Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 521 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8431811 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Lig siralamasi

SAMPIYON BESIKTAS ➡️ UCL
2- Basaksehir ➡️oneleme UCL
3-Fenerbahce ➡️ UEL
4-Trabzonspor➡️ UEL
5-Galatasaray ➡️Pensilvanya :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

2,72 milyon € muz var :D

2.5 milyon €'ya talisca'yı kiralarız.
220 bin €'ya caner'i alırız :D

yok öle bir para sıfırdan başlıyoruz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Lig siralamasi

SAMPIYON BESIKTAS ➡️ UCL
2- Basaksehir ➡️oneleme UCL
3-Fenerbahce ➡️ UEL
4-Trabzonspor➡️ UEL
5-Galatasaray ➡️Pensilvanya :bandit:

ooo kıtalararası şampiyona  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sene sonu biz sampiyonlugumuzu kutlarken Gsliler :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

transfermarkt yalan söylemez :D

Çevrimdışı Kalyoncu

Caner'in opsiyonunu şimdiden kullanamıyormuyuz? Bilen varsa aydınlatsın bizi :) Acaba kullansak bile yazın kullanmış gibi mi oluyoruz Marcelodada aynısı olmuştu.

Çevrimdışı tangaz

Caner'in opsiyonunu şimdiden kullanamıyormuyuz? Bilen varsa aydınlatsın bizi :) Acaba kullansak bile yazın kullanmış gibi mi oluyoruz Marcelodada aynısı olmuştu.

mantık yürütüyorum. mali yıl dolmadan kullanabiliriz gibi duruyor sonra kendime iyi de transfer sezonu açılmadan bu nasıl mümkün olacak ki diyorum. öyle kala kalıyorum  :alala:

Çevrimdışı abdusta

1 milyonla 3 transfer daha yaparım diyen Fikret Ormanın Caneri 1 yıl daha kiralayacağı iddia ediliyor

saygılar

Çevrimdışı Kalyoncu

mantık yürütüyorum. mali yıl dolmadan kullanabiliriz gibi duruyor sonra kendime iyi de transfer sezonu açılmadan bu nasıl mümkün olacak ki diyorum. öyle kala kalıyorum  :alala:
Aynısı banada oldu sana sorayım abi dedim. :)

Çevrimiçi levitate

Caner Talisca kalır o kolayda Abou'yu tutmak lazım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

Passo'dan bir sürü bilet satışa çıktı, gitmek isteyen varsa kaçırmasın.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Nisan 2017, 16:38:40
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
31 mayısa kadar opsiyon var kullandık deriz protokol yapılır resmi sözleşme ise haziranda transfer sezonunda yapılır.
dudu ve manjukic ile yaptığımız gibi :naughty: :upto:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tuncaboylu

transfermarkt yalan söylemez :D
Her sene başında sıfırlanıyor o para, transfermarkt'a sorabileceğin bir soru değil o.

Her sene başında sıfırlanıyor o para, transfermarkt'a sorabileceğin bir soru değil o.

espiri yapıyorum yav :)

Çevrimdışı Sercan62

Arkadaşlar merhaba.
Akşamki maça gidemeyecek birisi varsa öğrenci bir arkadaşa transfer yapabilir mi? 2 tane öğrenci var birisine bulduk ancak bir tanesine henüz bulamadık. Eğer gidemeyecek birisi varsa mesaj atarsa sevinirim.

Transfer'in bir şekilde yaparız millet onu zamanı gelince düşünürüz bu akşam maç'a odaklanalım.

Ayrıca UEFA bize bu yaptırımı uyguladıgından bari hep kar'a geçmişiz transferkmarkt'tan baktım bu yaptırımdan önce.

Zarar yapmışız sürekli.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Başakşehir'de Yalcın ve Ufuk kadro dısı bırakılmıs sanırım. Neden iyi bir ceza gelmedi hala.

Başakşehir'de Yalcın ve Ufuk kadro dısı bırakılmıs sanırım. Neden iyi bir ceza gelmedi hala.

bunu sportoto bölümünde tartışıyoruz gel sende :D

Çevrimdışı abdusta

Alıntı

Disiplin Sevkleri - 24.04.2017

Hukuk Müşavirliği'nce 24.04.2017 tarihinde Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na yapılan sevk raporları aşağıda belirtilmiştir.

1- ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Kulübü'nün 22.04.2017 tarihinde oynanan ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Kulübü futbolcusu OSAGIE BRIGHT EDOMWONYI'nin aynı müsabakadaki "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca 23.04.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

2- MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Kulübü futbolcusu EMRE BELÖZOĞLU'nun 22.04.2017 tarihinde oynanan ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu müsabakasındaki "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca 24.04.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Kulübü futbolcusu VOLKAN BABACAN'ın aynı müsabakadaki "saldırısı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 44. maddesi uyarınca 24.04.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Kulübü futbolcusu UFUK CEYLAN'ın aynı müsabakadaki "saldırısı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 44. maddesi uyarınca 24.04.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Kulübü futbolcusu YALÇIN AYHAN'ın aynı müsabakadaki "saldırısı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 44. maddesi uyarınca 24.04.2017 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Saygılar

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Şu Tedbirli- Tedbirsiz sevk fark neydi? En ağır hangisi ise onu versinler bunlara

Çevrimdışı El Nino

İlk 11: Fabri, Gökhan, Marcelo, Tosic, Beck, Atiba, Oğuzhan, Adriano, Talisca, Babel, Aboubakar

Çevrimdışı arda

Saygılar

Tedbirli; Cezaları kesinleşene kadar futbolcular müsabakalara çıkamazlar.

MADDE 36 – SPORTMENLİĞE AYKIRI HAREKET
(1) Sportmenliğe veya spor ahlakına aykırı hareket eden, tutum ve davranışlarıyla
TFF’nin saygınlığını zedeleyen ya da futbolun değerini düşüren,
(a) Futbolculara 1 ila 3 müsabakadan men cezası,

MADDE 44 – SALDIRI
(1) Saldırının, futbolculara, yöneticilere, görevlilere veya diğer kişilere yönelik olması
halinde;
(a) Futbolculara 5 ila 10 müsabakadan men cezası,

[ Son Düzenleme: 24 Nisan 2017, 18:52:25 arda ]
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

İlk 11: Fabri, Gökhan, Marcelo, Tosic, Beck, Atiba, Oğuzhan, Adriano, Talisca, Babel, Aboubakar

bu kadroyu uydurmuşlar :)

Çevrimdışı arda

Tolgay 11'de! Vurduğun asist olsun  :super:

Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Etiketler: