Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 520 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8430678 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kritik husus bu bence de kendi bildiğimizi oynamalıyız. babel ve taliscanın bunlara saplayacağını düşünüyorum tek endişem q7nin frikiklerde taliscayı rahat bırakmıyor oluşu
aynen abi rahat bırakmalı,orta yapsın dursun işte ortasına karışan eden yok  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

kritik husus bu bence de kendi bildiğimizi oynamalıyız. babel ve taliscanın bunlara saplayacağını düşünüyorum tek endişem q7nin frikiklerde taliscayı rahat bırakmıyor oluşu
Marselo olsaydi kornerden kesin atardi, bu karijma disindakiler cok yavas kesiyor topu, takiskanin bir iki denemesi oldu sert kesme icin fazla isabetli degildi.
Bunlara cenk saplayacak, babel saplayacak ooooo saplayici cok abi bizde. Biz kendi oyunumuzu oynayalim yeter. Soyle bir tane de bulgar hakem versinler onu mactan once gezdirelim bi guzel kapalicarsi falan.

Taliska olayinda beni sinirlendiren cocugun yere yumusak basmasi, oyle futbolcu olmaz. Bi dusuyor sonra yerde bordo bereli komanda gibi surunuyor falan

Çevrimdışı tangaz

aynen abi rahat bırakmalı,orta yapsın dursun işte ortasına karışan eden yok  :evillol:

ben o hususta cezayı hocaya yazarım ben hoca olsam frikiklerde (hangi tarafta olursa olsun) taliscanın yanına kim gidip onu tedirgin ederse gider ensesine şaplatır kenara çekerim.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

dün karijma yokken yan topları çok efektif kullandık,Oğuzhan olsun Talisca olsun malum şahıstan daha iyi kullandılar @mylife1903

Çevrimdışı mylife1903

dün karijma yokken yan topları çok efektif kullandık,Oğuzhan olsun Talisca olsun malum şahıstan daha iyi kullandılar @mylife1903
Ayni yere kesiliyor toplar mehmet ali, arka direge tosice, atis azicik uzak caprazdaysa arka direge kosu yoluna dogru marseloya kesiyorlar, taliskaya kesiyorlar belli bir program dahilinde.

Ne oguzhani yahu, oguzhanin cektigi sut karijmanin yaptigi ortadan yavvas gidiyor

Çevrimdışı tangaz

Marselo olsaydi kornerden kesin atardi, bu karijma disindakiler cok yavas kesiyor topu, takiskanin bir iki denemesi oldu sert kesme icin fazla isabetli degildi.
Bunlara cenk saplayacak, babel saplayacak ooooo saplayici cok abi bizde. Biz kendi oyunumuzu oynayalim yeter. Soyle bir tane de bulgar hakem versinler onu mactan once gezdirelim bi guzel kapalicarsi falan.

Taliska olayinda beni sinirlendiren cocugun yere yumusak basmasi, oyle futbolcu olmaz. Bi dusuyor sonra yerde bordo bereli komanda gibi surunuyor falan

bence maça ingiliz hakem verecekler. inşallah portekizli, rus yada iskandinav birini vermezler.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ayni yere kesiliyor toplar mehmet ali, arka direge tosice, atis azicik uzak caprazdaysa arka direge kosu yoluna dogru marseloya kesiyorlar, taliskaya kesiyorlar belli bir program dahilinde.

Ne oguzhani yahu, oguzhanin cektigi sut karijmanin yaptigi ortadan yavvas gidiyor
senin karijma kaleyi bulamıyor daha, dün kornerlerde iyiydi, Tolgay girince maç lyona döndü.

Çevrimdışı abdusta

Dün gördük,Lyon genç oyuncuları sadece atletic ve hızlı sadece düz ve pasla oynuyorlar
Istanbulda Teknik olarak donanımlı Karizma bunların içinden geçer gider
Şenol hoca Karizmaya sağdan ceza sahasına 45 dereceyle in diyecek 3 kişinin arasından girip kaleciyi karşısına alır her defasında

Korkacaklar,ayakları titreyecek sahaya çıktıklarında..

saygılar

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bence maça ingiliz hakem verecekler. inşallah portekizli, rus yada iskandinav birini vermezler.
  Sloven damir skominayı versinler abi, Benfica maçını iyi yönetmişti.

Çevrimdışı Ensar

metin albayrak ilk defa güzel bir açıklama yapmış

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Dün gördük,Lyon genç oyuncuları sadece atletic ve hızlı sadece düz ve pasla oynuyorlar
Şenol hoca Karizmaya sağdan ceza sahasına 45 dereceyle in diyecek 3 kişinin arasından girip kaleciyi karşısına alır her defasında

saygılar

en azından sol bekleri hücuma çıkamaz abi, çok zorladı o adam  Karijma topun bizde kalmasını sağlayabilir, bir de Ceza sahası civarından frikik kazandırır umarım.

Çevrimdışı mylife1903

saygılar
Gol olmayacak gene @abdusta abi
Sen bir tornaya sok bu karijmayi

Çevrimdışı mylife1903

Sloven damir skominayı versinler abi, Benfica maçını iyi yönetmişti.
Sirp versinler sirp, tosicin hanimi baglantiyi kurar bi kapalicarsi bi bogaz turu

Çevrimdışı kyiv

Bana kalırsa Clattenburg veya Rizzoli atanır. Ev sahibinden etkilenmeyecek bir hakem gönderilir.

Çevrimdışı Mahmut

Turu geçebiliriz falan tamam da bence Lyon bizden iyi takım ben bunu kabullendim, hücum hattı bizden çok önde, ortasahada da daha dinamikler bizden, ileride top tutamayacınca ikinci yarı da baskıyı yedik. İlk yarı da Babel top tutma ve hücuma çıkarma işini yapabildi.
Bizim iyi takım olup hocanın taktikleri yüzünden böyle bir oyun olduğuna hiç mi hiç katılmıyorum, benim izlediğim maç da oyuncularımız yetersizdi benim gördüğüm bu.

İkinci maçta ilk maçtaki gibi ara ara baskılarla gol bulmaya çalışmak lazım, yoksa bizim dinamizmimiz sürekli baskıyı yapmaya yetmez, adamlar bizden hareketlilik konusunda çok daha önde. Ara ara baskılar dışında kontrollü pas oyununu oynamak lazım, çok açılırsak çok pozisyon veririz bence.

İnşallah taraftarımızın desteğiyle, adamların defansının hatalarına oynayıp maça alırız ama tempoyu bölüm bölüm artırmak lazım.

Çevrimdışı mylife1903

senin karijma kaleyi bulamıyor daha, dün kornerlerde iyiydi, Tolgay girince maç lyona döndü.
Ceza sahasina bos kosu yapmaya basladi 34 yasinda, 40 yasina dogru kaleyi bulmayi basaracaktir az sabir.

Çevrimdışı Kalyoncu

Adamlar ne tempo yaptı ikinci yarı vay be dedirtti. Lacazette,Fekir,Valbuena hepsi bir kenara bu Tolisso çok iyi oyuncu. Neyse bunların tek tur şansı içerde bizi 2-3 farklı yenmekti deplasmanda kontraatağı iyi oynadıkları felan yok pozisyon bulduklarıda yok. Ben çok rahatım içlerinden geçeceğiz. Bunları çektiğimizdede söyledim çok abartılıyor Lyon. Neyse bu turu geçip kupanın favorisi biziz mesajını vereceğiz.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bana kalırsa Clattenburg veya Rizzoli atanır. Ev sahibinden etkilenmeyecek bir hakem gönderilir.
Martin Atkinsonu versinler huzur içinde çözülsün iş :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Onur Küçük

Ceza sahasina bos kosu yapmaya basladi 34 yasinda, 40 yasina dogru kaleyi bulmayi basaracaktir az sabir.
Öyle olacaksa Q7 40 yaşına gelmeden biz kanserden ölürüz zaten. Ölmeyenler de sinir hastası olur.

Çevrimdışı tangaz

en azından sol bekleri hücuma çıkamaz abi, çok zorladı o adam  Karijma topun bizde kalmasını sağlayabilir, bir de Ceza sahası civarından frikik kazandırır umarım.

frikiği o kazandırırsa hayatta taliscaya vurdurtmaz  :D

Çevrimdışı mylife1903

Turu geçebiliriz falan tamam da bence Lyon bizden iyi takım ben bunu kabullendim, hücum hattı bizden çok önde, ortasahada da daha dinamikler bizden, ileride top tutamayacınca ikinci yarı da baskıyı yedik. İlk yarı da Babel top tutma ve hücuma çıkarma işini yapabildi.
Bizim iyi takım olup hocanın taktikleri yüzünden böyle bir oyun olduğuna hiç mi hiç katılmıyorum, benim izlediğim maç da oyuncularımız yetersizdi benim gördüğüm bu.

İkinci maçta ilk maçtaki gibi ara ara baskılarla gol bulmaya çalışmak lazım, yoksa bizim dinamizmimiz sürekli baskıyı yapmaya yetmez, adamlar bizden hareketlilik konusunda çok daha önde. Ara ara baskılar dışında kontrollü pas oyununu oynamak lazım, çok açılırsak çok pozisyon veririz bence.

İnşallah taraftarımızın desteğiyle, adamların defansının hatalarına oynayıp maça alırız ama tempoyu bölüm bölüm artırmak lazım.
1-2 iyi skor ama riskli skor.
Bu skorla ikinci maca cikinca zaten riskleri kademe kademe alip, sabirli oynamak sart.
Liyon da ustumuze fazla gelmeyecek hata kovalayacaktir. Sonucta mac basladigi gibi biterse bu adamlar tur atliyor.

Taraftara da buyuk is dusuyor, sabirla takim desteklenmeli sacma sapan tezahuratlarla tskim liyonun ustune salinmamali. Ortam lazio maci ortami suan. O mactada ilk kornere maaile gidip donentopta golu yemistik.
Sabirla oynamak lazim yemeden tek gol yetiyor

Çevrimdışı mylife1903

frikiği o kazandırırsa hayatta taliscaya vurdurtmaz  :D
Hocada bitiyor abi is. Tahtaya yazacak olayi. Ben senol gunesin takiminda kimsenin kafasina estigini yapabilecegine inanmiyorum. Bunlar beraber calisiyorlar zaten, cocuk golu atinca abisine kosuyor falan. Ayrica cezasahasi cevresi frikiklerinde bi sag ayakli bi sol ayakli adamin topun basinda olmasi iyi hatta azicik geride zimbalayan ucuncu kisi olsa daha tedirgin edici bir durus olur.

Uclu durus soyle zimbalayan var, dokandirip turturma feynki

Ha bizde zimbalayan ginler disinda zor buldugumuz icin soyle de durabiliriz

Çevrimdışı tangaz

Sirp versinler sirp, tosicin hanimi baglantiyi kurar bi kapalicarsi bi bogaz turu

sırp maziçmidir nedir ilk benfica maçında doğramıştı bizi

Çevrimdışı tangaz

Martin Atkinsonu versinler huzur içinde çözülsün iş :bandit:

beni atasınlar beni  :biggrinking:

Çevrimdışı tangaz

bizim dünki frikikde efsaneydi yalnız :bandit:

maç başı babel sağda çok kötüydü golü attı 5 dk sonra hoca bunu sola çekti de kendine geldi

Etiketler: