Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 354 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8422691 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Kapkarakartal

Beni tek tedirgin eden bu maçla ilgili duran top savunmamız. Tosic çok formsuz.

Çevrimdışı El Nino

Umarım Adriano sol acık ve Tosic sol bek gibi bir hata gelmez.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Ben Q7'nin oynamayacağını varsayarak 2-3 gün önce aynı şeyi buraya yazmıştım. Orta sahanın önüne Tolgay, sağ kanada Talisca diye. Büyük ihtimal böyle olur. Necip'in de oynamasını isterdim ama Tolgay başlar muhtemelen, Necip 2. devre girer skora göre.

Necip'i oynatırsa Oğuzhan'ı öne atmak zorunda kalır bence maç planının başlangıcıyla bu riske girilmez çünkü Oğuzhan ve Atiba çok iyi anlaşıyorlar. Ayrıyetten burdan birşeyler almak istiyorsak top yaparak dirençlerini kırmamız ve oyunu pas yaparak soğutmamız gerekicek bunuda Oğuzhan Atiba ikilisi yapar ancak. 65-70'de duruma göre bu değişiklik olacaktır zaten.
[ Son Düzenleme: 11 Nisan 2017, 16:36:17 Kapkarakartal ]

Çevrimiçi Necmi

TS maçının ilk 25 dakkasındaki oyunu oynasak Lyon'u sahadan sileriz net.  :boxin:
çok daha dikkatli ve organize oluruz zor maç olacak aba deplasmanda olduğumuz için rakip için çok daha zor bir maç olacak
maçı tuttuğumuz sürece rakibi panikletiriz tecrübesiz bir takım sonuca erken gidemezse kırılma yaşar maç içinde onların kayıpları bizden fazla
bize şl yi garantilemiş deplasmanda rahat oynayan evinde kiralık katil gibi bir takım gözüyle bakıyorlar. biz olyi önemsemedik ama avrupada
zor takım olarak biliniyor ve onları tereyağından kıl çeker gibi geçtik adamlarda romayı eledi ama gördükleri romadan daha zor takım olan
napoliyi bizim deplasmanda yenmemiz iki maçtada yenilmememiz. adamlar bizden bizim onlardan çekindiğimizden fazla çekiniyor.
ürkek çıkacaklardır en büyük kusurları sürekli topa sahip olup hücum yapmak istemeleri tıpkı geçen seneki biz gibi ama saldırı altında
kaldıklarında bocalıyorlar öyle bir oyun akılları yok onları sıkı bir defansla durdurduğumuz anda avucumuzun içine gireceklerdir.
bütün iş morallerini bozmaya bakar bunu yaparsak galibiyetle bile döneriz.

Çevrimdışı tangaz

lyon maçı, maç günü şansının da önem arz ettiği bir maç olacaktır. umarım şans napoli deplasmanındaki tercihini tekrarlar.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

lyon forumlarına şeedenler var mı bugünlerde? ben şeedeyim dedim üyelik istiyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

lyon forumlarına şeedenler var mı bugünlerde? ben şeedeyim dedim üyelik istiyor
Forumda seedince sahaya yansimiyor abi sahada seedecez liyonu

Çevrimdışı tangaz

bi kadro şeedeyim   :icool:

fabri

gg marcelo tosiç adriano

necip atiba ozzi

talisca babel

cenk

Çevrimdışı tangaz

beyler lyonu tokatlıyoruz içime doğdu. en son kiev bize saplamadan içime doğmuştu forumu demoralize etmemek için dillendirmemiştim. şimdi saplayan biz olacağımız için rahat rahat yazıyorum. lyonu eliyoruz...

Çevrimdışı cursedofdragon

bi kadro şeedeyim   :icool:

fabri

gg marcelo tosiç adriano

necip atiba ozzi

talisca babel

cenk

kanatlar'ı ben mi tutucam abi :D

Valbuena'yı filan :D

Çevrimdışı tangaz

kanatlar'ı ben mi tutucam abi :D

Valbuena'yı filan :D

yoo ordaki çocuklar armut mu topluyorlar savunurken 4-5-1e dönüşüyor kadro. süper kadro süper dizilim oldu ben şenol hoca olsam böle çıkarırım takımı  :bandit:

yoo ordaki çocuklar armut mu topluyorlar savunurken 4-5-1e dönüşüyor kadro. süper kadro süper dizilim oldu ben şenol hoca olsam böle çıkarırım takımı  :bandit:

en önemli maçlardan birinde fantezi yapalım diyorsun yani :D

Takım bu sezon kaç maç böyle oynadı :D

Çevrimdışı tangaz

en önemli maçlardan birinde fantezi yapalım diyorsun yani :D

Takım bu sezon kaç maç böyle oynadı :D

bir düşünür der ki her zaman en iyi performans ilk gece olurmuş  :D

Çevrimdışı benyv-

Bir tercüman olarak baktım şimdi Lyon forumlarına ne var ne yok, ilk gördüğüm Türkler'den fazla ses çıkarmamız lazım demişler   :D , Lorient maçını gördükten sonra atıp tutmamamız gerekiyor demişler  :D Bi tanesi ne olursa olsun bu maç dönüm maçı, kazanacağız, güvenin tüm parayı Lyon'a basın demiş, biri de eğer ilk maçta 3-4 tane atmazsak rövanşta eleniriz demiş, Q7'nin oynamaması manşetlere taşınmış süper oldu demişler  :D Genel olarak böyle

Çevrimdışı tangaz

Bir tercüman olarak baktım şimdi Lyon forumlarına ne var ne yok, ilk gördüğüm Türkler'den fazla ses çıkarmamız lazım demişler   :D , Lorient maçını gördükten sonra atıp tutmamamız gerekiyor demişler  :D Bi tanesi ne olursa olsun bu maç dönüm maçı, kazanacağız, güvenin tüm parayı Lyon'a basın demiş, biri de eğer ilk maçta 3-4 tane atmazsak rövanşta eleniriz demiş, Q7'nin oynamaması manşetlere taşınmış süper oldu demişler  :D Genel olarak böyle

teşekkürler @benyv-

Çevrimiçi Necmi

bilmiyorlarki quaresmanın oynamamasına bizde süper oldu diyoruz :D

abuçakar olaydı iyiydi ama :D

Karaboğa koy kanat'ı ona devire devire gitsin :D  :evillol:

Çevrimdışı benyv-

Takımda isim olarak en çok öne çıkan kişi sonuçta, bizim maçlarımızı iyi takip etmedikleri için böyle düşünmeleri gayet doğal, sevinçleri kursağında kalacak gibi  :D

Çevrimiçi Necmi

abuçakar olaydı iyiydi ama :D

Karaboğa koy kanat'ı ona devire devire gitsin :D  :evillol:
evet en büyük kaybımız o
ama bu sefer babele güveniyorum ve taliscaya maçı koparırsa onlar koparacak
adrianoda ağırlığını koyacaktır büyük maçlarda büyük oynuyor.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Noah'ı bir de Atiba'dan dinleyin: "Bazen onu kıskanıyorum"Atiba Hutchinson, Beşiktaş taraftarının kendisine olan sevgisinden, takım arkadaşlığına ve oğlu Noah'a kadar önemli mesajlar verdi.

- See more at: http://m.tr.beinsports.com/haber/atiba-kartal-askini-anlatti#sthash.19XcQ3p3.dpuf

Beşiktaş taraftarının sevgilisi haline gelen Atiba Hutchinson, siyah beyazlılara birbirinden güzel mesajlar verdi.

Yakın çevresine Beşiktaş sevgisini anlatan Kanadalı yıldız, "Beşiktaşlılar beni çok seviyor. Bu sevgi karşılıksız değil. Şunu bilsinler ki benim onlara sevgim ve saygım onlarınkinden çok daha fazla. Ailece Türkiye'yi ve Beşiktaş'ı çok seviyoruz. Burada olmaktan çok mutluyuz. Beni seviyorlar ve destekliyorlar. Ama bazen abartıldığımı düşünüyorum. Oysa ben sadece işimi yapıyorum, ben olmaktan çok biz olmayı seviyorum. Trabzon'da galibiyet golünü attım. Peki Gökhan o ortayı yapmasa golü nasıl atacaktım. Tosic ortalamasa Cenk golü nasıl atacaktı? Biz bir takımız. Hem de iyi bir takımız" ifadelerini kullandı.

Takımdaki arkadaşlık ortamına da değinen Atiba, başarılarının arkasındaki gücün bu dostluk olduğunu kaydetti... Atiba, "Maçlarımızda gol atandan çok kulübedekiler seviniyor. İşte takım olmak budur. Herkes bizi şimdiden şampiyon ilan etti. Evet büyük avantajımız var ama henüz şampiyon değiliz. Ben ve arkadaşlarım hiçbir zaman rehavete kapılıp bu iş bitti demeyeceğimiz. Şimdi hepimiz Lyon maçına odaklandık. İyi takımlar ama biz de iyiyiz. Eminim ki Lyonlu futbolcular da benim gibi 'Biz iyi bir takımız ancak Beşiktaş da bizim kadar iyi takım" diyorlardır... " diye konuştu.

Kanadalı oyuncu, sosyal medya fenomeni haline gelen oğlu Noah'la ilgili de konuştu. Atiba, "Beşiktaşlılar oğlumla beni gördüklerinde önce oğlumu sevip öpüyor, fotoğraf çektiyor. Bana sıra sonra geliyor. Bazen onu kıskanıyorum. Bana ve aileme gösterilen saygıya futbolumla karşılık vermeye çalışıyorum. Ve onlar bunu fazlasıyla hak ediyor" dedi.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Gokhan-

yanlış bakış açısı biz rakibe göre oynuyoruz ve kazanıyoruz.
rakip dirençliyse biz iki katı direnç kasıyoruz gevşekse rahat davranıyoruz ama
nihayetinde her zaman istediğimiz sonucu alıp dönüyoruz.

Büyük maçlarda, Trabzon hariç hiç tempolu oyun oynamadık abi.
Rakibinde boşlukları değerlendirecek yetenekli adamlar varsa salkım saçak oynamaya gerek yok.

Rakibe göre oynadığımızın, her türlü karşılık verdiğimizin ben de farkındayım o yüzden Trabzon maçında ki gibi açık ve tempolu futbol beklemesin kimse.
Ha baktık olmadı, yiyoruz ama atamıyoruz her türlü saldırırız, ama başlangıç öyle olmayacaktır.

İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Librarius

Cok serefli! Turk spor basini Lyon'u kucumsemeye basladi bile. Neymis Lyon o kadar da iyi bir takim degilmis. Ozellikle FB'li yancilar. Amac belli: Besiktas insallah tur atlarsa basariyi kucumseme, yok basaramazsa "bu kotu Lyon'u dahi eleyemedi, zaten lig de hakemler sayesinde burdalar" masallarina temel hazirlamak. Allah utandirmasin.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi Necmi

Büyük maçlarda, Trabzon hariç hiç tempolu oyun oynamadık abi.
Rakibinde boşlukları değerlendirecek yetenekli adamlar varsa salkım saçak oynamaya gerek yok.

Rakibe göre oynadığımızın, her türlü karşılık verdiğimizin ben de farkındayım o yüzden Trabzon maçında ki gibi açık ve tempolu futbol beklemesin kimse.
Ha baktık olmadı, yiyoruz ama atamıyoruz her türlü saldırırız, ama başlangıç öyle olmayacaktır.

trabzon gol atmakta zorlanan bir ekipdi öyle oynamamız normal geride rahat davrandık
onlarada fazla açık verdik bu sefer öyle olmaz tam tersi bir durum olacak onlar tempo yapmaya
uğraşacak biz frene basacağız sonra biz onlara kontra bindireceğiz büyük ihtimal quaresma olmazsa olgun oynama
ihtimalimiz artıyor quaresmanın olmadığı maçlarda çok daha fazla pozisyon bulup çok daha fazla atıyoruz
tek çekineceğimiz konu rakibin gerisini zayıf bulup deli gibi saldırmamız olur bazen oyuncular maçı alacaklarına inandıklarında
ölümüne gidiyorlar ts de aynen bunu yaptık

Çevrimdışı Gokhan-

Cok serefli! Turk spor basini Lyon'u kucumsemeye basladi bile. Neymis Lyon o kadar da iyi bir takim degilmis. Ozellikle FB'li yancilar. Amac belli: Besiktas insallah tur atlarsa basariyi kucumseme, yok basaramazsa "bu kotu Lyon'u dahi eleyemedi, zaten lig de hakemler sayesinde burdalar" masallarina temel hazirlamak. Allah utandirmasin.

ŞL grubumuza da UEFA grubu gibi diye laf söylüyorlardı ya şaşırmamak lazım, Beşiktaş iyi diyemiyor bir çoğu zorlarına gidiyor, hasetinden çatlayacaklar.
Bunlar ne konuşursa konuşsun değerimiz ve ismimiz Avrupa'da yükselişe geçiyor.
Buradakiler övse ne olur yerse ne olur, etkisiz eleman hepsi.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Etiketler: