Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 484 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8457313 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Sacma sapan duygusallıklara gerek yok.Kimsenin de ölmesini gerektirecek bi durum yok.Herkes istediği protestoyu koyar ortaya,herkes de başarı bekler acıdan zevk almıyorsa.
İğrenç olan faydasizi gordugun halde Besiktasa zararını gordugun halde uzun sure tepkisiz kalmaktir.
Olcay babamızin oğlu değil,cok uzun süredir de bekliyoruz düzelmesini
Çok iyi yaptılar,kulagina küpe olmasını umuyorum

ne demek istediği protestoyu koyar burası dingonun ahırımı. Protestonun yapılacağı yer var
orasıda saha değil. Sahada koyduğun tepki Beşiktaşa zarar vermekten başka işe yaramaz.
inşallah bu zihniyet giderek yok olur. Yıllardır takıma bu şekilde zarar veren beyinsizler yüzünden
bir adım ilerleyemedik. senin faydasız gördüğün faydasızmı olmalı Beşiktaş oyuncusuna daha saygılı ol
iğrenç kelimesi burada kullanabileceğin bir kelime değil Tribünleri kontrol edemesekte şükürki
burayı kontrol edebiliyoruz.

Çevrimdışı mylife1903

Bjktvnin cekimlerinden bisi anlamadim, iki tane penalti pozisyonumuz var gibi oztten gorudgum. Ayrica sanki onlarin gollerden ikisinde de ofsayt var gibi, hakem nasildi?
Bir haftadir baski yapiliyor quaresma pozisyonu uzerinden. Hakemi iyi izlemek lazimdi.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Eleştiri yaparsın neden formsuz oyuncuyu sahaya sürdün diye eleştirirsin hocayı bu maça gençlerle
neden çıktın diyede eleştirirsin. ama bu hazırlık maçı ve hazırlık maçları bunlar içindir. Sen sahada oyuncuyu ıslıklayarak
hocanın bile formsuz oyuncuyu hazırlama şansını elinden alıyorsun hayır bu protesto değildir direk Beşiktaşa ihanettir.
senin için kritik maçtır çıkar hakkını vermez bir ölçüde kabul edilebilir ama hazırlık maçında oyuncu ıslıklamak itliktir
başka bir şey değil sen sadece oyuncuya değil onu sahaya çıkaran hocayıda ıslıklamış oluyorsun. Hoca ne zaman
forma sokacak oyuncuyu maç ritmi kazandıracak şampiyonlar ligi maçındamı. Oyuncunun oynayabilmesine tribündeki
taraftar değil saha kenarındaki hoca karar verir. Her şeyden önce onun kararına saygısızlıktır bu. Protesto kötü niyetli olanı
silkeler kendini getirirse getirir oda düşük ihtimal ama sahaya iyi niyetle çıkan bir oyuncuyu ıslıklayarak dahada dibe çekersin
hazır olma süresini uzatırsın Olcayı zaten ıslıklayarak dibe vurdun
Hoca Fabriyi o Protestolar sayesinde oynatti yoksa hala Kalede Tolgayı izliyorduk ve Muhtemelen S.L de havlu atmıştık , Ligde de Gs nin bile arkasindaydik

NOT : Tamamen kendi fikrimdir :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

:lol: :lol: :lol:

Sezon başında Beşiktaş'tan Wolfsburg'a transfer olan ve kötü bir sezon geçiren Mario Gomez için San Marino bile ilaç olamadı. Sahada kaldığı 71 dakikada gol veya asist yapamayan ve etkisiz bir performans ortaya koyan Gomez, tek forvet olmasına rağmen atılan 8 golün hiç birinde yer almadı.

40 ŞUT ATILDI, GOMEZ KALEYİ BULAMADI

Almanya, zayıf rakibi karşısında tam 40 şut atarken bunların 19'nda isabet sağladı. Gomez, kaleye isabetli şutu olmadı ve kaleye bulan 19 şutun içinde yer alabilmeyi başaramadı. San Marino'nun ise herhangi bir şutu olmadı. Mario Gomez, 71. dakikada yerini Leverkusen'in forveti Kevin Volland'a bırakırken, Volland oyuna girdikten 19 dakika sonra, Gomez'in 71 dakikada yapamadığını yaptı ve golünü attı.

Geçen sezonu Beşiktaş'ta gol kralı olarak kapatan Gomez'in bu sezon Wolfsburg'ta 9 maçta 3 golü bulunuyor. Tecrübeli golcü Bundesliga'da oynadığı ilk 7 maçta golle tanışamamıştı.

(Sporx)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı brkntcnr

Kimi izliyor olabiliriz sizce?

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Veli Kavlak  :D
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Bishamon

Alaba

Çevrimdışı Berat

Tam hazır olmadığı bilinen GG ve Özyakup 11'de.

Çevrimiçi COB

Öndeki futbolcularimiz hizli, teknik ama tecrübesiz ve final aksiyonlarinda zayif.

Ortasahamiz standard, defans ve kalecimiz çok kötü.

Türkiye maçi alir 3-0 falan.

Çevrimdışı mylife1903

Metin albayrak izlemeseydi iyiydi, hangi vasiflan scout diye gitmis oraya

Çevrimiçi COB

Aboubakar milli maçta penaltidan gol atmiş.

Çevrimdışı tangaz

keşke ozzie ve gg oynamasaydı bu akşam
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Kapkarakartal

Net söyleyim Basket maçımızı izlemeyenler mükemmel bir maç kaçırdılar.

Sırplardan şaşmayın Vladimir Stimaç adamsın.  :claps: :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Gokhan-

ne demek istediği protestoyu koyar burası dingonun ahırımı. Protestonun yapılacağı yer var
orasıda saha değil. Sahada koyduğun tepki Beşiktaşa zarar vermekten başka işe yaramaz.
inşallah bu zihniyet giderek yok olur. Yıllardır takıma bu şekilde zarar veren beyinsizler yüzünden
bir adım ilerleyemedik. senin faydasız gördüğün faydasızmı olmalı Beşiktaş oyuncusuna daha saygılı ol
iğrenç kelimesi burada kullanabileceğin bir kelime değil Tribünleri kontrol edemesekte şükürki
burayı kontrol edebiliyoruz.

Bazı arkadaşlar hazırlık maçıyla kritik bir maçın ayrımını yapamıyor Necmi abi.
Kritik bir maçta olsa, futbolcuda o maçın önemini bilir, takılmaz bile protesto'ya ama hazırlık maçı bu neyin protestosu? Olcay karşıtı bir kitle var ki, antreman sahasında bile protesto ederler adamı, o derece dolmuşlar.

Ben oraya para veriyorum, adamlar dünya para alıyor, hata yapmayacak, formsuz olmayacak, gerekirse canını verecek vs vs vs.Sanki Arena'da Gladyatör dövüştürüyorsun, futbolcularda insan, onların da duygusu var.
Her şeyi geçtim sen onu ıslıklarken diğer futbolcularında morali bozuluyor, bunlar arkadaş en nihaytinde sadece onun değil diğerlerinin de motivasyonu düşüyor.

İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı onder23

Eleştiri yaparsın neden formsuz oyuncuyu sahaya sürdün diye eleştirirsin hocayı bu maça gençlerle
neden çıktın diyede eleştirirsin. ama bu hazırlık maçı ve hazırlık maçları bunlar içindir. Sen sahada oyuncuyu ıslıklayarak
hocanın bile formsuz oyuncuyu hazırlama şansını elinden alıyorsun hayır bu protesto değildir direk Beşiktaşa ihanettir.
senin için kritik maçtır çıkar hakkını vermez bir ölçüde kabul edilebilir ama hazırlık maçında oyuncu ıslıklamak itliktir
başka bir şey değil sen sadece oyuncuya değil onu sahaya çıkaran hocayıda ıslıklamış oluyorsun. Hoca ne zaman
forma sokacak oyuncuyu maç ritmi kazandıracak şampiyonlar ligi maçındamı. Oyuncunun oynayabilmesine tribündeki
taraftar değil saha kenarındaki hoca karar verir. Her şeyden önce onun kararına saygısızlıktır bu. Protesto kötü niyetli olanı
silkeler kendini getirirse getirir oda düşük ihtimal ama sahaya iyi niyetle çıkan bir oyuncuyu ıslıklayarak dahada dibe çekersin
hazır olma süresini uzatırsın Olcayı zaten ıslıklayarak dibe vurdun

@Necmi  abi ben iletimde hazırlık maçı ve ya resmi maç yazmadım. Genel olarak protestonun bir uyarı olduğunu söyledim hala da öyle düşünüyorum.
Ben gitmedim maça izlemedim de ama protesto eden adama da niye ettin demem. Renklilerde adamlar burak'ı ıslıklıyor selçuk'u ıslıklıyor adamlar daha hırslı oynuyor
Ozan tufan'ı ıslıklıyorlar adam oynuyor.
Bizimkiler de kusura bakmasın en ufak bir ıslıklama da küsüp ben oynamayacağım gibi tiplere giriyorsa hadi kardeşim güle güle dersin.
Olcay feda sezonu için iyi bir alternatifti sonra ki sene içinde ama adam da ciddi bir düşüş var kaldıramıyor bu sene.
Fiziksel olarak yetersiz en ufak bir ikili mücadeleye giremiyor, çalım atamıyor üstüne pas bile veremiyorken taraftar ne yapsın alkışlasın mı?
Bu adam sezon başı kamp yemiş geçirmiş üstüne ligde 10 hafta geçmiş şampiyonlar liginde 4 maç geçmiş milli maçlar derken 20 ye yakın maç olmuş.
Bunca maçın ardından hala bu haldeyken çuvaldızı kendisine batırması lazım.
Hocanın hazırlamasından önce adam kendisini hazırlayacak hazır olacak maç eksiği varsa hazırlık maçında kapatacak onu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu forumda benim işim bitmiştir artık arkadaşlar...

Bu forumda çifte standart uygulanıyor.

Tuvalete girdim s.çtım oturdum yazanlar ceza almıyor.

Konu dışı yapanlar resim filan atanlar ceza almıyorlar ben hiçbirşey yapmadığım halde bi ton ceza aldım.

Quaresma yazdım diye bile ceza almışlığım var.

Adam fabri ön libero oynar artık diyor ben espiri yapma diyorum espiri yapmıyorum diyor o zaman senin beyin ölümün gerçekleşmiş diyorum nerde burda hakaret ?

Fabri antremanda adamsızlıktan ön libero oynadı diye dalga geçilmek amacıyla mesaj atan adam ceza almıyor ben ceza alıyorum.

Bu forumda birçok güzel zamanlarım oldu özellike stad yapılırken bu forum tam bir forumdu ben bazı cezalarımda hak veriyorum fakat şimdi niye çalışmıyor o cezai işlemler.

Adam başkan'ı kötülüyor ceza yok,oyuncusunu kötülüyor ceza yok,takımı kötülüyor hoca'yı kötülüyor ceza yok ki o kadar iyi durumda olmamıza rağmen.

Benim tek suçum Beşiktaş'ı kollamak Beşiktaş'a laf söyletmemek.

Neyse arkadaşlar daha fazla vaktinizi almıyacağım hakkım varsa helal olsun sizde helal ederseniz sevinirim.

Benden bu kadar...

Not : Bu mesajı yayınlarsanız çok sevinirim en azından gerçekten adalet olduğuna inanarak öyle giderim.
"Beyin ölümün gerçekleşmiş" demek hakaret, adama beynin iflas etmiş diyorsun.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cisse557

Stattaydim. Ne Olcay'ı ıslıkladım ne de alkışladım. En nihayetinde hazırlık maçı. Ama Totti'nin tribünlere hesap verdiği dünyada Olcay'ın ıslıklanması çok da yadirganmamalı. Bütün dünyanın izlediği ortamda Arda ıslıklandı ve olumlu dönüş oldu. Belki Olcay'da da bu olacaktır. Bilemeyiz.

Çevrimdışı mylife1903

Kotu oynayabilirsin, kotu sezon geciriyor olabilirsin, gol kacirabilirsin, kendi kalene gol atabilirsin ama kotu kosamazsin, kotu mucadele edemezsin. Kotu kosan ve ya kotu mucadele eden varsa odunla dovulse ses etmem. Olcayin kotu kostuguna inanmak istemiyorum, eger kosup mucadele etmediyse cocugun bir problemi vardir, bu protesto kulagina kupe olur, toparlar kendini. Neden olcay tepki goruyor onu da anlamiyorum, bir kopuklar var taraftarla arasinda. Olcay bu takimin cimentosidur, kalbidir, her futbolcu her mac ilk11 her mac 90 dakika oynayacak, diye bir kural yok. Takimin yedek oyunculari var, rotasyon oyunculari var, sira bekleyen oyunculari var, her oyuncunun gorevi ayri

Çevrimdışı 38life

Hahaha yeni görüyorum şuan biri benim Fabriyle dalga geçtiğimi iddia etmiş daha doğrusu bana ettiği hakaretin ustunu ortmrk için böyle birşeye sarılmış. Ne diyeyim komik. Benim Fabriyi ne kadar çok sevdiğimi kendisi de biliyor üstelik :) Fabrinin tıpkı Tosic'in sahip olduğu tek marifet olan önde karşılama , doğru zamanlama ile ilk mudahele özelliği Fabride de var. Ben ne espiri olsun diye ne de dalga geçmek için böyle birşey söylemedim. Marcelo Forvet oynar Fabri de stoper ya da libero oynar. Bunu aşırı derecede saçma bir fikir olarak görebilirsin ama bana beyinsiz diyemezsin.

Ayrıca ne kadar kirilgansin. Böyle bir laf ediyorsan kırılgan olmayacaksın. @Necmi abinin benden daha fazla ceza verdiği bir üye yoktur bu forumda bence. Kendisi bilir. Ama ben azından hiç durup dururken yok yere birine böyle hakaret etmedim ve sonra da "ben oynamiyorum" demedim. 10dan fazla kez ceza yedim hala burdayım.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ekrembaser

Olcay ağlamış bugün öyle söyleniyor. Ne olursa olsun takım kötü gitmiyo kaos yok durduk yere neden kriz çıkarıyor bizim taraftar anlamış değilim. Her futbolcunun kötü dönemleri olabilir biraz anlayış göstermek lazım

Çevrimdışı LuceGel

Olcayın ıslıklanması normal avrupada dünyada kimler ıslıklanmadı Olcayın duygularını düşünelimde taraftarın duyguları ne olacak.Olcayı severiz ama neticede bir Atiba değil,abartılı değildi kıvamında bir tepki oldu . :bandit:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı ekrembaser

Olcayın ıslıklanması normal avrupada dünyada kimler ıslıklanmadı Olcayın duygularını düşünelimde taraftarın duyguları ne olacak.Olcayı severiz ama neticede bir Atiba değil,abartılı değildi kıvamında bir tepki oldu . :bandit:

Taraftarın duyguları tabiki önemli ama Olcaya patlanacak maç bu maç değildir bence

Çevrimdışı Berat

Olcay'ı ıslıklayan bölümdeki taraftar proflini görseydiniz, bu ıslıkları pek kaale almazdınız. Yaş ortalaması en fazla 20 ve eline her fırsat geçtiği zaman küfreden bir topluluktu ben onlar adına utandım. Millet çocuğunu,kardeşini alıp gelmiş ayıptır. Bilet devrediliyor bu insanlara keyif almak yerine diğer insanların seyir zevkini bozuyorlar. Olcay'a da bize de sabır.

Çevrimdışı anilsevim

BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Çevrimdışı ekrembaser

Olcay'ı ıslıklayan bölümdeki taraftar proflini görseydiniz, bu ıslıkları pek kaale almazdınız. Yaş ortalaması en fazla 20 ve eline her fırsat geçtiği zaman küfreden bir topluluktu ben onlar adına utandım. Millet çocuğunu,kardeşini alıp gelmiş ayıptır. Bilet devrediliyor bu insanlara keyif almak yerine diğer insanların seyir zevkini bozuyorlar. Olcay'a da bize de sabır.

Çok üzücü gerçekten futbolculuğunu sevmem ama adam bize bu sene hariç ciddi katkı verdi taraftarda kredisi olduğunu düşünüyorum.

Etiketler: