2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 460 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11424872 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı anılnr

@anılnr sana gelsin bunlar
Sana gelsin ne ? Neyin kafasını yaşıyorsun arkadaş sen ? Ben Beşiktaşa bir oyuncu geldiği için sevinirim meraklanma,Nasri gelsede sevinirdim.Sıkıntı şu ki bu adamların geleceğini ben zaten biliyordum.Bu adam medyaya düşmeden hiç bir ismi de yazmadı.Biraz kafanın içindeki şeyi çalıştır.Sokak ağzıylada konuşma.

Çevrimdışı tangaz

Atınç denince aklıma hep tottenham maçı geliyor her maç öyle oynasın lige damgasını vurur  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

:D

Kolay kolay yikamassin bu cocugu , Omuz atan kendi duser valla , izbandut gibi

Ben yıkarım.

Sonrasını bilemem ama :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@Yunus Emre Dökmeci
başka caremiz kalmadı
Artık Güveniyorum sana  :evillol:
Atınça da guven abi :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı İhsan

is yapabilir..

BU defans dağılımı ne böyle. Dört kişiyle Tolga markaj altına alınmış..  :kop:
Gol yemeyiz artık
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Geçen sene bekler ;

sağ bek ; Serdar,Beck

Sol bek ; Motta,Tosic,İsmail

Bu sene Bekler ;

Sağ bek : Gökhan,Beck

Sol bek ; Adriano,Caner

Resmen evrim :D

evrim hafif kalır bildiğin devrim, devrim  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Çağatay

:D

Kolay kolay yikamassin bu cocugu , Omuz atan kendi duser valla , izbandut gibi

Ben yinede kavgaya tosici çağırırım :D
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı tuncaboylu

biz mangala gittik mangala gelsin die  :D
muhtemelen raketçiyi zorluyor olabiliriz.

Yarın da tenise gidin o zaman abi.  :tabe:

Çevrimdışı Mehmet K

@Mehmet K şefim
fazla tecrübe kazanmadı
ikinci ligde sadece 5 maç 90dk oynadı

9 maç 11 oynamış toplam 14 maç 1 gol. Bir de sakatlık yaşamış. Ama haklısın fazla sayılmaz ben daha fazla sanıyordum.

Çevrimdışı Çağatay

Olmaz ama o zaman da raketci gelmez :)
Hope for the Best, Plan for the Worst

Sana gelsin ne ? Neyin kafasını yaşıyorsun arkadaş sen ? Ben Beşiktaşa bir oyuncu geldiği için sevinirim meraklanma,Nasri gelsede sevinirdim.Sıkıntı şu ki bu adamların geleceğini ben zaten biliyordum.Bu adam medyaya düşmeden hiç bir ismi de yazmadı.Biraz kafanın içindeki şeyi çalıştır.Sokak ağzıylada konuşma.
Ben mi sokak agziyla konusuyorum :alala:

Nasrinin gelmemesi icin firsat kollayip gelmeyince de beni Alintilayip Gulen sen degilmiydin ?

@matias_27 ye tepki gosyerip sokak agziyla ergence yazilar yazan sen degilmiydin?

Matias ne dediyse çıktı , Nasri de yanildi normal nasri de yanilmayan bir tane Muhabir var mi ? Son dakika da olmadi Nasri hersey bitmisken son dakika da iptal oldu

Çevrimdışı tangaz

iyi fikir ben raketçiyi istemiyorum vida gelsin manoel gelsin raketçi gelmesin  :bandit:

Ben yinede kavgaya tosici çağırırım :D
Tosicin yeri ayri Adam butun kalabaligi yarıp Tolgayi cekip cikardi o kalabaligin icinden :D :o_o:

Snaijder , Sabri , Emre colaga yaptiklari unutulmaz , Efsane :icool:

Mangal gibi yürek var masaAllah :bandit:

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

is yapabilir..

Rodolfo ile marcelo arası biraz açık kalmış ordan gol gelebilir.. Atibayı çekelim olmadı :)))

Çevrimdışı ProjectOrigin

Rodolfo ile marcelo arası biraz açık kalmış ordan gol gelebilir

:D :D

Çevrimiçi Mehmet57

Gelecek stopper sag ayakli olursa Atinc'i ben banko yazarim. Chelsea hazirlik maci, Spurs maci, onlarda muthis oynamisti. Galatasaray'a karsi Yasin'e karsi erken yere kaymisti ama Burak'i da yiyip bitirmisti. Fernandao keza oyle. Bu cocuk Almanya ustune koyduysa, ki 1 sene orda antreman gormesi yeter, bu ligde bence kolay banko oynar.

Ben yıkarım.

Sonrasını bilemem ama :D
Adam hem Kule , Hem kas yigini karnina bi yumruk atsak bizim elimiz acır :evillol:

Çevrimiçi matias_27

Ben mi sokak agziyla konusuyorum :alala:

Nasrinin gelmemesi icin firsat kollayip gelmeyince de beni Alintilayip Gulen sen degilmiydin ?

@matias_27 ye tepki gosyerip sokak agziyla ergence yazilar yazan sen degilmiydin?

Matias ne dediyse çıktı , Nasri de yanildi normal nasri de yanilmayan bir tane Muhabir var mi ? Son dakika da olmadi Nasri hersey bitmisken son dakika da iptal oldu

Boşver kardeşim kimseyi inandırmak zorunda değiliz. Her şeyin açıklamasını yaparız da yapmasını da biliriz. Yazılarımı, yorumlarımı takip eden de bilir, inadına olumsuz eleştiri,  sürekli herşeye muhalefet, sürekli herşeyden şikayet eden, eleştirenlere rağmen burdayız.  Takımımızın,  başkanımızın,  hocamızın,oyuncularımızın arkasındayız.
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimiçi Savaş

Fabricio

Gökhan    Atınç    Stoper      Caner

Talisca    İnler

Aras            Eto'o           Adriano

Aboubacar

Yeni yapılan transferler ile 11 :D Şaka maka şampiyonluğa oynar.

Çevrimiçi Zafer55

Boyko kesin gitti mi?

Çevrimdışı tuncaboylu

Yaşına baktım, üslubunun yaşıydı sorduğum. Uzatmak istemiyorum bu mevzuuyu.

Bir kere yanlışlanmış olması bir çok şeyi gösterir üstelik yanlışlanan örnek aynı milliyetin örneği portekiz+Brezilya.

Bir başka yanlışlanan(!) örnek, fener geçen sene türk+Brezilyalı bir kadro çekirdeği oluşturdu orda kıyametler koptu. Yönetim beceriksizlikleri bunun esas sebebiydi.
Fakat takımın yarısı aynı dili konuşunca o iş çözülmüyor yine bu örnekte de.

Tuğla fabrikasına adam toplamıyorsun sadece dil milliyet yeterli olsun.

Sosa+Gomez+Töre örneği gösteriyor ki belli kalibrenin üzerindeki oyuncular basamak olarak görüyor, kalıcı görmüyorlar.

Aboubakarda da böyle, Talisca'da da böyle. Bu adamlar Antep deplasmanına,  Rize deplasmanına çok motive gitmeyeceklerdir örneğin.

İlk iletimde yazdığımı tekrar edeyim,

Geçen seneki kolej ortamı yerine daha rekabetçi yönetilmesi zor bir ortam olacak.

Yönetilemez değil, yinetimi zor (!).

Sezon içinde yeri geldikçe bu iletiyi sana hatırlatacağım.

Saygılar.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fenerbahçe geçen sene kurduğu çekirdeği herangi bir örnekte kullanamayız, çünkü oradaki teknik heyet ve yönetim zaafiyetleri bunu imkansız kılıyor.

Adamların sorunu kadro kimyası değildi, idari sorunlar vardı.

Belli kalibrenin üzerindeki adamlar bizi basamak olarak görüyorlar, tamam. Ama Talisca ve Aboubakar o kalibreye ulaşmış değiller henüz. Hala kanıtlayacak bir şeyleri var ve o yüzden her maçta kendielrini vererek oynamaya mecburlar.

Yönetimi zor olacağı konusunda haklısın, ama geçen sene de kolay değildi: Quaresma'sı ayrı sıkıntıydı, Gökhan Töre'si ayrı sıkıntıydı, Tolga'nın yedeği yoktu vs.

Bu sene daha kolay olacak bence.

Çevrimiçi Mehmet57

Hem SL'de rakiplerimize bakin. Adamlarin defansi Kacheridi (Kiev) 2 metrelik stopper var. Napolinin defansinda o hayvani Koulibaly yetmezmis gibi birde Maksimovic'i bitiyorlar. Atinc cok lazim olacak.

Çevrimdışı saricasi

İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Şimdi ne diyorsunuz.  Yatalımmı bu gece ya da bekleyelim mi arkadaşlar ? Güzel de muhabbet dönüyor ama Eto ve stoper işi bu gece belli olur mu?

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Adam hem Kule , Hem kas yigini karnina bi yumruk atsak bizim elimiz acır :evillol:

Yağ oranı düşük. Ben gülle gibiyim :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Etiketler: