Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 454 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8471976 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi murat baltacı

Bence Başkan bu transfer döneminde en çok nasri yi alamadığına falan değil bedava ben arfayla sözleşme yapmadığına üzülüyordur. O zamanlar ihtiyacımız yok diye üstüne düşülmedi şimdi gelinen noktada hem sosanın gitmesi hem kanatların form durumu keşke ben arfa alsaydım dedirtiyodur.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Orta saha rotasyonunda yeterince isim varken alt yapı kontenjanından Eslem'in de eklenmesi bana mantıklı gelmiyor. Gerçi kararı Hoca verecek.
Aynen onur abi eslemin süre alma ihtimali imkansıza yakın

Çevrimdışı tuncaboylu

Orta saha rotasyonunda yeterince isim varken alt yapı kontenjanından Eslem'in de eklenmesi bana mantıklı gelmiyor. Gerçi kararı Hoca verecek.

Eslem'i ve diğer gençleri listeye bildirmeden de oynatabiliyoruz.

Çevrimdışı Onur Küçük

Aynen onur abi eslemin süre alma ihtimali imkansıza yakın

Muhtemelen Ömer listeye alınmayacak . Bu durumda önde Aboubakar ve Cenk'e kalacağız. Bu durum biraz riskli.

Çevrimdışı anilsevim

Net bilgidir arkadaşlar
16 + 4 tr de yetişmiş + 3 altyapıdan
Toplam 23 kişi bildirilecek

Tr : tolga utku gg caner
Altyapı : necip atınç eslem olur herhalde
Kalan 16 da hocaya kalmış :)
BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Yalnız Atınç ve Caner'in önemi daha da ortaya çıktı bugün itibariyle.

Bu 2 adamı, hem de bu derece ihtiyacın varken ve son güne kalmışken, neredeyse beleşe getirebilmek; tek başına muazzam bir transfer başarısı.

Çevrimdışı Onur Küçük

O zaman mesele biraz olsa da çözülmüş demektir.

Çevrimiçi murat baltacı

seneye quaresmanın sözleşme bitiyor. bence ozi satılır talisca alınır.
aboubakar beklenen patlamayı yaparsa alınır. Caner alınır. Atınç zaten gidecek.
bizim öyle aman aman kiralık oyuncumuz yok aslında Caneri saymamak lazım
o bizde görünüyor artık sırf bonservis vermemek için kiralamışlardır. sadece Aboubakar ve
talisca kiralık diyebiliriz.
Bence sözleşme uzatılır q7 den 8-10 milyon gelir sağlanır abi. aboubakar gelişim gösterir bonservisi alınır özellikle yarım sezon bile olsa etoyla birlikte oynaması idman yapması son vuruşlarında baya gelişim sağlar bizde on yıl forvet sıkıntısı çekmez veya bir iki sene kullanıp ingilizlere yüksek bonservisle satarız.

Ozi ve talisca konusunda ben Başkanın öyle yüksek bedeller vereceğini sanmıyorum ozi yüksek bonservisle satılsa bile o parayı taliscaya bağlamaz ya pazarlıkla fiyatı aşağı çekmeye çalışır yada o paraya ozi talisca gibi iki üç tane oyuncu alır. He talisca bizi mest eder baya gelişim gösterirse belki alıp bir sene sonra 40-50 milyon rakamlarına satarız diye düşünülebilir ama düşük bi ihtimal görüyorum bunu.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

iki sorum olacak

- Martin Caceres in boşta olmasının sebebi sadece sakat olmasımı iyi bi oyuncu sakatlığı atlatırsa iş görür neden hiçbir takım alıp denemedi? Biz istesek şimdi sözleşme yapıp sakatlığı atlatınca oynatabilirmiyiz?

- eto nun alınamamasına üzüldüm antalya maaşını ödemezde boşa düşerse ara transfer dönemini beklemeden alıp oynatabilirmiyiz?
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Yasin02

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Berat

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Aynı senaryo, yine 11'de olur. Geçmiş olsun tabii ki.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bonservissiz oyuncu alınabiliyorsa, free stoper buldum gençler:

Felipe Santana
http://www.transfermarkt.com.tr/felipe-santana/profil/spieler/54312

Bu Papa Gueye'den bile uzun. 2 sene öncesine kadar Bundesliga'daymış.

Geçen senenin 2. yarısında Rusya'da oynamış, rating'leri epey iyi.

Beğendiyseniz bir el atın isterseniz, iyi bir yedek olur.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 02 Eylül 2016, 14:49:04 atalay ]

Çevrimdışı Bishamon

Bonservissiz oyuncu alınabiliyorsa, free stoper buldum gençler:

Felipe Santana
http://www.transfermarkt.com.tr/felipe-santana/profil/spieler/54312

Bu Papa Gueye'den bile uzun. 2 sene öncesine kadar Bundesliga'daymış.

Geçen senenin 2. yarısında Rusya'da oynamış, rating'leri epey iyi.

Beğendiyseniz bir el atın isterseniz, iyi bir yedek olur.

Takımın zaten 4 tane yedek stoperi var

Çevrimdışı anilsevim

4+4'de üç, 4+3'de iki kişinin bileti yanıyor. Kadro mühendisliği ve Necip'in mutlak varlığını düşünürsek ilk kesiği yiyecek olan orta saha pozisyonundan biri olur. Diğeri de Rhodolfo'nun durumuna göre Tosic olabilir. Üçüncüyü arıyorsak Kerim - Aras - Ömer? Caner - Adriano varken Aras yada Kerim olur. 3+3'de ise sondaki üçlüden biri kesik yer.

Benim tahminim
Veli, oğuzhan aydoğan, aras ve şişmanoğlu kesik yer
Arası ben cok beğeniyorum ama hoca çok tutmuyo
Başka da kesilecek biri yok gibi, dünkü maçta kerim baya iyiydi ve hoca sonradan onu alıyo oyuna genelde
Tosici kesmez bence rhodolfo'dan dolayı
Şahsi fikrim boyle

Çevrimdışı mylife1903

Bence sözleşme uzatılır q7 den 8-10 milyon gelir sağlanır abi. aboubakar gelişim gösterir bonservisi alınır özellikle yarım sezon bile olsa etoyla birlikte oynaması idman yapması son vuruşlarında baya gelişim sağlar bizde on yıl forvet sıkıntısı çekmez veya bir iki sene kullanıp ingilizlere yüksek bonservisle satarız.

Ozi ve talisca konusunda ben Başkanın öyle yüksek bedeller vereceğini sanmıyorum ozi yüksek bonservisle satılsa bile o parayı taliscaya bağlamaz ya pazarlıkla fiyatı aşağı çekmeye çalışır yada o paraya ozi talisca gibi iki üç tane oyuncu alır. He talisca bizi mest eder baya gelişim gösterirse belki alıp bir sene sonra 40-50 milyon rakamlarına satarız diye düşünülebilir ama düşük bi ihtimal görüyorum bunu.
Taliska olayindaa bence var bi firildak. Bisiler goruyor bu adamlar emin degillerse kiralayip, bakiyorlar yokmzaten eminseler hemen teneke baglayip gonderiyorlar. Sanki uzay aracimgibi bisilerimvar bu portekiz takimlarinin gelecege gidip donuyor herifler, hic yanilmiyorlar.
Kalp hastasi falan cikmasa bari cocuk.

O degilde simdi transfer basligini bastan okumaya basladim herkese tavsiye ederim. Mayis ayindan beri neler konusmusuz, neler yapmisiz.

Bu arsiv olayi guzel, eskiden ansiklopedi okurdum simdi forumun arsivini okuyorum. Keske beyinsiz olmasaydim da dersi derste ogrenseydim, gerizekali olunca boyle donup donup okumak gerekiyor.

Mesela @tangaz reislen mayis ayinda demisiz al monakodan karvalhoyu kapat stoper mevzusunu, daha iyisini almadan alexisi gonderme demisim. Ulan suan bu karvalho olsaydi yas 38 falan ama oynardi be necipi keserdi yani stoperde. Bir suru adam yazilmis hic birini tutturamamisiz. Caner konusunda birbirimize girmisiz,msonra uzulmusuz adam intere gitti diye aaaa bak ne oldi

Çevrimiçi Necmi

Tablo bu şekilde olabiliyor

serbest -------- alt yapı ---- yerli
---17 -------------- 6------------ 0
---17 -------------- 5------------ 1
---17 -------------- 4------------ 2
---17 -------------- 3------------ 3

Çevrimdışı mylife1903

4+4'de üç, 4+3'de iki kişinin bileti yanıyor. Kadro mühendisliği ve Necip ve Atınç'ın mutlak varlığını düşünürsek ilk kesiği yiyecek olan orta saha pozisyonundan biri olur. Diğeri de Rhodolfo'nun durumuna göre Tosic olabilir. Üçüncüyü arıyorsak Kerim - Aras - Ömer? Caner - Adriano varken Aras yada Kerim olur.
Tolgayi kesin kesemiyoruz dimi

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı anilsevim

Dün boyle yazmıstım ama şahsi fikrimiz tabi, en doğrusunu hoca bilicek
Benim 23 kişilik cl listem:

Fabri
Tolga (tr)
Utku (tr)
Gökhan Gönül (tr)
Beck
Rhodolfo
Marcelo
Tosiç
Atınç (altyapı)
Adriano
Caner (tr)
Atiba
Necip (altyapı)
Eslem (altyapı)
İnler
Tolgay
Ozi
Talisca
Q7
Olcay
Kerim
Aboubakar
Cenk

Dışarıda kalan 4 kişi: veli, aras, şişmanoğlu, oğuzhan aydoğan

Çevrimdışı anilsevim

Necmi abi o şekilde olamıyor
25 kişilik listeni 23 yap dediler. Yani 2 kişi eksilteceksin
Şu hakkı veriyo sana, eksilttiğinin yarısı kadar yani bizde 2 idi, yarısı 1
Yarısı kadar olan oyuncuyu altyapıdan eksiltebiliyosun
4+4 olan bizde 4+3 olacak
17+3+3 olmaz abi
16+4+3 yapacak bizimkiler

Çevrimdışı mylife1903

İlk önce o çocuk kesilecek  :evillol:
Yok cocugu nadasa biraktim onumuzdeki transfer sezonunda keseriz.
Simdi bu atletikolu godinin sozlesmesi nezaman bitiyor?
Ya da liverpulda var ya o hirfat lokfen hah onun da detaylarina bakalim, sonra bicaklari bileylemeye baslariz.

Çevrimdışı atalay

Biri dediğim Tolgay aslında. Talisca - Atiba - Oğuzhan - İnler ve Necip var. Adriano ve Caner'i nasıl kullanacağı, Rhodolfo planlaması ve Necip konusundaki stoper tasavvuru önemli. Ömer'i dışarı alabilir, iki santrafordan biri olmazsa yedekte kim olacak? @anilsevim @mylife1903
[ Son Düzenleme: 01 Eylül 2016, 19:35:35 atalay ]

Çevrimdışı Onur Küçük

4+4'de üç, 4+3'de iki kişinin bileti yanıyor. Kadro mühendisliği ve Necip ve Atınç'ın mutlak varlığını düşünürsek ilk kesiği yiyecek olan orta saha pozisyonundan biri olur. Diğeri de Rhodolfo'nun durumuna göre Tosic olabilir. Üçüncüyü arıyorsak Kerim - Aras - Ömer? Caner - Adriano varken Aras yada Kerim olur.
Genel kanı Şişmanoğlu'nun kesik yiyeceği şeklinde olsa da pek mantıklı gelmiyor. Kesik yiyecek isim Aras ve Kerim arasından  Aras olacaktır. Hoca bunun işaretlerini verdi. Aras'ın gönlünü de almalı hoca. Tosic ile ise yollar ayrılacak gibi sezon sonunda .

Çevrimiçi Necmi

quaresmaya kimse 8-10 m vermez. futbol borsasına göre taliscanın değeri 50 M u bulacakmış
iyi bir gelişim gösterirse bu para edecek buda iki seneki bizde göstereceği gelişimle ortaya çıkar zaten.
fernandoadan golcü çıkartan şenol hocanın elinde aboubakar ne olur kimbilir. :D

Etiketler: