2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 273 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11476196 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı b.damatoglu

Stoper arayan hoca takıntılarını aşmalı .Yenilen golleri dikkatlice izleyerek savunmanın genel durumuna bakarak doğru analiz edip teşhisi doğru koyarak doğru ismi istemeli.
O golleri hızlı , çabuk ama pozisyon bilgisi yetersiz , çevre kontrolünü doğru yapamayan , pozisyonu doğru süzemeyip  zamanında hamle yapamayan , ön sezileri yetersiz, düzgün yer tutamayan başka bir savunmacı da yedirirdi. Ayrıca savunma gol yemek dışında takımın oyununda da arızalara  yol açıyor.
Umarım hoca bazı takıntılarını aşar. Artık her sene kaleci ve stoper aramaktan gına geldi zira.
Hocayı transfer konusunda çok iplediklerini düşünmüyorum.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Atiba çok iyi konuşmuş

İşte Atiba'nın FIFA'ya yaptığı açıklamalar:

-TARAFTARLAR, ÇOK FAZLA OYUNUN İÇİNDE-

"İstanbul futbolla yaşayan bir şehir. Bu oyun Türkiye'nin en büyük şehrinde tıpkı bir din gibi. Stadyumlar da mabet. Taraftarlar çok fazla oyunun içinde". Bu sözler Fifa.com'a demeç veren Beşiktaşlı çalışkan orta saha Atiba'ya ait. "Kazandığımızda çılgın bir mutluluk, kaybettiğimizde ise madalyonun öteki yüzü, dehşetli bir çöküntü..."

Oyuncunun Beşiktaş'ta 4. sezonunu geçirdiğine dikkat çekilirken, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi, orta sahadaki top çalma başarısı ve oyun iştahı övülüyor. FIFA'nın "Oyuncu, kuşkusuz Beşiktaş'ın son şampiyonluğunda önemli bir pay sahibi ve taraftarın sevgilisi konumunda" cümlelerinden sonra Atiba'nın şu sözleri yer alıyor.

-BURADA GÖRDÜKLERİM HİÇBİRİ İLE KIYASLANAMAZ-

"Daha önce Hollanda ve Danimarka'da kupalar kazandım, fakat burada gördüklerim hiçbiri ile kıyaslanamaz." diyor 5 kez Kanada'da yılın futbolcusu ödülünü almış oyuncu ve ekliyor; "Parti günler, geceler boyu devam etti. Boğazdan gemilerle geçiliyor, havai fişekler atılıyor, insanlar mutluluktan çılgına dönüyorlardı."

Bu yaz Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın oyuncunun West Ham'a transferine engel olduğu söylenirken, Atiba'nın İstanbul için şu sözlerine yer verildi: "Taraftarın hangi takımı tuttuğuna göre sizi severler ya da sevmezler, ama burada seviliyorum ve beni herkes tanıyor. Kanada için aynı şeyleri söyleyemiyorum, burada futbol tutkusu çok fazla."

Kanada'da insanların daha çok hokeye Türkiye'de ise futbola ilgi duyduklarını söyleyen oyuncu, kariyerinin sonuna yaklaştığını ve Kanada Milli Takımı'nı Rusya 2018 Dünya Kupası'nda görmek istediğini de ifade etti.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Atiba gözümde yaşayan efsanemiz oldu bile...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Onur Küçük

Hocayı transfer konusunda çok iplediklerini düşünmüyorum.

Dediğin gibiyse hocanın Serdar Aziz takıntısını düşündükçe  yönetime hak veriyorum.Dün Necip yerine Serdar Aziz oynasaydı o golleri yine yerdik .Savunmamızdaki arızalar kaldığı yerden devam ederdi.
Stoperi yönetim seçecekse o zaman serzenişimizi yönetime yapalım  :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Besiktasincocugu

senol hoca ancak neuer gelirse tolgayi yedek birakir :tabe:
Baskan seneye paraya kiyip neuer ayarinda bir kaleci almasi lazim yoksa burada daha cok tolgayi konusacagiz gibi geliyor..
Besiktask!

Çevrimiçi Samet Ç

769485391124627456[/tweet]][/url]

Çevrimdışı b.damatoglu

Dediğin gibiyse hocanın Serdar Aziz takıntısını düşündükçe  yönetime hak veriyorum.Dün Necip yerine Serdar Aziz oynasaydı o golleri yine yerdik .Savunmamızdaki arızalar kaldığı yerden devam ederdi.
Stoperi yönetim seçecekse o zaman serzenişimizi yönetime yapalım  :)
Tam ifade edemedim. Hoca isimlerden bağımsız stoperin esas öncelik olduğunu söylüyor Ersan gitti gideli.

Yönetimin stoper transferini çok ciddiye almadığını düşünüyorum.

3 sezondur bu durum böyle aslında. 3 sezondur ciddiye almıyorlar.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Talisca herhalde

Talisca'nın 90 küsür bişeydi.

Caner 88 doğumlu bu arada :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı b.damatoglu

Talisca herhalde
Caner 88

Talisca 94 iyice amerikan futbol takımına benzedik.

Besiktas Eagles 94ler 77ler

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ya bende mesaj atarken yukarı kısımda çıkan emojiler, bağlantı şeyleri falan görünmüyor?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı talha

Bu golü ve pozisyonu Tolga ile ilişkilendiren arkadaşlar, kendinize yazık ediyorsunuz. Tolga takıntısı pozisyonları yorumlama ve hatta maçı izleyip takımı destekleme mevzuunun önüne geçmesin. Ayrıca Şenol Hoca nın Tolgaya torpil yaptığına o kadar inanmayın. Lisbon maçında dudak okumayla kameraya yakalandığında, Tolga hakkındaki sıkıntısı deşifre olmuştu. Getirin bakalım Ospina yı, lisansı çıktığı gün kaleye koyuyor mu koymuyor mu?

O zaman bastıracak aldıracaktı. Hİç kimse kusura bakmasın ama bu konuda en hatalı adam Şenol hocadır. Fabri alındığında bas bas bağırdık bu adam niye alınıyo diye. Bu adam Tolga'ya rekabet için Tolga'ya yedek diye alınıyor diye. Bu arada adam Navas ile kıyaslayanlar Navas ile bir tutanlar bile çıktı.

Gördük Navas'ı Fabri'yi.

ALdırmayacaktı Fabri'yi o zaman onay vermeyecekti. Boyko gibi zaten Fabri'den bile daha iyi bir profile sahipken Tolga'dan eldiveni alamayan bir adam varken 1.5 yıldır eline eldiven ayağına top değmeyen adamı aldırdı. Hİç kimse kusura bakmasın burada hiçkimse suçsuz günahsız değil. Fabri bilerek ve alnenen alındı.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

O zaman bastıracak aldıracaktı. Hİç kimse kusura bakmasın ama bu konuda en hatalı adam Şenol hocadır. Fabri alındığında bas bas bağırdık bu adam niye alınıyo diye. Bu adam Tolga'ya rekabet için Tolga'ya yedek diye alınıyor diye. Bu arada adam Navas ile kıyaslayanlar Navas ile bir tutanlar bile çıktı.

Gördük Navas'ı Fabri'yi.

ALdırmayacaktı Fabri'yi o zaman onay vermeyecekti. Boyko gibi zaten Fabri'den bile daha iyi bir profile sahipken Tolga'dan eldiveni alamayan bir adam varken 1.5 yıldır eline eldiven ayağına top değmeyen adamı aldırdı. Hİç kimse kusura bakmasın burada hiçkimse suçsuz günahsız değil. Fabri bilerek ve alnenen alındı.

fabride bir anlaşma yapmışız 2 taraflı bir anlaşma.

Kim bozarsa 1 milyon € vermesi gerekiyordu bu paraları veremezdik şu durumda.

Ha hatamı %100 hata boyko var elinde oynatmıyorsun bide fabri geldi onuda oynatmıyorsun tolga oynuyor.

İnşallah seneye şu kaleci stoper mevzusu çözülür artık.

Sağ bek sol bek tamam gibi ;

Gökhan gönül
Andreas Beck

Adriano
Caner Erkin

ayrıca bu fatih doğan'ın paylaştığı foto geçen senenin forması.

Çevrimdışı Onur Küçük

Tam ifade edemedim. Hoca isimlerden bağımsız stoperin esas öncelik olduğunu söylüyor Ersan gitti gideli.

Yönetimin stoper transferini çok ciddiye almadığını düşünüyorum.

3 sezondur bu durum böyle aslında. 3 sezondur ciddiye almıyorlar.

İki seçenek var . Yönetim bu yaz transfer sezonunda  stoper için ya çok üst seviyede bir isim peşinde ya da dediğin üzere geçmiş yıllarda olduğu gibi halen yeterince önemsemiyorlar. En fazla birkaç güne cevabı hepimiz göreceğiz.

Çevrimiçi Kapkarakartal

ayrıca bu fatih doğan'ın paylaştığı foto geçen senenin forması.

Evet geçen senenin İNLER yazılı forması.

Çevrimiçi MUSTAFA_

fabride bir anlaşma yapmışız 2 taraflı bir anlaşma.

Kim bozarsa 1 milyon € vermesi gerekiyordu bu paraları veremezdik şu durumda.

Ha hatamı %100 hata boyko var elinde oynatmıyorsun bide fabri geldi onuda oynatmıyorsun tolga oynuyor.

İnşallah seneye şu kaleci stoper mevzusu çözülür artık.

Sağ bek sol bek tamam gibi ;

Gökhan gönül
Andreas Beck

Adriano
Caner Erkin
Düzeltirken plansızlıktan dolayı maddi ve manevi olarak kayba uğruyoruz. Seneye daha öncelikli mevliler var.(kiralıklar ?) Yine kaleye adam bakılması zor...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı emrecakmak

88 numaralı forma İnler'in geçen sene instagramdan beğendiği fotoğraf

Edit foto bu:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2016, 14:31:40 emrecakmak ]

Çevrimiçi Necmi

Abi Tolga bombosken bile ona atilan geri paslarda ya ayaklarinin altindan kacarsa, ya attigi top en ondeki rakibe gelirse diye korkuyorum. Dikkat edin bizim oyuncularimiz da cok tedirgin oluyor. Hatta top tolgaya gittiginde kenardaki oyuncular ellerini havaya kaldirarak Tolga'nin topa rast gele vurmasini engellemeye calisiyor.

CL'de bu kaleciyle sansimiz gercekten cok az. Cunku hic ekstra bir ozelligi yok. Ilk buyuk tehlike %100 golle sonuclanir. Hatta hic olmayacak pozsiyonlar bile golle sonuclanabilir. Buna hayir diyebilecek bir Besiktas'li var mi?

Benim merak ettigim baska bir husus var. Hoca neden israrla Fabri'yi gozlerden uzak tutuyor? Adama hepi topu 45 dakikalik bir sans verdi.  Cok iyi oynamasina ragmen bir daha adamin yuzune bakmadi. Acaba diyorum oynarsa Tolga'nin onunu keser diye mi cekiniyor?
olurmu öyle şey kimse başkası için kendi bacağına sıkmaz. GG dede aynısını yapıyor
büyük ihtimal hazır hissetmiyor. Hazır olana kadar bekliyor. Boykoda geçirdi kaleye ne oldu
iki maç üst üste hatalı gol yedi tukaka oldu yoksa boyko kötü kaleci değil

Çevrimdışı TURKahvesi

merhaba arkadaşlar,
arkdaşlar Konya maçı artık geride kaldı bu zorlu deplasmandan puan ile ayrılmamıza şükretmeliyiz (ha kazanabilirdik de ama aynı zamanda maçı da kaybedebilirdik sağlık olsun)
önümüze bakmalıyız artık sonuçta sezon uzun
eksik yerlere transferler geliyor bugünden itibaren
son olarak benim en büyük endişem Atiba'nın alternatifi olmaması
umarım G.İnler'i 1 sezonda olsa takımda görmemizdir
hem Atiba rahatlayacak kafa olarak daha bir böyle hırslı oynar hem rekabet açısından hemde alternatifi açısından
Necip ile Veli'yi toplasan şu aşamada bile bir G.İnler etmez
hani eski Veli olsa anlarım ama işte...
Necip'in kapasitesi de belli zaten
Beşiktaş büyük bir kulüp ve camiadır büyük bir kulüp isen daima kaliteli oyuncular kapasitesi üst düzey oyuncular ile devam etmelidir.
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2016, 14:14:02 Özgür ]

Çevrimdışı DenizAnt

Takım öndeyken deplasmanda neden kontra yer diye sormuşsun; 1 senedir bunun nedeni yazıyorum. @mylife1903 Bu arada Marcelo'nun gelişi güzel uzaklaştırdığı yenilen kornerde golü ben de hissettim.

"Hannover mi burası topu ileri ya da taca değil de kornere vuruyorsun" diye bağırdım evde, golü o top kornere çıktığında yemiştik. Marcelo gereksiz yere kornere top atma, Necip sırtı dönük rakibe faul yapma, Tolga ayağıyla topu rakibe ya da taca atma uzmanı olduğu sürece vasat takımlara daha çok puan kaybederiz. Tolgay da maalesef olmayacak basit top kayıpları yapıyor.

Sosa'nın hücum presi, tek paslı oyunu, driplingi ve aldığı faulleri çok arayacağız. Yeni transferler içinde bu özelliklere sahip oyuncu yok gibi.

Nasri gelirse Aras kiralanmalı diye düşünüyorum.Ya da Boyko satılacak.

Yine vasat bir stoper alınacaksa hiç alınmaması taraftarıyım.Eleniriz ŞL'den en azından ligte devam ederiz.

Etiketler: