2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 48 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11515518 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Quaresmanın menajerleri fenere başvurup gelebileceklerini belirtmişler Habertürk'ün haberine göre adamlar aştı kendilerini nasıl algı yapacaklarını şaşırdılar lig bi an önce başlamalı ki futbola odaklanalım bizi kaosun içine çekmeye çalışıyorlar resmen
Yahu ne kadar boş beleş yavan insanlar. Akıllarınca fırsat bu fırsat vuralım mı diyor yetersizler₁. Sakin sakin takılacaktık normalde.Başlarına belayı aldılar haberleri yok.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı ekrembaser

Yahu ne kadar boş beleş yavan insanlar. Akıllarınca fırsat bu fırsat vuralım mı diyor yetersizler₁. Sakin sakin takılacaktık normalde.Başlarına belayı aldılar haberleri yok.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçekten bu sene camianın üstünde bi sükunet var ama ateşlemeye başladılar bu da olumlu yansıyacak diye düşünüyorum

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Quaresmanın menajerleri fenere başvurup gelebileceklerini belirtmişler Habertürk'ün haberine göre adamlar aştı kendilerini nasıl algı yapacaklarını şaşırdılar lig bi an önce başlamalı ki futbola odaklanalım bizi kaosun içine çekmeye çalışıyorlar resmen

haberi yapan meriç müldür... kimin köpeği olduğunu herkes bilir...
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimiçi MUSTAFA_

Versinler Çinliler kadar para verelim. Biz istemedikten sonra nereye gidiyormuş. Seneye de sözleşmesi devam ediyor. Sadece gülmek lazım böyle haberlere...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İyi pazarlar forum :bigstar:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ekrembaser

Versinler Çinliler kadar para verelim. Biz istemedikten sonra nereye gidiyormuş. Seneye de sözleşmesi devam ediyor. Sadece gülmek lazım böyle haberlere...

İnanma babında yazmadım zaten mesela Caner Den şok hareket nargile içti haberi de var 2003-4 sezonunda böyle çektiler kaosa bizi yine inanılmaz bir kar devre arası takım antreman yapmamıştı şükür bu sene Antalya'da çalışabildik. Yoksa herşey o sezonun aynısı

Çevrimiçi MUSTAFA_

İnanma babında yazmadım zaten mesela Caner Den şok hareket nargile içti haberi de var 2003-4 sezonunda böyle çektiler kaosa bizi yine inanılmaz bir kar devre arası takım antreman yapmamıştı şükür bu sene Antalya'da çalışabildik. Yoksa herşey o sezonun aynısı
Taraftar kanmamalı. Hala kanıp bunlara inanıp prim verenlerin olduğunu düşünmüyorum

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yekta Kurtuluş spoiler vermiş

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Bishamon

Çevrimdışı Yado

Herkez burun kıvırıyor ama önümüzdeki 4 5 maç cenk banko santrfor oynayacak ve ben inanıyorum kendini ispatlicak. Her sene üstüne koydu kritik maçlarda puan golleri attı, Şenol hocanın ciddi emek verdiği hazırladığı ve karşılık aldığı bir oyuncu doğuştan Beşiktaşlı, ben eto haberlerininde gazıyla alternatifsiz kalışının da avantajıyla formayı bidaha bırakmicanı ve gol krallığı ve şampiyonluk tadacağını düşünüyorum. Pozitif olun eşek sıpaları çekin şu negatif enerjinizi camianın üstünden
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı Yado

Dipnot: Cenk Tosunun şuan 11 golü var
Sezon sonunda tüm kupalarda 30 golü var buda burda dursun.
İnsanlarla yaşadım,
Dostlarım, dostlarım…

Çevrimdışı underworld

Dipnot: Cenk Tosunun şuan 11 golü var
Sezon sonunda tüm kupalarda 30 golü var buda burda dursun.
10 gol de ben ekleyeyim 40 olsun ama unutmamamız gereken şu Cenk = Solskjaer

Çevrimdışı bjk4ever

Şimdi Ömer Şişmanoğlundan bir yeşilçam aksiyonu bekliyorum. Hırs yapsın Eto için az daha kulübümden olacaktım diye 2. yarı talisca ve babel takviyeli bambaşka bir Ömer izleyelim. Hadi koçum benim!

Senol Gunes maalesef forma adaleti konusunda dogru davranmiyor. Dogru davransa ilk yarida Omer cok cok daha fazla forma sansi bulurdu, en azindan Aboubakar'in dakikalarindan yemeli. Ikinci yarida Aboubakar'in bacagi kopmadigi surece Omer kolay kolay formayi alamaz, ne kadar iyi olursa olsun. Ayni sey Fabri-Tolga'da da olmustu.

Çevrimdışı underworld

Hoca: stoperlerimiz var ama çoğu aynı tip diyor .
Yeni transferimiz hangi tip acaba ?

Çevrimdışı İhsan

Şenol Güneş; "Şampiyonlar Ligi'nde ilerlemeyi çok istiyordum, olmadı. UEFA Avrupa Ligi için aynı heyecanı duymuyorum. Bence lig daha önemli" dedi.

Bu, yanlış bir açıklama değil mi ya... Böyle hissediyor olabilirsin ama, bunu ne taraftarlar olarak biz bilmeliyiz, ne de futbolcular bilmeli...

İlk 32'ye kalmışız, karşımızda zayıf bir rakip var.

Elersek ilk 16'dayız.

Sonrasında çıkabilecek 3-5 tane doğru dürüst, sağlam takım var (Lyon, Shakhtar, Anderlecht, Athletic Bilbao, Manchester United, Ajax), gerisi yine zayıf...

Şansımız yaver giderse, yarı final, belki final bile görebiliriz...

Bu bir insana heyecan vermiyorsa, başka ne verebilir ki?

Bu açıklamanın, futbolcuların motivasyonunu olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum... 20-25 yaşında çocukların, 'aman canım, elensek ne olacak, zaten hoca bile sallamıyor' diye düşünmesi gayet normal olmaz mı bu şartlarda...

Neyse, bilemedim...

Şenol Güneş bu röpörtajda Trabzonluyum dedi. Karadeniz damarından dolaşım sağlanınca diplomasi felan bir ley kalmaz. Aklına geleni söyler.
Bu huyunu kabül etmek lazım. Aslında çoktan kabül ettik :tabe:
Aynısı bende düşünüyorum. CL maçlarında Vodafone'da aldığım zevki  Kupa 2de almayacağım.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Senol Gunes maalesef forma adaleti konusunda dogru davranmiyor. Dogru davransa ilk yarida Omer cok cok daha fazla forma sansi bulurdu, en azindan Aboubakar'in dakikalarindan yemeli. Ikinci yarida Aboubakar'in bacagi kopmadigi surece Omer kolay kolay formayi alamaz, ne kadar iyi olursa olsun. Ayni sey Fabri-Tolga'da da olmustu.

Bence ise çok adil. Ömer hakketmediği için fazla forma şansı bulamadı. Abo ile Ömer kıyaslamak bile yanlış bence.
Ömer muhtemelen takımın en yavaş oyuncusu
Fabri ise tam zamanında takıma girdi.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı ekrembaser

Ama şu konuda yanılıyorsun Ömer kronik sakat bir adam sağlam olsaydı emin ol daha çok izlerdik onu. Bi tık öteye gidememesinin nedeni de çıtkırıldım olması yoksa hoca Kayseri'de Karabük maçında verdi formayı gereğini yaptı ama bi sakatlansa en az 3 hafta yok en küçük darbede de sakatlanıyor

Çevrimdışı LuceGel

Ama şu konuda yanılıyorsun Ömer kronik sakat bir adam sağlam olsaydı emin ol daha çok izlerdik onu. Bi tık öteye gidememesinin nedeni de çıtkırıldım olması yoksa hoca Kayseri'de Karabük maçında verdi formayı gereğini yaptı ama bi sakatlansa en az 3 hafta yok en küçük darbede de sakatlanıyor
Sakatlıktan ziyade kendine bakmıyor polemik olmasın diye 18 e alınmayan oyunculara sakat deniyor .
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı ekrembaser

Sakatlıktan ziyade kendine bakmıyor polemik olmasın diye 18 e alınmayan oyunculara sakat deniyor .
Ömer'in sakatlık geçmişi gerçekten parlak değil Beşiktaş'a gelmeden önce stres kırığı denen sakatlığı 2 defa yaşadı Antalya döneminde gerçekten sağlam bi adam değil oynamayınca da maç kondisyonu yerlerde geziyo

Çevrimiçi sozkul

Bence ise çok adil. Ömer hakketmediği için fazla forma şansı bulamadı. Abo ile Ömer kıyaslamak bile yanlış bence.

Bir adaletsizlik arayacak olursak Kerim'e daha büyük adaletsizlik yapıldığını söyleyebiliriz. Kerim'i beğenmiyorum, takım jilet gibi gitse bu  lafı etmezdim, çünkü edemezdim, hakkım olmazdı, ama bu kadar kanat sıkıntısı çektiğimiz maçlarda bile süre almaması çok garip. Antremanlarda hocayı dinlemeyebilir, hoca bu nedenle futbolcusunu cezalandırma ve yedeğe çekme hakkına sahiptir, ama o hak kulübün cezalandırıldığı seviyeye çıkamaz. Orda geri adım atmak zorunda.

Çevrimdışı bjk4ever

http://talksport.com/football/chelsea-fc-transfer-news-premier-league-leaders-linked-shock-move-swansea-striker-fernando

Llorente, veya Llorente Chelsea'ye gittikten sonra kiralik olarak Batshuayi isimize yaramaz mi? Ikisi de tam pivot santrfor, gol vurusu konusunda da Gomez olmasalar da bir Aboubakar da degiller.
Ikisi de buyuk guc katar bence.

Çevrimdışı Yado

Bir adaletsizlik arayacak olursak Kerim'e daha büyük adaletsizlik yapıldığını söyleyebiliriz. Kerim'i beğenmiyorum, takım jilet gibi gitse bu  lafı etmezdim, çünkü edemezdim, hakkım olmazdı, ama bu kadar kanat sıkıntısı çektiğimiz maçlarda bile süre almaması çok garip. Antremanlarda hocayı dinlemeyebilir, hoca bu nedenle futbolcusunu cezalandırma ve yedeğe çekme hakkına sahiptir, ama o hak kulübün cezalandırıldığı seviyeye çıkamaz. Orda geri adım atmak zorunda.
  bu kerim konusunda ben Türkçeyi bilmemesine takığım arkadaş. Kaç yıldır ülkede beck bile türkçe öğrendi Türk Milli takım oyuncusu anadilini hala öğrenemedi bu aslında öğrenmeye ne kadar kapalı olduğunu gösterir.  Necmi abi bizim oyuncumuz yerme dicek ama bu kerim ot geldi odun gider
İnsanlarla yaşadım,
Dostlarım, dostlarım…

Çevrimdışı bjk4ever

Neye gore hak etmedi? Forma sansi buldugu tum maclarda faydali oldu, gol atti.
Fabri tam zamaninda falan girmedi takima. Fabri zamaninda girseyi Benfica deplasmaninda belki kazanirdik ve Super Kupa bizim muzemizde olurdu.

Çevrimdışı Onur Küçük

Kerim gelişime kapalı , sabit fikirli bir insan. Bunu aşamadığı sürece mesafe kat edemeyecek. Mentöre ihtiyacı var. Kulübün bir mentör tuttuğu ile alakalı bir gelişme vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Çevrimdışı Nouma7

Bugünkü maçımız hangi kanalda? Bilen var mı acaba

Etiketler: