Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 445 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8465302 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Orhan_

Çevik kuvvet otobüsüne yapıldığı söyleniyor saldırının. Silahlı çatışma varmış. Artık ülkeden başka her şeye benzemeye başladık.

Çevrimdışı Nouma7

interneti de yavaşlatan patlama olmuştur. Bilgi alınmasın diye.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çevik kuvvet otobüsüne yapıldığı söyleniyor saldırının. Silahlı çatışma varmış. Artık ülkeden başka her şeye benzemeye başladık.
Dün de tüm Türkiye de arama vardı. Adana da dün gece helikopteler geziyordu. Bu gün olay oldu. İnşallah ölen veya yaralanan yoktur...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Dün de tüm Türkiye de arama vardı. Adana da dün gece helikopteler geziyordu. Bu gün olay oldu. İnşallah ölen veya yaralanan yoktur...

İnşallah yoktur ölen yaralanan...

Çevrimiçi mellfred

interneti anında yavaşlattılar gene. tam karanlıklar ülkesi olduk

Çevrimdışı Berat

Bugün de şans eseri hayatta kalmayı başarabildim, stat etrafında olanlar durumları hakkında bilgilendirsinler lütfen.

Çevrimdışı ekrembaser

Bugün de şans eseri hayatta kalmayı başarabildim, stat etrafında olanlar durumları hakkında bilgilendirsinler lütfen.

Geçmiş olsun kardeşim Allah korumuş ölürdüm üzüntüden bişey olsaydı tekrar geçmiş olsun

Çevrimiçi Gökhan Kurt

20'ye yakın yaralı polis varmış. (Hakaret Yasak)₅ köpekler. Kim yaptıysa Allah'ından bulsun

Çevrimdışı Orhan_

BJK Tv yayındayken olmuş patlama. Baya korkmuşlar onlar da.

Çevrimdışı Savaş

Bizimkiler canlı yayındayken patlama anı :

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

15 dakika erken olsa belki taraftarlarımiz ölecekti. Bursalilar ölecekti. Kimseye bişey olmasın teröre lanet olsun
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi levitate

Patlama sırasında oradamıydın abi?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Dr.Zeck

8 şehit oldugu soyleniyor ama ne derece dogru bilinmiyor. Allah belalarını versin yapanların

Eğer bu saldiri Mac bitiminden hemen sonra olsaydi bilanço cok agir olurdu

15 dakika ile 30 dakika arasi bir zaman farki ile buyuk bir facianin eşiğinden dönüldü

Her yer ambulans ve Polis ekipleri kaynıyor , 20 Polis yaralanmis deniyor ama Fotograflara göre Bundan daha fazla olmuştur maaelesef :akuma: :bawling: :bawling:

Çevrimdışı Berat

Patlama sırasında oradamıydın abi?

Şans eseri değildim, ben maçın son anlarına doğru çıktım kargaşaya kalmamak için.

Sorduğun için teşekkür ederim kardeşim.

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Yarım saat 45 dk ile belki de hayatta kaldık.Bir tane bizden yada Bursalı taraftarın burnunun bile kanamaması Allah ın lütfu.Bütün yaralı polis kardeşlerimize Allah tan acil şifalar dilerim

Çevrimiçi levitate

Şans eseri değildim, ben maçın son anlarına doğru çıktım kargaşaya kalmamak için.

Sorduğun için teşekkür ederim kardeşim.
Tamamdır geçmiş olsun abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Yarım saat 45 dk ile belki de hayatta kaldık.Bir tane bizden yada Bursalı taraftarın burnunun bile kanamaması Allah ın lütfu.Bütün yaralı polis kardeşlerimize Allah tan acil şifalar dilerim
Siviller degil direkt Polisler Hedef alinmis abi yoksa bunu yapan 15 dakika once de patlatirdi bu bombayı ozaman bilanço cok Ağır olurdu işte Allah korudu

Çevrimdışı Nouma7

Daha haberin ne olduğu belli olmadan yayın yasağı geldi. Ne biçim ülkede yaşıyoruz.

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Polise yapıldığı açık ama böle maç haricinde de ctesi akşamları çok yoğun olan bölge.Allah yaralı polislerimize şifa ailelerine de sabırlar versin

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yine bir transfer sezonu öncesi patlama oldu. Allah belasını versin bu terörün ya. Yıllardır kökünü kazıyamadık.

Çevrimdışı Çağatay

Tesadufen hayatta kalanlar ulkesi
Hope for the Best, Plan for the Worst

20 Yarali var diyorlar ama Stad cevresinde en az 100-150 tane ambulans var..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

20 Yarali var diyorlar ama Stad cevresinde en az 100-150 tane ambulans var..

O rakamlar ne zaman dogru oldu ki kardesım? =( Sırf toplumu sakin tutmak icin az rakam gösteriyorlar.

Etiketler: