Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 338 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8463906 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı raichu

Namağlup lider çıkman senin elinde değil ki :) İki maçını da kazansan lider çıkamıyorsun..
napoli kiev ve benficayı kesin yendi bizim mi haberimiz yok  :D

Çevrimdışı tangaz

ben 10 puanla lider olduğumuz senaryoyu istiyorum çok keyifli olacak. 3 takımda 10 puan ve biz lider çıkıcaz  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Serhat Akkaya

napoli kiev ve benficayı kesin yendi bizim mi haberimiz yok  :D
İlk cümlemi tekrar okumanı rica ediyorum  :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Kievi hic hesaba katmiyoruz ama kiev bir cakarsa napoliye deplasmanda cok fena karisir bu gurup

Çevrimdışı raichu

İlk cümlemi tekrar okumanı rica ediyorum  :D
ben de 2. cümleni tekrar okumanı rica ediyorum  :)
çıkamıyorsun değil çıkamayabilirsin olsa cevap vermezdim  :)
ayrıca benfica-napoli maçının can pazarı şeklinde geçeceğini de hesaba katın

Çevrimdışı tangaz

Kievi hic hesaba katmiyoruz ama kiev bir cakarsa napoliye deplasmanda cok fena karisir bu gurup

biz benficaya çaksak kiev napoliye 2-0 çaksa sonra kiev bizi yense benficada napoliye çaksa  benfica 10 biz 9 kiev 7 napoli 7 olur napoli sonuncu bitirir kiev 3.olup uefa kupasına çufçuf
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı raichu

onu diyorum işte abi hayal edin biraz napoli 2 de 2 yapmadı daha
sadece liderliğin hayalini kurun sinerji oluşturun biraz  :D
lider olmak elimizde değil ama çıkmak elimizde zaten
ikili averajdan ötürüde avantajımız var

Çevrimdışı raichu

biz benficaya çaksak kiev napoliye 2-0 çaksa sonra kiev bizi yense benficada napoliye çaksa  benfica 10 biz 9 kiev 7 napoli 7 olur napoli sonuncu bitirir kiev 3.olup uefa kupasına çufçuf
mucizevi olsa bile 2. olma ihtimalleri bile var hala

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 22 Kasım 2016, 13:27:33 atalay ]

Çevrimdışı yigitcan1903

Napoli yarın akşam kievin fişini çeker

Çevrimdışı mylife1903

Abi cok fena hesap donecek. Benc kiev napoliye cakar. Biz berabere kaliriz benfikaylan napoli deplasmanda benfikaya cakar son mac offfff

Çevrimdışı raichu

Abi cok fena hesap donecek. Benc kiev napoliye cakar. Biz berabere kaliriz benfikaylan napoli deplasmanda benfikaya cakar son mac offfff
illa berabere bırakacaksın bizi yani  :D

Çevrimdışı tangaz

mucizevi olsa bile 2. olma ihtimalleri bile var hala

yok yahuu yanılıyor olmayasın nasıl olacak formüle dök bakiim

Çevrimdışı tangaz

Beşiktaş, Benfica'yı yendiği an Kiev'in grup üçüncülüğü için bile şansı kalmıyor. @mylife1903

@atalay yukarıda formülü verdim biz benficayı yenersek kiev deplasmanda napoliyi 2-0 yada 3-2 yenerse 3.lük şansı sürüyor.

Çevrimdışı raichu

yok yahuu yanılıyor olmayasın nasıl olacak formüle dök bakiim
biz 2 maçta da yeniliriz 6 puan da kalırız
napoli 2 maçta da yenilir 7 de kalır
zaten bu kiev 2 maçınıda kazanır demek oluyor ve 7 yaparlar
napoliyi ikili averajda geçerlerse 2. olurlar
benfica 13 ile lider olur

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@mylife1903 ve @tangaz abiler Ozi sizi yanıltacak yarın ondan beklentim büyük   :)

Çevrimdışı tangaz

biz 2 maçta da yeniliriz 6 puan da kalırız
napoli 2 maçta da yenilir 7 de kalır
zaten bu kiev 2 maçınıda kazanır demek oluyor ve 7 yaparlar
napoliyi ikili averajda geçerlerse 2. olurlar
benfica 13 ile lider olur

way çakallar vaaay fişini çekecektik bunların arenada hata ettik şimdi ne güsel 8 puanımızla keyif çatardık

Çevrimdışı tangaz

@mylife1903 ve @tangaz abiler Ozi sizi yanıltacak yarın ondan beklentim büyük   :)

benimde beklentim büyük inşallah yarın 2 asit bekliyorum oziden kara mambada bu maç atsın biraz övelim keratayı

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

benimde beklentim büyük inşallah yarın 2 asit bekliyorum oziden kara mambada bu maç atsın biraz övelim keratayı
bakar yarında saplayacak abi  :tabe: geçen adana maçında da demiştim sapladı gene saplayacak  :icool:

Çevrimdışı atalay

@atalay yukarıda formülü verdim biz benficayı yenersek kiev deplasmanda napoliyi 2-0 yada 3-2 yenerse 3.lük şansı sürüyor.

Evet, bahsettiğin senaryo özelinde sadece Napoli'yi altlarına alma ihtimalleri var. O da Napoli'nin son maçta puan alamaması ve Dynamo'nun son maçı da kazanması şartıyla.

Çevrimdışı alimm

kiev'in alıp alabileceği tek puanı vodafone arena'dan aldı... finali böyle olurr...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bu arada kievin napoliyi yenme ihtimali çok çok az Napoli Handikaplı kazanır  :)

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı tangaz

hakemler totoşluk yapmasaydı şimdi 10 puanla zirvedeydik puan durumu 10 7 6 0 şeklinde idi...

Çevrimdışı pascal26

Bu kulübün bu yıldan itibaren artık vizyonu Avrupa kupası kaldırmak olmalı. İster CL ister AL farketmez, nihai amaç kupa olmalı. Çeyrek finalde Barça çıkar ve elenirsen de sorun olmaz, bu hedef koymaya engel değil.

Kafamızdaki bariyerleri bi kaldıralım artık.

Grupta da 2 maçta 6 puanla grup lideri Beşiktaş bekliyorum.

Etiketler: