Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 486 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8471067 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2017, 16:47:32
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
UEFA tarafından resmi bir açıklama yapılmadı, bu son dakika dedikleri internette uydurma hesapların uydurma son dakikası. Kaynak doğru mu değil mi diye bir araştırmak lazım paylaşmadan önce.

Antipati paylaşmış Berat ondan paylaştım . Simdi baktım kaldırmışlar . Sorry

Çevrimdışı AmaralGürses

[ Son Düzenleme: 19 Mart 2017, 16:52:39 AmaralGürses ]

Çevrimdışı Berat

Antipati paylaşmış Berat ondan paylaştım . Simdi baktım kaldırmışlar . Sorry

:ok:

Çevrimdışı Kuntz

Buldum

Süper Lig'in ilk devresinde Beşiktaş'la oynadıkları maçı hatırlatan Çalımbay, şöyle devam etti:

"O maçın ilk yarısında 3 veya 4-0 öne geçmemiz gerekiyordu. Ta ki hakem arkadaşın hata yaparak verdiği faul ve arkasından kırmızı kart göstermesi bizi mahvetti, 10 kişi bıraktı.

bu adama bazı arkadaşlar Beşiktaş efsanesi diyor.
bu direk algı yaratmak maçın hakemini etkilemeye çalışmak
Beşiktaşı 3-0 4-0 yeneceklermiş hemde vodafone arenada hakem izin vermemiş.
Beşiktaşı vodafone arenada bu skorla yenecek takım bu ülkede şampiyon olur.

Bunu bende kaçırmışım. Beşiktaşlılar için kulüplerine emek verenlere karşı daha doğru yaklaşım sergilemelerini söylediğim noktanın halen arkasındayım ama şunun altını çizmek lazım. Aynı hassasiyeti ve efendiliği Beşiktaş'a emek vermiş insanların da Beşiktaş ve Beşiktaş camiası hakkında göstermek zorundadır.. Kaptan burada haddini aşmış. Bir haksızlık olmuşsa söylersin geçersin. Ama başka takımlar için algı yönetimi yapamazsın. Çünkü bu resmen sonraki maçlar için başkalarına koz vermek demektir. Rıza bile bunları söylüyor diye sahada bizimle mücadele edemeyen diğer takımlara tutunacak dal verir. Aslında çoğu yerde kaptanın açıklamalarına denk geliyorum. Beşiktaş ile ilgili soruyorlar cevaplıyor. Türkiye'nin en iyi takımı. En göze hoş gelen futbolu oynuyor şöyle böyle. Ya o söyledikleri yanlış, ya bu söylediği karar versin. Türkiye'nin en iyi takımına hemde daha ligde hiç yenilmediği sahasında 3-4'ü nereye atıyorsun? Dediğim gibi Beşiktaş'a emek verenler de Beşiktaş konusunda hassas olmak zorunda.

Çevrimdışı abdusta

Stress yok,maça rahat çıkacagız

B.şehir kendi evinde berabere kaldı.

saygılar

Çevrimiçi 38life

Bursaspor'u da yeneriz deplasmanda.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Anıl1903

Akatlar Mehmet Üstünkaya No:1903 Sosyal Tesisi, düzenlenen törenle açıldı.

http://www.bjk.com.tr/tr/mobil/haber?news_id=69438

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2017, 18:38:53
  • Beylikdüzü-İstanbul
Bizim ekip şu Emre Akbaba'yi izliyordur iyi genç oyuncu. Ama büyük klubte oynar mı orası soru işareti tabi ki.

Çevrimdışı abdusta

Geçmiş olsun

bence kabul edilebilir bir sonuç
Liderlik devam ediyor.
Milli maç arası takım dinlensin,Dembaba ve Caner  yeşil sahalara çagrılıyorsunuz
saygılar

Çevrimiçi 38life

Çevrimdışı b.damatoglu

Yetiş demba ba

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Barış1903

o zaman seninde doğum günün kutlu olsun
tüm ailenle birlikte mutlu şampiyonluk dolu  nice yıllara @Barış1903

Teşekkür ederim necmi abi hep beraber inşallah :)

Çevrimdışı Barış1903

Aboubakarın pozisyonu sarı kartla alakası yok. .Yetersiz metenin yetersizliği.. Yalnız bizim ileri 3 lü rotasyonu bu seneyi zor kaldıracak gibi özellikle kanatlar. Umarım bir kaza olmadan sağlıklı bi şekilde tamamlarız bu sezonu. Ayrıca hem talisca olsun hem aboubakar olsun hemde quaresma olsun şu anki dişlilerin yanlış parçaları. Umarım gelecek sezon kadro mühendisliği konusunda daha dikkatli davranılır.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mandzukic için duaya mı çıksak acep :D

Keşke James Wilson'u kiralasak seneye
3 bölge transfer diye bağırıyor  :tabe: Sene sonu geldiğinde bakacağız şu an yapacak bir şey yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı taner37

Tribün Beşiktaş‏ @tribunbesiktas

Beşiktaş yönetimi Aboubakar'a 500 bin € civarında ceza verme kararı aldı. (TRT Spor)

Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı Orhan_

Antalya gibi zor deplasmanda bu kadar yorgunluk üzerine bu sonuç kötü değil, yenilebilirdik bile.
Başakşehir'in bugün son dakikalarda eli ayağına dolaştı. Şuursuzca oynamaya başladılar. Dağılma potansiyelleri yüksek. Bugün onların berabere kalması bu maçın sonucu kadar değerli oldu galiba.

Çevrimiçi 38life

Aboubakar'ın pozisyonunun sarı kartla uzaktan yakından alakası bile yok. Tamamen Hakem kurbanı olduk bu akşam.

Çevrimdışı Berat

Abou'nun 2.sarısı doğru değil de oraya yeltenmesi olayı bitiriyor. Her kulvarda gol her kulvarda kırmızı kart. Bu sarı kart da bu ligte sadece bize karşı çıkardı.

Teşekkürler Fabri, Adriano'nun durumunu merakla bekliyorum.

Çevrimdışı goktasoktay

Aboubakar'ın pozisyonunun sarı kartla uzaktan yakından alakası bile yok. Tamamen Hakem kurbanı olduk bu akşam.
Buna katılıyorum, hele ki antalya dan sarı alması gereken çok oyuncu vardı, onlara da göstermedi. Mete rezaletti. Bir pozisyonu vardı atibanın sonlarda, Antalya Lehine avantaj oynattı şaka gibi. Fakat yine de profesyonel futbolcusun, 4 gün önce bir hata yapmışsın, camia seni bağrına basmış, sana güvenmiş, o gereksiz hareketi yapmamalıydı. Hakemin eline niye bu kozu verdi ki?

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Tolga

Olympiakos maçından beri hala Aboubakar'a karşı sinirim geçmedi. Herşeyde önce Beşiktaş'ın futbolcusu zeki olacak tahriklere kapılmayacak. Rakip beni tahrik etti bende gittim kafa attım diyemezsin bu kadar kolay değil bu formayı giymek. Sezon başından beri Aboubakar'ı en çok destekleyenlerden en çok koruyanlardan biriydim ama yaptığının hiçbir mantıklı sebebi yok ve olamaz da. Maç 2-1 olmuş takım yine de iyi oynuyor sen takımını yalnız bırakıyorsun. Maç 4-1 değil de 2-2 bitseydi bugün Aboubakar için bugün farklı şeyler söyleniyor olacaktı.

Hakem kolay kart vermiş olabilir ama sen gidip kalecinin önünde o tarz bir hareket niye yaparsın herkesten evvel senin dikkatli olman lazım. Aboubakar hakkında daha fazla birşey söylememe gerek yok. Sezon sonu yollanmalı.

Tabi Olympiakos maçından sonra olur böyle şeyler diye geçiştirmeyecekti kimse. O gün maçı kazandık diye kimse üzerinde durmadı ama bugün de atıldı işte.

Aboubakar sahada olsaydı da maçı alabilir miydik yine de zor alırdık. Lig ve Avrupa aynı anda bizi yoruyor ne derseniz diyin. Takımın sahada özellikle de 2. yarı yürüyecek hali yoktu. Bir de Aboubakar 2 maçtır takımı 10 kişi bırakıyor.

Şenol Hoca'da da hata var. Cenk-Tolgay-Necip gibi oyuncularla ne diye başlamazsın ki bu maça. Başakşehir puan kaybettiği için bugünkü beraberlik hoş görülebilir ama yine de burada kazanabilseydik güzel olacaktı. Tabi maçtan evvel puan kaybını bekliyordum o yüzden de şaşırmadım.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Mart 2017, 21:28:56
  • Beylikdüzü-İstanbul
Murat Özen :

"'Adebayor bugün aynı hareketi Karabükspor maçında yaptı ve sarı çıkmadı. Aboubakar'a neden çıkıyor? Kural kitapları neye kime göre işliyor?"

Çevrimiçi 38life

Hakem kolay kart vermiş olabilir ama sen gidip kalecinin önünde o tarz bir hareket niye yaparsın herkesten evvel senin dikkatli olman lazım. Aboubakar hakkında daha fazla birşey söylememe gerek yok. Sezon sonu yollanmalı.

Tabi Olympiakos maçından sonra olur böyle şeyler diye geçiştirmeyecekti kimse. O gün maçı kazandık diye kimse üzerinde durmadı ama bugün de atıldı işte.

Aboubakar sahada olsaydı da maçı alabilir miydik yine de zor alırdık. Lig ve Avrupa aynı anda bizi yoruyor ne derseniz diyin. Takımın sahada özellikle de 2. yarı yürüyecek hali yoktu. Bir de Aboubakar 2 maçtır takımı 10 kişi bırakıyor.

Şenol Hoca'da da hata var. Cenk-Tolgay-Necip gibi oyuncularla ne diye başlamazsın ki bu maça. Başakşehir puan kaybettiği için bugünkü beraberlik hoş görülebilir ama yine de burada kazanabilseydik güzel olacaktı. Tabi maçtan evvel puan kaybını bekliyordum o yüzden de şaşırmadım.

Herkes yapıyor. Yaptığı hareket gayet sıradan bir hareket.

Çevrimdışı Barış1903

Bu arada şenol hocanın bu tarz maçlar için ratosyona gitmesi lazım. Son zamanlarda gökhan inler, tolgay, necip gibi orta saha oyuncularına fazla şans vermiyor.

Çevrimiçi underworld

Bazı maçlarda her şey ters gidebilir ama en kötü gününde bile yakaladığın 1 veya 2 pozisyonla maçı kazanarak bitirirsin.
şimdi talisca kafayı gömse  , q7 abu'nun önüne yuvarlasa her şey değişecekti.

Çevrimiçi 38life

Rakip takımın başkanı 1 hafta boyunca hakemi etki altında bırakacak açıklamalar yapıyor. Hakem çıkıyor "Ben Beşiktaşlı değilim" kafasıyla bizi doğruyor. Saçma sapan uzaktan yakından alakası olmayan bir pozisyonda kırmızı kart uyduruyor, ama biz Aboubakar konuşuyoruz...

Bu nedir biliyor musunuz? Bu gelecek haftalarda 1 hakem operasyonuna daha cesaretlendirmektir birilerini... Başka hiçbirşey değil.

Ama bizim için futbolcularımızı gömmek okadar önemli birşeyki bu uğurda hakemleri vs. herşeyi es geçebiliriz. Yeter ki futbolcularımızı gömebilelim, yerin dibine sokabilelim.

Etiketler: