Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 515 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8462162 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Tolga

En kritik maçlardan birisine yine bu Ali Palabıyık verilecek görürsünüz.
Bir süre verileceğini sanmıyorum da verilse bile Fb maçından sonra öyle kolay kolay aleyhimize hata yapamaz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Sanmıyorum bak Özgür Yankaya 2 yıldır adamların maçına verilmiyo bu kişiliksiz de bizim maça verilmez verilse de gelmek istemez
Eyyamcının yaptıkları ortada ama halen bizim maçlara veriliyor verilmeye devam ediyor.. Bülent Yıldırım'ı saysak buradan Bağdata yol olur.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ekrembaser

Eyyamcının yaptıkları ortada ama halen bizim maçlara veriliyor verilmeye devam ediyor.. Bülent Yıldırım'ı saysak buradan Bağdata yol olur.

Sende haklısın tabi gereken tepki verilmediği için bu yüzsüzler verebilirler bizim maçı kesin konuşamayacam

Çevrimdışı tuncaboylu

Sanmıyorum bak Özgür Yankaya 2 yıldır adamların maçına verilmiyo bu kişiliksiz de bizim maça verilmez verilse de gelmek istemez

Şampiyonluğu garantileyeceğimiz maça verilecek, barışma maçı olacak.

Geçen sene Cüneyt Çakır'da öyle olmuştu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Sende haklısın tabi gereken tepki verilmediği için bu yüzsüzler verebilirler bizim maçı kesin konuşamayacam

Tepkilerin nerede verildiğini bilemeyiz.

Tepki medyanın karşısına çıkıp bağırıp çağırarak verilmek zorunda değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kupadaki eşleşmeler güzel olmuş.

İkisi de turu geçerse, yarı finalde Fenerbahçe-Başakşehir oynayacaklar.

Başakşehir'in şampiyonluk mücadelesi sırasında 2 kere Fenerbahçe'yle oynaması iyi, hele Fenerbahçe'nin tek hedefi Türkiye Kupası kalırsa daha da çetin geçer o maçlar.

Çevrimdışı kyiv

Mevcut koşullar içinde yine en iyisi Serkan Çınar gibi gözüküyor.

Çevrimdışı ekrembaser

Tepkilerin nerede verildiğini bilemeyiz.

Tepki medyanın karşısına çıkıp bağırıp çağırarak verilmek zorunda değil.

Ben görüntüye bakarak söylüyorum zaten zaman gösterir herşeyi

Çevrimdışı abdusta

Kupadaki eşleşmeler güzel olmuş.

İkisi de turu geçerse, yarı finalde Fenerbahçe-Başakşehir oynayacaklar.

Başakşehir'in şampiyonluk mücadelesi sırasında 2 kere Fenerbahçe'yle oynaması iyi, hele Fenerbahçe'nin tek hedefi Türkiye Kupası kalırsa daha da çetin geçer o maçlar.

Önce Kayseri yi geçsinde..

saygılar

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hakemlerden yıllarca çok çeken bir camia olarak çoğumuzda bu şekilde endişelerin olması doğal. Sonuçta vukuatımızın olmadığı hakem yok gibidir. Ama düşün en büyük aşklarımızdan Bülent Yıldırım  :evillol: bile Bursa maçında iki penaltı verdi bize. Ben lig yarışı içinde bu şekilde bir yönetimle muhatap olacağımızı düşünmüyorum. Önemli olan, burda birçok arkadaşımızın belirttiği üzere esas işimiz olan lige özellikle kafa olarak kesin dönüş yapmak.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tuncaboylu

Hakemlerden yıllarca çok çeken bir camia olarak çoğumuzda bu şekilde endişelerin olması doğal. Sonuçta vukuatımızın olmadığı hakem yok gibidir. Ama düşün en büyük aşklarımızdan Bülent Yıldırım  :evillol: bile Bursa maçında iki penaltı verdi bize. Ben lig yarışı içinde bu şekilde bir yönetimle muhatap olacağımızı düşünmüyorum. Önemli olan, burda birçok arkadaşımızın belirttiği üzere esas işimiz olan lige özellikle kafa olarak kesin dönüş yapmak.

Aynen abi, o maçtan sonra da bu sene emekli olacak adamı Beşiktaşlı ilan ettiler.   :lol: :lol:

Sorsan ne Fenerlilerin, ne Galatasaraylıların memnun oldukları bir tek bile hakem yok neredeyse.

Bir tek Ali Palabıyık vardı, onu da kaybettiler.

Galatasaraylılar Mete Kalkavan'a kızıyorlar, bu sene Başakşehir maçına kadar yönettiği 4 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik almışlardı.

Adamların daha iyi istatistik yakalabildikleri hakem yok, en iyi istatistiğe sahip oldukları hakemi eleştiriyorlar.  :lol: :lol:
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2017, 14:55:52 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Görüntüler net değilmiş, o yüzden sevkedilmemiş.

Bunun üzerine Tosic'in akreditasyon kartıyla ilgili bir tane flu fotoğrafı var diye 8 maç ceza vermeye kalkarlarsa, PFDK kaçacak yer arar.

Al Tosiç'i ver Persie'yi pazarlığı yapılmış olabilir.

http://www.hurriyet.com.tr/dusko-tosic-tarihi-cezanin-kiyisindan-dondu-40358320

Tahmin ettiğim gibi, Tosiç'in akreditasyon kartı cezası (8-24 maç) da iptal.

3-4 maç diyorlar, en fazla 3 olur.

2'ye düşüremezsek, Galatasaray maçında Mitroviç ya da Ersan'la oynarız.
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2017, 15:08:44 tuncaboylu ]

Çevrimiçi Savaş

İçimi kararttınız kaç gündür. Olan oldu artık ne zaman kapanacak bu konu?

Takım şampiyonluğa gidiyor angarya bi kupa maçındaki mevzu için günlerdir tartışıyorsunuz.

Önümüzde Karabük maçı var ve bu çok önemli bu olayı gündemde tutmak takima ve şampiyonluğa zarar verecek bunu anlayın artık.

Futbolcular sosyal medya okumuyor mu sanıyorsunuz yada forumları dolasmiyor mu sanıyorsunuz? Bu olay konuşulmaya devam ettikce takım veya taraftar Karabük maçına nasıl odaklanacak?

Yeter arkadaşlar gerçekten yeter. Yemişim kupasını fenerini van persisini. Allah aşkına çıkın şu psikolojiden artık. Hala oyuna gelmeye devam ediyorsunuz. Yapmayın bunu.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2017, 15:20:05 cursedofdragon ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Bakalım karabük maçına hangi hakem'i atıyacaklar :)

O değilde Karabükspor başkanın açıklamasına baya bi güldüm :D

"Beşiktaş fener maçının acısını bizden çıkarmaz inşallah" demiş :D  :evillol:

Çevrimdışı kyiv

Karabük maçını Barış veya Halis yönetir.

Çevrimdışı Orhan_

İçimi kararttınız kaç gündür. Olan oldu artık ne zaman kapanacak bu konu?

Takım şampiyonluğa gidiyor angarya bi kupa maçındaki mevzu için günlerdir tartışıyorsunuz.

Önümüzde Karabük maçı var ve bu çok önemli bu olayı gündemde tutmak takima ve şampiyonluğa zarar verecek bunu anlayın artık.

Futbolcular sosyal medya okumuyor mu sanıyorsunuz yada forumları dolasmiyor mu sanıyorsunuz? Bu olay konuşulmaya devam ettikce takım veya taraftar Karabük maçına nasıl odaklanacak?

Yeter arkadaşlar gerçekten yeter. Yemişim kupasını fenerini van persisini. Allah aşkına çıkın şu psikolojiden artık. Hala oyuna gelmeye devam ediyorsunuz. Yapmayın bunu.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence de aşırı uzatıldı konu. Fener'in olduğu olabileceği seviye bu ama biz kendimizi niye oraya sürüklüyoruz bilmiyorum. 2004'ü yaşamayalım diyoruz bir yandan ama diğer yandan gerilimi düşürmeyip aynı hataya düşüyoruz. Kendi dersimizi çıkarıp ileriye bakmamız lazım.

Çevrimdışı 38life

Kadrosunda aynı sezonda hem Avrupa Şampiyonluğu hem de Afrika Kupası kazanmış futbolcu bulunduran tek takım Beşiktaş'tır.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Hayat devam ediyor ve Karabükspor maçımıza odaklanmalıyız elbette; ama Beşiktaş ve Beşiktaşlılar olarak 5 Şubat 2017 Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası maçımızı unutacak mıyız?! Asla! 2003-2004 sezonunda kendi sahamızda İnönü Stadyumu'nda 5 kırmızı kart görerek hükmen 4-0 yenildiğimiz Samsunspor maçımızı ve Beşiktaş'ın üzerine o sezon yapılan büyük operasyonun başlangıcını gerçekleştiren o maçın hakemi 'kukla' Cem Papila'yı unuttuk mu? Unutmadık! O kirli 2003-2004 sezonunda 1 maçı eksik Fenerbahçe'nin 11 puan önündeki Beşiktaşımıza yapılan operasyonla şampiyonluğumuzun çalınarak Fenerbahçe'ye verildiğini unuttuk mu? Unutmadık! 1986-1987 sezonunda, 1992-1993 sezonunda ve 1996-1997 sezonunda çalınan şampiyonluklarımızı unuttuk mu? Unutmadık!

Bize yapılan kötülükleri, üzerimize yapılan operasyonları ve çalınan şampiyonluklarımızı unutmadık ama intikam almayacağız. Çünkü biz Dürüst Beşiktaş'ız, Centilmen Beşiktaş'ız, Efendi Beşiktaş'ız, rakiplerine saygı gösteren ve hürmetle davranan Saygılı Beşiktaş'ız, Hürmetli Beşiktaş'ız. Bizi biz yapan değerlerimize ve ilkelerimize bağlı olmayı ve bağlı kalmayı daima sürdüreceğiz inşaallah. Çünkü Beşiktaş'a yakışan budur ve Beşiktaş'ı dünyadaki diğer kulüplerden ayırarak Dünya'nın en iyi ve en değerli kulübü yapan şey üstün değerlerimiz ve ilkelerimiz ve eşsiz ruhumuzdur.

Çirkef Fenerbahçe'ye gelince... Çirkef Fenerbahçe diyorum çünkü bu sıfatı, bu ismi kendileri seçtiler. Fenerbahçe'nin (Fenerbahçe Makyavelist Kulübü) tarihi boyunca yaptığı çirkeflikler 5 Şubat 2017 Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası maçıyla birlikte bardağı taşırdı ve Fenerbahçe'nin Çirkef Fenerbahçe olmasına neden oldu. 'Şike yapsana Aziz Yıldırım'ın şike girişimlerini onaylayarak Şikebahçe olmayı kendileri seçtikleri gibi çirkefleşe çirfkeleşe en sonunda Çirkef Fenerbahçe olmayı da kendileri seçtiler. 5 Şubat 2017 Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası maçı Fenerbahçe'nin çirkefliğinin tescillenerek Çirkef Fenerbahçe olduğu maçtır. Fenerbahçe, birileri ona Şikebahçe ya da Çirkef Fenerbahçe dediğinden dolayı değil öyle olmayı kendi seçtiği için Şikebahçe ve Çirkef Fenerbahçe'dir.

Melike Ulus, 5 Şubat 2017 Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası maçını değerlendirdiği 6 Şubat 2017 tarihli 'Utandım' başlıklı makalesini şu paragrafla bitiriyor:

"Ve yine bir kez daha iyi ki Beşiktaşlıyım dedim. Eminim ki; böyle bir galibiyeti biz almış olsaydık, yendiğimizi söylerken çekinir, kazandık demeye de utanırdık. Çünkü biz, “Şerefinle oyna, hakkınla kazan” derken hiç bir zaman şaka yapmıyorduk.." 

Efendi Beşiktaş olmayı biz seçtik ve bu seçimimizden dolayı son derece mutluyuz Allah'a şükürler olsun. Galatasaray, şampiyonluklarımızı çalarak şerefini kaybetmeyi kendi seçtiği gibi Fenerbahçe de çirkefleşe çirkefleşe sonunda Çirkef Fenerbahçe olmayı kendi seçti. Herkes seçimlerinden sorumludur ve seçimlerinin sonuçlarına katlanmak durumundadır. Önümüzde muhtemelen 30 Nisan 2017 tarihinde oynayacağımız Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Süper Ligi maçımız var. Çirkef Fenerbahçe yine bizim stadyumumuza gelecek. Çirkef Fenerbahçe, Beşiktaş - Fenerbahçe lig maçımızda da tıynetinin gereğini yaparak yine çirkefleşebilir. O maçta onlara şöyle bir sürpriz yapabiliriz: 'Şike yapsana şike yapsana Aziz Yıldırım şike yapsana' tezahüratını 'Çirkefleşsene çirkefleşsene Çirkef Fenerbahçe çirkefleşsene' şekliyle söyleyebiliriz. Maçta öne geçersek bu tezahüratı söyleyerek Çirkef Fenerbahçe'ye 'hadi yine tıynetinin gereğini yapıp çirkefleşerek maçı kazansana' göndermesinde bulunabiliriz. Eğer o maçımızın hakemi âdeta 2. Cem Papila olan Ali Palabıyık gibi Beşiktaş'a antipati ya da garez türü duygular beslemeyen doğru düzgün bir hakem olursa, Çirkef Fenerbahçe o maçımızda da çirkefleşse bile maçı kazanamayabilir diye tahmin ediyorum. 
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2017, 16:04:48 Özgür Yılmaz ]
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimdışı mylife1903

Meteyi verirler, musaitse

Çevrimdışı tuncaboylu

Bence de aşırı uzatıldı konu. Fener'in olduğu olabileceği seviye bu ama biz kendimizi niye oraya sürüklüyoruz bilmiyorum. 2004'ü yaşamayalım diyoruz bir yandan ama diğer yandan gerilimi düşürmeyip aynı hataya düşüyoruz. Kendi dersimizi çıkarıp ileriye bakmamız lazım.

Çok da uzatılan bir şey yok.

Maç biteli daha 42 saat bile olmadı, PFDK sevkleri yeni açıklanıyor.

Yönetim doğrusunu yapıyor ve gerginliği düşürecek açıklamalar yaptı.

Takımdan ve teknik heyetten kimse de ortalıkta görünmüyor, hepsi işlerine odaklanmış durumda.

Müsaade edin de, taraftar da iki gün gazını atsın.

Atılmayan gaz basınç yapar, başka yerde olmayacak zamanda patlar.

Yarın girilir Karabük maçının havasına.
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2017, 15:43:17 tuncaboylu ]

Çevrimiçi İsmail Özyurt

İyiymiş gerçekten.  :evillol:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

:kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı mylife1903

Çok da uzatılan bir şey yok.

Maç biteli daha 42 saat bile olmadı, PFDK sevkleri yeni açıklanıyor.

Yönetim doğrusunu yapıyor ve gerginliği düşürecek açıklamalar yaptı.

Takımdan ve teknik heyetten kimse de ortalıkta görünmüyor, hepsi işlerine odaklanmış durumda.

Müsaade edin de, taraftar da iki gün gazını atsın.

Atılmayan gaz basınç yapar, başka yerde olmayacak zamanda patlar.

Yarın girilir Karabük maçının havasına.
Gaz cikartma kalkismasi yapmamiz lazim, kalkisma olacak o kesin ama nasil olacak, gurultulu mu olacak, sessiz ve derinden mi olacak
Gurultulu olursa sikinti yok aslinda ama sessiz ve derinden cikartacaksak kadikoydeki maci bekleyelim

Çevrimdışı benyv-

Biz sürekli Karabük maçının havasına girmemiz gerekiyor diyoruz da, futbolcular zaten girmiştir işleri bu. O yüzden rahat olalım. Biz taraftarız maça kadar her konudan konuşuruz, futbolcuların kafalarının dağılacağı başka bir işleri yok. Kazanacaklar...

Etiketler: