Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 522 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8432020 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

yok esas komik olan bir bek oyuncusunu gömmek için baş vurulan yöntem orta yapamıyor olması
bekin işi o değilki adam geçen sene 40 küsur maç oynadı ve sadece tek bir tane hata yaptı kanadından
atak yemedik ya beğenmediğiniz oyuncu bu. Daha ne bekliyorsunuz.
Abi anlasilamadigim nokta bu benim.

Orta yapamiyor degil, yapmiyor. Hocanin tercihi. Ayagi duzgun bir oyuncu beck. Deli ibo oynadi senelerce yahu bildigin kazma futbolcu.

Sanki kafu vardi da oynatmadik, herkes maksimalist oldu

Çevrimdışı Bishamon

Tac atamiyor herif :bandit:

Barca'da topu dışarı çıkarmıyorlar ki adamlar hep kendileinde zaten paslaşıp duruyorlar burada Marcelo her topu taça kornere yolluyor  :D
[ Son Düzenleme: 22 Kasım 2016, 18:33:29 Bishamon ]

Çevrimdışı mylife1903

7

Barca'da topu dışarı çıkarmıyorlar ki adamlar hep kendileinde zaten paslaşıp duruyorlar burada Marcelo her topu taça kornere yolluyor  :D
Ya desme yarami, marseloya gicik kapiyorum. Keya ya kufur ediyordum buyuk takim stoperi her topuntaca kornere vurur mu, diye bizim marseloya bulasti bu hastalik.

Normalde kornerlerden falan fazla gol olmaz futbolda, anca boyle malca bir topu kornere atarsin, arkadan adam var sanirsin falan, o korner inadina gider kaleye girer.

Çevrimiçi Necmi

Beck orta açmak için orta yapacak bi adam değil zaten tercihlerini genelde dışardan gelen adama  yerden ayağa kullanmayı tercih ediyor.. Beck güzel oyuncudur ben severim önemli bi oyuncu kendisi BEŞİKTAŞ için. .
aynen öyle sonucu görüyorsa orta açıyor adam savunmayı bilen biri kör bir ortanın kontraatak başlangıçı
olacağını biliyor. garanti değilse yapmıyor defalarca gördük pası en müsait olana veriyor. Beck birde sürekli haraketli olana orta açıyor
duran oyunda orta yapmıyor. bu senede oldukça tatminkar ortaları tek kusuru hücumda biraz daha risk alması gerekiyor
hücumda bu kadar garantici olmak pek doğru değil golü riske girerek atarsın.

Çevrimdışı Orhan_

Tac atamiyor herif :bandit:

Hangisi yahu? Biz genel olarak taç organizasyonlarında çok kötüyüz. Uzun kullan, kafayla sektirmeye çalışsınlar, top rakibe gitsin. Hemen hemen izlediğim tüm lig maçlarında gördüğüm bu benim.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Real Madrid ' in sol beki Marcelo yu getirsek kesin beğenmeyiz çok topla oynuyor falan deriz heralde :)

Çevrimdışı cursedofdragon

Real Madrid ' in sol beki Marcelo yu getirsek kesin beğenmeyiz çok topla oynuyor falan deriz heralde :)

% Bimilyon katılıyorum.

Çevrimdışı mylife1903

Hangisi yahu? Biz genel olarak taç organizasyonlarında çok kötüyüz. Uzun kullan, kafayla sektirmeye çalışsınlar, top rakibe gitsin. Hemen hemen izlediğim tüm lig maçlarında gördüğüm bu benim.
Adriano yaaa napoli macinda atamadi ya, ona mahsuben seyi seettim

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Zurnanin zort dedigi yer iste. Caner kac asist?
150 tane orta yapti caner. Hergun yataga girmekle cocuk olmaz, dogru zamanda dogru yerde gireceksin ayni beck gibi. 3 orta kesmis 2 asist.
Ahahahajaj abi ya tespitlerin mükemmel

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Futbolcu deel, ismailin hallicesi, bonus kafalisi :bandit:

Çevrimdışı Orhan_

aynen öyle sonucu görüyorsa orta açıyor adam savunmayı bilen biri kör bir ortanın kontraatak başlangıçı
olacağını biliyor. garanti değilse yapmıyor defalarca gördük pası en müsait olana veriyor. Beck birde sürekli haraketli olana orta açıyor
duran oyunda orta yapmıyor. bu senede oldukça tatminkar ortaları tek kusuru hücumda biraz daha risk alması gerekiyor
hücumda bu kadar garantici olmak pek doğru değil
golü riske girerek atarsın.

Bu Gökhan ve Beck arasındaki en büyük fark bence. Gökhan hücumdayken daha ileriye gidebilmek için aranıyor bulamazsa geriye dönüyor, Beck %115 garanti olursa o işe girişiyor aksi halde yaptığı ilk iş stoperlere geri dönmek.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

hücumda bu kadar garantici olmak pek doğru değil golü riske girerek atarsın.

Qauresma acayip uyanık bi adam abi boştaki oyuncu Beck ise hemen veriyor pası biliyor ki tekrar alacak topu acayip çakal bi adam :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Futbolcu deel, ismailin hallicesi, bonus kafalisi :bandit:
Bir de yılda 8 10 gol 8 10 asist yapanı abi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

gg de beck de aynı yerde idman yiyor ikisini de aynı hoca izliyor şayet gg şuan iyi durumda olsaydı hoca formayı verirdi bir daha da almazdı demekki mevcut hali beck.den üstün değil. eski halini boşverin mevcut durumuna bakın...
Gg iyi olmadigi icin degil sakatlik riski oldugu icin Beckten tam anlamiyla formayi alamiyor birde her mac 90 dakikayi çıkaracak Kondisyonu yok tam hazir degil hoca oyuzden idareli kullaniyor Gg yi

Bak BECK geçenlerde bir roportaj vermişti :

Hocamiz Gg ve Bana Maca gore ikimizi de degerlendirecegini ve oynatacagini söylemişti demişti :busted_cop:

Yani hoca burada Mac zorluğuna ve form durumlarina gore ikisine de forma verecek ve veriyorda

Mesela Ligde birkac macta Gg forma giydi S.L de ise Beck oynadı
[ Son Düzenleme: 22 Kasım 2016, 18:46:26 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Değerli arkadaşlar,

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım: Beck, Hofenheim'da sağ bek oynarken bir ara takımdan gönderilmesi gündeme geldi. Sol bekleri sakatlanınca sol beke geçti mecburen. O mevkiide öyle performans gösterdi ki, tekrar SOL BEK olarak Alman milli takımı havuzuna girdi. Ayrıca, kulağa biraz garip gelecek ama, Almanya'da oynadığı yıllarda defansif kimliği ile değil hücumcu kimliği ile bilinirdi.

Elimizdeki adamın kıymetini bilin. Bugün Beck'in yerine o kalitede adamı almak için en ez Eur 5 milyon nonservis, EUr 2,5 maaş ödememiz lazım. Lİnnes Linnes dedik, adamı gördünüz. Bek mevkileri artık dünyada en zor yetişen bölgeler. biraz realist olmamız gerekiyor.
işin ilginci bende sol da daha hücumcu olduğunu düşünüyordum sanki sol bekmişde biz onu sağda zorluyormuşuz gibi geldi solda oynadığı maçlarda daha üst seviye oynuyor.
işin ilginci şimdi trde oynayan en iyi dört beki yazın desek dördüde Beşiktaşda biz yağı bol bulmuşuz neremize süreceğimizi şaşırıyoruz. birde gerçekten hücuma verdiği katkıyla bilinen bir bek oyuncusu sende bu şekilde oynamıyorsa bunu farklı yerlerde sorgulamak lazım

Çevrimdışı Orhan_

Adriano yaaa napoli macinda atamadi ya, ona mahsuben seyi seettim

Ahahaha. Canı sağolsun Adriano'nun. İsmail YK'dan sonra Stevie Wonder(ımız) oldu.

Çevrimdışı mylife1903

Bir de yılda 8 10 gol 8 10 asist yapanı abi

Real de ismael de yapar yahu, no,cak 60m den ronaldoya veriyon iki adim atiyor 30m den doksana takiyor sonra asist. Ohhhhh suyundan da koy

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Futbolcu deel, ismailin hallicesi, bonus kafalisi :bandit: @mylife1903

Çevrimdışı mylife1903

işin ilginci bende sol da daha hücumcu olduğunu düşünüyordum sanki sol bekmişde biz onu sağda zorluyormuşuz gibi geldi solda oynadığı maçlarda daha üst seviye oynuyor.
işin ilginci şimdi trde oynayan en iyi dört beki yazın desek dördüde Beşiktaşda biz yağı bol bulmuşuz neremize süreceğimizi şaşırıyoruz. birde gerçekten hücuma verdiği katkıyla bilinen bir bek oyuncusu sende bu şekilde oynamıyorsa bunu farklı yerlerde sorgulamak lazım
Iceri donunce sag ayagi oyunda kaliyor abi, ondan. Zaten uzun oynamayan oyuncu topu sol taraftaykwn sagina alinca daha derine ve ice oynayabiliyor. Cok iyi oyuncu beck. Zaten bunun az hizlisi ve devamli orta kesip iki ayakli olani 20milyonnyuro

Geçtiğimiz sezon 96 M₺ yayın geliri alan Beşiktaş, şampiyon olduğunda yine aynı geliri elde edecek. Önümüzdeki sezon şampiyon olduğunda yeni yayın ihalesiyle 70 M$ (236 M₺) alacak. :busted_cop:

SON DAKİKA! Fenerbahçe, "çirkin ve kötü tezahürat" nedeniyle PFDK'ya sevkedildi. Beşiktaş maçı biletlerinin satışı karara kadar durduruldu.
Fenerbahçe  ceza alırsa Kadıköy'de sadece Beşiktaş taraftarı olacak.Tehlikenin farkında mısınız !!!

Kendi başımıza İsmail Köybaşı çekeriz fena mı ? 😂😂

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Geçtiğimiz sezon 96 M₺ yayın geliri alan Beşiktaş, şampiyon olduğunda yine aynı geliri elde edecek. Önümüzdeki sezon şampiyon olduğunda yeni yayın ihalesiyle 70 M$ (236 M₺) alacak. :busted_cop:

Şampiyon olursak inşallah .. Akıyor maşallah Capsleri güzel gider o paranın üstüne şampiyonlar ligi falan filan gelirlerini eklediğin ve bunu 3 set tekrar ettiğimiz zaman mükemmel günler ve yıkılmaz bi yapı yapmak için bütün imkanlar oluşmuş oluyor.

Çevrimdışı Orhan_

caneri öldürmek değilde ben savunma oyuncusundan öncelik olarak savunmayı iyi yapmasını beklerim.
adriano neden barcada oynamış adam savunmada mükemmel birde ekstrem olarak hücum katkısıda olursa
zaten yeri barca oluyor. ama savunması çok iyi olan bir beki hücumda yeteri derecede katkı vermiyor diye gömmek
çok ilginç biz barca değiliz yarın o seviyede olduğumuzda elbette becki beğenmeyiz ama şimdi öyle bir durum yok

Elbette savunma oyuncusunun ilk görevi, bölgesini iyi korumalı. Dediğim gibi sol bekte ilk tercihim Adriano olur. Bunun ilk sebebi defansif olarak daha dengeli olması. Sonra da daha iyi olan oyun görüşü. Ama eleştirirken de biraz adil olmak lazım. Caner de bomboş bir oyuncu değil sonuçta =).

Demba Ba: Beşiktaş'a geri dönebilirim...

BJK TV

Kiralayalım Baba yi :bandit:

Çevrimdışı Orhan_

Real de ismael de yapar yahu, no,cak 60m den ronaldoya veriyon iki adim atiyor 30m den doksana takiyor sonra asist. Ohhhhh suyundan da koy

Abi İsmail ve Marcelo'yu aynı kefeye koyarak beni üzdün :D. İsmail'in yeri senin için "tek" diye tahmin ediyordum.

Etiketler: