2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 223 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11509330 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı wbishop82

İlk yarıyı izledim bu Manoel kesinlikle yaramıza merhem olmaz. Takımının yediği 2 golde de hatası var ilkinde hava topunda ıskalıyor, 2. golde de kornerde adamı çıkıp çat diye kafayı vuruyor. Oyun kurma becerisi yok ağır bir stoper devamlı top şişirdi durdu. Benim izlenimlerin olumlu değil bu kadar ayda kala kala Manoel'e kaldık. Yine Pedro'da yapılan hata yapılıyor gibime geliyor, Glik'ten, Nkolou'lardan nerelere geldik.

aynen.bende az önce yazmıştım.açıkcası bu stoper işini nasıl halledemediler akıl alır gibi değil.ffp derlerse gökhan gönül ü niye aldın diye sorma hakkını bulurum kendimde.zaten beck i kesemeyecek bence.manoel de yine soru işaretidir.artık bu riske bu sene girmemeliydik.ihtiyaç belli.oyuncu profili belli çünkü.her yönüyle çok iyi takım kurduk.sene sene üstüne koyduk.stoper ve kale işini nası çözemezler bunu açıklayamıyorum kendime.buraları diğer mevkii kalitesinde yapabilsek rakibimiz olmayacak şu lig de.kendi kendimize acı çektirmekten keyif mi alıyoruz nedir.

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı cartographer

Cruzeiro River ile bir final daha oynamış, o takımda da var bu Manoel ve bundan daha kötü bir stoper görmedim ömrümde. Lamine Diatta'yı hatırlayanlar var mı? İşte bu Manoel denen adama 5 basar,  gerisini siz düşünün.

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
11 Aralık 2015, 21:43:29 »
Gum, vasat bir stoper. Gökhan Keskin izliyor ise bunları: "Gil ve Marlon'u" izlesin. Rodrigo Caio, Samir, Manoel'in olduğu ligde Gum kovalıyorlar.
[ Son Düzenleme: 07 Ocak 2017, 03:42:42 atalay ]

Çevrimiçi Necmi

Fikir belirtmek suç mu oldu ? Fazla oluyorsunuz bazen.
attığın her mesaj olumsuz alay eden mesajlar
iyice buranın seviyesini yerlere serdiniz. seninle tartışmıyorum
bir daha alaycı dalga geçen mesaj atarsan bir daha uzun süre mesaj atamazsın
git sokakta akranlarınla dalga geç burdaki insanlarla değil @Samet Ç

Çevrimdışı 38life

Rüzgar bekler geliyor :)

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Savaş

Önder özen'in açıklamalarını okudum da bu adamın takımında kaptan olanlara takıntısı var.

Habire kaptandi kaptandi demiş. Pedro'da takımında kaptandı. Tolga da bizde kaptan.

Her kaptan olan iyi futbolcu zaten. Aliyoruz ama ne alıyoruz yine bilmiyoruz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Fikret orman transferin son günleri başarısız olmustur ilk geldigi sezon gibi oldu umarım bir daha yasanmaz
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı COB

Bu yil 10 puan farkla şampiyon olsak bile yönetim transferde aşiri plansiz davrandi.

Bakalim yarin ne tür sürprizler karşimiza çikacak.

Çevrimdışı mrred

9 ay içinde Gil €9 M Çin'e, Marlon Barça'ya, Samir Udinese'ye gitti. Caio'nun peşinde önemli kulüpler var. Manoel ise bize gelebilir. Gum nerede?
Valla içime su serptin herkes olumsuz konuşuyordu umarım dediğin gibidir.
The great gig in the sky

Çevrimdışı MrtBlgc

bu manoel geçen sene hiç top oynamamış kendi takımında , niye ki ?

Çevrimdışı abdusta

An itibarıyla izlenimim

Hiçbir medya grubu Beşiktaş içinden transferlerle ilgili bilgi alamıyor

yazılanların birçogu tahmini haberler gibi.

31 agustos geceyarısına kadar bekleyecegiz

saygılar

Çevrimdışı atalay

Copa America'da izlenmesini önerdiğim isimlerden yarısı majör takımlara transfer oldu. İçlerinde kadroya katabileceğimiz maliyeti uygun, potansiyel aralığı geniş, kaliteli isimler de vardı.   
[ Son Düzenleme: 02 Ocak 2017, 01:29:02 atalay ]

Çevrimdışı 38life

bu manoel geçen sene hiç top oynamamış kendi takımında , niye ki ?

Kim uyduruyo bunu?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Fikret orman transferin son günleri başarısız olmustur ilk geldigi sezon gibi oldu umarım bir daha yasanmaz
valla başarılımı başarısızmı bunu anca gelecek sene sezon sonu anlayabiliriz.
şimdiden bunu söyleyebilmek ne derece doğru takım şampiyon olursa yada ne bileyim cl de iyi sonuçlar alırsa
hala başarısızmı göreceksin :)

Çevrimdışı mrred

Bu ekip ve eldeki kıt kaynakları en verimli şekilde kullanma işidir . Sen istediğin kadar planlama yap karşı tarafla istediğin fiyat anlaşamadıktan sonra neye yarar ? 
Paramız yok arkadaşlar olay bu kadar basit. En az parayla en iyisini yapmaya çalışıyorlar.
Planlama dediğin şey topyekün olursa bir şey ifade eder. Sen istediğin kadar planla ligin kalitesiz seyirci stada gelmiyor ülkede güvenlik sorunu var bir sürü problem var ve bu problemler senin iraden ve kontrolün dışında gerçekleşiyor. Burda tek eleştirilecek şey stoper transferinde geç kalınması ama o konuda da bilmediğimiz şeyler olabilir. Örneğin transfer komitesinin belki 1 yıldır seyrettiği takip ettiği oyuncular vardır ve en uygun zamanda en uygun fiyata gelmesi beklenmiş olabilir. Kısaca bilmediğimiz çok şey var.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Ç

Aboubakar idmana çıkmış.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

valla başarılımı başarısızmı bunu anca gelecek sene sezon sonu anlayabiliriz.
şimdiden bunu söyleyebilmek ne derece doğru takım şampiyon olursa yada ne bileyim cl de iyi sonuçlar alırsa
hala başarısızmı göreceksin :)
Necmi abi planlama, organizasyon yok maalesef çok geç kalındı.... Kaç senedir son güne kadar adam kovalıyoruz insanlar geriliyor..

Çevrimdışı atalay

Savunmadaki temel problemin kaynağı çözüme kavuşturulmaz ise Manoel yada X kişi problemin yeni bir parçası olur. Zira halihazırda problemin kaynağı çözülmedi.

Çevrimdışı anilsevim

Manoel geçen yıl forma giymemiş 😁
Bi zahmet acın bakın be kardeşim, bakmaya üşenen yazmaya da üşensin de forumu meşgul etmesin
BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Çevrimdışı matias_27

Sosyal kartal gelir millete yanlış haber verir tek bir uyarı yok. Ben evrakların yetişeceğini sanmıyorum deyince uyarı geliyor. Bir sonraki mesajımda da neden böyle söylediğimi açıklıyorum. Burası gittikçe daha da adaletli bir forum oluyor.
Eğer bundan dolayı uyarı almışsan ağır olmuş sanki tabi tam olarak bilmiyorum mevzuyu. Ama moderatör,  forum yöneticilerinin her türlü görüşe saygılı davrandıklarını biliyorum hakaret,aşağılama vs yoksa
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı sallapati

Önder özen'in açıklamalarını okudum da bu adamın takımında kaptan olanlara takıntısı var.

Habire kaptandi kaptandi demiş. Pedro'da takımında kaptandı. Tolga da bizde kaptan.

Her kaptan olan iyi futbolcu zaten. Aliyoruz ama ne alıyoruz yine bilmiyoruz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Onder ozeni kaale alan kaldi mi..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Kim uyduruyo bunu?
doğru söylüyor 4 maç oynamış topu topu
COPA LİBERTADORES de yarısında oynamamış
bir sorun yaşadı herhalde kadroya alınmamış

Çevrimiçi Samet Ç

770644993883115521[/tweet]][/url]

Etiketler: