performansını şu an için tartışmak doğru değil . Aboubakar, Talisca ve şimdi de Mitrovic. Bu oyunculara doğru sistemde doğru oyuncularla doğru rol verilirse aşama kaydetmemeleri için bir neden yok. Mitrovic oyun görüşü üst seviyede geriden rahat oyun kurabilen geriden takıma destek sağlayabilen lider potansiyelini taşıyan bir stoper. Az basit hata yapan defansı çekip çevirecek bir sol stoperin olduğu , kanat açık oyuncularının daha fazla defansa yardıma geldiği , 6 numaraya Tolgay'ın monte edilebildiği bir düzende Mitrovic'in  ve takımın performansının katlanacağına inanıyorum. Bunlar da pat diye hemen şimdi olabilecek şeyler değil.
mitrovice gömenler zaten neden alındığını bile anlamadılar neden oynatılmıyor
diyorlar nasıl oynatılacak oynaması gereken yerde marcelo oynuyor.
sol stopere ihtiyacımız var mitrovic alındı demek sol stoper oynayacak mantığıyla
haraket etti herkes düz mantık ama hiç kimse aslında sağ stopere daha fazla ihtiyacımız olduğunu düşünmedi orda marcelo var
denip konu kapandı. aslında başta yönetimde öyle düşündü marcelo var arkasındada rudolfho var orda sorun yaşamayız diye düşünüldü
ama rudolfho hiç katkı veremeyince bir anda en zayıf bölgemiz oldu iyi yada kötü alternatifi yok
ve takım içindende alternatif üretemiyorsun sola tosiç var olmadı atınç var oda olmadı mecbur kalırsan necip
oynatırsın ama sağ stopere ikinci bir isim yoktu. Mitrovic o açığı kapattı.Yeterli bir kaliteylede kapatılabildi.
şimdi yaz döneminde gerçekten iyi bir sol stoper 11 oyuncusu olarak bakılmalı tosiç yedek olarak kafi gelir
ama oraya rakitsky gibi bir stoper şart. Alındığı taktirde uzun yıllar defans tandemini tamamlamış oluruz.
orta sahada sorunumuz yok bir veya iki kanat oyuncusu takviyesi bizim için yeterli. Ba dönmezse birde forvet
gerekiyor ama ben ba abou ve cenk üçlüsünün fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum taison lens gibi iki kanat
rakitsky gibi bir stoperle bu takım şl seviyesinde zımba gibi bir takım olur. yedek kaliteside oldukça iyi olur.
ligde ve avrupada sorun yaşamadan yürür böyle bir takım evet az transfer ama pahalı transfer gerekiyor
bu sene.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Yok da 4.5 milyon euro verilen adam da en azından ilk 18 e girsin istiyoruz :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Zafer55

sol stopere ihtiyacımız var mitrovic alındı demek sol stoper oynayacak mantığıyla
haraket etti herkes düz mantık ama hiç kimse aslında sağ stopere daha fazla ihtiyacımız olduğunu düşünmedi orda marcelo var
denip konu kapandı. aslında başta yönetimde öyle düşündü marcelo var arkasındada rudolfho var orda sorun yaşamayız diye düşünüldü
ama rudolfho hiç katkı veremeyince bir anda en zayıf bölgemiz oldu iyi yada kötü alternatifi yok
ve takım içindende alternatif üretemiyorsun sola tosiç var olmadı atınç var oda olmadı mecbur kalırsan necip
oynatırsın ama sağ stopere ikinci bir isim yoktu. Mitrovic o açığı kapattı.Yeterli bir kaliteylede kapatılabildi.
şimdi yaz döneminde gerçekten iyi bir sol stoper 11 oyuncusu olarak bakılmalı tosiç yedek olarak kafi gelir
ama oraya rakitsky gibi bir stoper şart. Alındığı taktirde uzun yıllar defans tandemini tamamlamış oluruz.
orta sahada sorunumuz yok bir veya iki kanat oyuncusu takviyesi bizim için yeterli. Ba dönmezse birde forvet
gerekiyor ama ben ba abou ve cenk üçlüsünün fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum taison lens gibi iki kanat
rakitsky gibi bir stoperle bu takım şl seviyesinde zımba gibi bir takım olur. yedek kaliteside oldukça iyi olur.
ligde ve avrupada sorun yaşamadan yürür böyle bir takım evet az transfer ama pahalı transfer gerekiyor
bu sene.
Keşke Alexis i tutsalardı takımda.Hem sol hem sağ stoper alternatifi olarak.Sol stoperi tosic olan takıma marceloya yedek mitrovic lüks.Yok Mitrovic oynar marcelo yedek olur diye düşünüldüyse o da lüks.

Çevrimdışı Onur Küçük

bu sene.
Mitrovic ve Tolgay'ın dahil edileceği düzende bu sene kaybettiğimiz dikine , hızlı birkaç saniyede pozisyona girip gol atabildiğimiz düzeni tekrardan yakalayabiliriz. Oyunu zaten genişleterek oynayabilirken bunun yanına dikine , hızlı oynayabilmeyi de ekleyebilirsek bu takım baş edilmesi çok daha zor daha komple bir takım olur. Bu takımın sol stopere , kanat takviyesine ihtiyacı var.  Bir de Hoca'nın bir takım inatlarından vazgeçebilmesine  . Bazı oyunculara özellikle de kanat oyunculara verdiği aşırı özgürlüğü gözden geçirmesi , verdiği bu aşırı özgürlüğün  takımın bütününde yarattığı sorunları görebilmesi lazım.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Vay arkadaş bizden baterleri de varmış :lol: :lol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

duyduğuma göre sponsorlar yer değiştirme bittikten sonra şu geçen süre içinde
kendilerine ayrılan kombineleri kendi bünyelerinde satmış ve gelirini kulübe bırakmış
yani bu sene sponsorlara ayrılan kombinelerde taraftara gitmiş oluyor tabi bir kısmını hediye etmişlerdir illaki
bu şekilde sponsor kontenjanından direk passoligden alanlar var.

Keşke Alexis i tutsalardı takımda.Hem sol hem sağ stoper alternatifi olarak.Sol stoperi tosic olan takıma marceloya yedek mitrovic lüks.Yok Mitrovic oynar marcelo yedek olur diye düşünüldüyse o da lüks.
Mitrovic aslinda gerekli bir transfer sonucta Marceloya bir yedek sartti lakin Bonservisi yuksek oldugu icin bu kadar tepki oldu..

Ama suanki durumda Marceloya bir sey olsa Hoca Mitrovic yerine Necipi oynatir NET :)

Mitrovic ve Tolgay'ın dahil edileceği düzende bu sene kaybettiğimiz dikine , hızlı birkaç saniyede pozisyona girip gol atabildiğimiz düzeni tekrardan yakalayabiliriz. Oyunu zaten genişleterek oynayabilirken bunun yanına dikine , hızlı oynayabilmeyi de ekleyebilirsek bu takım baş edilmesi çok daha zor daha komple bir takım olur. Bu takımın sol stopere , kanat takviyesine ihtiyacı var.  Bir de Hoca'nın bir takım inatlarından vazgeçebilmesine  . Bazı oyunculara özellikle de kanat oyunculara verdiği aşırı özgürlüğü gözden geçirmesi , verdiği bu aşırı özgürlüğün  takımın bütününde yarattığı sorunları görebilmesi lazım.
Marcelo varken Mitrovici monte edemeyiz lakin Marcelonun ayaklari da cok düzgün ve dikine oynayip oyun kuruyor

duyduğuma göre sponsorlar yer değiştirme bittikten sonra şu geçen süre içinde
kendilerine ayrılan kombineleri kendi bünyelerinde satmış ve gelirini kulübe bırakmış
yani bu sene sponsorlara ayrılan kombinelerde taraftara gitmiş oluyor tabi bir kısmını hediye etmişlerdir illaki
bu şekilde sponsor kontenjanından direk passoligden alanlar var.
O zamaan Sponsorlarimiza da bir :claps: :claps: :claps:

Bizde imzalar kağıtlara degil kalplere atılır...
[ Son Düzenleme: 18 Mayıs 2017, 19:05:00 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimiçi Necmi

lüks değil devre arası iki stoper alınacaktı mitrovic alındı birde rakitsky uğraşıldı o alınamayınca
yaz transferine bırakıldı sol stoper. sol stoper bulmak çok zor ha dedinmi alamıyorsun birde oldukça
pahalılar marceloda şansımız yaver gitti yoksa o seviyeyi bile 7-8 M dan aşağı alamazsın. mitrovic marcelo gibi bir stoperin varsa yedeği
olarak gayet iyi seviyede bir seçenektir daha kötüsüyle yola çıkamazsın daha iyisinide kulübede tutamazsın
ideal bir transfer bence şimdi as kadro için bir sol stoper şart. bunu başarabildikleri an özlenen defans tandemi tamamlanmış olur.

Çevrimdışı cursedofdragon

Seneye böyle bir forma bekliyorum  :ok:

lüks değil devre arası iki stoper alınacaktı mitrovic alındı birde rakitsky uğraşıldı o alınamayınca
yaz transferine bırakıldı sol stoper. sol stoper bulmak çok zor ha dedinmi alamıyorsun birde oldukça
pahalılar marceloda şansımız yaver gitti yoksa o seviyeyi bile 7-8 M dan aşağı alamazsın. mitrovic marcelo gibi bir stoperin varsa yedeği
olarak gayet iyi seviyede bir seçenektir daha kötüsüyle yola çıkamazsın daha iyisinide kulübede tutamazsın
ideal bir transfer bence şimdi as kadro için bir sol stoper şart. bunu başarabildikleri an özlenen defans tandemi tamamlanmış olur.
Hannover dusme potasinda olmasaydi ve Marcelo kulubune rest cekmeseydi yine alamazdık o paraya Marceloyu Sezon basi 6 milyon € fiyat çekmişti Hannover :tabe:

Çevrimdışı Onur Küçük

Marcelo varken Mitrovici monte edemeyiz lakin Marcelonun ayaklari da cok düzgün ve dikine oynayip oyun kuruyor
Ben Marcelo'yu da yeterli buluyorum Yunus Emre. Konu Mitrovic'ten açıldığı için onun üzerinden yorum yapıyorum . Marcelo nispeten  ayağı düzgün ve geriden oyun kurabilen bir stoper ama Mitrovic bu konuda Marcelo'ya oranla daha komple bir stoper. Marcelo'nun da Mitrovic'ten daha iyi olduğu özellikleri var .

Çevrimiçi Necmi

Mitrovic aslinda gerekli bir transfer sonucta Marceloya bir yedek sartti lakin Bonservisi yuksek oldugu icin bu kadar tepki oldu..

Ama suanki durumda Marceloya bir sey olsa Hoca Mitrovic yerine Necipi oynatir NET :)
hayır oynatamaz necip sağ stoper oynayamaz sol stoper olsa necip bir tercihdir.
sonuçta marcelo oynamadı yerine mitrovic oynadı.

Ben Marcelo'yu da yeterli buluyorum Yunus Emre. Konu Mitrovic'ten açıldığı için onun üzerinden yorum yapıyorum . Marcelo nispeten  ayağı düzgün ve geriden oyun kurabilen bir stoper ama Mitrovic bu konuda Marcelo'ya oranla daha komple bir stoper. Marcelo'nun da Mitrovic'ten daha iyi olduğu özellikleri var .
Az once yukarıda da yazdim abi Mitro gerekli bir transferdi Marcelonun yedegi yoktu cunku , Bonservisi yuksek olduğu icin bu kadar tepki oluştu , bu kadar para verilince herkes direkt 11 e monte edilmesini bekledi ama Bir cok kisi Sag stoper icin alindiginin farkında degildi , Adam sag stoper , Sol stoper degilki direkt 11 e monte edilsin

Ha derseki insanlar bir cok Sag ayakli stoper Sol stoper olarak oynayabiliyor onlar da haklı ama her sag ayakli stoper , Sol stoperde oynayamaz..
[ Son Düzenleme: 18 Mayıs 2017, 19:26:15 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Seneye böyle bir forma bekliyorum  :ok:

Gerçekten çok güzel. Ağır ve asil bir havası var. Güzel de satışı olur aslında.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Yeni sezon formasi diolaaaa

Sevdim Guzel Juve Stylee :ishock: :ishock:

Gerçekten çok güzel. Ağır ve asil bir havası var. Güzel de satışı olur aslında.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cok saglam satis olur , sikinti su ki boyle bir forma cikarsa herkes buna hucum eder diger formalar elde kalir :bandit:

Dengelemek lazim :D

Çevrimdışı Onur Küçük

Az once yukarıda da yazdim ani Mitro gerekli bir transferdi Marcelonun yedegi yoktu cunku , Bonservisi yuksek olduğu icin bu kadar tepki oluştu , bu kadar para verilince herkes direkt 11 e monte edilmesini bekledi ama Bir cok kisi Sag stoper icin alindiginin farkında degildi , Adam sag stoper , Sol stoper degilki direkt 11 e monte edilsin

Ha derseki insanlar bir cok Sag ayakli stoper Sol stoper olarak oynayabiliyor onlar da haklı ama her sag ayakli stoper , Sol stoper oynayamaz..
Herkes sol stoper transfer edilmesini beklediği için o yanılgıya düştü. Artık hepimiz Hoca'yı tanıyoruz . Hoca sol stopere sağ ayaklı bir stoperin gelmesine şiddetle karşı. Bunda da aslında haklı. Sol ayakla yapılacak işleri sağ ayakla yapabilmek çok daha zor.

Herkes sol stoper transfer edilmesini beklediği için o yanılgıya düştü. Artık hepimiz Hoca'yı tanıyoruz . Hoca sol stopere sağ ayaklı bir stoperin gelmesine şiddetle karşı. Bunda da aslında haklı. Sol ayakla yapılacak işleri sağ ayakla yapabilmek çok daha zor.
Öyle tabi abi

Orada surekli Ersan - Tosic ve Atinci tercih etmesinden belli zaten

Sanırım bir kez Mitro bir kez de Rhodlfoyu Sol stoperde denedi ikisi de elek oldu sol stoperde , Hoca da Mecburen Atinca döndü :tabe:

Insanlar kiziyor Hocaya neden Atinci oynatiyor diye ne yapsin Hoca ? Ne Mitro nede Rhodo olmadı sol stoperde..

Marcelo da Sola gecince onunda performansi ciddi sekilde düşüyor

Bunu da denedi Rhodo ve Mitroyu saga cekip Marceloyu sola cekti ama bu seferde Marcelo aksamaya basladi , yukari tukursen Biyik , asagi tukursen sakal

[ Son Düzenleme: 18 Mayıs 2017, 19:32:22 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimiçi Necmi

aslında sol stoperde transfer edilecekti bayağı uğraşıldı.
olmadı olmayınca sıradan birini transfer etmek yanlış olurdu yaza bırakılması doğru karardı
esas önemli olan yazın transfer edilebilecekmi.
şimdi önemli olan 3 maçı geçip şampiyon olmak gerisi 3 hafta sonra konuşulur.

Çevrimiçi Necmi

Öyle tabi abi

Orada surekli Ersan - Tosic ve Atinci tercih etmesinden belli zaten

Sanırım bir kez Mitro bir kez de Rhodlfoyu Sol stoperde denedi ikisi de elek oldu sol stoperde , Hoca da Mecburen Atinca döndü :tabe:

Insanlar kiziyor Hocaya neden Atinci oynatiyor diye ne yapsin Hoca ? Ne Mitro nede Rhodo olmadı sol stoperde..

Marcelo da Sola gecince onunda performansi ciddi sekilde düşüyor

Bunu da denedi Rhodo ve Mitroyu saga cekip Marceloyu sola cekti ama bu seferde Marcelo aksamaya basladi , yukari tukursen Biyik , asagi tukursen sakal

atınç son haftalar her formayı giyişte hakkını verdi. insanlar önce ön yargılarını bıraksın
sonra değerlendirsin burunlarının önünde olan şeyi görmeyi reddedip sosyal medyadaki ergen tayfasının peşinde gidiyorlar.
bir güruh var sadece transfer görmek için takım tutuyor. tek istedikleri şey transfer kadron dünyanın en iyi oyuncularından
kurulu olsa bunlar gene gömecek birilerini bulur.
Bazen yorumlara bakıyorum ben başka bir maçmı izledim diyorum :alala:

Etiketler: