Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 436 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505170 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı atakan eraslan

Allah var, yine bize her zaman en büyük katkıyı Rahmi Koç yapmıştır.

Rahmi Koç candır , yeni stada da çok destek oldu diye biliyorum. müzesinde özel Beşiktaş köşesi bile var.

Çevrimdışı atakan eraslan

Bahcivan suclu diyor abi kendi beyani, sofor muydu yoksa, yok yok usakti galiba

Şöförü , kendi anlattı bi programda çocukları fenerli yaptı diye  :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Şöförü , kendi anlattı bi programda çocukları fenerli yaptı diye  :bandit:
O sofore darbeli matkap salmak, kombo yapmak lazim

Çevrimdışı Librarius

Q7 bir pozisyon içinde yanlış saymadıysam 3 tekme yedi. Beck'i garibim yere yatırıp baya tekmelediler. Yan hakem girince araya hah dedim artık bi zahmet müdahale edip bizim çocuğu kurtaracak, ne gezer. Maç içinde o kadar art niyetli faulün içinde benim en çok zoruma giden Beck'e yapılan acımasızlıktı. :steamed:

Abi Quaresma'yi tekmeledikleri pozisyonda ben faturayi yine Quaresma'ya keserim. Arkadasina pas vermek yerine 3 kisiyle bogusuyor, tekme yiyor ve cogu zaman kendisi sinirlenip cezayi kesmeye kalkiyor. Besiktas oyuncusu bu beyhude islerden uzak durmalidir. Yapmasi gereken sey bos arkadaslarina pasi atmak. Beyimizi bunu yamiyor malesef.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bugün Fenerbahçeliler hangi takımı tutacak acaba  :alala:

Çevrimdışı mylife1903

Bugün Fenerbahçeliler hangi takımı tutacak acaba  :alala:
32 yeni turkiye lirasiymis biletler. Kendi takimlarini tutarlar bu paraya bence

Çevrimdışı Librarius

Cok net sahada kavga cikardi. Agiz burun dalardi orda.
Ama sunu unutmamak lazim oyle korner direginde top saklama isine falan girmez, girdirmezdi cocuk.
Ha bize yapsalar ilk tekmeleyen olurdu.

Quaresma boyle seylere reaksiyon veren adam beckin yaninda olsa gene kavga cikardi. Takimda boyle oyuncu sayisi artarsa fazla goze batmaz agresif futbolcular. Son maclarda oguzhanda tekme koyuyor, topa daliyor, azicik atiba da sertlesse hersey daha kolay olacak.

Futbol temasli sert ve herif oyunudur.

Topu korner diregine tasiyarak zaman tuketme tum futbol liglerinde rastlanilan bir durum. Bizim ligimizde FB ve GS'li oyuncular siklikla yapar ve temas olmadan kendini yere birakir ve faulu alir. Fakat ne hikmetse bizimkiler dayak yer ama hakemler faul calmaz. Bu yuzden bizimkilerin bu stratejiden vazgecmesi lazim. Yapmamiz gereken topu dolastirmak ki bunu iyi yapabiliyoruz.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Neden ?

TFF 1. Lig'e çıkacak son takımı belirleyecek "BB Erzurumspor-Gümüşhanespor" maçı, 23 Mayıs Salı günü 20.00'de Vodafone Arena'da oynanacak.

Çevrimdışı cursedofdragon

2 anadolu takımının maçı için çok pahalı değil mi biletler :D  :evillol:

Çevrimdışı cursedofdragon

Neden ?

TFF 1. Lig'e çıkacak son takımı belirleyecek "BB Erzurumspor-Gümüşhanespor" maçı, 23 Mayıs Salı günü 20.00'de Vodafone Arena'da oynanacak.

iyi alıştılar haa.

Toki arena,kadınköy,başakşehir'in,kasımpaşa bunlarda var istanbulda bu stad'ta oynasınlar.

Çevrimdışı Librarius

anlamadım bir türlü :alala:
şimdi biz bursayla oynadık yarıştığımız rakip Başak
peki bu renklilere ne oluyorda bunlar hopluyor her yendiğimiz
maç sonrasında.

Adamlar bu sene de sampiyon olursak elde edecegimiz sinerjiyle onumuzdeki seneleri de domine edecegimizi biliyorlar. Bu sinerjinin kirilmasi icin ellerinden geleni yapiyor, yapacaklar.

Ozellikle loserbahceliler cok fazla saldirgan ve hazimsiz. FB tarihinin en pahali kadrosu diye ovdukleri, gol rekorlari kirar dedikleri takimi gecen yil gomduk ya heriflerde baya bir nefret birikmis. Bu sene de sampiyon olursak iyice kuduracaklar. Onumuzde ki sene hepsi kurdesen dokecek.

GS'liler baska bir vakia. GS kontagi kapatinca taraftarlari cil yavrusu gibi dagiliyor ve aninda siradan bir Anadolu kulubu profiline donusuyor taraftar reaksiyonu acisindan. Aktif GS'li sayisi birden buharlasiyor ve gorunmez oluyorlar. Iste aktif kalabilenlerde bir kac forum kosesinde debelenip duruyorlar.

Çevrimiçi Kapkarakartal

iyi alıştılar haa.

Toki arena,kadınköy,başakşehir'in,kasımpaşa bunlarda var istanbulda bu stad'ta oynasınlar.

Bende onu soruyorum ya neden diye hadi İnönü yıkıldığı zamanlar yanımızda olanlar, kapısını açanlar oynasın anlarımda her önüne gelenin oynaması nedir.

:lol: :lol: Genelde bizimkileri tutuyorlar ve büyük zevk alıyorlar ya ondan söyledim bizim rakiplerimize destekleri sonsuz oluyor kendi takımlarını bu kadar desteklemiyorlar  bu maçta  yenilseler bile yine bizi yenip Başakşehir'lilerin moralini daha çok yükselttip Beşiktaş'a çelme taktık diyecekler utanmasalar  :lol:

Neden ?

Playoff sistemi tek maçlı tarafsız saha şeklinde mi yoksa iki maçlı mı ? Eğer tek taraflıysa TFF erzurum maçını ne alaka bizim stada veriyor eğer değilse Erzurum arada kaç km olmasına rağmen neden İstanbul'a geliyor ? Buraya kadar geliceklerine yol üstünde tonlarca stadyum var gidip orada yapsınlar maçlarını oldu olacak bizim halısaha ekibi de vodafone'da yapsın her önüne gelen maç yapabiliyorsa.

Çevrimdışı abdusta

Karizmaya o kadar çok yükleniliyorki,Bazen renklilerin mesajlarından daha ağırlarını burada okuyorum.
Direğe vursa,Nerede kırmızı kart diye mesajlar yağıyor.
Q7 bizim değerimiz,Şenol hoca idaresinde takıma katkı yapıyor.

Karizma o kadar insancıl,masum ve şefkatliki sakatlanan arkadaşlarını elleriyle taşıyor.

Oyuna gelme,Starına sahip çıkki,O kupa buraya gelsin !!

Saygılar

Çevrimdışı Gokhan-

Neden ?

Gelsinler yav ne olacak  memleketim (Dadaşlar)  Beşiktaş'ımın stadında 1. lige çıksın  :icool:
Stadımız olmadığı zamanlarda bize kapılarını kapatan camialar  hariç diğerlerine verilebilir takvim uygun olduğu takdirde, öncü olmak büyüklük yapmak zamanı gelince işimize yarayacaktır.

İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Karizmaya o kadar çok yükleniliyorki,Bazen renklilerin mesajlarından daha ağırlarını burada okuyorum.

Karizma o kadar insancıl,masum ve şefkatliki sakatlanan arkadaşlarını elleriyle taşıyor.

Saygılar
Quaresma'nın eşinden daha çok seviyorsunuz Quaresma'yı    :lol:

Çevrimdışı mylife1903

Saygılar
Abi herseye tamam da su ismaili tasima olayi nedir?

Ismail bu ya, ismaili dokunan ismail gibi olur, sutlari kaleyi tutmaz, gol attiysa kesin defans oyuncusuna carparmistir top

Quaresmaya kabizlik ismailden bulasmis, belli oldu.

Çevrimdışı mylife1903

Gelsinler yav ne olacak  memleketim (Dadaşlar)  Beşiktaş'ımın stadında 1. lige çıksın  :icool:
Stadımız olmadığı zamanlarda bize kapılarını kapatan camialar  hariç diğerlerine verilebilir takvim uygun olduğu takdirde, öncü olmak büyüklük yapmak zamanı gelince işimize yarayacaktır.
Aynen, bize stad vermeyenlere bisi vermek baskada bisi vermemek lazim

Ama su bizim yanimizda olan surec boyunca destekleyen ibb, osmanlispor, konyaspor ve trabzonspor camilarini da yeterince onore edemedik bence. Seneye bi turnuva duzenleyip bu camialara plaket falan bi guzellik yapmak lazim

Çevrimdışı abdusta

Abi herseye tamam da su ismaili tasima olayi nedir?

Ismail bu ya, ismaili dokunan ismail gibi olur, sutlari kaleyi tutmaz, gol attiysa kesin defans oyuncusuna carparmistir top

Quaresmaya kabizlik ismailden bulasmis, belli oldu.
Olaya bu açıdanda bakarmısın

İsmail'i kendi elleriyle Fenerbahçe Camiasına taşıyor..!!
Taşıdıktan sonra hamamda 7 kere yıkanmıştır.

Saygılar

Çevrimiçi Kapkarakartal

Olaya bu açıdanda bakarmısın

İsmail'i kendi elleriyle Fenerbahçe Camiasına taşıyor..!!
Taşıdıktan sonra hamamda 7 kere yıkanmıştır.

Saygılar

7 yetmemiş demekki 72 şutta 1 gol attığına göre  :evillol:

Çevrimdışı Gokhan-

Aynen, bize stad vermeyenlere bisi vermek baskada bisi vermemek lazim

Ama su bizim yanimizda olan surec boyunca destekleyen ibb, osmanlispor, konyaspor ve trabzonspor camilarini da yeterince onore edemedik bence. Seneye bi turnuva duzenleyip bu camialara plaket falan bi guzellik yapmak lazim

Aynen öyle abi, her ne kadar bunların 3'ünden hazzetmesem de yaptıkları güzellikleri ayrı tutuyorum.
Dediğin gibi mini bir turnuva güzel olur.

Hususi olarak stadlarını istememize rağmen vermeyenlerin ise canı cehenneme, beter olsunlar.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Anıl1903

Demba'nın bacağındaki bantlar kırık olan bacağında mı?

Hala ağrısı falan mı var acaba?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet kırılan bacağı.Ağrı mı var onu bilmiyorum ama.

Çevrimdışı ALDENYX

kupayi basak alirsa o zaman 5. takim avrupaya gidiyor
sayet kupayi fener alirsa o zaman 5. takim avrupaya gitmiyor  cunku kupayi kazanan takim zaten ligdeki siralamasindan dolayi uefa hakki var
benim  okudugum bildigim uefa yonetmeligi bu sekilde

kupayı başak alırsa.... başak ş.li.öneleme  "3 cü direk guruplardan başlayacak"  "4 cü Üçüncü ön eleme turu"   "5 ci  İkinci ön eleme turu" dan başlayacak başak ş.l. önelemede elenirse Play-off oynayacak

kupayı  fener alırsa      fener direk guruplardan katılacak  "4 cü Üçüncü ön eleme turu" "5 ci  İkinci ön eleme turu" dan başlayacak"   başakın durumu stabil

kupayı konya alırsa       konya direk guruplardan katılacak  " 3 cü Üçüncü ön eleme turu" " 4 cü İkinci ön eleme turu" dan başlayacak"  5  ci hava alacak.. :)    BİZ DİREK 3 TORBA..  :evillol::evillol:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Kasımpaşa Ya teşvik Primi Spekülasyonlarını ortaya Atan Kişi kimse kendisini epey bi küçük düşürdü belki biz adı nedir kimdir neyin nesidir bilmiyoruz ama Başkanları Beşiktaş maçı için teşvik primi vermeyeceğiz dedi içten içe Eziklik hissetmiştir bu eziklik ona yeter Antika herif Amacı belli Algı Beşiktaş nezaman şampiyonluk yolunda son aşamaya gelse Bu tarz Spekülasyonlarla Demoralize durumda olan rakibi Bize karşı Ayaklandırma Çabaları bunlar İşte Türk futbolu bu yüzden gelişmiyor böyle Amatör insanlar sayesinde Gizli güçler Şampiyonluğumuzu engellemek için Piyonlar ı Sahneye sürmüş ama nafile Beşiktaş a sökmez bunlar
Çok şey istemiyoruz aslında yalnızca Adalet istiyoruz Algı operasyonlarıyla Bu takımı Saf dışı bırakamazsınız.

Etiketler: