Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 533 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8432644 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Opsiyonu da sayarsak bu yil haric Atiba en az 2 yil daha bizimle :ishock: :ishock:

Fikret Orman: "Atiba ile biz sezon başı sözleşme uzattık. 2+1 olarak uzattık ve devam ediyor. Asrın transferi gibi bir transfer."

Fikret Orman: "Beşiktaş'ta oynayan oyuncular başka yere gidip mutlu olamazlar." :bandit:

Çevrimdışı tangaz

bu arada düşeş 4-4-2 li fonseca yalan oldu  :bandit:

öyle cımbızlayacaksak neler bulurum sınırlı iletilerinden bilgin olsun o topa girme derim sonra ışıltılı küreğimin sıcaklığını hissedersin  :bandit:

zenit tottenham da badem oldular bu turda o işler belli olmaz...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi underworld

avrupa maçları gösteriyor ki skor ne olursa olsun ful konsantre olmak gerekiyor.
oyundan kopma başlarsa  sonuç soğuk duş etkisi...

avrupa maçları gösteriyor ki skor ne olursa olsun ful konsantre olmak gerekiyor.
oyundan kopma başlarsa  sonuç soğuk duş etkisi...
Dun cok sinir oldum aşırı pozisyon verdik , sanirim bu sezon en cok pozisyon verdigimiz 2.ci 3.cu maçtır bu maç

Tabi bunda Turu cebe koymamizin rahatligida buyuk etkendi ama ben yinede fazla buldum..

Gokhan İnler dun gayet iyiydi ben begendim ama Atiba olmayınca sikinti yasiyoruz bunu dun bir kez daha gördük

Allah nazarlardan sakatliklardan Saklasin Atibamizi :pray: :pray:

Çevrimdışı federo

Zenit, Shaktar, Bilbao, Tot gibi takımların bu turda elenmesi bizim açımızdan iyi oldu. 15 rakip var irili ufaklı daha öncelerden de biliyoruz kim gelirse gelsin ciddiyeti bırakmamalıyız. İsimli takımlar dışındaki takım beni daha endişelendiriyor. Örneğin Apoel bilbaoyu eledi. Her takıma aynı özveri ile oynamalıyız umarım hayırlı kura olur. Rakibimiz dışında diğer eşleşmelerde gelecek turlar için bir o kadar önemli. Şu tabloda eleyemeyeceğimiz takım yok fakat iyi günümüzde olmazsak buradaki her takımda bize ters gelebilir.

Fikret Orman: "Bizim gelir rakibimiz Başakşehir değil. Gelir rakibimiz Manchester United, Barcelona."

Fikret Orman :

"Van Persie biz de oynuyor olsaydı o hareketi yapamazdı. Bizim kulüp kültürümüzde böyle bir şey yok. Zamanında Pascal bu hareketi yaptı, gönderildi. Kaldı ki Pascal sembol bir oyuncuydu."

Fikret Orman :

Aziz Yıldırım, 'Beşiktaş neden Pazartesi oynamıyor' dedikten sonra her maçımız Pazartesi. Bunlar ucuz şeyler."

Fikret Orman :

"Geçen yıl Olimpiyat Stadı'nda Pazartesi günü oynarken neden itiraz etmediler? Sezon başından bu yana hep Pazartesi oynuyoruz"

Çevrimiçi underworld

Fiorentina vs Borussia Moenchengladbach maçındaki 4. gol güzel organizasyonla yapılmış .
aynısını cimboma uygulamak lazım.

Ozi--Q7--Marcelo  bu işi çözer.

Fikret Orman :

"Fenerbahçeli oyuncular benim hocamın üzerine geldi. Ne alaka yani? Ancak ne olursa olsun o görüntüler olmamalıydı."

Fikret Orman :

"Rakiplerimiz bizim önümüzde olsaydı hakem hataları bu kadar konuşulmazdı. Sezon başından beri her maçımızda hata vardı"

Fikret Orman :

"Fenerbahçe ile Galatasaray önümüzde olsaydı bu hakem konularına girmezlerdi. Algı yaratma ve taraftar bakısı bunlar."

Vur Baskan vur daha ölmediler :money: :money: :money:

Çevrimdışı ardiles

manu-kopenhag
anderlecht-genk
apoel-lyon
ajax-olympiakos
c.vigo-m'gladbach
gent-roma
shalke-krasnodar
beşiktaş-rostov

kenarda dursun

manu-kopenhag
anderlecht-genk
apoel-lyon
ajax-olympiakos
c.vigo-m'gladbach
gent-roma
shalke-krasnodar
beşiktaş-rostov

kenarda dursun
Rostov gelmesin

Krasnodar cekelim Fb nin intikamini alalim :evillol:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Krasnador- Olimpiyacos- Apoel . Şans yanımızda olsun ins  :ok:

Çevrimdışı mylife1903

öyle cımbızlayacaksak neler bulurum sınırlı iletilerinden bilgin olsun o topa girme derim sonra ışıltılı küreğimin sıcaklığını hissedersin  :bandit:

zenit tottenham da badem oldular bu turda o işler belli olmaz...
Cimbizlama gsli isidir aslinda. Adamlar 4-5 pozisyon cimbizlayip 12 puan hesabi yapmislar. Muhasebeci herifler. Iste bizim icin 4x4 16 olurken mesela fb icin 4 ceker passat ya da gs icin 8x4 parfum olabiliyor hep muhasebeci oyunlari bunlar

Çevrimdışı abdusta

Sevincimizi-hüznümüzü paylaşacak ortam yok olunca
Dün gece yi buruk geçirdik..

saygılar

Fiorentina vs Borussia Moenchengladbach maçındaki 4. gol güzel organizasyonla yapılmış .
aynısını cimboma uygulamak lazım.

Ozi--Q7--Marcelo  bu işi çözer.
Q7 yi pamuklara saralım mac gunune kadar , Cenk veya Marceloya 1 Gol %100 attirir zaten :tabe:

Cenk - Marcelo - Atinc varken Gs ye mutlaka 1 kafa Golü atariz , Bu macta oyunu kanatlara yayarak oynayalim , Gobektende Talisca ile Babel bombalar kaleyi :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Rostov gelmesin

Krasnodar cekelim Fb nin intikamini alalim :evillol:

kesinlikle katılıyorum fenerin kanı yerde kalmasın  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi 38life

Celta Vigo'yu istiyorum. Sahtekarlıkla tur atladılar. Biletlerini biz keselim. Çok abartılıyor Celta.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Aboubakar :

"Tamamen Beşiktaş'a odaklanmış durumdayım. Afrika Kupası'ndaki performansımı buraya taşıyacağım ve umarım şampiyon olacağız."

Talisca :

"Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmuş takımlar var ama kim gelirse gelsin biz kendi futbolumuzu oynayıp turu geçmek isteyeceğiz."

Cenk Tosun :

"İki kulvar da değerli ama lig bizim için daha değerli. Şampiyon olup sezon sonunda 3. yıldızı takmak istiyoruz."

@tangaz abi biz Abubakarla ne yapacagiz yahu adam Cidden normal degil herifin normal Golu yok attimi jeneriklik atıyor :bandit:

Çevrimdışı sametbagan

Forum gelmiş sonunda

@Necmi lütfen biraz dikkat edelim forum yokken ekşi okumak zorunda kaldım ve maalesef seviye yerlede.

Burdaki gömücülerin bile belli bi sevyesi var.Orada yazanlar maalesef çoğu ilkolkul sevyesinde ne bi saygı ne bi adap hiçbirşey kalmamış.

Burasının kıymetini yokken anlıyor insan gerçekten.

Çevrimdışı tangaz

@tangaz abi biz Abubakarla ne yapacagiz yahu adam Cidden normal degil herifin normal Golu yok attimi jeneriklik atıyor :bandit:

insanı arafta bırakan da bu oluyor ya zaten  :icool:

Çevrimdışı abdusta

Karizma oynamıyorsa,o gün beşiktaş maçının olmadığı gündür.

saygılar

Etiketler: