2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 453 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11418410 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Valla açıkcası ben bu maddeye inanmıyorum;) Böyle bir madde koyulamaz ki? Ek olarak Ts yöneticiside iki transfer bagımsız dedi. İnsallah sizin dediğiniz çıkar da alırız iki milyonu bakarız yolumuza.

devre arası şartı konmuş olabilir. Yoksa emin ol olcay o kadar kolay
bırakılmazdı. Biz ts ye onlarda çok eksik olupda asla dolduramadıkları bir şey verdik
Olcay trabzonu bütün bir takım yapar. Kimse onun Beşiktaşdaki etkisini göremedi.
Bunu defalarca anlatmaya çalıştım. Bak ts taraftarı daha ilk maçta farketti etkisini.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sene başında sırf biz almayalım diye Rıdvan'ın da gazıyla Ozan'ı aldılar.
(Fenerde tam anlamıyla olmadı ama bizde Şenol oca2nın elinde çok farklı olacağını düşünüyordum.)

Ekici' yi kesinlikle almalarını engellemeliyiz.

Şu an tek eksikleri bence o.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu arada inter'den bir futbolcu ile anlaşmışız ama Reina olayından sonra herşey iptal olmuş. (Via Murat Özen)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Kalyoncu

o hiç belli olmaz bazen bir adam herkesi çimento gibi bağlar Ekici
yapabilirmi bilmiyorum ama fener üzerinde çok olumlu bir rüzgar estirir.
bazen o rüzgar alır götürür. fenerin kadrosu küçümsenecek bir kadro değil
sadece eksikler var hani yetersiz değil direk eksik. ortalama bir oyuncuyla bile fenere vites atlatır.
fenere ekicinin gitmemesi sana forvet gelmesinden daha önemli ama
bir maç daha kaybederse mesela haftaya Başak yenerse ondan sonra istediklerini
alabilirler önemi kalmıyor :evillol:
Ekici yapamaz abi güvenin bana yaparsa beni gömersiniz. Sosa gelmiş olsa yapardı adama servet teklif etmişler yinede istememiş. Bizim orta saha için  biz Kucka yı almalıydık Genoa dayken son anda vazgeçtik son gün Milan aldı geçen senede Sosa yı verip alacaktık 6+Kucka gibi yine vazgeçildi nedense.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Nerden biliyorsun onunda bir taktik olmadığını.
tv de öyle konuşup Ekiciye başka bir şey demiş olamazlarmı.
Bugünde Aziz dedi işte sene sonuna kaldımı almayabiliriz diye.
resmen psikolojik harp taktikleri uygulanıyor. hala anlayamadınız
geçen senedende tecrübe etmediğiniz bizim başkanın verdiği her röportaj
boş değil hedefe yönelik. istedikleri anda istedikleri şekilde gündem
değiştiriyorlar. Büyük ihtimal hocada öyle Bari insanların zekasını küçümsemeyin.
Ben yorumlar üzerinden konuşuyorum varsayımda bulunuyorum. Bunlar amerikanın oyunu diye her lafın altında bişi arayacaksak işimiz var. Başkan otururup sabahtan aksama kadar Ekici fenere gitmesin diye nasıl demeç versem mi diye düşünüyor sanıyorsun?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Evenf

onu görmedim dostum. görseydim uyarırdım. eskiler bilir zaten bu tip üslup
kullanılmayacağını. cevap hakkı doğuracak ikili tartışma olmaması daha sağlıklı iletişim
olmasını sağlar hepimiz Beşiktaşlıyız unutmamak gerekiyor. @Evenf
hocam bende eski sayılırım da genel de okuyorum ama pek yorum yapmıyorum. uzun bir aradan sonra birşeyler yazmak istedim biraz karşı tarafın alaycılıgyla karşılaştım. bu yuzden boyle oldu kusura bakmayın.

Çevrimdışı Evenf

o hiç belli olmaz bazen bir adam herkesi çimento gibi bağlar Ekici
yapabilirmi bilmiyorum ama fener üzerinde çok olumlu bir rüzgar estirir.
bazen o rüzgar alır götürür. fenerin kadrosu küçümsenecek bir kadro değil
sadece eksikler var hani yetersiz değil direk eksik. ortalama bir oyuncuyla bile fenere vites atlatır.
fenere ekicinin gitmemesi sana forvet gelmesinden daha önemli ama
bir maç daha kaybederse mesela haftaya Başak yenerse ondan sonra istediklerini
alabilirler önemi kalmıyor :evillol:
:ok:  :ok:  :ok: bencede su an fenerbahce ye yaptıgımızın tam acıklaması bu. fenerbahce nin kadrosunda bircok yerde tam hakkıyla kaliteli futbocular var ve iyi takviyelerle sampiyonluk potasına girebilirler. başkanın yaptıgı bence cok stratejik bir hamle ve gecen sene aziz yıldırım ın yaptıgı gereksiz acıklamalara cevap niteliğinde.

Çevrimdışı Kalyoncu

hocam bende eski sayılırım da genel de okuyorum ama pek yorum yapmıyorum. uzun bir aradan sonra birşeyler yazmak istedim biraz karşı tarafın alaycılıgyla karşılaştım. bu yuzden boyle oldu kusura bakmayın.
Tavrım alaycı değil lütfen. Benim sitemim Olcay'ın gitmesine duygusal yaklaşanlara gıcık oluyorum demenize 180 maç 35 gol 32 asist yapmış bir oyuncu bu nasıl üzülmesin insanlar İnönü'nün son derbisinde 90+3 de 92 metre depar atıp attığı gol için bile üzülür insanlar bu bir ruhtur. Skrtel'i izlediyseniz bugun soru kalmamıştır kafanızda bizde olsa neler söyleneceğini az çok tahmin etmişsinizdir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Marcelo sakattı Rhodolfo oynadı yenildik. Atınç'ın bir tane sağ stoper oynadığı maçını bul takdir edeceğim. Gerek varmıydı kısmının cevabını verdik. Şimdi yaşlı mevzusuna gelelim denge diyorsun zaten bizdede dengeler bozulduğu için böyle transferlere ihtiyaç var. Takımın yaş ortalaması belli bu takımı gençleştirmekte önemli. Konu Mitrovic parasına +800 bin verip Skrtel alalımdan geldi Skrtel'ide bugun fener az önde oynayınca gördük.

1 milyon euro'luk Magaye Gueye paspasa döndürdü Skretl-Neustadter ikilisini.

Sezon başındaki Kayserispor maçının bir kopyasını izledik işte.

Çevrimdışı atalay

Ekici, ne kaleye uzak ne de kaleye yakın bir oyun kurucu değil. İhtiyacı karşılayacak bir tipleme veya 'yüksek kalite' olduğunu düşünmüyorum.
[ Son Düzenleme: 16 Ocak 2017, 00:22:28 atalay ]

Çevrimiçi Necmi

:ok:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ali Palabıyık hazzetmediğim sinsi hakemlerden biri.
Bizden birine kırmızı göstermek için sürekli arayışta olacaktır.

Çevrimiçi Necmi

Ben yorumlar üzerinden konuşuyorum varsayımda bulunuyorum. Bunlar amerikanın oyunu diye her lafın altında bişi arayacaksak işimiz var. Başkan otururup sabahtan aksama kadar Ekici fenere gitmesin diye nasıl demeç versem mi diye düşünüyor sanıyorsun?
kimse tv lerin karşısına çıkıp kahve sohbeti yapmıyor. Tabiki her lafın altında
bir şey arayacaksın. Ben bugüne kadar hocanında Başkanında yaptığı her konuşmanın
bir algı olduğunu görebiliyorum. Bunun Etkilerinide görüyorum.
Tabi bu olaylara ne niyetle baktığınla yakın alakalı.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

GÜNTEKİN ONAY: "Fenerbahçe, pazartesi oynamak istemiyoruz taraftar gelmiyor ve oyunumuzu etkiliyor dedi. Türkiye Futbol Federasyonuda Beşiktaşın ilk 4 maçını pazartesiye verdi, ama bugün oynanan maça bakıyosunuz stad yine bomboş, Fenerbahçe şimdi TFF'den taraftarları maçlara çağırmasını falan da ister..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Ali Palabıyık hazzetmediğim sinsi hakemlerden biri.
Bizden birine kırmızı göstermek için sürekli arayışta olacaktır.
hiç takma kafana bunu Bülent yıldırım yapamadı Ail palabıyık kim oluyor
bizim için en tetikçi hakemler Bülentle Fırattır. Onlardan korkacaksın.
fıratı vermiyorlar maçlarımıza Bülentide son 50 maçta sanırım iki defa verdiler.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sevilla - RMadrid efsane bir bitişe sahne oldu.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

hiç takma kafana bunu Bülent yıldırım yapamadı Ail palabıyık kim oluyor
bizim için en tetikçi hakemler Bülentle Fırattır. Onlardan korkacaksın.
fıratı vermiyorlar maçlarımıza Bülentide son 50 maçta sanırım iki defa verdiler.

Bu Ali Palabıyık yeni nesil tetikçilerden, zamanla upgrade oluyor bunlar.
Osmanlı hazır bu kadar eksik iken umarım mesaj verecek bir skor alırız.

Çevrimiçi Necmi

Ekici, ne kaleye uzak ne de kaleye yakın bir oyun kurucu değil. İhtiyacı karşılayacak bir tipleme veya 'yüksek kalite' olduğunu düşünmüyorum.
Bazen maçlar sahada kazanılmıyor. Ekicinin sahaya etkisi kalitesiyle alakalı değil
fenerin alamaması Güçlü fener etkisini kıracak bir olay bu başta kendi oyuncuları hakemlerden tut
herkesi ciddi etkiler.yazın GG Canerle başlayıp Ekiciyle pekiştirilirse sezon sonuda lensle nokta konur.
belki hiçde ihtiyacımız olmayan bir oyuncuyu kadroya katarız ama bunun Beşiktaşa verecekleri çok
önemli. Ligi domine etmeyi düşünüyorsan bunu sadece sahada kuracağın iyi bir kadroyla yapamazsın.
Senin iyi kadronu üç maçta bertaraf ederler. O nedenle masa başındada gücünü göstermen gerekiyor.

Çevrimiçi Necmi

Bu Ali Palabıyık yeni nesil tetikçilerden, zamanla upgrade oluyor bunlar.
Osmanlı hazır bu kadar eksik iken umarım mesaj verecek bir skor alırız.
kötü yönetilen maçlarımız oldu ama iki yıldır sahada doğrandığımızı gördünmü.
Güçlüysen güçlüsündür. Böyle yalpalama olmaz sen acaba dersen karşındaki daha kuvvetli acaba der.

Çevrimdışı tangaz

türk spor tarihinde azize kadar ağlayan adam gelmemiştir bir daha da geleceğini sanmıyorum
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Kalyoncu

3 lü savunma tercihleri arttı.
3-4-3,3-5-2 dizilişleri ön plana çıkmaya başladı.

Çevrimdışı tangaz

başta gerek yok falan diyordum ama gelinen noktada ekiciyi mundar etme pahasına da olsa alalım istiyorum artık. şimdi peşini bırakırsak sene sonu bedelsiz fenere gidecek hazır ffp illeti fenerin yakasındayken itebildiğimiz kadar aşağı itelim  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

🔥 🔥 🔥 SICAK HABER 🔥 🔥 🔥

Talisca,10 Numaranın Yeni Sahibi Oldu...Hayırlı Olsun
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Ocak 2017, 01:00:31
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
SICAK HABER

En yakışan Adam'a verdiler.
İsabetli bir karar. Hayırlı Olsun .

Çevrimiçi Necmi

🔥 🔥 🔥 SICAK HABER 🔥 🔥 🔥

10 numarayı bu sene kimse giyemezki seneye olur o iş.

Etiketler: