2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11515682 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kalyoncu

Başkan gözünü karartsaydı alırdı.  :money: :money:

Ama karartmıyor, bu transfer dönemi de ızdırap oluyor bazı arkadaşlara.  :bandit:
Eto'o da ne  paragözmüş vay be. 10 milyon € nedir insan utanır 2.5 yıllık sözleşme istemek bide aklını yitirmiş o başkanla takıla takıla açılış kovalaya kovalaya.

Çevrimdışı tuncaboylu

Hala laf cakiyorsun mesajlarinda. Uzatmayacagim dedin, uzatmayalim o zaman dedim. Sorun nedir??

Laf mı çakıyorum?

Senin söylediğin cümleyi alıntı yaptım, kendin yazdın bunu.  :bandit:

Kendi yazdığın lafı duyunca rahatsız mı oluyorsun, anlamıyorum ki.  :alala:

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bu arada @Necmi abinin Anadolu kulüplerinin abisi olma hamlelerimiz konusundaki teorileri de temelsiz kalıyor benim gözümde.  :bandit:

Bursaspor bize oyuncu satmıyor.
Kasımpaşa desen her maç it gibi asılıyor.
Antalyaspor başkanının tavırları zaten ortada.
Trabzonspor Ekici'yi bize vermemek için kanlı bıçaklı olduğu Fenerbahçe'nin çöpünü almaya bile razı görünüyor.
Akhisar Galatasaray'ın B takımı gibi.

Biz kimin abisi olacağız @Necmi abi?  :alala:

Çevrimdışı Yalçın

Laf mı çakıyorum?

Senin söylediğin cümleyi alıntı yaptım, kendin yazdın bunu.  :bandit:

Kendi yazdığın lafı duyunca rahatsız mı oluyorsun, anlamıyorum ki.  :alala:

Evet rahatsiz oluyorum. Benden alinti vesaire yapma. Bu anlasilir saniyorum?
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimdışı tuncaboylu

Eto'o da ne  paragözmüş vay be. 10 milyon € nedir insan utanır 2.5 yıllık sözleşme istemek bide aklını yitirmiş o başkanla takıla takıla açılış kovalaya kovalaya.

2 ay sonra 36 yaşına gelecek bu adam ve 38.5 yaşına kadar oynamak için senelik 4 milyon euro istiyor.

O parayı verseydi başkanı recm ederlerdi burada, sokağa çıkamaz hale getirirlerdi.

Çevrimdışı ardiles

saat geçmiyor ki beşikktaş adına yeni bi oyuncu ismi düüşmesinn... transferi için yeni ismimizzz Lucas Pratto...   :claps: :claps: :claps:

Ş.Güneş in o ropörtajını buldum buyur kendin dinle Pratto yu

Çevrimdışı tuncaboylu

Evet rahatsiz oluyorum. Benden alinti vesaire yapma. Bu anlasilir saniyorum?

Foruma bir şey yazıyorsan, ondan alıntı yapılır dostum.

Sen rahatsız oluyorsun diye, senin yazdıklarıan cevap vermeyecek ya da yorum yapmayacak değilim.

Eğer çok rahatsız oluyorsan, engellersin beni.

Çevrimdışı eski inönü

Başkan gözünü falan karartmaz. Karartsa zaten parayı basıp Eto'yu alırdı. bir çok konuda eleştiririm ama en önemli özelliği gaza gelmemesi. Aklı selimi elden bırakmaz.

Çevrimdışı alimm

Okuduğunu anlamakta güçlük çekiyorsan kendine bir şans daha ver tekrar oku!

Lucas Pratto Şenol hocanın istediği santraforlardan biri hatta ismini verirken İbrahimoviçten de bahsetti.

eee???  benm yazdığımla ne alakası varrr...
[ Son Düzenleme: 08 Ocak 2017, 01:43:59 alimm ]
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı alimm

Ş.Güneş in o ropörtajını buldum buyur kendin dinle Pratto yu

ben hocanın demedğini mi iddaa ettim.. kaç gün önce laf arasında geçirdiği ismin bugun ne tesdüfse eto'o transferinin olmayacağı açıklandıktan sonra piyasaya düşüyooo ve ben bunu dile getirirken siz yanlış ithamlarda bulunarak yok anlamıyosan şöyle yap böyle yap yakışmıyorr.... sizlere yakıştıramıyorumm...
[ Son Düzenleme: 08 Ocak 2017, 01:50:23 alimm ]
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı tangaz

bu arada öyle veya böyle defansta 4 stoper+necip ile 5 alternatif vardı kaliteleri sorgulanır belki ama sayısal yetersizlik yoktu. oysa santrafor öyle değil sık ve kolay sakatlanan bir ömerimiz war, bakarımız milli takımda cenkimiz tek kaldı sakatlık ve ceza olasılıklarınıda düşünürsek sayısal yetersizlik var. sayısal yetersizliğin olduğu noktaya öncelik vermek sanki daha doğru olurdu gibime geliyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

eee???  benm yazdığımla ne alakası varrr...
Bu Antalya başkanı gerdi hepimizi belli ki.

@Yalçın dostum sen de kusura bakma   , fevri yazmıştım biraz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sozkul

way arkadaş kırk yılın başı içeri adam soktuk içimizde patladı  :D

Üzülme tangaz hep bir ilk vardır. 😀
Tutturamayan duyumcularında bir kısmının içerde adamı var, bazan adamın olmaması daha iyi doğru tahmin yapmak için.
Dışardan genele bakınca olmayacakmış gibi görünüyordu.

Çevrimdışı ardiles

Renkli basına malzeme vermekten başka bir işe yaramıyor bu niyet okumalarınız.

"Bu sene kesin buradayım endişeniz olmasın seneye ne olur (bilemeyiz). Sene sonuna kadar hedeflerime ulaşmaya çalışacağım. Gitmeye kalktığımda gidecek kulüpte bulurum hiç kimsenin endişesi olmasın ama gitmekte istemeyebilirim. Başka sürprizlerde olabilir onuda bekleyeceksiniz cevap veremem." Ş.Güneş

Basın toplantısında söylenen bu sözler ortadayken hangi renkli buraya gelipte haber yapar?

Çevrimdışı ardiles

ben hocanın demedğini mi iddaa ettim.. kaç gün önce laf arasında geçirdiği ismin bugun ne tesdüfse eto'o transferinin olmayacağı açıklandıktan sonra piyasaya düşüyooo ve ben bunu dile getirirken siz yanlış ithamlarda bulunarak yok anlamıyosan şöyle yap böyle yap yakışmıyorr.... sizlere yakıştıramıyorumm...

Ropörtaj tarihi 3 Ocak ve basına yeni düşmedi. Siz bugün servis edildi sanmışsınız o yüzden hatlar karışmış

Çevrimiçi sozkul

Sanmıyorum abi. Rıza açıklama yapmış zaten . Etoo konusunda haberim yoktu orda sahnede haberim oldu demiş.

Kime demiş? Yinede bir tavır koyması gerekiyor kendisini böyle bir nezaketsizliğin piyonu haline getirdikleri için. Beşiktaşlı kimliği ile ünlü olmuş bir adam sonuçda, kullanıldı. Yaa benim haberim yoktu ile kurtulamazki.

Çevrimdışı tangaz

Sanmıyorum abi. Rıza açıklama yapmış zaten . Etoo konusunda haberim yoktu orda sahnede haberim oldu demiş.

tamam işte şu tepkilerden sonra istifayı basması gerekir şayet gerçekten efsane kaptansa bunu yapar. ben yerinde olsam bi saniye bile düşünmeden bunu yapardım...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı RevivaL

tamam işte şu tepkilerden sonra istifayı basması gerekir şayet gerçekten efsane kaptansa bunu yapar. ben yerinde olsam bi saniye bile düşünmeden bunu yapardım...
Beşiktaş maçlarından sonra kanal kanal gezip telefonla bağlanıp hakkımız yendi diyen, geçtiğimiz yıl paşadayken fb ve gs ye kedi, bize aslan kesilen, her maçtan önce Beşiktaş maçı kader maçımız diyen bir adam için fazla beklenti.

Çevrimdışı ozankarakoc

Şenol Güneş; "Şampiyonlar Ligi'nde ilerlemeyi çok istiyordum, olmadı. UEFA Avrupa Ligi için aynı heyecanı duymuyorum. Bence lig daha önemli" dedi.

Bu, yanlış bir açıklama değil mi ya... Böyle hissediyor olabilirsin ama, bunu ne taraftarlar olarak biz bilmeliyiz, ne de futbolcular bilmeli...

İlk 32'ye kalmışız, karşımızda zayıf bir rakip var.

Elersek ilk 16'dayız.

Sonrasında çıkabilecek 3-5 tane doğru dürüst, sağlam takım var (Lyon, Shakhtar, Anderlecht, Athletic Bilbao, Manchester United, Ajax), gerisi yine zayıf...

Şansımız yaver giderse, yarı final, belki final bile görebiliriz...

Bu bir insana heyecan vermiyorsa, başka ne verebilir ki?

Bu açıklamanın, futbolcuların motivasyonunu olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum... 20-25 yaşında çocukların, 'aman canım, elensek ne olacak, zaten hoca bile sallamıyor' diye düşünmesi gayet normal olmaz mı bu şartlarda...

Neyse, bilemedim...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Barış1903

Şenol Güneş; "Şampiyonlar Ligi'nde ilerlemeyi çok istiyordum, olmadı. UEFA Avrupa Ligi için aynı heyecanı duymuyorum. Bence lig daha önemli" dedi.

Bu, yanlış bir açıklama değil mi ya... Böyle hissediyor olabilirsin ama, bunu ne taraftarlar olarak biz bilmeliyiz, ne de futbolcular bilmeli...

İlk 32'ye kalmışız, karşımızda zayıf bir rakip var.

Elersek ilk 16'dayız.

Sonrasında çıkabilecek 3-5 tane doğru dürüst, sağlam takım var (Lyon, Shakhtar, Anderlecht, Athletic Bilbao, Manchester United, Ajax), gerisi yine zayıf...

Şansımız yaver giderse, yarı final, belki final bile görebiliriz...

Bu bir insana heyecan vermiyorsa, başka ne verebilir ki?

Bu açıklamanın, futbolcuların motivasyonunu olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum... 20-25 yaşında çocukların, 'aman canım, elensek ne olacak, zaten hoca bile sallamıyor' diye düşünmesi gayet normal olmaz mı bu şartlarda...

Neyse, bilemedim...

Belki de oyuncuların üzerinde ki baskıyı kırmak içindir. Malum bizim ülkede ortam çok stresli oluyor bu da oyuncuda ekstra baskı yaratıyor ve maçlara olumsuz yansıyor. Yani bu açıklama bir nevi oyuncu psikolojisini rahatlatmak için olabilir

Çevrimdışı ozankarakoc

Belki de oyuncuların üzerinde ki baskıyı kırmak içindir. Malum bizim ülkede ortam çok stresli oluyor bu da oyuncuda ekstra baskı yaratıyor ve maçlara olumsuz yansıyor. Yani bu açıklama bir nevi oyuncu psikolojisini rahatlatmak için olabilir

'UEFA'dan elenmemiz dünyanın sonu olmaz' gibi bir şey demiş olsaydı bu sonucu çıkarabilirdik. Ama 'Şampiyonlar Ligi için çok heyecanlanmıştım, UEFA için heyecanlanmıyorum' demek, neresinden tutsan elinde kalan bir açıklama bana göre...

Birçok olumsuz yanı var. 'Takımım Şampiyonlar Ligi'nden elendi, beni hayalkırıklığına uğrattı' boyutu da var. 'Şampiyonlar Ligi önemliydi ama UEFA Avrupa Ligi fasaryadan bir lig' algısı da var... 'Asıl büyük hedefi kaçırdık, artık eldekilerle idare edeceğiz' gibi bir noktaya geliyor. Bana müthiş yanlış geldi. Umarım bir bildiği vardır da, 'ağzından kaçırmamıştır' bu sözü...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Özgür Gültekin

FFP gereği bonservise verebileceğimiz para ~300.000 EUR. (yanlışım varsa düzeltin lütfen)
Bu koşullarda santraforu sadece kiralayabiliriz ancak koşula uygun oyuncu bulmak çok zor.

yine çok yanlış planlama.

Çevrimiçi murat

Hocada bu sene şampiyon olmanın çok önemli olduğunun farkında. Uefa kupasında zincir bir kırılırsa telafisi olmaz.lige odaklanıp seneye şl ye katılmayı amaçlaması gayet doğal.

Çevrimdışı LuceGel

Ara transfer döneminde 5.2 M € vardı satmadan harcayabileceğimiz şu an 1 M kaldı.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı ekrembaser

Quaresmanın menajerleri fenere başvurup gelebileceklerini belirtmişler Habertürk'ün haberine göre adamlar aştı kendilerini nasıl algı yapacaklarını şaşırdılar lig bi an önce başlamalı ki futbola odaklanalım bizi kaosun içine çekmeye çalışıyorlar resmen

Etiketler: