Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 641 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8447975 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı 38life

ilginç  :alala: cenk şu anda 10 golle gol krallığında ilk sırada
ligin en fazla gol atan 3. takımıyız talisca sakatlanmasa büyük ihtimal en çok atan takımı olacaktık
ama elimizde 3 forveti toplasak bir forvet etmiyor gerçekten çok ilginç biraz azıcık orta saha katkısı olsa genede en çok atan
takım olurduk işin ilginci cenk geçen seneki gomez ortalamasını tutturdu aslında dahada iyisini yapabileceğini biliyoruz
zaten sıkıntı bundan kaynaklanıyor.

10 golün 6'sı penaltı ve o penaltıları alan Cenk değil başka oyuncular. İyi penaltı atıyor ona eyvallah. Ama penaltı atmak yeterli değil. Futbolda santrafor tek mevkii olduğu için 3 yarım 1 tam etmiyor malesef. 3'ü 1 etmiyor derkenki kastım bu. Cenk'in kaçırdığı, harcadığı ve kaybolduğu çok anlar da oldu. Attığı 4 golü bunlarla birlikte düşününce pek de Beşiktaş seviyesinde "tam" bir forvet demek gelmiyor içimden.

Yönetim Talisca'dan dolayı ortasahaya transfer düşünmüyor. Ben de zaten santrafora öncelik verilmesinden yana değilim. Benim için öncelik stoper.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Demir

Nasıl bir düşünce bu? Kerim 2-3 milyon euro da mı etmiyor? Kerim Frei'dan bahsediyorum başka bir kerimle karıştırdın herhalde?
Anadolu takımından bahsediyoruz. hangi anadolu takımı bir oyuncuya 5-6 milyon vermiş.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

Tam kadro sahaya çıkıp 2. Ligde küme düşmeme mücadelesi veren Tuzlaspor'u son dakika penaltısı ile yenebilen bir rakip ile şampiyonluk yarışındayız... Bu adamların ligde bukadar puanı toplamış olması akıl alır gibi değil. Akıl mantık duruyor. Gerçekten zerresini dahi hak etmiyorlar bulundukları yerin. Ne futbolları var ne bişeyleri...

Çevrimdışı 38life

Anadolu takımından bahsediyoruz. hangi anadolu takımı bir oyuncuya 5-6 milyon vermiş.

Veremezler deseydin öyle anlardım. Sen vermezler dedin. Evet anadolu kulübü için yüksek para ama bunu bir yatırım olarak görmeleri lazım. 1-2 sene sonra daha yüksek fiyata satmak için alacaklar. Ama tabi elde para yoksa nasıl versinler o da ayrı.

Çevrimiçi Necmi

10 golün 6'sı penaltı ve o penaltıları alan Cenk değil başka oyuncular. İyi penaltı atıyor ona eyvallah. Ama penaltı atmak yeterli değil. Futbolda santrafor tek mevkii olduğu için 3 yarım 1 tam etmiyor malesef. 3'ü 1 etmiyor derkenki kastım bu. Cenk'in kaçırdığı, harcadığı ve kaybolduğu çok anlar da oldu. Attığı 4 golü bunlarla birlikte düşününce pek de Beşiktaş seviyesinde "tam" bir forvet demek gelmiyor içimden.

Yönetim Talisca'dan dolayı ortasahaya transfer düşünmüyor. Ben de zaten santrafora öncelik verilmesinden yana değilim. Benim için öncelik stoper.
5i penaltıdan onu düzeltelim ama penaltıda goldür sonuçta her oyuncu atamıyor en basiti gomez atamıyordu.
buda golcü yeteneğidir. Dediğini anlamıyor değilim ama cenk vasat bir oyuncu değil golle buluşamıyorsa günlerdir söylediğim nedenlerden
bunlar sahada mental olarakta yıpranıyor. Pozisyon kısırlığı bitiryor. orta saha biraz toparlansa cenkin gol sayısı direk artacaktır.
düşün orta saha verimi olsaydı bence cenkin gol sayısı 14-5 gibi olurdu buda bence tatmin edici bir sayı çabuk unuttunuz biz seneyi 10 golle kapatan forvetlerle oynadık yıllarca düşün oyuncu gömmek için o forvetler istendi burda o on golle sezonu kapatan forvetlerde penaltı atıyordu.
Cenk iyi bir forvet ama besleyeceksin top alıp giden değil son vuruş ustası bunun içinde ona son vuruşu yapacak şansı vermek gerekiyor.
Oyuncularımıza güvenmemiz lazım gomez gibi etoo gibi özel bir oyuncu gelmeyecekse ben istemem forvet. Biz iyi bir kanat oyuncusuyla
taliscada geldikten sonra zaten gol sıkıntısını aşacağız. İyi oyuncu gelmedikten sonra bence kadro şişirmenin manası yok.
Bence stoper konusunda ciddi olarak Rakitskiy düşünülüyor. Tek handikapı avrupada oynatamayacak olmamız. artık ne derece doğru bilmiyorum ama
nerdeyse iki aydır ilgilenildiği görüşüldüğü fısıldanıyor ama ne derece doğru bilmiyorum yada olurmu onuda bilmiyorum. zaten böyle bir
oyuncu alınmayacaksa bence alınmasın bir şekilde idare ederiz.

Çevrimiçi Necmi

Tam kadro sahaya çıkıp 2. Ligde küme düşmeme mücadelesi veren Tuzlaspor'u son dakika penaltısı ile yenebilen bir rakip ile şampiyonluk yarışındayız... Bu adamların ligde bukadar puanı toplamış olması akıl alır gibi değil. Akıl mantık duruyor. Gerçekten zerresini dahi hak etmiyorlar bulundukları yerin. Ne futbolları var ne bişeyleri...
Ben bunları rakip olarak görmüyorum zaten kendileride görmüyor :)
ikinci yarı sahalarında vuracağız bunlara hiç bir şüphem yok.
burdaki maç yol kazasıydı. her maç olduğu gibi ilk yarıyı yayarak oynadık ikinci yarı biraz kıpırdandık quaresma
karşı karşıya kaçırmasa kazanmıştık ama eksiklerimiz gelecek transferlerimiz gelecek  ikinci yarı böyle bir oyunda olmaz
içlerinden geçeriz. Başakşehirin ikinci yarı performansı belirleyecek bir çok şeyi

Çevrimdışı alimm

Ryan Babel Liverpool'dan beri 7-8 senedir kendisini ekstra motive edecek bir taraftarın önünde oynamıyor.Şenol Güneş'in düşüşteki oyuncuların performansını yukarı çekme ve taraftar etkisiyle şu videodaki performansına çekebilirsek,kutuya girip gol katkısı verebilen kanat oyuncusu özelliğiyle çok faydalı olabilir

yalnız 3. goldeki bitiricilik üst düzey  :D :D
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı 38life

Ben bunları rakip olarak görmüyorum zaten kendileride görmüyor :)
ikinci yarı sahalarında vuracağız bunlara hiç bir şüphem yok.
burdaki maç yol kazasıydı. her maç olduğu gibi ilk yarıyı yayarak oynadık ikinci yarı biraz kıpırdandık quaresma
karşı karşıya kaçırmasa kazanmıştık ama eksiklerimiz gelecek transferlerimiz gelecek  ikinci yarı böyle bir oyunda olmaz
içlerinden geçeriz. Başakşehirin ikinci yarı performansı belirleyecek bir çok şeyi
İnşallah ikinci yarıda hak eden hak ettiğini alır. Bu bizi şampiyon yapmaya yeter.

Çevrimdışı 38life

Babel öyle bir şut çekti ki kalenin üstüne 6 tane kale koysan yine gol olmaz :D

Çevrimdışı anilsevim

Yayında izlerken de çok gülmüştüm
Başkan bomba ya :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Çevrimiçi tolga1903

Naçizane fikrim: Kanat transferi ücretsiz olarak noktalandığına göre; Antalya'ya Kerimi verip Eto'o + 5-6 milyon euro gibi bir rakam isteyelim eğer verirlerse eldekiyle birlikte 10 milyon euro gibi bir bütçemiz olacak. Bu bütçeyle sağlam bir stoper (Rakitsky) alalım. Daha fazla istiyorlarsa taksit yapalım, opsiyon yapalım bir şekilde alalım.

Kerim frei=eto'o + 5 6 milyon euro mu? Yapma hocam hepimiz Beşiktaşlıyız ama kerim frei etoyu geçtim 5 6 milyon euro edecek ne yapmış geldiğinden beri? Üstelik bir anadolu takımından bekliyorsun bu parayı bir de en iyi oyuncusunu versin diyorsun. Tamam oyuncumuzu gömmeyelim sonuçta formamızı taşıyo ancak birazda gerçekçi olmakta fayda yok mu?

Çevrimdışı 38life

Kerim frei=eto'o + 5 6 milyon euro mu? Yapma hocam hepimiz Beşiktaşlıyız ama kerim frei etoyu geçtim 5 6 milyon euro edecek ne yapmış geldiğinden beri? Üstelik bir anadolu takımından bekliyorsun bu parayı bir de en iyi oyuncusunu versin diyorsun. Tamam oyuncumuzu gömmeyelim sonuçta formamızı taşıyo ancak birazda gerçekçi olmakta fayda yok mu?
Sana göre Kerim kaç para eder düz?

Çevrimiçi mellfred

Nasıl bir düşünce bu? Kerim 2-3 milyon euro da mı etmiyor? Kerim Frei'dan bahsediyorum başka bir kerimle karıştırdın herhalde?
Kerim yaşı itibariyle bunparaları eder belki ama Anadolu'da bu paraları hiç bir takım değil kerime messiye bile vermez

Çevrimiçi tolga1903

Fener maçında izlediğim Kerime yatırım yapmam hocam üzgünüm.Aldığımız paraya satarsak bence en makul olanıdır o zamana göre kur da arttı. Dediğin rakamlara satarsak çok çok iyi bizim için.

Çevrimiçi Samet Demir

Ben cevap vereyim en fazla aldığımız paraya satarız. Fazlası hayalcilik olur. Kerim'e 5-6 milyon kimse vermez. Verirlerse de başkan 1 dk düşünmez satar. Kerim den bende çok ümitliyim ama şu aşamada onu satmak yerine oynayacağı bir takıma kiralık vermek daha akıl kârı olur.

Kaldı ki önümüzde G.tore örneği var. Geçen sene en güzel oyununu oynadı o halde adamlar yine para verip transfer etmediler.

Antalya ya en güzel teklif Ömer ın bonservisi+ kiralık kerim karşılığı etoo.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

Fener maçında izlediğim Kerime yatırım yapmam hocam üzgünüm.Aldığımız paraya satarsak bence en makul olanıdır o zamana göre kur da arttı. Dediğin rakamlara satarsak çok çok iyi bizim için.
Fener maçında izledigin Kerim kaç para eder diye sormadım. Kerim kaç para eder diye sordum. Sorunun gayet net olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı 38life

Kerim yaşı itibariyle bunparaları eder belki ama Anadolu'da bu paraları hiç bir takım değil kerime messiye bile vermez

Ona eyvallah birşey demiyorum zaten.

Çevrimiçi tolga1903

Fener maçında izledigin Kerim kaç para eder diye sormadım. Kerim kaç para eder diye sordum. Sorunun gayet net olduğunu düşünüyorum.

Kaç para edeceğini tipine bakarak mı belirleyim performansı ortada işte.

Çevrimdışı 38life

Ben cevap vereyim en fazla aldığımız paraya satarız. Fazlası hayalcilik olur. Kerim'e 5-6 milyon kimse vermez. Verirlerse de başkan 1 dk düşünmez satar. Kerim den bende çok ümitliyim ama şu aşamada onu satmak yerine oynayacağı bir takıma kiralık vermek daha akıl kârı olur.

Kaldı ki önümüzde G.tore örneği var. Geçen sene en güzel oyununu oynadı o halde adamlar yine para verip transfer etmediler.

Antalya ya en güzel teklif Ömer ın bonservisi+ kiralık kerim karşılığı etoo.

O teklif de güzel. Ama sağlam bir stoper için bize para lazım. Ben Kerime yatırım yapmak isteyen bir kulübün bu parayı verebileceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı Berat

Rakitsky ile ilgileniyoruz ama Avrupa'da oynayamacak diye transferi iki kere mi düşünüyoruz? Alabiliyorsak bir formülle alalım, dünya gözüyle bir stoper izleyelim lütfen.  :evillol:

Çevrimdışı 38life

Kaç para edeceğini tipine bakarak mı belirleyim performansı ortada işte.
Bir maçlık performans üzerinden değil genel performansı üzerinden fiyat ver diyorum. "Fener maçına bakarsak şu kadar eder" diye birşey olmaz.

Kerim genç bir yetenek. Kerimi 5-6'dan aşağı vermek kusura bakmayın ama enayilik olur.

Çevrimiçi Samet Demir

O teklif de güzel. Ama sağlam bir stoper için bize para lazım. Ben Kerime yatırım yapmak isteyen bir kulübün bu parayı verebileceğini düşünüyorum.
Forvet hattı orta saha ile iyi olursa bence bu sene şampiyonluk için fazla zorlanmayiz. talisca da dönerse babel de alındı farz ediyorum ve yeni forvet ile ligi her türlü alır stoper işini yaza bırakırız.

Benim en büyük beklentim devre arası olası gomez transferi.

Çevrimdışı 38life

Rakitsky ile ilgileniyoruz ama Avrupa'da oynayamacak diye transferi iki kere mi düşünüyoruz? Alabiliyorsak bir formülle alalım, dünya gözüyle bir stoper izleyelim lütfen.  :evillol:
Alırsak zaten bonservisiyle alacaz. Bence Avrupa'da oynayıp oynayamamasi'ni düşünmeye gerek bile yok.

Çevrimdışı alimm

Babel galiba geliyorrrr.... Bakalım kontratta ki rakamlar hangi seviyede....
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı cursedofdragon

14 şehit 33 yaralımız var.

Allah belasını versin artık.

Etiketler: