2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 450 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11416566 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Zafer55

3m € ile transfer sezonunun çoğunu geçtik.Daha sosa yeni satıldı.Ülkede 15 temmuz yaşandı ve nice bombalar patladı.Kolay bir transfer sezonu yaşamıyoruz.
Geçen senenin eksik kadrosu bu senenin gs sinden  süper kupada daha üstündü.O maçtaki kadroyla çıksak alanya ve konya maçlarına 6 puan alırız diye düşünüyorum.Sonra zaten milli maç arası var.Fb gs ts gibi kadro kurmak olmak olsa amacımız geç kaldık diye hayıflanalım kabul.Ama biz kadro kurmıyor şampiyon kadroyu güçlendirmeye uğraşıyoruz.Bi rahat olun abiler kardeşler sosa ile gomez gitti sadece takım duruyor sistem duruyor en önemlisi Hoca duruyor.

Çevrimdışı Tolga

Hiçbir şey çıkmaz amaçları huzur bozmak eto bize geliyor sizde oynamak istiyorum diyor bizde bonservis veremeyiz bonservisini al gel diyoruz tahmin ettiğim kadarıyla bundada bir şey yok

Birşey çıkacağından değil zaten de boşu boşuna milletin ağzına malzeme veriyoruz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı autopsy

Antalya kendi ayağına sıktı bu hamleyle bence. Bize gelir mi bilmem de Eto'yu artık kaybedecekleri kesin . Adam artık iyice inatlaşacak çünkü muhtemelen .

Çevrimdışı firewater

Eto hayırlı olsun :)

Bu sevk olayından sonra Antalya para ödese bile Eto kalmaz orada.

Al bir de burdan yak...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

3m € ile transfer sezonunun çoğunu geçtik.Daha sosa yeni satıldı.Ülkede 15 temmuz yaşandı ve nice bombalar patladı.Kolay bir transfer sezonu yaşamıyoruz.
Geçen senenin eksik kadrosu bu senenin gs sinden  süper kupada daha üstündü.O maçtaki kadroyla çıksak alanya ve konya maçlarına 6 puan alırız diye düşünüyorum.Sonra zaten milli maç arası var.Fb gs ts gibi kadro kurmak olmak olsa amacımız geç kaldık diye hayıflanalım kabul.Ama biz kadro kurmıyor şampiyon kadroyu güçlendirmeye uğraşıyoruz.Bi rahat olun abiler kardeşler sosa ile gomez gitti sadece takım duruyor sistem duruyor en önemlisi Hoca duruyor.
O zaman transfer yapmasınlar diyoruz, içerdeki adamları kullansınlar madem sistem herşeyden önde oyuncuların önemi yok. Öyle bir yazmışsın ki sadece Sosa ile Gomez gitti :) Şenol Güneş'te zaten boşuna evham yaptı o kadar televizyonlarda..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Birşey çıkacağından değil zaten de boşu boşuna milletin ağzına malzeme veriyoruz.

Bundan sonra yönetim de, Şenol Hoca da Anadolu takımlarından oyuncu almamaları gerektiğini öğrensinler artık.

Yabancı sınırı kalkmış, bütün Avrupa gurbetçi kaynıyor, biz şu gereksiz takımların kaprisleriyle uğraşıyoruz.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Eto ve yanına cardozo gelirse ben razıyım cok abartık nasriymiş bentekeymiş
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Blackmd1

Son aldığım bilgi 19.03 ü 19.05 ve 19.07 de 3 kap bildirimi arka arkaya olacak

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bundan sonra yönetim de, Şenol Hoca da Anadolu takımlarından oyuncu almamaları gerektiğini öğrensinler artık.

Yabancı sınırı kalkmış, bütün Avrupa gurbetçi kaynıyor, biz şu gereksiz takımların kaprisleriyle uğraşıyoruz.
Alacaksan da bas parayı al şark kurnazlığına gerek yok sanki bilmiyoruz ortalığı bulandıracaklarını, Eto'o ya fener talip olsaydı özel uçakla yollardı bu hadsiz herifler.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı OrhanAker

Fiorentina da gomezin transfer evraklarını yollamamış daha :alala:
( Fantezi içerir) Bonservisin çoğunluğu onlardamıydı ? hala gomezin bir kısmı bizim olabilir eğer öyleyse :D

Çevrimdışı Zafer55

O zaman transfer yapmasınlar diyoruz, içerdeki adamları kullansınlar madem sistem herşeyden önde oyuncuların önemi yok. Öyle bir yazmışsın ki sadece Sosa ile Gomez gitti :) Şenol Güneş'te zaten boşuna evham yaptı o kadar televizyonlarda..
Evet sadece sosa ve gomez gitti.
Transfer yapılmadı diye bi durum yok daha trans sezonu bitmedi.Sıkıntı geç kalınmış olunması.
Geç yapılan transferin eksisini çok fazla yaşayacağımızı düşünmüyorum sadece ben.Sistem ve hoca durumu kadro durumu  bu anlamda rahatlatıyor beni.
Transfer şart oğlu şart o ayrı

Çevrimdışı linux

bu saatten sonra transfer beklemeyin. 50 kere yazdım . olsaydı şimdiye olurdu .

Çevrimdışı tuncaboylu

Alacaksan da bas parayı al şark kurnazlığına gerek yok sanki bilmiyoruz ortalığı bulandıracaklarını, Eto'o ya fener talip olsaydı özel uçakla yollardı bu hadsiz herifler.

Parayı vermeye de gerek yok, boşver. Zamanında Mehmet Topuz'a, Ozan Tufan'a parayı verdik, yine vermediler.

Uğraşmaya değmez. Sanki çok oyuncu yetiştirebiliyorlarmış, onlardan aldığımız adamlardan acayip fayda alabiliyormuşuz gibi peşlerinde koşuyoruz.

Kontratları 3 büyüklerin başına bela olan oyuncuların tamamına yakını, bu takımlardan gelen oyuncular.

Çevrimdışı OrhanAker

Eto nunda büyük ihtimal sözleşmeyi fesih hakkı doğmuş olabilir ayın 21 inde ödeme için taahhütleri vardı diye hatırlıyorum.
Yoksa kendi oyuncusunu neden şikayet etsin :D

Çevrimdışı SEBA

Eto ve yanına cardozo gelirse ben razıyım cok abartık nasriymiş bentekeymiş

Stopere de Mustafa Yumlu ve Yalçın Ayhan iyi gider. Cardozo nedir ya hantal adam.

Çevrimdışı tuncaboylu

bu saatten sonra transfer beklemeyin. 50 kere yazdım . olsaydı şimdiye olurdu .

Saat daha 16.30 ya, mesai bile bitmedi.  :)

Çevrimdışı Hamahakki

Benim bir forvet adayım  :D

Benim adayım da bu kulübe 100 kere mail attım bu çocuk için.gerçi redbull futbol projesi kapsamında almak zor olur gerçi ama keşke olsa

Çevrimdışı 38life

Eto'o kulübümüze hayırlı olsun :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı SEBA

Samuel Eto yüzünden transfer cezası alırsak vay halimize. Beşiktaş ile beraber Fikret Orman ve Samuel Eto'o PFDK'ya sevk edildi.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sevgili dostum; laf dönüp dolaşıp buraya geliyor da, bu soruyla neyi öğrenmek istiyorsun tam olarak?

"Pektemek'e çok para verildi, yeni transferlere de verilsin" demek mi istiyorsun?

"Aslında paraya önem vermiyorlar, har vurup harman savuruyorlar" demek mi istiyorsun?

Yeni transferler için sıkı pazarlık yapılmasının nesi kötü?

Ben de diyorum ki Pektemek'e kaptırdığı paradan sonra akıllandılar, kılı kırk yarıyorlar. Ne cevabın olacak buna?

Abicim pazarlık masasına biraz erken otursunlar o zaman daha erken yapsınlar pazarlığı ben onu istiyorum.

Sonra Eto'o'ya kalıyoruz adamlar PFDK'dan ceza aldırdılar işte. Reva mı şu Beşiktaş'a?

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı LuceGel

Antalya ve başkanı çakallık yapıyor Etoo yaptığı anlaşmaya göre 21 ağustosta 3.5 M Euro ödenmezse serbest kalıyor,Antalyanın parası yok.Bizimkiler ne demiş al bonservisini gel geliyorsan.Bu ülkede renkliler maçlardan önce ne teklifler yaptı ne şikayet oldu ne tff hoop noluyorsunuz dedi .Bu Antalya başkanının kuyruk acısı ve ezikliğidir :money:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı tuncaboylu

Abicim pazarlık masasına biraz erken otursunlar o zaman daha erken yapsınlar pazarlığı ben onu istiyorum.

Sonra Eto'o'ya kalıyoruz adamlar PFDK'dan ceza aldırdılar işte. Reva mı şu Beşiktaş'a?

Bence de erken yapsınlar da, daha Sosa'yı yeni sattık ve para yeni geldi. 3 gün önce transfer bütçemiz 1 milyon euro'ydu.

Transfere ne kadar para harcayabileceğimizi bile bilmiyorduk, pazarlık yaptığımız adamlar (Gustavo Gomez, Glik vs) takım bulduktan sonra para geldi.

PFDK'tan ceza gelmedi, geleceğini de sanmıyorum. Müddei iddiasını ispatla mükelleftir, bizim başkan çıkıp görüşmedik derse hiç bir şey kanıtlayamazlar.

Çevrimdışı Hamahakki

O işten birşey çıkacağını pek zannetmiyorum sonuçta o gelmiş bize bizde bonservisini al gel demişiz sadece amaç huzursuzluk yaratmak.aziz söylemiştir böyle böyle yap diye galatasarayda iş yok kendilerinin ne olacağı belli değil herşeye rağmen bizim ki oturmuş takım amaç rahatsızlık vermek

Çevrimdışı sozkul

Hiçbir şey çıkmaz amaçları huzur bozmak eto bize geliyor sizde oynamak istiyorum diyor bizde bonservis veremeyiz bonservisini al gel diyoruz tahmin ettiğim kadarıyla bundada bir şey yok

Burada doğru soru şu: ETo'o bize geldi, bizde oynamak istediğini söyledi, ANÇ ile görüştü, bizde bonservise para veremeyiz, bonservisi al da gel dedik, demeye gerek var mıydı?
Gizli bir görüşme yapılmış, bu hatayı bu forumun %90'ı yapmaz.

Etiketler: