Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 527 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8432541 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Yok ama kimse çıkıp 19 yaşında adamı ıslıklamaz ki ben Beşiktaş tarihinde böyle bir şey hatırlamıyorum, varsayımlar üzerine konuşmak yanlış..
sen öyle san orda ıslıklayan milletin kombinesiyle girmiş 16 yaşlarında zibidilerdi.
onlar olcayıda ıslıklar oğuzhanıda ıslıklar. iki defa ıslıklandı ikiside hazırlık maçıydı.
sana katılıyorum maçta gerçek tribün oyuncuyu kolay kolay ıslıklamaz yuhalamaz
o şerefe nail olan çok az oyuncu vardır. Tribün zaten o duruma gelirse gerçek taraftardan
bahsediyorum o oyuncuyu sahaya sürmek bile hatadır. Bunu önceden belli eder taraftar.
Ama kimsede ciddi bir maçta çok çok mecbur kalmadıkça 19 yaşında bir oyuncuyu sahaya sürmez.
bu değişmez mümkün değil düşün şampiyonluğu garantiledik içerdeki maçlarda genede oynatılmaz
taraftar vodafoneda yenilme ihtimalinden mutlu olmaz. Fabri sakatlandı Tolga sahaya çıkmaya korktu
ben buna ilk kez tanık oluyorum. Bunu herkes hissetti kalkıp moral verdiler. Bunlar üzücü şeyler
işte o duruma bir oyuncuyu getirmeyeceksin gelincede kadroda tutmayacaksın sürekli negatif enerji salar.
Olcayın gitmesi bu açıdan iyi oldu. kötü oyuncu değildi tribünlere inönüde el haraketi çekmesi birilerinin
ona takmasına neden oldu. iyi olduğu maçlarda bile sürekli yiyorlardı.

Çevrimiçi Necmi

Ona bende bakmıştım ama UEFA'nın şöyle bir kuralı var;

• UEFA defines locally-trained or 'homegrown' players as those who, regardless of their nationality, have been trained by their club or by another club in the same national association for at least three years between the age of 15 and 21. Up to half of the locally-trained players must be from the club itself, with the others being either from the club itself or from other clubs in the same association.

Oğuzhan Aydoğan
Born/age: Feb 4, 1997 (20)

16/17   Aug 5, 2016   Borussia Dortmund U19   Germany   B. Dortmund U19    Besiktas JK II   Turkey   Besiktas II   

3 sene sonunda 18/19 sezon sonu, 22 yaşında olacak  :alala:

alt yapı sayılabilmesi için 21 yaş altı 3 sene alt yapında olması gerekiyor. Yoksa alt yapı sayılmıyor.
şartları karşılasa bile 3 sene oynamadan alt yapı sayılmıyor.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

sen öyle san orda ıslıklayan milletin kombinesiyle girmiş 16 yaşlarında zibidilerdi.
onlar olcayıda ıslıklar oğuzhanıda ıslıklar. iki defa ıslıklandı ikiside hazırlık maçıydı.
sana katılıyorum maçta gerçek tribün oyuncuyu kolay kolay ıslıklamaz yuhalamaz
o şerefe nail olan çok az oyuncu vardır. Tribün zaten o duruma gelirse gerçek taraftardan
bahsediyorum o oyuncuyu sahaya sürmek bile hatadır. Bunu önceden belli eder taraftar.
Ama kimsede ciddi bir maçta çok çok mecbur kalmadıkça 19 yaşında bir oyuncuyu sahaya sürmez.
bu değişmez mümkün değil düşün şampiyonluğu garantiledik içerdeki maçlarda genede oynatılmaz
taraftar vodafoneda yenilme ihtimalinden mutlu olmaz. Fabri sakatlandı Tolga sahaya çıkmaya korktu
ben buna ilk kez tanık oluyorum. Bunu herkes hissetti kalkıp moral verdiler. Bunlar üzücü şeyler
işte o duruma bir oyuncuyu getirmeyeceksin gelincede kadroda tutmayacaksın sürekli negatif enerji salar.
Olcayın gitmesi bu açıdan iyi oldu. kötü oyuncu değildi tribünlere inönüde el haraketi çekmesi birilerinin
ona takmasına neden oldu. iyi olduğu maçlarda bile sürekli yiyorlardı.
Tolga olayının çığrından çıkacağını daha Brugge maçı sonrasında yazmıştım bunu görmek için müneccim olmaya gerek yok, hem Olcay'ın gitmesi hem de Tolga'nın yedek kalması her açıdan Beşiktaş'ın menfaatinedir diğer şeyler teferruat benim gözümde.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Necmi

Hocaya suç bulmamak lazım.

22 yaşında Hırvat milli takımının ilk 11'inde oynayan stoperi 3 maçta çöp ilan eden sabırsız bir taraftar kitlesi var.

Cengiz iki maçta top kaptırıp gol yedirse, kürekler bilenir bizde.

Başakşehir'de oynamak kolay: Taraftar baskısı yok, sosyal medya baskısı hiç yok, takımdan beklenti düşük olduğu için ligi 4. bitirse kızan yok.

Orada Uğur Uçar, Yalçın Ayhan, Mehmet Batdal ve Pektemek gibi büyük takımlarda istenmeyen adamlar da performans veriyor. Öyle düşünmek lazım.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

22 yaşında yeni bir ülkeye gelmiş oynadığı takımdan çok daha üst seviye bir takımda oynuyor.
birde durdu durdu en kritik maçlarda kadroya girdi. Eminim sorsan lyon maçının bir dakikasını bile
hatırlamıyordur. Lyon forvetlerini bırak mitrovici roma savunması bile durduramadı. Biz gene iyi durdurduk.
romaya 4 attılar. biz biri kaleci hatası iki gol yedik.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı abdusta

Başakşehir maçının hakemi Cüneyt Çakır
Aboubakar bu sabahki antremanda ayağını burkarak çalışmayı bırakmış

saygılar

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Talisca, 2018'e kadar Beşiktaş'ta kalmak istediğini Benfica’ya iletti. Talisca ile son olarak Monaco ilgileniyor. (Abola)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

SON DAKİKA | Ahmet Nur Çebi: Şenol Güneş %100 takımın başında kalacak. (NTV Spor)

Aboubakarin ayagi burkulmus , tedbir amaçlı antrenmani yarida bırakmış...

Antrenmanda Talisca ve Q7 frikik çalışması yapmış yine bu da o antrenmandan bir kare TALİSCA ya dikkat oda bizden Bizde Sakat Cokkk :lol: :lol:

Çevrimiçi Necmi

Tolga olayının çığrından çıkacağını daha Brugge maçı sonrasında yazmıştım bunu görmek için müneccim olmaya gerek yok, hem Olcay'ın gitmesi hem de Tolga'nın yedek kalması her açıdan Beşiktaş'ın menfaatinedir diğer şeyler teferruat benim gözümde.
Tolganın yedek kalması zaten olması gereken bir şeydi. bunda hem fikirim ama
olcay farklıydı bir süre formsuz oldu diye bir oyuncu yenmez. oyuncu sürekli yüksek performans gösterecek diye
bir durum yok. ha bunu yapan oyuncular varmı dünyada var ama onların bonservisi 100 M ile konuşuyor işte
Bizim taraftardaki beklendi herkes messi olacak am hiç kimse 1.2 M üstü para almayacak.
sürekli isimler yazılır kimsede bakalım gelmek isteyecekmi demez. yönetim neden almıyor der.
o nedenle elindeki oyuncunun değerini bileceksin. Şampiyonluk bu oyuncularla geliyor.
Her zaman savundum Tolga bu takımın birinci kalecisi olamaz ama mutlaka kadroda olmalı.
burda olcay varken yapmayın olcay bu takımın çimentosu dedik ya öyle şey olurmu parasını alıyor oynayacak oynamıyorsa gidecek
bunlar profesyonel oyuncular dediniz. Al işte olcay ve TS bir takımın çimentosu olmak nasıl fark
yaratıyormuş tanık olmuşsunuzdur. Bazı oyuncular vardır takımda olması takımın bütünlüğü için önemlidir.
şimdi bu işi bizde Atiba yapıyor. Dikkat ediyorsunuz 3-4 günde bir atibanın ailesiyle birlikte bir yada bir kaç oyuncumuzun
illaki bir etkinlik resmi çıkıyor. Takım olmak budur işte bunlar çok önemli şeyler yoksa sahada birbirini gören
onun dışında birbirinden kopuk oyuncularla takım olunamıyor. dünkü antrenman görüntülerine bakıyorum
antrenmanda gülmeyen oyuncu yok. Herkes mutlu mutluluğun olduğu yerde başarıda vardır.
[ Son Düzenleme: 27 Nisan 2017, 13:31:46 Necmi ]

Çevrimdışı Serhat Akkaya

olcay farklıydı bir süre formsuz oldu diye bir oyuncu yenmez. oyuncu sürekli yüksek performans gösterecek diye
bir durum yok. ha bunu yapan oyuncular varmı dünyada var ama onların bonservisi 100 M ile konuşuyor işte
Bizim taraftardaki beklendi herkes messi olacak am hiç kimse 1.2 M üstü para almayacak.
sürekli isimler yazılır kimsede bakalım gelmek isteyecekmi demez. yönetim neden almıyor der.
o nedenle elindeki oyuncunun değerini bileceksin. Şampiyonluk bu oyuncularla geliyor.
Her zaman savundum Tolga bu takımın birinci kalecisi olamaz ama mutlaka kadroda olmalı.
burda olcay varken yapmayın olcay bu takımın çimentosu dedik ya öyle şey olurmu parasını alıyor oynayacak oynamıyorsa gidecek
bunlar profesyonel oyuncular dediniz. Al işte olcay ve TS bir takımın çimentosu olmak nasıl fark
yaratıyormuş tanık olmuşsunuzdur. Bazı oyuncular vardır takımda olması takımın bütünlüğü için önemlidir.
şimdi bu işi bizde Atiba yapıyor. Dikkat ediyorsunuz 3-4 günde bir atibanın ailesiyle birlikte bir yada bir kaç oyuncumuzun
illaki bir etkinlik resmi çıkıyor. Takım olmak budur işte bunlar çok önemli şeyler yoksa sahada birbirini gören
onun dışında birbirinden kopuk oyuncularla takım olunamıyor. dünkü antrenman görüntülerine bakıyorum
antrenmanda gülmeyen oyuncu yok. Herkes mutlu mutluluğun olduğu yerde başarıda vardır.
Abi ben de onu diyorum Olcay'ın zamanı gelmişti çünkü doyuma ulaşmıştı bu sene, şampiyon oldu taraftar seviyor iyice serdi bunun olayı da formsuzluk değildi, Alamancı oyuncular da bu var maalesef, tamam güzel takımın çimentosu olması falan iyi hoş ama bunu sadece saha dışında yapmayacak saha içinde de örnek olacak bi takım iki tane koşmayan (Quaresma) kanat oyuncusunu kaldıramaz biz de zorlandık.

Veli elde tutalım dedik sözleşme uzattık sözleşme yeniledik durum ortada, Pektemek aynı şekilde. Olcay'da farlı olmayacaktı. FFP sıkıntısı olmasa bu dediklerin doğal ama bence şu durumda senede 2-3 maç oynayacak 33 yaşındaki yedek kalemcimize 1,5 milyon euro verecek durumda değiliz 2 senedir top oynamayan veliye 1,6 verdiğimiz gibi. Şeriat'ın kestiği parmak acımamalı bazı durumlarda, takımın çimentosu olmak bi futbolcuya kaldıysa sorun orada zaten o dengeyi kuracak olan da Şenol Hoca.
[ Son Düzenleme: 27 Nisan 2017, 13:50:29 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

:tabe:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Talisca, 2018'e kadar Beşiktaş'ta kalmak istediğini Benfica’ya iletti. Talisca ile son olarak Monaco ilgileniyor. (Abola)

İşte bu kötü oldu.  :bawling:
EPL'den kimse alamazda Monaco-Sevilla alır dedim cıktı.  :by2:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

O kural değişmiş olsa gerek. EPL'den rahatlıkla alabilirler aşağıdaki kural geldiyse

------------------------------

Premier Lig'de devrim gibi yabancı kuralı

İngiltere futbol federasyonu başkanı Greg Dyke, Premier Lig'in yabancı kuralında değişiklik yapılacağını açıkladı.

22 Mart 2015, Pazar 14:37 Yorum Yaz
A+A-

İngiltere Premier Lig'inde şu anda uygulanan kurala göre, kendi milli takımlarının  son iki sene içerisinde oynadığı maçların % 75'inde oynamaları veya kadroda bulunmaları mecbutiyeti vardı.

Yeni düzenlemede ise,  Arjantin ve Brezilyalı futbolcular için kolaylık sağlanacak ve milli takımlarında oynama maddesi kaldırılacak.

Liverpool'a transfer olan Philippe Coutinho ve Arsenal'e transfer olan Gabriel Paulista gibi futbolculara çalışma müsaadesi için kolaylık getirilecek.

Dyke yaptığı açıklamada haftada 60 bin Pound kazanan ve 10 Milyon Pound bonservis bedeliyle transfer edilecek oyuncularda milli olma kuralı aranmayacak.

Bu kural üst düzey ülkelerde oynayan oyuncuların  Premier Lig'de oynamalarını kolaylaştırmak ve İtalya, İspanya ligleri yerine Premier Lig'de oynamalarını sağlamak amacıyla yapılacak.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

O kural değişmiş olsa gerek. EPL'den rahatlıkla alabilirler aşağıdaki kural geldiyse

Premier Lig'de devrim gibi yabancı kuralı

İngiltere futbol federasyonu başkanı Greg Dyke, Premier Lig'in yabancı kuralında değişiklik yapılacağını açıkladı.

Ooooo 2015'de değişmiş hiç haberim yoktu valla. iyi oldu söylediğin abi.
Talisca'yı bize yar etmicekleri kesinleşti o zaman. En azından bir yıl daha kalsa iyi olur.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ooooo 2015'de değişmiş hiç haberim yoktu valla. iyi oldu söylediğin abi.
Talisca'yı bize yar etmicekleri kesinleşti o zaman. En azından bir yıl daha kalsa iyi olur.
Değişmiş olmasa bile özel izinle takımlar yine kadrolarına katabiliyorlar yani o kural öyle aşırı katı bir kural değil..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Değişmiş olmasa bile özel izinle takımlar yine kadrolarına katabiliyorlar yani o kural öyle aşırı katı bir kural değil..

Ben kesin ve esnetilemez bir kural olarak düşünmüştüm ki burda da öyle yazılmıştı.
Yönetime güveniyoruz o zaman  :D inş bişeyler yaparlar.

Çevrimdışı mylife1903

Ulan ingilizler hayallerime limon siktilar. Ulan kural esnetilir mi, turkiye mi orasi esitlik istiyoruz, adalet istiyoruz, sinirim bozuldu simdi

Çevrimdışı Kalyoncu

Ulan ingilizler hayallerime limon siktilar. Ulan kural esnetilir mi, turkiye mi orasi esitlik istiyoruz, adalet istiyoruz, sinirim bozuldu simdi
Yazılı bir kural yoktur orada zaten gelenek halini almıştır. Talisca kalır bizde sıkıntı yok. Aboubakar 5-6 milyon € ya düşerse oturup konuşuruz alırız diyor Ahmet nur Çebi. Bu bonservis olayında bir esnememi var yoksa birini sattık mı gerçekten.

Çevrimiçi underworld

Sevilla 25 vermez, çin verir ama monaco verir mi orasını bilemedim  :alala: :alala:
genelde hep 11-15 arasında bonservis veriyorlar.belki falcao bi yere giderse ihtimal dahilinde olabilir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

talisca gitmez istemezse bir sene daha kalır, onu alacak takım 2018'den sonra alsın  :)

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Sevilla 25 vermez, çin verir ama monaco verir mi orasını bilemedim  :alala: :alala:
genelde hep 11-15 arasında bonservis veriyorlar.belki falcao bi yere giderse ihtimal dahilinde olabilir.
Eski Monaco olsa verirdi ama yeni Monaco verir mi bilemem.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Eski Monaco olsa verirdi ama yeni Monaco verir mi bilemem.
Serhat abi mbappe ütopik bir fiyata giderse her şey olabilir.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2017, 14:37:23
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Etiketler: