Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 317 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8463816 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Andreas Beck kendi kisisel hesabindan

Hâlâ elendiğimize inanamıyoruz. Ama önümüze bakmalıyız, önemli hedeflerimiz var. Ve Pazartesi'nden itibaren yola devam. Desteğiniz için teşekkürler!
...
Können es immer noch nicht richtig fassen. Aber der Blick muss nach vorne gehen. Wir haben noch wichtige Ziele vor Augen. Und am Montag wollen wir damit weitermachen. Vielen Dank für eure Unterstützung!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Koa_lAA

Nasil bir skor mesela? Peki Babel'in Talisca'nin bos kaley atamamalari, Veya Lopez'in en az 3 harika kurtarisi? Senin yorumlarin genelde takimi gomme uzerine. Yani rakip baskin oynayinca kotu mu oynadik oluyor?

Lyon takimi bu sene UEFA kupasinin en buyuk favorisi. Kupayida buyuk bir sorun yasamazlarsa alacaklar. Bugun yorumlara bakiyorum da takimi v oyunculari gomenler girla.

Lyon bizden en az 1 gomlek ustun bir takim. Fakat biz mucadelemizle ve kalitemizle bu eslesmeyi sonuna kadar dengeli goturmeyi basardik.

ben buna katılmıyorum... fransa liginde 4. lüğe oynayan bi takım 2 yıldır tr ligine ambargo koymuş bir takımdan üstün falan olamaz olmamalı ama sanki biraz daha iyi gibilerdi :D bende kararsızım yaw :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu fetöcü (Hakaret Yasak)₅ kaale almamız bile hata bence.
Ne yöneticilerimiz , ne resmi hesaplarımız kimse bunların adını anmasın ki şeyimize takmadığımızı anlayıp iyice kudursunlar.
Kendi pisliklerinde boğulsunlar ...
Şuanda ikiside Yusuf Yusuf bu yılda o para ile cok iyi adamlar alıp 3. şampiyonluk yolda olduğun için telaşlılar.
Beter olacaksınız beter.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

herkes takım'dan birilerini gönderiyor bizim başkan her sene 6 transfer zor yapıyor zaten
kadro derinliğimiz yok necip,tosic,mitro beğenmiyoruz ama seneye yine 3 kulvar olucak bunları zor zamanlarda yine ararız
suan o beğenmediğimiz olcay olsaydı keske de tolgay yerine o girseydi diyoruz
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı AhmetY

Arkadaşlar bilmiyorum burası yeri mi ama Adana maçına gidemeyecek varsa bu öğrenci kardeşine bi güzellik yapabilir mi hayatımda hiç gitmedim maça geçen hafta passo kartım geldi ve sanırım önümüzdeki fikstürde gidebileceğim tek maç adana maçı olacak eğer gidemeyip ücretsiz devredecek biri varsa çok mutlu olurum, yeri burası değilse çok özür dilerim

Çevrimdışı Librarius

Bir arkadasimiz Dudu'nun videosunu koymus, onu izledim. Bu adam bize ilac gibi olur. Ama bize yedirirler mi emin degilim.

1. Inanilmaz pir pir bir oyuncu.

2. Kisa boyu ve seriligiyle cok guzel siyriliyor rakiplerden. Sertlikten cekinmiyor hic. 

3. Cok faul aldirir bize. Anladigim kadariyla rakip bundan cekindigi icin hep 2 oyuncuyla basmislar ama o cesaretle hep iki oyuncunun uzerine uzerine surmus topu.

4. Hep ceza sahasina hareketleniyor, verkaclar deniyor.

Kisacasi bayildim bayildim. Insallah olur diyorum. Babel ve Dudu kanatlari bizi ucurur seneye. Babel Dudu as oyuncular olur, Quaresma ve Tore yedek. Harika bir kanat bolgesi demek.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı tangaz

Yok bisey abi dünkü tartismanin devami

arkadaşlar arada hepimiz latife düzeyinde değiniyoruz ama sporla hele hele Beşiktaşımızla siyaseti dini falan karıştırmadan birbirimizin gerek siyasi gerek dini en önemlisi de ahlaki değerlerine özen ve saygı göstererek dewam edelim. birbirimizi kırmaya gerek yok. en iyisi laik olmak sporla dini karıştırmamak  :D

şaka bir yana din konusunu hiç bir yere taşımamak en doğrusu, çünkü içsel ve kavramlar üstü bir mevzudur din.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cursedofdragon

herkes takım'dan birilerini gönderiyor bizim başkan her sene 6 transfer zor yapıyor zaten
kadro derinliğimiz yok necip,tosic,mitro beğenmiyoruz ama seneye yine 3 kulvar olucak bunları zor zamanlarda yine ararız
suan o beğenmediğimiz olcay olsaydı keske de tolgay yerine o girseydi diyoruz

yoo ben demedim hiç keşke olcay olsaydı filan diye :)

Çevrimdışı Anıl1903

Bu sene takımımız bizlere güzel bir Avrupa macerası yaşattı.Üzüldüğümüz ve sevindiğimiz zamanlar oldu.Bu seviye  ve ilerisi için tecrübe kazanmış olduk,ilerleyen yıllarda kupa içinde bir umut oldu bu macera.Şimdi tek konsantre olmamız gereken konu lig sampiyonluğu,takımımıza sonuna kadar destek olalım.

Çevrimdışı tangaz

Sen bir oyuncumuzu elestirince mutlu oluyorum. Zira o oyuncuda gozle gorulur duzelmeler yasaniyor.  :D

her türlü yapıcı ve faydalıyım die bir çıkarım yapabilirmiyim dostum  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Eski oyuncumuz Alexis: "Dünkü sonuçtan ötürü çok üzgünüm. Sezonun geri kalanı için her şeyin en iyisi Beşiktaş ve taraftarları için olsun."

herif gibi herif işte keşke göndermeseydik boşuna mitroya o kadar para bayılmadan sezonu tamamlardık :money:

Çevrimiçi Necmi

Bu arada ufak bir detay, ama seneye anlamlı olabilir.
Dünkü galibiyetle 2 puan daha kazandık ve seneye CL'de 3. torbaya çıkmak için rol oynayabilir bu.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
o 2 puanın yanına bir 20 puan daha eklesen gene üçüncü
torbaya çıkamazsın :evillol:

Çevrimdışı caner.eryigit

arkadaşlar arada hepimiz latife düzeyinde değiniyoruz ama sporla hele hele Beşiktaşımızla siyaseti dini falan karıştırmadan birbirimizin gerek siyasi gerek dini en önemlisi de ahlaki değerlerine özen ve saygı göstererek dewam edelim. birbirimizi kırmaya gerek yok. en iyisi laik olmak sporla dini karıştırmamak  :D

şaka bir yana din konusunu hiç bir yere taşımamak en doğrusu, çünkü içsel ve kavramlar üstü bir mevzudur din.
Ya abi arkadaşın biri akşamdan beri forumu provake etti birşey yazdım öyle hakaret falan da içermiyordu denetçi arkadaşlar yazmamızı bekliyorlarmış herhalde ondan snr temizlik yapmışlar herhalde bana denk geldi.he diyecekler şimdi iş maksadını aştı konu çok uzadı ondan böyle oldu falan adamına göre muamele herhalde ne diyim.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

herif gibi herif işte keşke göndermeseydik boşuna mitroya o kadar para bayılmadan sezonu tamamlardık :money:
Bu arada senin Ba şubat ayında dönüyordu? :)
Korku akıl katilidir.

Adanspor maçı biletleri gayet uygun :)

Çevrimdışı Egos

yayıncı kuruluşlara rica falan etsek, taraftarı yakın çekim almasa artık, göz ucuyla kamerayı gören kırk yıllık oyuncu edasıyla poz kesiyor.

Bu maçın üstüne adanaspor ile oynamamız çok iyi oldu.

Takımın perti çıkmıştı :)

Çevrimdışı caner.eryigit

Rotasyonlu bir kadro bekliyorum bu maça gerekiyor çok yük binen oyuncular var mesela Atiba dinlenmesi gerek artık.

yayıncı kuruluşlara rica falan etsek, taraftarı yakın çekim almasa artık, göz ucuyla kamerayı gören kırk yıllık oyuncu edasıyla poz kesiyor.

Abi bu ne ya yeminle sandalyeden düştüm :kop: :kop: :kop: :kop:

Takim cok yiprandi bu 11 Adana macina yeterde artar bile :busted_cop:

Fabri

Beck.     Marcelo.    Atinc.     Caner

Atiba.     Inler

Q7.                Tolgay.               Babel

Aboubakar

Çevrimdışı Librarius

maç özelinde ve genelinde iki eleştirim olacak.

öncelikle şenol hocamızın maçı 2-1 bitirmeye yönelik olduğunu düşündüğüm oyuncu değiştirmeme olayını çözemedim. topa sahip olduğumuz, üstü üste paslar yaptığımız iki pozisyonda da golü bulduk. özellikle 2-1'den sonra orta sahayı güçlendirmek için yapılacak bir hamle ile 3'ü bulabilir ve maçı bitirebilirdik. ayrıca geç değişiklikler nedeniyle takım çok yoruldu. ilk maçta da hocayı yetersiz buldum.
ayrıca şu maç gösterdi ki kadromuz maalesef yetersiz. aboubakar yok tamam ama takımda bir tane hücuma dönük ve oyuna girince takıma dinamizm katan adam olmaz mı? ileri 4'lünün takımda yedeği yoktu. adamlar da fekir ve ghezzal sonradan girdi düşünün. bundan seneye için gerekli dersleri çıkarmalıyız.

sonuç olarak bence geçebileceğimiz bir turu verdik. sağlık olsun. ligi mutlaka bitirmeliyiz.

Ezbere konusmak ne guzel dimi? Hoca dedigini ilk macta yapti ve maci verdik. Oyle teoride dusundugun hersey pratikte olumlu sonuc vermiyor.

Çevrimdışı mylife1903

Seeedimmi kendimi abi, 150 sefer yazdik. Ben ben ben eben eeeben guc zehirlenmesinin sonuclari bunlar.
Mantik isi olay, aleksis senin oyuncun. Marseloya bile bonservis vermeseydi baskan anlasilir bir hamle olurdu. Alexis tosic oynasa ligde ayni yerde olurduk, avrupada da
Iyi oyuncu alamiyorsan eldekilerle devam et yada gencleri oynat. Parani cebinde tut.

Pedro, rodolfo, milosevic, boyko, mitro verilen paralara okuz alinirdi. Transfer sihirbazi

Takim cok yiprandi bu 11 Adana macina yeterde artar bile :busted_cop:

Fabri

Beck.     Marcelo.    Atinc.     Caner

Atiba.     Inler

Q7.                Tolgay.               Babel

Aboubakar

Caner olmaz oraya daha erken.

Fabri

Gökhan     Marcelo   Tosic    Beck

Tolgay     İnler

Quaresma        Talisca         Babel

Abuobakar

Böyle daha iyi atiba öldü bitti atiba'yı koymuşsun :D

Çevrimdışı Librarius

Kimse yazmamış ben yazayım :

Aboubakar, "Şartlar ne olursa olsun Porto'ya dönmeyeceğim. Bu tamamen kişisel bir karar. Benim için önemli olan, kendimi değerli hissettiğim, bana saygı duyulan bir yerde oynamak." dedi.

Başkanımız bu durumu bonservis için kullabilir mi acaba. Adam dönmek istemiyor sonuçta.

Bu baskanin stratejisi bile olabilir. Abou buldugu her firsatta bunu dile getiriyor.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ezbere konusmak ne guzel dimi? Hoca dedigini ilk macta yapti ve maci verdik. Oyle teoride dusundugun hersey pratikte olumlu sonuc vermiyor.
İlk maçta çıkacak oyuncu Talisca'ydı takımın belkide en iyisi ve tek pas yapan adamı Oğuzhan'ı çıkardı. Yani yanlış tercihler yanlış sonuçlara yol açabiliyor ilk maçta da ikinci maçta da hocanın oyuna mühadelesi üst düzeyde değildi.
Korku akıl katilidir.

Etiketler: