Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 473 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8468751 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Savaş

Bu seneki en büyük güzellik hiç adam satılmaması durumunda bana göre tek transfer yapılması gereken yer stoper bölgesi. Özellikle sol stoper.

Kanat demiyorum çünkü Töre geri dönüyor.

Geri kalan transfer durumu gidecek olan futbolcuların yerine ikame edecek futbolcular olur. Gerçi geçen sene de böyle demiştik ama transferlerle yeni takım kurduk resmen :))

Herşeye rağmen daha erken. Özellikle herşeyin belli olacağı Nisan ayına girerken bunlarla uğraşmamak lazım.

Öncelikle ligi sonrasında Avrupa ligini koyalım inşallah.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Bu seneki en büyük güzellik hiç adam satılmaması durumunda bana göre tek transfer yapılması gereken yer stoper bölgesi. Özellikle sol stoper.

Kanat demiyorum çünkü Töre geri dönüyor.

Geri kalan transfer durumu gidecek olan futbolcuların yerine ikame edecek futbolcular olur. Gerçi geçen sene de böyle demiştik ama transferlerle yeni takım kurduk resmen :))

Herşeye rağmen daha erken. Özellikle herşeyin belli olacağı Nisan ayına girerken bunlarla uğraşmamak lazım.

Öncelikle ligi sonrasında Avrupa ligini koyalım inşallah.

Avrupa ligi demisken su liyon macina tolga reyizle ciksak da su angarya hemencecik bitiverse

Çevrimdışı tangaz

eski stoperler listesinde erman güraçar yer alırken tandemde partneri ümit bozkurtun yer almamasına çok içerledim.

bu arada ne paralar ödendi bu ikiliye erman 4 ümit ise 5 milyon bonservisle alınmıştı. tl deel dollars  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Savaş

Avrupa ligi demisken su liyon macina tolga reyizle ciksak da su angarya hemencecik bitiverse
Aman abi aman diyim bu sefer kaldırmaz benim bünye. Düşüncesi bile korkunç:))

Çevrimdışı ahmet türken

Valla ben tosicden memnunum adam elinden gelenin en iyisini yapiyor, azicik bombaci
Rodolfoyu gecen sene de begenmiyordum zaten. Ersan da oynasa sol stoperde tosic kadar faydali olur daha faydali oyuncu lazim mi, olabilir ama tosicin bombaci olmayani butceyi zorlar.

Ligin en az gol yiyen defans hattina azicik guvenmek lazim.

Bizim seviyemizde yorgan hep kucuktur ayagini kapatmaya calissan gogusun acik kalir, gogsum ariyor desen ayaklar usur, kicimiz acikta kalmadikca fazla buyutmemek lazim.
ben tosiç atınç ikilisini sahada aynı anda görünce kıçımdan çok daha fazlası açıkta kalıyo :) bide kalede tolga yı düşün bildiğin çırılçıplağız derim

Çevrimiçi underworld

eski stoperler listesinde erman güraçar yer alırken tandemde partneri ümit bozkurtun yer almamasına çok içerledim.

bu arada ne paralar ödendi bu ikiliye erman 4 ümit ise 5 milyon bonservisle alınmıştı. tl deel dollars  :money:
ümit 99/00 sezonda transfer olmuş  3 milyoncuğa

Çevrimdışı Berat

tosic gibi ilk yıllar bek sonra stoper  :ebebe: :ebebe:

Stoper olarak alınmamış sonuç olarak. Bir de sanırım altyapıdan çıkmıştı zaten.

Çevrimdışı mylife1903

ben tosiç atınç ikilisini sahada aynı anda görünce kıçımdan çok daha fazlası açıkta kalıyo :) bide kalede tolga yı düşün bildiğin çırılçıplağız derim
Abi pencereyi kapattik allahtan, soldan pufur pufur esiyordu yahu

Çevrimiçi underworld

o zaman parayı da hesaba katarsak ;
ümit   3m €
erman   2,25 €
ronaldo  1 m €
İ.toraman  3 m €
Çağdaş   1 m €
gordon   1.7 m €
sivok     4.7 m €
zapo     4.5 m €
ferrari    4.5 m €
ersan    2 m €
pedro    2.4 m €
Milo      1 m €
rhodo    3.3 m €
Alexis    1.1 m €
marcelo   2 m €
mitrovic   4.2 m €

Kaymak :transfrmakt

Çevrimdışı benyv-

Mitroviç genç ve Hırvatistan milli takımında giderek banko oynayacak bir oyuncu, her zaman piyasası olacaktır. İyi bir transfer bence. Fakat yığınla defans oyuncumuz oldu, sadece 2-3 tanesinden verim alıyoruz. O gereksiz maaş yükünden kurtulmamız lazım.

Çevrimiçi Necmi

ben memnun falan değilim, yaptığı majör hataların haddi hesabı yok, azıcık falan değil adam epey bombacı bombalıyor sürekli rakipler biraz kötü ciddi maçlarda affetmezler abi  :)
Hangi ciddi maçlardan bahsediyorsun :alala:
Hangi rakipler dandik :alala:
Bu takım şl oynadı avrupa liginde çeyrek finalde farkındamısın ligdede lider
renkliler gibi rakiplerimizi küçümseyip başarımıza gölge düşürmeyin.
fener yarı finale çıkarken rakiplerine bakın şimdi ağızlarından rakipler dandikti diye duydunuzmu
Birde bardağın diğer tarafından bak Biz iyi olduğumuz için rakipler dandik görünüyor olabilirmi.
Senin mantıkla realin barçanın bayernin karşısında bütün rakipler dandik o nedenle kazanıyorlar o zaman
miğde bulandıracak şekilde kendi oyuncularımızı küçültüyorsunuz. Beğenmediğin oyuncunun performansıyla
geçen sene şampiyon olduk Beğenmediğin oyuncunun performansıyla bu sene lideriz Avrupada
çeyrek finaldeyiz.
Daha iyisi deniyorsa bu her mevki için geçerli her zaman daha iyisi olacak
Şampiyonluğa giden takımın psikolojisini bozmakta Beşiktaş taraftarının üstüne yok.
Bir şeyi unutmayın Beşiktaşın durdurulmaz olduğunu bildikleri için rakipler çöküyor insanların
elinden umudu alırsan geriye bir şey kalmaz biz renklilerin elinden umutlarını aldık karşımızda
çaresizler sahada geçemediklerini ve geçemeyeceklerini görüyorlar saha dışında geçmeye uğraşıyorlar
takım iyi çalışıyor yönetim iyi çalışıyor saha dışındada geçemiyorlar. rakipler kötü değil onlar
umutlarını kaybetti. Buda bizim iyi olmamızdan kaynaklandı. Beğenmediğiniz defans ligin en az gol yiyen
defansı. siz istiyorsunuz sıfır hata ama öyle bir şey yok sadece telörö edilen oyuncular var bizim
şu anda Türkiyenin en iyi stoperi dediğimiz marcelonun hataları yokmu. Tosiç hata yapıyormu
evet yapıyor ama birde dön kestiği pozisyonlara bak bunlar hiç gündem olmuyor. çok mu iyi
elbette değil ama şu anda işimizi fazlasıyla görüyor. Bu gün ersanı beğenmeyenler geçen sene satılırken
ersanı satan şampiyonluğu satar diyorlardı.

Çevrimdışı tardu

bir de en sevmediğim şey: bir futbolcunun 3 4 mevkide oynaması net olsun mevkisi stoperse stoper kanatsa kanat macera aramaya gerek yok.

yıllar önce üni.deyken bir seçmeli derste iş görüşmesi nasıl yapılır,nasıl hazırlanırın dersini görmüştük.hoca bize bir iş görüşmesine gittiğimizde sakın ne iş olsa yaparım demeyin,bunu bırakın sözlü bir şekilde ima etmeyi;beden dili ile bile de olsa bu msj vermeyin karşı tarafa demişti.tek bir işte uzmanlaşın alanınızın en iyisi olmaya çalışın;çünkü ne iş olsa yaparım diyen adam aslında hiç bir iş yapamaz demişti,ciddi şirketler kurumlar buna dikkat eder kendinizi küçük düşürmeyin demişti iş görüşmesinde size ihtisasınızın,uzmanlık alanınızın dışında bir iş yaparmısınız? sorusu gelirse direk teşekkür edip arkanıza bile bakmadan gidin çünkü o iş yeri vizyonsuzdur.o iş yeri şirket ne uzar nede kısalır aynı şekilde sizde ne uzar ne de kısalırsınız demişti o geldi aklıma

bende takımdaki bu konudan rahatsızım aslında ama ffp ve bilimum sebeplerden ötürü buna yönetim mecburdu.iyi de yaptı fakat ffp kalktıktan sonra ;bu yaz transfer döneminde yönetimin tepeden tırnağa gerçek vizyonunu ve maharetini göreceğiz samet aybaba faciasından sonra ümidim yoktu ama geriye dönüp bakınca hak veriyorum hani bir oyuncu ligimizde fırtına estirir,yorumcularda cl de izleyelim gerçek kumaşı bu sene belli olacak,clde de ligde gösterdiği hüneri sergileyecek mi büyük maçlarda kaybolacak mı bakalım derler ya hah o hesap yönetim bu güne kadar abubakar tipi bir performans gösterdi yani ne olduğu tam anlaşılamadı şap mı şeker mi diye ama bu yaz ne olduklarını göreceğimiz bir maç yani;koca bir yaz transfer dönemi var.

Çevrimiçi Necmi

ne güzel işte heyecanını kaybetmeden maç izliyorsun :kop:
gerçi senin için problem değil saydırdığın oyuncu soluğu fenerde alıyor :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Abi pencereyi kapattik allahtan, soldan pufur pufur esiyordu yahu
@ahmet türken  in ismail hakkında hissettikleri yanında senin hissettiklerin masum bir ilk okul aşkı gibi kalır

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@Necmi abi, biz iyiyiz zaten onda şüphe yok ki benim söylemek istediğim şey stoper kalitemizin yeterli olmadığı sadece, ciddi derken mesela oly maçında yaptığı hata gole neden oldu hatta kayseri maçında mevkisini boşalttı gol yedik , Anadolu takımların yaptığı hataların birçoğunu değerlendiremedi. Onun dışında Fener maçında sinirine hakim olamadı, leş gibi oynayan fenere kaybettik. Bir de kjaer, Skrtel gibi adamlar geleceğine tosic oynasın daha iyi, bir stopere 3 4 m euro maaş vermek hiç mantıklı değil
Beşiktaş futbol takımının bana göre en aksayan bölgesi stoperdir, ondan sonra kanat gelir. Takım kalitesi çok arttığı için yeterli gelmiyor bana daha iyisini istiyorum. Adriano ve atiba kalitesinde 5 6 adam olmalı 11'de  :D

Çevrimiçi 38life

Bu gerçekten çok önemli ve güzel bir karar olmuş.

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

yıllar önce üni.deyken bir seçmeli derste iş görüşmesi nasıl yapılır,nasıl hazırlanırın dersini görmüştük.hoca bize bir iş görüşmesine gittiğimizde sakın ne iş olsa yaparım demeyin,bunu bırakın sözlü bir şekilde ima etmeyi;beden dili ile bile de olsa bu msj vermeyin karşı tarafa demişti.tek bir işte uzmanlaşın alanınızın en iyisi olmaya çalışın;çünkü ne iş olsa yaparım diyen adam aslında hiç bir iş yapamaz demişti,ciddi şirketler kurumlar buna dikkat eder kendinizi küçük düşürmeyin demişti iş görüşmesinde size ihtisasınızın,uzmanlık alanınızın dışında bir iş yaparmısınız? sorusu gelirse direk teşekkür edip arkanıza bile bakmadan gidin çünkü o iş yeri vizyonsuzdur.o iş yeri şirket ne uzar nede kısalır aynı şekilde sizde ne uzar ne de kısalırsınız demişti o geldi aklıma

bende takımdaki bu konudan rahatsızım aslında ama ffp ve bilimum sebeplerden ötürü buna yönetim mecburdu.iyi de yaptı fakat ffp kalktıktan sonra ;bu yaz transfer döneminde yönetimin tepeden tırnağa gerçek vizyonunu ve maharetini göreceğiz samet aybaba faciasından sonra ümidim yoktu ama geriye dönüp bakınca hak veriyorum hani bir oyuncu ligimizde fırtına estirir,yorumcularda cl de izleyelim gerçek kumaşı bu sene belli olacak,clde de ligde gösterdiği hüneri sergileyecek mi büyük maçlarda kaybolacak mı bakalım derler ya hah o hesap yönetim bu güne kadar abubakar tipi bir performans gösterdi yani ne olduğu tam anlaşılamadı şap mı şeker mi diye ama bu yaz ne olduklarını göreceğimiz bir maç yani;koca bir yaz transfer dönemi var.
Aslında doğru bakış açısı değil bu kendi içinde bölümlere ayrılır şimdi ingilizce bilen bir eleman alıyoruz
adam geldi ingilizce biliyorum dedi yanında fransızcada almancada biliyorum dedi şimdi ne diyelim bu adam aslında hiç bir şey bilmiyormu diyelim sen savunma oyuncusu alıyorsan bunun savunmanın her yerinde oynayabilmesi makbuldur. ha ondan forvet olmasını isteyemezsin ama stoperin bek oynaması gayet normal bir durum kaldıki stoperin libero olmasıda normaldir. oyun kurucu stoper dediğimiz adam zaten savunma yönü gelişmiş liberodur. yoklukta işe yarar.
takım kuruyorsan her oyuncuyu yedekleyemezsin  iki sol bek aldık caner adriano caner sakatlandı adriano tek kaldı ne yapacaksın 3. bir sol bekmi alacaksın o nedenle çok yönlü oyuncu kullanmak elzem önem taşıyor Asıl mevkii boşa çıkınca oraya kaydırabileceğin bir oyuncu değerli oyuncudur. iki adamlık iş yapar. Bizde Atibanın yerini alabilecek en iyi oyuncu bence marcelodur şimdi bu onu kötü stopermi yapıyor.
mesela stopersiz kalırsan sezon içi forvetten stoper yaratırsın beksiz kalırsan kanat oyuncusunu beke çevirirsin sol stoper sol bekte oynayabilir zaten maç içinde oynuyorlar günümüz futbolunda bekler çok çıktığı için stoperler o işide üstleniyor.
Tosiçe laf söyleniyor ama hataları nasıl yapıyor hiç dikkat eden oldumu genelde sol bekin boşluğunu kapatmaya uğraşırken oluyor bu hatalar yani asli değil oyun içindeki kaymadan kaynaklanıyor. adriano çıkıyor tosiç kontrayı kesmek için sola kayıyor bu sefer kendi mevkisi boşa çıkıyor marcelo genişleyen alanı tutamıyor biz bu şekilde yiyoruz golleri yemediğimiz pozisyonlarda GG kaç defa stoper gibi top kesti mesela bu Tosiç kötü olduğu için değil bizim oyun tarzımızdan kaynaklanıyor buna yapılabilecek bir şey yok bu şekilde oynuyorsan geride arada bu tip pozisyonlar kaçınılmaz oluyor Allahtan fabri varda oda stoper gibi arkaya atılan gollük pasları kesebiliyor. Ben bu sene tolga oynasa düşünemiyorum şu an hanede 20 değil 30 gol yazıyor olurdu.
fenerin stoperleri yere göğe sığdırılamıyor adamlar önlerinde 3 tane savunmacı liberoyla oynuyor genede bizle mukayese edildiğinde leblebi gibi gol yiyorlar kjear bizde olsa yada skrtel şu an ligin en kötü stoperleri diye konuşurduk.
Bu oyun şekliyle bizim stoperler mükemmel iş çıkartıyor.
ama sürekli bir beğenmemezlik hakim. Bu sayfalar Atibanın bile gömüldüğüne şahitlik etti. daha ötesi yok.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi, biz iyiyiz zaten onda şüphe yok ki benim söylemek istediğim şey stoper kalitemizin yeterli olmadığı sadece, ciddi derken mesela oly maçında yaptığı hata gole neden oldu hatta kayseri maçında mevkisini boşalttı gol yedik , Anadolu takımların yaptığı hataların birçoğunu değerlendiremedi. Onun dışında Fener maçında sinirine hakim olamadı, leş gibi oynayan fenere kaybettik. Bir de kjaer, Skrtel gibi adamlar geleceğine tosic oynasın daha iyi, bir stopere 3 4 m euro maaş vermek hiç mantıklı değil
Beşiktaş futbol takımının bana göre en aksayan bölgesi stoperdir, ondan sonra kanat gelir. Takım kalitesi çok arttığı için yeterli gelmiyor bana daha iyisini istiyorum. Adriano ve atiba kalitesinde 5 6 adam olmalı 11'de  :D
yarın kalite yükselsin adriano ve atibada sırıtır bu onlar kötü olduğu için değil senin seviyen yükseldiği içindir.
oly maçında nasıl yedik golü orda en masumu tosiçdi adamını kaçırdı diyorsunda orda o adamı tutması gereken kişi tosiç değildi
adriano orda müdahale etse tosiç mevkisinde olacak marceloda savunmada kontrolsüz kalmayacaktı.
haksızlık ediliyor evet hata yaptı top ortalandı ama hatanın büyüğü ondamıydı sence adamlar bir orta yaptı onada bir kafa ve gol
buna hata olarak bakmak bile doğru değil kontra yedik kimse dönemdi stoperler dengesiz yakalandı golü yedik fabride hatalıydı bence
çıkartabilirdi o topu ligde 20 golle en az gol yiyen takımın en aksayan bölgesi stoper demek haksızlık onlar görevini yapıyor gol ortalamasını
düşük tutuyor. bizim derdimiz acımasız olamamamız gol atmıyoruz bak atamıyoruz demiyorum atmıyoruz. yoksa sıkıştığımızda atmayı biliyoruz.
bizim ligin başından beri tek sorunlu bölgemiz orta saha Babel bile geldiği geleli sol açıktan çok forvet arkası ve orta saha oynadığının
kimse farkında değilmi. orta sahayı çoğaltmaya uğraşmaktan esas mevkisinde iş yapamıyor. orta sahada radikal karar almak gerekiyor
ben sıkıldım artık ozinin canı isterse oynayacak durumlarına Tolgayın yedeklik kaprislerine herkesin laf ettiği inler şu anda en iyi orta sahamız
ozi yan top oynamaktan hücumu unuttu Tolgay kendini göstermeye uğraşmaktan takımı unutuyor. Taliscada aynı
Atiba 90 dakika bunların arkasını toplamaktan bitap düşüyor. zaten yetişemiyorda bütün takımın ahengi bozuluyor.
orta saha gününde olursa rakibin üstüne çöküyoruz. ama bu kaç maç oldu.

Çevrimiçi Necmi

Bu gerçekten çok önemli ve güzel bir karar olmuş.

ne kararı olmuş anlamadım ben. kulübe transfer kararıysa zaten vardı yeni bir şey değil

Çevrimdışı abdusta

Estonya-Hırvatistan maçı 3-5-2 formasyonunda ve Mitroviç sol stoper mevkiinde oynatılmış,
Peki kimlerle oynuyor Mitroviç?
Barcelona,Real Madrid,Monoca,Inter,Juventus,Napoli gibi üst düzey oyuncuların arasına
hemde Beşiktaşın yedek kadrosundan girmiş.
T.D Cacic , Mitrovici kadrosuna çağırıp oynatıyorsa , neden bu oyuncuyu transfer ettik diyenlere güzel bir cevap olmazmı?

aynı şekilde Karizmayıda Portekiz milli takımına çağıran T.D Fernando Santos'a bende sizin adınıza sorayım,
Sinyor Santos Neden Karizmayı hemen Ronaldonun yanında ilk 11de oynatıyorsunuz?

Ben Beşiktaşın oyuncularının herbirinin iyi bir yetenek olduğuna inanıyorum,
Hele bu forumu birçok yabancı platformların ilgileri,taraftarları takip etmekde ise
bizim oyuncularımızın değerlerini düşürmeye hakkımız yok,
Bu forumun bir kalitesi,sosyal sorumluluğu ve misyonu var.

Saygılar

Çevrimdışı ahmet türken

@ahmet türken  in ismail hakkında hissettikleri yanında senin hissettiklerin masum bir ilk okul aşkı gibi kalır
bizden fenere gittiği için artık bütün hissettiklerim tersine döndü. Çok seviyorum kendisini .Gidip fenerin bizden GG nin intikamını! almasını sağladığı için. İyiki var ve iyi ki fenere gitti. Allah gittiği yerde uzun uzun kontratlar yapmasını nasip etsin. İnşallah yeni takımının bütün taraftarlarına bana bizdeyken hissettirdiklerini hissettirir. Umarım her maçı akhisar deplasman maçımız gibi olur. Amiiiinnnn. Umarım  şu mübarek günde dualarım kabul olur

Çevrimdışı ahmet türken

ne güzel işte heyecanını kaybetmeden maç izliyorsun :kop:
gerçi senin için problem değil saydırdığın oyuncu soluğu fenerde alıyor :evillol:
fenerin bana komisyon ödemesi lazım. Sayemde koybaşı pardon köybaşı sahibi oldular :D

Çevrimdışı Egos

Aslında doğru bakış açısı değil bu kendi içinde bölümlere ayrılır şimdi ingilizce bilen bir eleman alıyoruz
adam geldi ingilizce biliyorum dedi yanında fransızcada almancada biliyorum dedi şimdi ne diyelim bu adam aslında hiç bir şey bilmiyormu diyelim sen savunma oyuncusu alıyorsan bunun savunmanın her yerinde oynayabilmesi makbuldur. ha ondan forvet olmasını isteyemezsin ama stoperin bek oynaması gayet normal bir durum kaldıki stoperin libero olmasıda normaldir. oyun kurucu stoper dediğimiz adam zaten savunma yönü gelişmiş liberodur. yoklukta işe yarar.
takım kuruyorsan her oyuncuyu yedekleyemezsin  iki sol bek aldık caner adriano caner sakatlandı adriano tek kaldı ne yapacaksın 3. bir sol bekmi alacaksın o nedenle çok yönlü oyuncu kullanmak elzem önem taşıyor Asıl mevkii boşa çıkınca oraya kaydırabileceğin bir oyuncu değerli oyuncudur. iki adamlık iş yapar. Bizde Atibanın yerini alabilecek en iyi oyuncu bence marcelodur şimdi bu onu kötü stopermi yapıyor.
mesela stopersiz kalırsan sezon içi forvetten stoper yaratırsın beksiz kalırsan kanat oyuncusunu beke çevirirsin sol stoper sol bekte oynayabilir zaten maç içinde oynuyorlar günümüz futbolunda bekler çok çıktığı için stoperler o işide üstleniyor.
Tosiçe laf söyleniyor ama hataları nasıl yapıyor hiç dikkat eden oldumu genelde sol bekin boşluğunu kapatmaya uğraşırken oluyor bu hatalar yani asli değil oyun içindeki kaymadan kaynaklanıyor. adriano çıkıyor tosiç kontrayı kesmek için sola kayıyor bu sefer kendi mevkisi boşa çıkıyor marcelo genişleyen alanı tutamıyor biz bu şekilde yiyoruz golleri yemediğimiz pozisyonlarda GG kaç defa stoper gibi top kesti mesela bu Tosiç kötü olduğu için değil bizim oyun tarzımızdan kaynaklanıyor buna yapılabilecek bir şey yok bu şekilde oynuyorsan geride arada bu tip pozisyonlar kaçınılmaz oluyor Allahtan fabri varda oda stoper gibi arkaya atılan gollük pasları kesebiliyor. Ben bu sene tolga oynasa düşünemiyorum şu an hanede 20 değil 30 gol yazıyor olurdu.
fenerin stoperleri yere göğe sığdırılamıyor adamlar önlerinde 3 tane savunmacı liberoyla oynuyor genede bizle mukayese edildiğinde leblebi gibi gol yiyorlar kjear bizde olsa yada skrtel şu an ligin en kötü stoperleri diye konuşurduk.
Bu oyun şekliyle bizim stoperler mükemmel iş çıkartıyor.
ama sürekli bir beğenmemezlik hakim. Bu sayfalar Atibanın bile gömüldüğüne şahitlik etti. daha ötesi yok.

@tardu 'nun bahsettiği üç dil bilen adam değil, ingilizce şart koşan kuruma gidip "ben tüm dilleri konuşurum" diyen adam, anlatmaya çalıştığını belirginleştirmek için uç noktayı örneklemiş. maksadı şu: sen stoper mi transfer etmek istiyorsun? stoper transfer et. yok sol bek yanında stoper oynayan birini mi istiyorsun? o zaman transfer ederken bunu ara. yoksa sol bek diye transfer ettiğin adamı, elinde kimse kalmayınca stoper oynatmana kimse laf etmiyor; fakat bu bir transfer dönemi geçtikten sonra da aynen devam ediyorsa şansını zorlamış oluyorsun. yani türkçesi ortalama olan adamdan ingilizce konusunda harikalar yaratmasını bekliyorsun; imkânsız değil, ama zor.

bu bağlamda tosic'in fazla eleştirilmesinin anlamı yok, çünkü kendisine yapılan eleştirinin yarısının muhatabı yönetim, transfer politikası, ffp. onların neyi hak ettiği de yine @tardu 'nun belirttiği gibi sene sonu daha net anlaşılacak. benim değerlendirmem ise asıl işleyişin 2018-19 sezonuyla açıklık kazanacağı.

Çevrimiçi Necmi

bizden fenere gittiği için artık bütün hissettiklerim tersine döndü. Çok seviyorum kendisini .Gidip fenerin bizden GG nin intikamını! almasını sağladığı için. İyiki var ve iyi ki fenere gitti. Allah gittiği yerde uzun uzun kontratlar yapmasını nasip etsin. İnşallah yeni takımının bütün taraftarlarına bana bizdeyken hissettirdiklerini hissettirir. Umarım her maçı akhisar deplasman maçımız gibi olur. Amiiiinnnn. Umarım  şu mübarek günde dualarım kabul olur
şimdi dua etme ters tepmesin sen her zaman bildiğin yoldan git
en kestirme yol bildiğin yoldur :D
Akhisar kabusu düşünemiyorum önceside kabus maçta kabus sonrasıda kabus
Cumhur ve @Fatih olmasa o yol bitmezdi :D

Çevrimiçi 38life

ne kararı olmuş anlamadım ben. kulübe transfer kararıysa zaten vardı yeni bir şey değil

Devir kısıtlanmış. 1 sezonda en fazla 6 kere şahsa devir yapılabilecek. Kulübe devir sınırsız. Karaborsacıların önünü bi nebze de olsa tıkamak için güzel hamle.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: