2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 306 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11468967 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Gomez politik sebeplerden dolayı gelecek sene olmayacağını söylemiş
Forvet çalışmalarına başlayalım.
Yapacak bir şey yok, suçlayamayız adamı.

Bence Cenk'e şans verelim, ona alternatif olarak bir santrfor bakalım. Belki bu sayede Cenk'i yıldız yaparız.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Gomez'e teşekkür ederiz.Gomez'den gelecek parayı düşünelim şimdi.

BTD yine patladı bu arada.

Çevrimdışı Yasin A.

Fransa da da oluyor bu tarz olaylar ayıp etmiş. Kendi kaybeder :)
Bu yazı ironi içermektedir
ya tabiki amerika'da da eline silah alan klüp basıp 50 kişi öldürebiliyor, belçika'da da fransa'da da oluyor, adam kamyonla 100 kişi öldürdü geçenlerde. ama bana amerika, fransa, belçika ve türkiye arasında hangisi en tehlikeli diye sorsalar türkiye derim. yapacak bişey yok, adam nedeni bu diyorsa eyvallah demek lazım. yok ya ülkede sıkıntı yok diyemeyiz çünkü ülkede maalesef sıkıntılar mevcut ve sadece diger ülkelerde de oluyor savunması yetersiz bir argümandır.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ya tabiki amerika'da da eline silah alan klüp basıp 50 kişi öldürebiliyor, belçika'da da fransa'da da oluyor, adam kamyonla 100 kişi öldürdü geçenlerde. ama bana amerika, fransa, belçika ve türkiye arasında hangisi en tehlikeli diye sorsalar türkiye derim. yapacak bişey yok, adam nedeni bu diyorsa eyvallah demek lazım. yok ya ülkede sıkıntı yok diyemeyiz çünkü ülkede maalesef sıkıntılar mevcut ve sadece diger ülkelerde de oluyor savunması yetersiz bir argümandır.
Kastettiğim olgu darbe.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Tolga

Gomez'i kaybettik ama Gomez'in de gideceği yerde buradaki kadar iyi bir performans göstereceğine ihtimal vermiyorum.

Remy'i alalım Cenk'i de forvette oynatırız.

Cenk'in olmadığı maçlarda da Remy'i ileri atarız.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı eaglekartal

Ulan ne sanssiz camiayiz ya darbesininde yapaninda Allah belasini versin gitti gomez ya

Çevrimiçi Samet Ç

Gomez devam etmeyeceğini açıklamış. Demek ki bir kulüple anlaştı. Acaba kimle anlaştı umarım iyi bonservis getirir.

Çevrimdışı Berat

Ellerim titriyor sinirden.

Çevrimdışı Ersoy

Of off transfer döneminin en kötü olayı oldu...

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı MrtBlgc

Raskolnikov söyledi Mario Gomez defteri kapandı diye 1 saat sonra falan adam açıklama yaptı.
Yolu açık olsun, çok büyük emeği var şampiyonlukta. Bakalım yerine düşünülen oyuncu kim.

Çevrimiçi Samet Ç

1 hafta içinde tüm transferlerin bitmesi lazım biter mi hayır. Kadro olduğu gibi dağıldı. Geçen sene hücum iyiydi savunma kötü. Bu sene hücum yetersiz savunma vasat. Hücum yetersiz dememin sebebi Sosa'nında gidecek olması.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hep düşünmüşümdür Gomez gittiğinde Cenk ne kadar atacak ?  Nasıl oynayacak ?

Önümüzde ki sezon görcez bakalım ne kadar atacak.Gomez gibi olacağını sanmıyorum .. :s20:

Çevrimdışı Efe

hayırlisi olsun sosada gidecek maalesef adamlara kızamiyorum acikçası terör ve darbe adamları burdan soğuttu maalesef ne kadar gitmelerini istemesemde yapacak biseyimiz tok olaģan üstü hal var şuan alacağımız oyuncu kim olursa olsun gomez kadar katkı yapamayacaktır maalesef ama yinede bu kadro çok gol atacak bi kadro iyi bi santrafor seçmemiz gerekiyor
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı can1903

Siyasi sebepler falan değil buraya gelişi ve son hareketleri iyi oynayıp gitmekti. Yolu açık olmaısn. AHIMIZ VAR.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Kapkarakartal

Emmanuel Adebayor boşta olurmu ki.

Çevrimdışı Kuntz

Sinirlenmenin, kızmanın üzülmenin alemi yok. Bu şartlarda sadece biz değil her kulüp yara alacak. Kolay bir süreç değil önümüzdeki. Yönetime tepki göstermekte yersiz. Onlarda durumların bu aşamaya geleceğini tahmin edemezdi. Hayırlısı.

Çevrimdışı Tolga

Israrla yazdım turnuva öncesinde bu işi netleştirmemiz lazım diye.

Şimdi zaman kalmadı.

Çevrimdışı mertnet

Ligin kaderinin değiştiği anı yaşıyoruz bence.
...diyor sensei Mert.

Çevrimdışı Berat

Şenol Güneş de çeşitli sebeplerden dolayı yönettiği takımlardaki kilit oyuncuları yakaladığı başarılardan sonra kaybetme geleneğini ne yazık ki sürdürüyor.

Çevrimdışı Kuntz

Bu arada ben ne kadar ileti gönderirsem göndereyim 199'a takılı kalmış gözüküyorum. Uğurlu sayım da değil  :money:

Edit: Bu sefer oldu. Gördüm 200'ü :D

Çevrimiçi Samet Ç

Emmanuel Adebayor boşta olurmu ki.
Cenk tek başına yeter. Adebayor'u alıp boşa maaş ödemeye gerek yok.

Alınacaksa iyi bir golcü alınmalı.

Çevrimdışı Tolga

Bari Remy'i alalım...

Çevrimdışı Onur Küçük

Şu BTD dediğiniz sayfa ne yaptı da güvenilir kaynak ilan edildi? 
Gittim baktım sayfalarına . Admini ergen orada yazanlar ayrı ergenler . Garip garip paylaşımlar . Bir de kendinden emin kesin konuşmalar .Beşiktaş Başkanı % 99 kesin olan konuda %1'i düşünerek temkinli konuşuyor ki doğrusu da bu .

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Simdi bana kizacaksiniz ama su şartlarda özellikle transferleri ERKEN yaparak Fb bizden 2 adim one geçti

Biz hep 3 kurus 5 kurus asagi indirelim diye acelemiz yok son ana kadar bekleriz politkasini uyguluyoruz yillardir , Haaa bu politikanin bize faydasi oldumu? Kesinlikle oldu

Bir çok futbolcuyu piyasanin daha altinda rakamlara aldik bunu kimse inkar edemez

Ama ulkenin bulunduğu durumda göz onune alindiginda buraz daha elimizi cabuk tutmaliydik

Dedigim gibi su sartlarda Fb bizim 2 adim onumuze gecti maalesef.. :by2:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Berat

Etiketler: