2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 458 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11419856 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Erdemm

Transfer İddialarıyla İlgili Açıklama
2015-16 Spor Toto Süper Ligi'nde Şerefiyle Hakkıyla Şampiyon olan kulübümüzün, taraftarlarımız ve camiamızla birlikte bu coşkuyu yaşadığı bu günlerde basında yer alan transfer iddiaları, rahatsız edici boyuta ulaşmıştır.

Robben, Ben Arfa gibi oyuncuların isimleri verilerek transfer edileceği/edildiği iddialarının yanı sıra, Tolgay Arslan, Veli Kavlak, Gökhan Töre vb. gibi bir dizi oyuncumuzun da ayrılacağı iddiaları basında sürekli olarak çeşitli iddialar adı altında yer almaktadır.

Başkanımız Fikret Orman'ın yönetiminde Teknik Direktörümüz Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda transfer çalışmaları yapılmakla birlikte, kulübümüzün menfaatleri ve bütçemiz dikkate alınarak, Beşiktaşımıza faydalı olacak bir planlama yapılmaktadır.

Bu noktada, taraftarlarımızın ve kamuoyunun basın-yayın organlarında yer alan transfer iddialarına değil, kulübümüzden yapılacak resmi duyurulara itibar etmesi önem arz etmektedir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/66582/transfer_iddialariyla_ilgili_aciklama.html

Çevrimdışı tuncaboylu

nerden biliyoruzki belkide canere hiç talip olmadık
sanki kaçırmışız gibi bir tavır içindesiniz burda her istenen oyuncu her adı geçen oyuncu
Beşiktaşın ilgilendiği oyuncumu oluyor. Mesela benim aldığım bilgi bu güne kadar adı geçen hiç bir oyuncuyla aslında ilgilenilmediği
yönünde GG hariç onunla zaten herkes devre arasından beri uğraşıyor ama sanırım ondada amaç almak değil
geçmiş senelerde olduğu gibi fiyatı yukarı çekmek yıllardır fener bunu bize çok yaptı hp ilgilendiğimiz
oyunculara salça oldu elimizdeki oyunculara hamle yaptı artık biz onlardan güçlüyüz bundan sonra alışın
fenerli oyunculara salça olmamıza ama bir şeyide bilmek gerekiyor salça olmanın ana amacı almak değildir.
Fener GG ile mevcut sözleşmesinin çok altında bir rakama ve imza parası olmadan imzalamak istiyordu
biz şu an aldığı paranın biraz üstü ve imza parası teklif ettik burda her türlü kazanan biz oluyoruz ister fenerde kalsın
isterse bize gelsin bu psikolojik savaşı biz kazanacağız. şampiyonluğa giderken zaten yarım devre biz bu psikolojik savaşı kazandık
adamları resmen çalkaladık içerden. Biz iki senedir feneri kendi silahıyla vuruyoruz. Aldıkları her oyuncu maliyetinin minimum iki katına mâl
oluyor. Bizimse iki yıldır zarar ettiğimiz bir durum oluşmadı.

Abi Caner gibi bir sol beki 0 bonservis + 1.5 milyon euro maaşa istemeyeceğimizi mi düşünüyorsun?

Kaçırdığımızı söylemiyorum, Inter'in önerdiği paranın bizim ücret skalamızın üstünde olduğunu düşünüyorum.

GG haberleri de abartılı bence, 1.7'den fazla maaş verdiğimizi düşünmüyorum. 1 milyon da imza parası verilecektir en fazla.

Aziz medyası GG'nin Beşiktaş'a gideceğini anladığı için senelik 2.5-3 milyon euro'lar yazıyorlar, Beşiktaş'a gitmesi infial yaratmasın diye.

Çevrimdışı mylife1903

Simdi malum 1903 sitesine baktim

Iso haberi girmisler

Daha once 1.3 istemis ismail , Cebi 1 milyon demis ve gorusmeler bitmis

Ismail sampiyonlugun ardirndan Cebiye gidip sampiyonlugu aldik sozlesme icin neyi bekliyoruz demis , Cebi biz son teklifimizi sana yaptik karar senin demiş !!

Ins doğrudur bu haber ismailin edecegi maksimum para bu çünkü :busted_cop:
O paralar euro yalniz. Ismail bugun anadolu takimina gitse ne kazanir, o bedelden sozlesme imzalanmali. Atiba 1 milyon aliyor, sirp milli tosic 900 ismsilin ederi 350bin lira falandir, az buluyorsa avrupaya acilabilir, mesela anderlet ona 2 milyon euro verir

Çevrimdışı brkntcnr

Sağ bek problemini Gökhan' la çözdük böylece hayırlı uğurlu olsun. Geriye sağlam bi kaleci,taş stoper(Nkolou,Glik,Skrtel,Jesus vb.), kaliteli bi sol bek, Töre yerine de iyi bi genç le kadroyu bu sezon da hallederiz.

Çevrimdışı mylife1903

doğrudur net bilmediğim için sanırım 1,2 die ifade etmiştim zaten.  pekii ispanyada maaşı ne kadardı ve eline net ne kalıyordu? bunu öğrenip kemiksiz 750binle mukayese etmek gerekir öyleyse @Yunus Emre Dökmeci
Ispanyada asagi yukari ayni parayi aliyordur abi, kotu oyuncu degil alexis. Unutmayalim adam sark hizmetinde, vergisini biz oduyoruz gibi dusunulebilir. Zaten bu ispanyollar vergi konusunda hassastir herifler devamli soruyor vergini odedin mi, paralar nereden geliyor, gidip aciklama yapiyorsun.

Çevrimiçi Necmi

Alexisten iyisini bulsunlar once adamin ipini cekiyorlar. Canli maclarini izlememis olsam baska oyuncu icin konusuluyor sanacagim. Duzgun bir paraya alindi, yedek kalsa sorun cikartmaz ayrica takimdaki 3 stoperden de farkli stoper alexis. Alinacak stoperi yedekleyebilecek tek adam, ustelik kotu futbolcu falan degildir alexis. Simdi diyorsaniz biz glik ve raketciyi alacagiz, rodolfoya cok para verdik, tosic var elde ve marcelonun bonservisini alacagiz, ayrica bir turk stoper gelecek ozaman yollanir. Su takimda hala mustafa oynuyor, ismail 2 milyon eurolarda falan diretiyor, ispanyadan ya hic oyuncu almayacaksin yahut aldin mi bekleyeceksin.

Ligin ilk yarisindaki maclari hafiften tekrar izlemeye baslayin rodolfonun da selale olmadigini anlarsiniz. Biraz fazla abartildi rodolfo bence.
nerden biliyorsun ismailin 2 M € larda direttiğini deli kuyuya bir taş atar kırk akıllı çıkartamaz.
ne çok da inanıyorsunuz ortada dolanan dedikodulara birde bunun üzerinden gerçekmiş gibi yorum yapmanıza
hastayım ya önce bir bakın bizim 2 M € alan oyuncumuz varmı. Bir Gomeze veriyoruz 3,5 onun dışında en iyi ücreti alan sanırım 1.7 alıyor.
ortalama 1.2 veya 1.3 gibi ismailede teklif edilecek azami para budur oda birinci sol bek olursa yedek haline onu bile teklif etmemeleri büyük ihtimal

Çevrimdışı can1903

Robben bir  kere kronik sakat  :eyes :eyes

İs coming.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Şu transfer dönemlerinde, özellikle yaz transfer dönemlerinde bayılıyorum size :D

Bıraksalar saatlerce, günlece transfer konuşabilecek enerjinize de ayrıca hayranım.
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı OrhanAker

Sağ bek problemini Gökhan' la çözdük böylece hayırlı uğurlu olsun. Geriye sağlam bi kaleci,taş stoper(Nkolou,Glik,Skrtel,Jesus vb.), kaliteli bi sol bek, Töre yerine de iyi bi genç le kadroyu bu sezon da hallederiz.
Basına yansıyan bütün stoper isimleri iyi en azindan birini almamız lazım.

Çevrimdışı mylife1903

@Oktay kendimden örnek vereyim burda mesaj koltuğu 1 lira dışarda 1 Euro
ben o paraya burda mesaj yaptırırım :evillol:
ama ölçü bu değil sen dışarı çıktığında burdaki gelir kaynağına göre değerlendirme yapıyorsun
buranın ucuz gelmesi normal ama oranın gelir seviyesine göre burada alım gücü çok düşük kalıyor
mesela yabancı biri Türkiyeye tatile geldiğinde burası ona ucuz gelecektir. ortalama gelir sahibi yurt dışında 4-5 gün geçirirse bir aylık maaşını verir
ama yabancılar Türkiyeye gelip 4-5 gün tatil yaptığında yarı maaşları gitmez olayı böyle düşün
tabi avrupa ölçeği alıyoruz tatilini ukraynada yapsan maaşının dörtte biriyle krallar gibi tatil yaparsın
hatta gelirkende ukraynanın yarısını satın alırsın :evillol:
Aman abi ukrayna demeyin gittiginiz yerlerine bagli, kiev e gidip istanbulda 1 yil yasayacaginiz parayi 2 gundede harcayabilirsiniz, 10yilda da.
Sabahtan beri bir tartismadir gidiyor cok goreceli seyler nerenin pahali oldugu. Nasil yasadiginizla da ilgilidir.

Mesela benim gordugum en pahali sehir moskovadir. Tokyo ve hong kong biraz daha pahalidir diyor gidenler.
Muhim olan huzur icinde ve adelet karsisinda esit olarak yasamaktir ve devletin sosyal sorumluluklarini yerine getirmesidir. Ben simdi benzini 40 cente aliyorum, avrupaya cikinca 1.2 euro oduyorum, simdi sscb topraklarinda tup taktiran insanlar var. 40 cent pahali geliyor.

Cok hassas konular bunlar, fazla girmek istemiyorum uzun zamandir turkiyeye gelmedim ama insanlarin mutlu olmadigini dusunuyorum.
Ispanyaya gidersin herkes guler oynar her gece eglence, kazandiklari parayla ilgilenmezler insanlar, zaten butun parayi kazanamazsiniz. Nasil yasadiginiz muhimdir.
Turkiyede asil sorun bence insanlarin birbirlerine saygi degil cuzdanin kalinligina saygi duymasidir. Hayvanoglu hayvan okuz olsun parasi varsa adam yerine konulur o okuzlugunu yikayamasa bile

Çevrimdışı Turco

Hocanın Serdar Aziz ısrarı da saçma. 6 milyon istiyor Bursa inse inse 4 milyona iner. N'koulou haberi doğru ise 4 milyonu düşünmem Nkoulou'ya veririm alırım. Hatta pazarlıkla 2.5 milyona bile indirilebilir istediği imza parası. Doğru hamleler yapmak çok önemli eğer bu hamleleri yapabilirsek 3 yıl değil 5 yıl bu lige ambargo koyarız.

Nkoulou için büyük takımlar devrede, bize bırakmazlar o adamı.

Çevrimiçi Samet Ç

Nkoulou için büyük takımlar devrede, bize bırakmazlar o adamı.
N'Koulou'nun büyük takım peşinde olduğunu düşünmüyorum. Parayı veren düdüğü çalar.

Çevrimdışı ahmetx

Hocanın Serdar Aziz ısrarı da saçma. 6 milyon istiyor Bursa inse inse 4 milyona iner. N'koulou haberi doğru ise 4 milyonu düşünmem Nkoulou'ya veririm alırım. Hatta pazarlıkla 2.5 milyona bile indirilebilir istediği imza parası. Doğru hamleler yapmak çok önemli eğer bu hamleleri yapabilirsek 3 yıl değil 5 yıl bu lige ambargo koyarız.
Neden saçma olsunki,2 tane stoper tarnsfer edilecek biri yabancı biri yerli .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Mayıs 2016, 16:40:42
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Yönetimin böyle uçuk ve saçma ücretler vermeyeceğini düşünmek buna güvenmek çok güzel yalnız.

Artı olarak taraftarın da istememesi ayrıca güzel. Bilinçleniyoruz. Bilen bilmeyene öğretiyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Mayıs 2016, 16:48:40
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Neden saçma olsunki,2 tane stoper tarnsfer edilecek biri yabancı biri yerli .

Almayacağız yerli senin de gönlün var biliyorum ama alamayacağız :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tangaz

Yönetimin böyle uçuk ve saçma ücretler vermeyeceğini düşünmek buna güvenmek çok güzel yalnız.

Artı olarak taraftarın da istememesi ayrıca güzel. Bilinçleniyoruz. Bilen bilmeyene öğretiyor.

@Çağrı bana da öğretirmisin  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Bishamon

Serdar Aziz'i vermezler bize boşuna uğraşmayalım bence.Ona vereceğimiz parayı zaten Nkolou'ya veririz ondan çok iyi  :lol:

Çevrimdışı ahmetx

Almayacağız yerli senin de gönlün var biliyorum ama alamayacağız :D
Alacağız alacağız  :D Ben ilk 11 de en az 5-6 yerli olmasını istiyorum .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı DOĞAN

Abi Caner gibi bir sol beki 0 bonservis + 1.5 milyon euro maaşa istemeyeceğimizi mi düşünüyorsun?

Kaçırdığımızı söylemiyorum, Inter'in önerdiği paranın bizim ücret skalamızın üstünde olduğunu düşünüyorum.

GG haberleri de abartılı bence, 1.7'den fazla maaş verdiğimizi düşünmüyorum. 1 milyon da imza parası verilecektir en fazla.

Aziz medyası GG'nin Beşiktaş'a gideceğini anladığı için senelik 2.5-3 milyon euro'lar yazıyorlar, Beşiktaş'a gitmesi infial yaratmasın diye.

Caner'in durumu biraz daha özel bence.Daha önce yurt dışına cıkmış ve başarısız olmuş bir oyuncu tekrar denemek isteyebilir yaşıda cok yok yani tutmazsa tekrar dönebilir ama en önemli meselesi ailevi sorunlar olduğunu düşünüyorum. Bence bu kadar çok magazin malzemesi olmuş bir futbolcu yurt dışına kaçmak isteyebilir Arda Turan da olduğu gibi yani ben Caner'in yurt dışına çıkmasında bu sebeplerin olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı ahmetx

Serdar Aziz'i vermezler bize boşuna uğraşmayalım bence.Ona vereceğimiz parayı zaten Nkolou'ya veririz ondan çok iyi  :lol:
Bal gibi verirler ama büyüttünüz şu bursasporu  çocuk istiyor hocası bile dedi bu yıl elimizde tutamayız diye.

Çevrimdışı brkntcnr

Basına yansıyan bütün stoper isimleri iyi en azindan birini almamız lazım.
Alacağız inşallah. Benim korkum hiç isim geçmeyen sol bekte. İsmail' e kalmayalım da.

Çevrimiçi 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Bishamon

Bal gibi verirler ama büyüttünüz şu bursasporu  çocuk istiyor hocası bile dedi bu yıl elimizde tutamayız diye.

Burasporu büyütmekle ne alakası var? Adamlar bizden nefret ediyor kolay kolay bırakmazlar

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şu transfer dönemlerinde, özellikle yaz transfer dönemlerinde bayılıyorum size :D

Bıraksalar saatlerce, günlece transfer konuşabilecek enerjinize de ayrıca hayranım.
Transfer bizim işimiz :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ahmetx

Dünkü yarı yarıya derbiyi izleyince şöyle yarı yarıya tribünlerde gündüz derbisi ülkemde de olur mu diye hayıflandım.İnşallah süper kupa maçı gündüz olur.

Etiketler: