Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 511 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8432374 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben kardozoyu seedelim sey ettigimde beni burda seyden sey gelene kadar sey edeceklerdi

Herifin Yunan Ligi'nde bile Olympiakos'la bile golü yok abi, nedir bu Cardozo aşkın senin de?

Çevrimdışı panic13

Ben Marcelo'yu seviyorum en azından şu kadro yapısı içerisinde :)

Umduğum polemik ortamı olmadı ama bu yapıcı cevabın ile. Bizim sayfalarca "Marcelo adam mıdır?" konusunu tartışmamız gerekiyordu. :P
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bizim takımın beklerini Franco Baresi ile Carles Puyol yap. Baresi'ye boyu kısa Puyol'a saçları lüle der.

Öyle değil mi @Serhat Akkaya

:D :D
Puyol u çok sevmiyorum yalan yok gelse gömerdim onuda bir şekilde ama Baressi öyle mi onun gibisi dünya futboluna bir daha gelmez :D Baressi artı Hierro'ya hayır demem  :evillol:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu sene hangi maça önde baskı yaparak başladık ki? ilk 15-20 dk da baskı yapan bir Beşiktaş mı vardı sahada? Korner miydi neydi oradan dönen topta gol yedin bunun adı acemiliktir baskı değil.

Alanyaspor, Karabükspor, Trabzonspor ve Adanaspor maçlarına öyle başladık mesela.

Her maçta ilk 15-20 dakika baskı yapılacak diye bir kural da yok ayrıca, bazı maçları ikinci yarılarda kazanırsın.

Yediğimiz golde korner morner değildi ayrıca. 7 kişi atağa çıkıp, kaptırdığımız topla 2 bekimiz yetişemediği için yedik golü de.

1-0 gerideyken 80'den sonra yenecek golü 0-0'ken 20. dakikada yedik.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Puyol u çok sevmiyorum yalan yok gelse gömerdim onuda bir şekilde ama Baressi öyle mi onun gibisi dünya futboluna bir daha gelmez :D Baressi artı Hierro'ya hayır demem  :evillol:
Çok da şeye gitmeye gerek yok Gökhan Kadir, Zago Ronaldo izlemiş adamlarız biz Marcelo filan bunların yanında çok alt düzeyde..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bizim takımın beklerini Franco Baresi ile Carles Puyol yap. Taraftar Baresi'ye boyu kısa Puyol'a saçları lüle der.

Öyle değil mi @Serhat Akkaya

:D :D

Puyol'un saçları düzgün değil.  :lol: :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Aynen taraftari ilk yarida begenmedigimi yazmistim. Ayni lazio atakta biz laylaylom oldu, fotokopi. Takimin lideri de yok ikisi birlesince boyle sacma bir oyun oldu.

Ikinci yari ise taraftari begendim cok begendim. Hatta o hakem taraftardan tirsmasa karijmaya sariyi basardi

Bravo abi, 1-2 yenildiğimiz Lazio maçındaki golün benzeri.  :tabe:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Alanyaspor, Karabükspor, Trabzonspor ve Adanaspor maçlarına öyle başladık mesela.

Her maçta ilk 15-20 dakika baskı yapılacak diye bir kural da yok ayrıca, bazı maçları ikinci yarılarda kazanırsın.

Yediğimiz golde korner morner değildi ayrıca. 7 kişi atağa çıkıp, kaptırdığımız topla 2 bekimiz yetişemediği için yedik golü de.

1-0 gerideyken 80'den sonra yenecek golü 0-0'ken 20. dakikada yedik.
Ooo dördü de muhteşem takım :) Bence onlara karşı da geri de başlamalıydık :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı panic13

Puyol'un saçları düzgün değil.  :lol: :lol:

Bu arada bi tane köşe yazarının Nartallo için "o saçlarla futbolcu mu olunur" dediğini çok net hatırlıyorum. O çocuk aklımla bile "na alakaıs var ya ne güzel saçları var" demiştim.

ayrıca Nartallo>Abubakar. Adam oynadığı her maçta yazıyodu bala₁ :D :D Fener'e de golü var :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Ooo dördü de muhteşem takım :) Bence onlara karşı da geri de başlamalıydık :)

"Hangi maça önde başladık?" sorusunda muhteşem takım diye bir ayrım yapmamışsın.

Muhteşem takımlara karşı önde basarsan, tak diye geçiriyorlar işte böyle.

Bu arada deplasmandaki Benfica maçına da öyle başladık, 10. dakikada yedik golü.

Kurallar mı değişti bu arada? Önde baskıyla başlayana ekstra 1 puan mı veriyorlar, yoksa geride başlayana güreşteki gibi ihtar mı veriliyor?

Çevrimdışı sametbagan

Serhat

Senol hoca sampiyon olmak istiyorsa  kaptanlik bandini Q7 e takicak  ve takimi mac icerisinde q7 ye birakicak

bak iste o zaman q7 nin motoru patlamaz  ve 2 kat daha ustune koyar bu sefer bonservisim  messiden daha yuksek demeye baslar .
Kaptan Q7
atibayi biraz daha geriye cekiceksin onun onune  ozzie ve inleri koyacaksin  onlarin onunede  tolgay

kanatlarda q7 ve  cenk
ileridede ise sezonun geri kalani icin devra arasinda omeri hazirliyacaksin

Senin bu hesabına göre ya kalecisiz oynayacağız ya da defansı üçlü kuracağız başka türlü olmuyor çünkü :D

Çevrimdışı tangaz

Günün şanslısı Marcelo Guedes

Yetiş @tangaz yetiş @Serhat Akkaya  :D

marceloyu ben bu kadro yapısı içinde yeterli görüyorum. 4 tane kanat adamımız var ama sadece biri oynuyor marceloya kadar gömecek çok adam var. ben seneye pepe raketçi ikilisini görmek istiyorum stoper mevkilerinde...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı panic13

Nartallo'nun Petrol Ofisinde oynerken, top kendi ceza sahası içinde oynanırken hakemin düdük çaldığını sanıp, topu elleri ile kaldırmak sureti ile penaltıya sebep olması olayını hatırlayanlar fav.

Çevrimdışı tuncaboylu

Çok da şeye gitmeye gerek yok Gökhan Kadir, Zago Ronaldo izlemiş adamlarız biz Marcelo filan bunların yanında çok alt düzeyde..

O saydıklarındandan Zago dışındaki hepsinden daha iyi savunmacı Marcelo.

Çevrimdışı panic13

marceloyu ben bu kadro yapısı içinde yeterli görüyorum. 4 tane kanat adamımız var ama sadece biri oynuyor marceloya kadar gömecek çok adam var. ben seneye pepe raketçi ikilisini görmek istiyorum stoper mevkilerinde...

Ya arkadaşlar, olmaz böyle. Yemin ediyorum hevesim kursağımda kaldı. Hemen çabuk karalayın bişeyle Marselo hakkında. bu bünye her ikinizden de olumlu yorum duymayı kaldıramaz :( :(

Çevrimdışı Serhat Akkaya

"Hangi maça önde başladık?" sorusunda muhteşem takım diye bir ayrım yapmamışsın.

Bu arada deplasmandaki Benfica maçına da öyle başladık, 10. dakikada yedik golü.

Kurallar mı değişti bu arada? Önde baskıyla başlayana ekstra 1 puan mı veriyorlar, yoksa geride başlayana güreşteki gibi ihtar mı veriliyor?
Önde başlamadın Başakşehir'den gol yedin, GS'dan gol yedin, Benfica'dan 3 tane yedin. Daha neyi tartışıyoruz biz? Kendi evimizde oynuyoruz yahu Vodafone arena'dan bahsediyorum Olimpiyat stadından değil, kendi evinde hangi takım oyunu geride kabüllenir? Osasuna'mısın sen? Bazen cidden ağır saçmalıyorsun dostum..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

O saydıklarındandan Zago dışındaki hepsinden daha iyi savunmacı Marcelo.
Hiç birinden iyi değil. Oyun bilgisi olarak bu dördü Marcelo'yu bakkala gönderir ekmek almaya.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı FedericoGiunti

Marceloyu gömmek haksızlık olur. Adam hava toplarında mükemmele yakın oynuyor, gol atıyor, ayaklarına hakim. Sadece birebirde biraz daha iyi olsa olurdu aslında. Marcelo şuan stoperde ilk yazılacak isim.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı tuncaboylu

Önde başlamadın Başakşehir'den gol yedin, GS'dan gol yedin, Benfica'dan 3 tane yedin. Daha neyi tartışıyoruz biz? Kendi evimizde oynuyoruz yahu Vodafone arena'dan bahsediyorum Olimpiyat stadından değil, kendi evinde hangi takım oyunu geride kabüllenir? Osasuna'mısın sen? Bazen cidden ağır saçmalıyorsun dostum..

Şu ezikliği aşmanız lazım @Serhat Akkaya, tribündeki taraftarın bir kısmında da var bu.

Bu kafa, Lucescu'yu korkak diye ülkeden kovan kafa.

Rakip topa sahip oluyor, Osasuna mıyız biz? Osasuna değilsin, ama Barcleona da değilsin.

Maç 90 dakikadır ve rakibin iyi oynadığı zamanlar da olacak. Bazen ilk 15-20 dakika, bazen son yarım saat.

Oyuna kontrollü başlamak maçı geride kabullenmek değildir, maç 90 dakikadır.

Bazı maçlarda böyle oynaman gerekir ve Başakşehir maçı da bunlardan biridir.

Sen biz Osasuna mıyız biz herif sana tıkar bir tane, sonra çıkarmaya çalışırsın.

Çevrimdışı benyv-

Hoca da hep önde basmak ister fakat bu sene 3 kulvarda olmamız nedeniyle ekonomik bir strateji oturtmaya çalışıyor, şu ana kadar da başarılı oldu. Geçen sene erken elenmiştik diğer kulvarlardan. Rahattık yorgunluk olmuyordu.

Çevrimdışı tangaz

başakşehiri de muhteşem yaptınız ya  :nerd:

o yüzden mi 2 senedir vasat altı avrupa takımlarına ön elemede eleniyorlar. futbolun temel doğrularını yapmadığımız için başakşehir zorluyor son 2 maçtır bizi, ligde de hep söylüyorum o kadar kalite noksanlığı varki başakşehir gibi hafif doğruları yapan bir takım yukarılarda yer bulabiliyor. bu maçta geri dörtlümüzde rakibin ön alan baskısını kırabilecek kalitede sadece adriano vardı beck marcelo atınç bu adamlarla ön alan baskısı yediğin her maçta sıkıntı yaşarsın. atiba dahi iyi basan rakiplere karşı hep zorlanmıştır bu anlamda oyuncularımız yetersiz. biz farklı özelliklerimizi öne çıkararak başarılı olduk geçen sene ligde 10 tane iyi ön alan baskısı olan takım olsaydı şampiyon olamayabilirdik.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şu ezikliği aşmanız lazım @Serhat Akkaya, tribündeki taraftarın bir kısmında da var bu.

Bu kafa, Lucescu'yu korkak diye ülkeden kovan kafa.

Rakip topa sahip oluyor, Osasuna mıyız biz? Osasuna değilsin, ama Barcleona da değilsin.

Maç 90 dakikadır ve rakibin iyi oynadığı zamanlar da olacak. Bazen ilk 15-20 dakika, bazen son yarım saat.

Oyuna kontrollü başlamak maçı geride kabullenmek değildir, maç 90 dakikadır.

Bazı maçlarda böyle oynaman gerekir ve Başakşehir maçı da bunlardan biridir.

Sen biz Osasuna mıyız biz herif sana tıkar bir tane, sonra çıkarmaya çalışırsın.
Biz bazı maçlarda değil kendi evimizdeki büyük maçlarda geride başlıyoruz. Bunu neyle açıklayacaksın? Şurada iki gün önce Başakşehir'e gömüyordun şimdi berabere kalınca efsane takım oldu 1 maçla :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Hiç birinden iyi değil. Oyun bilgisi olarak bu dördü Marcelo'yu bakkala gönderir ekmek almaya.

Oyun bilgisinden bahsetmiyorum, genel savunmacı özelliklerinden bahsediyorum.

Ayrıca ben 6 yaşından beri maçlara giderim, Kadir'in oyun bilgisinden bahsetme bana.

Gökhan'ın oyun bilgisi ve zekası daha iyi olabilir, ama Marcelo daha iyi savunmacıdır.

Gökhan ayağı düzgün ve zeki bir futbolcuydu, ama belini döndürme konusunda büyük sıkıntı yaşayan, atletik özellikleri kısıtlı bir adamdı.

Ayrıca gereksiz riskler alırdı, Serdar Kurtuluş misali Aykut'a kaptırdığı bir top yüzünden şampiyonluğu kaptırdık Fenerbahçe'ye.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hoca da hep önde basmak ister fakat bu sene 3 kulvarda olmamız nedeniyle ekonomik bir strateji oturtmaya çalışıyor, şu ana kadar da başarılı oldu. Geçen sene erken elenmiştik diğer kulvarlardan. Rahattık yorgunluk olmuyordu.
Doğru bir mantık değil ikinci yarı maçı çevirmek için normalde göstereceğin eforun kat be kat fazlasını gösteriyorsun ama ilk yarıda fişi çeksen belki herşey daha kolay olacak bunu ekonomi ile açıklayamayız.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Biz bazı maçlarda değil kendi evimizdeki büyük maçlarda geride başlıyoruz. Bunu neyle açıklayacaksın? Şurada iki gün önce Başakşehir'e gömüyordun şimdi berabere kalınca efsane takım oldu 1 maçla :)
Fener maçından sonra Fener'i de muhteşem takım statüsüne çıkaracak mısın @tuncaboylu ? Ona göre bileyim şimdiden :) Duruma göre pozisyon almakta üstüne yok :D
Korku akıl katilidir.

Etiketler: