2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 461 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11425243 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

GG hakkında yanlış politika izlediğimizi düşünüyorum..öncelikle devamlı olarak başkan nezdinde GG'yi istiyoruz gelsin falan diye açıklama yapmak saçma..oyuncu boşta mı boşta eğer gerçekten alabiliyorsan çoktan işi resmileştirirsin..adamın kendisi boşta ama gönlü dolu bence..fener ile bağlarını koparsa çoktan bizimle veya başka takımla imzalardı..eğer GG bunca olaydan sonra yine fenerde kalırsa bizim için başarısız bir transfer algısı olacak..zaten taraftara sorsan "mutlaka gelmeli" demiyor..olursa da iyi olmazsa da sağlık olsun diyoruz..

bir süre verirsin isterse gelir, istemezse gelmez..bizim için bu iş kapandı dersin..özellikle FB eskisi bir oyuncu için beklemeyi doğru bulmuyorum..eğer GG ile yapılan bir protokol varsa ve avr şamp sonu bekleniyorsa o da saçma..biz Beşiktaşız neden bekleyelim?

bu kadar polemiklerin olduğu her gün alakasız onlarca haberin olduğu bir transferinde bize yarar sağlayacağını maalesef düşünmüyorum..

Ben de aksine çok doğru bir politika izlediğimiz fikrindeyim. Öncelikle beklemek bize bir şey kaybettirmiyor, diğer transfer hamlelerimiz için kilit bir noktada değil Gökhan.

Öte yandan belirsizlik Fenerbahçe camiasına çok zarar vermeye başladı, Aziz'in medyadaki parmakları ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar.

Bir gün Gökhan kalıyor zannedip Gökhan'ı öven haber yapıyorlar, ertesi günü gidiyor zannedip Gökhan'ı karalamaya başlıyorlar. Özellikle Ahmet Ercanlar'ın son 1 haftadaki haberlerine bakın, tam bir şapşala dönmüş halde. Gökhan bir gün iyi bir Fenerbahçeli oluyor, ertesi gün sezon ortasında Caner ve Mehmet Topal'ı da Beşiktaş'a götürmek için kafalayan hizipçi.

İnandırıcılıklarını yitirdiler. Kadrolarındaki diğer oyuncular ve almayı düşündükleri oyuncular için de kötü bir sinyal bu. "9 sene canımızı dişimize takıp emek versek bile, en ufak anlaşmazlıkta 15 günde her türlü iftirayı atarak rezil ediyorlar. Burada oynanmaz" fikri yerleşecek zihinlerine.

Bizim kaybettiğimiz bir şey yok, teklifimizi yaptık bekliyoruz. Her şey nizami, adamın sözleşmesi bitmiş çünkü. Kadroda görmek istediğimiz de bir oyuncu. Gelmezse de canı sağolsun.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

fabri nerden çıktı biz ospina,adler falan derken :s20: :s20:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

lig tv'nin haberine göre gustavo gomezin menajeri Beşiktaş ile anlaştık demiş...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ağustos'a kadar transferler bekleyecek büyük ihtimalle, kaale almamak lazım.
aynen 15 20 temmuz gibi başlar transferin son gününe kadar devam eder arayışlar :D

Çevrimiçi sozkul

GG yi almayalım arkadaşlar, karakteri düzgün diye biliyorduk, iyiniyetli bir insan olabilir ama zayıf karakterli bir adam olduğu ortaya çıktı, Olcay'ın şakalarınıda kaldıramaz o, önceden söyleyim.

Bizde menejeri Ahmet Bulut olan oyuncu var mı?

Çevrimdışı onur_U

Ben de aksine çok doğru bir politika izlediğimiz fikrindeyim. Öncelikle beklemek bize bir şey kaybettirmiyor, diğer transfer hamlelerimiz için kilit bir noktada değil Gökhan.

Öte yandan belirsizlik Fenerbahçe camiasına çok zarar vermeye başladı, Aziz'in medyadaki parmakları ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar.

Bir gün Gökhan kalıyor zannedip Gökhan'ı öven haber yapıyorlar, ertesi günü gidiyor zannedip Gökhan'ı karalamaya başlıyorlar. Özellikle Ahmet Ercanlar'ın son 1 haftadaki haberlerine bakın, tam bir şapşala dönmüş halde. Gökhan bir gün iyi bir Fenerbahçeli oluyor, ertesi gün sezon ortasında Caner ve Mehmet Topal'ı da Beşiktaş'a götürmek için kafalayan hizipçi.

İnandırıcılıklarını yitirdiler. Kadrolarındaki diğer oyuncular ve almayı düşündükleri oyuncular için de kötü bir sinyal bu. "9 sene canımızı dişimize takıp emek versek bile, en ufak anlaşmazlıkta 15 günde her türlü iftirayı atarak rezil ediyorlar. Burada oynanmaz" fikri yerleşecek zihinlerine.

Bizim kaybettiğimiz bir şey yok, teklifimizi yaptık bekliyoruz. Her şey nizami, adamın sözleşmesi bitmiş çünkü. Kadroda görmek istediğimiz de bir oyuncu. Gelmezse de canı sağolsun.

fikirlerinize saygı gösteriyorum..haklı yönleriniz de var ama yazımda da belirttiğim gibi GG fb'de kalırsa diye yorum yaptım ve bence ne olursa olsun fb'de kalma olasılığı da yüksek..avrupa olmazsa feneri zorlar en son boşta kalırsa Beşiktaş diyecek gibi..ayrıca fb'de kalırsa, bu transfer sürecinin bu şekilde sonuçlanmasının bizim açımızdan hoş olmayacağını düşünüyorum..yani bu benim düşüncem tabi..

zaten gökhan olmazsa olmaz dediğimiz bir oyuncu olmadığı için bekleyerek polemik yaratılmasını istemiyorum yok avrupa yok fener yok tekrar beşiktaş gibi..sonucunda beşiktaş çok istedi ama alamadı olmasın..herkesin düşüncesi farklı tabi ama bu kadar polemik üzerine fazla yararlı olamayacağını düşünüyorum..umarım yanılırım..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu Adamlar nereye bakıyor :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Ronaldoyu 38 yasinda falan belki getirebiliriz buraya Quaresma getirir onu :bandit:

1 sene oynasa yeter Sampiyon yapar sonra birakir futbolu :D

Çevrimdışı yigitcan1903

Gönülle görüşülmesinde sıkıntı yok
Soru gerçekten b planı var mı?
Yoksa gönül olmadı diye sil baştan mı başlayacak her şey

Çevrimdışı talha

B planı ve bizimkiler.  :lol:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı tuncaboylu

fikirlerinize saygı gösteriyorum..haklı yönleriniz de var ama yazımda da belirttiğim gibi GG fb'de kalırsa diye yorum yaptım ve bence ne olursa olsun fb'de kalma olasılığı da yüksek..avrupa olmazsa feneri zorlar en son boşta kalırsa Beşiktaş diyecek gibi..ayrıca fb'de kalırsa, bu transfer sürecinin bu şekilde sonuçlanmasının bizim açımızdan hoş olmayacağını düşünüyorum..yani bu benim düşüncem tabi..

zaten gökhan olmazsa olmaz dediğimiz bir oyuncu olmadığı için bekleyerek polemik yaratılmasını istemiyorum yok avrupa yok fener yok tekrar beşiktaş gibi..sonucunda beşiktaş çok istedi ama alamadı olmasın..herkesin düşüncesi farklı tabi ama bu kadar polemik üzerine fazla yararlı olamayacağını düşünüyorum..umarım yanılırım..

Gökhan'ın en son tercihinin biz olmamız da iyi, demek ki tahmin ettiğimiz, ve medyanın iddia ettiğinin aksine, abartılı bir teklif yapmamışız kendisine.

Ayrıca Gökhan konusunda polemik yaratan biz değiliz ki. 1 ayda Beşiktaş Başkanı 2 kere Gökhan'a teklif yaptık diye açıklama yaptı, teknik direktörümüz de 1 kere "Tabii ki kadromda görmek isterim" dedi. Hepsi bu. Polemik dediğin Mehmet Topuz transferinde olduğu gibi bir şeydi, bir gün bir başkan açıklama yapardı bir gün diğeri.

Şu anda Fenerbahçe'nin durumu, elinde çok sıcak bir şeyi tutmaya çalışan ve koyacak yer bulamayan bir adama bneziyor. Sağa sola bağırıyor, cevap gelmiyor, top elde kalmaya devam ediyor. Ne zaman bırakırlarsa, biz eldiveni takıp alırız topu. Bırakmazlarsa da, ellerini yakmaya devam eder.

Sağ bek çok acil bir ihtiyacımız değil, hiç kimse olmazsa Serdar'la imzaları en kötü.

Çevrimiçi sozkul

önemli bir B planı gerektiren noktamız değilki orası, Beck'i yedekliyecek birini arıyoruz.

Çevrimdışı tuncaboylu

B planı ve bizimkiler.  :lol:

Hehehe.

Diego'nun B planı Sosa'ydı.

Van Persie'nin B planı da Gomez'di.

B planı ve bizimkiler, ilahi yani.

Çevrimdışı yigitcan1903

önemli bir B planı gerektiren noktamız değilki orası, Beck'i yedekliyecek birini arıyoruz.
Ben becki yedeğe düşürecek birini aradığımızı düşünüyorum
Ki öyle de olmalı,beck yeterli değil

Çevrimdışı ozan062

ozan bey, siz buralarda mısınız?uzunca bir süre göremedik, önemli bir şey yoktur inşallah....

teşekkürler efenim saolun düşünmeniz yeter, yok önemli birşey değil hayatımda belli değişiklikler yaptım nisandan bu yana  biraz derledim topladım tekrar geliverdim buralara
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı abdusta

Alıntı
Yuksek sesle dusunuyorum
Fiorentino Gomez i satmayi dusunuyor yuzde 40  pay Besiktas da..
Bir yandan bedelsiz 1yıllık kiralamayi dusunuyoruz
baskan Fiorentaya para odemez diyoruz

Dusuncem şu
Eger yuzde 40 dusulup Fiorentaya 5milyon gibi bir rakam odenip Gomez lede 3 yillik anlasma yapilsa cok daha iyi olmazmi?
Gomez buna evet dermiydi?

Saygilar

Çevrimdışı ozan062

Dogrulugu var mi?

geçen sene bedava gelmesi gündemdeymiş biliyormusunuz:)

hatta haber linkinide buldum sene 2015 ocak 10

http://www.fanatik.com.tr/2015/01/09/besiktasta-omer-ali-iddiasi-407767

Çevrimiçi sozkul

Ben becki yedeğe düşürecek birini aradığımızı düşünüyorum
Ki öyle de olmalı,beck yeterli değil

O kadarına paramız yok, seneye artık.

Çevrimiçi sozkul

geçen sene bedava gelmesi gündemdeymiş biliyormusunuz:)

hatta haber linkinide buldum sene 2015 ocak 10

http://www.fanatik.com.tr/2015/01/09/besiktasta-omer-ali-iddiasi-407767

Geçen sene bize gelseydi, bu yılki gelişimini gösteremezdi.
Oğuzhan'da Arsenalde kalsaydı gelişim göstermeye fırsat bulamazdı, benzer durumlar.

Çevrimdışı ozan062

Geçen sene bize gelseydi, bu yılki gelişimini gösteremezdi.
Oğuzhan'da Arsenalde kalsaydı gelişim göstermeye fırsat bulamazdı, benzer durumlar.

muhakkak fakat ben zaten hiç ama hiç hazetmiyorum yani heleki gökhan törenin yerine alınıyormuş gibi yazdırılmasıda bi acayip

ben üstüne para verseler istemem neden oraya Türk alıyormuşuz anlamıyorumki gelecekse 600bin euroya gelsin:)

Çevrimdışı yigitcan1903

O kadarına paramız yok, seneye artık.
Becki yedekleyecek adamsa hiç almasınlar
Sonra yollayamıyoruz
Her sene vasat adamlar artıyor
Zaten kadro kalitesini artırabileceklerini de düşünmüyorum

(Küfür Yasak)₆ nin haberine gel

Guya Gokhan Gonulun karisi Gokhana feneri birakirsan seni boşarım demiş :D

Çevrimdışı Ensar

(Küfür Yasak)₆ nin haberine gel

Guya Gokhan Gonulun karisi Gokhana feneri birakirsan seni boşarım demiş :D
sen orasına mi takıldın bence Barcelona istiyor kısmı daha fena :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı talha

Hehehe.

Diego'nun B planı Sosa'ydı.

Van Persie'nin B planı da Gomez'di.

B planı ve bizimkiler, ilahi yani.

:lol:

Gomez'İn de Sosa'nın da nasıl geldiğini biliyoruz burada B planı hesabı yapmayın ikisi de son dakika son çare olarak alındılar Sosa'Nın neresi B planıydı? Hatta Sosa teklifi kabul etmese bildiğin ortada kalıyorduk kimseyi alamıyorduk.

B planı dediğin sistem A planı oyuncuyu kabul ettiremezsen gider B planı anlaştığın oyuncuya imzalatırsın.

Sizin B planı anlayışınız ne bilmiyorum ama bizimkiler hiçbir zaman B planı çerçevesine sahip olmadı.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Çağrı

:lol:

Gomez'İn de Sosa'nın da nasıl geldiğini biliyoruz burada B planı hesabı yapmayın ikisi de son dakika son çare olarak alındılar Sosa'Nın neresi B planıydı? Hatta Sosa teklifi kabul etmese bildiğin ortada kalıyorduk kimseyi alamıyorduk.

B planı dediğin sistem A planı oyuncuyu kabul ettiremezsen gider B planı anlaştığın oyuncuya imzalatırsın.

Sizin B planı anlayışınız ne bilmiyorum ama bizimkiler hiçbir zaman B planı çerçevesine sahip olmadı.

Sosa aslında A planıydı. Bilic en başından beri sağ açık oynayabilen 10 numara istediğini ve Sosa'yı istediğini bildirdi.

O zaman 9 milyon euro fiyat çektiler biz de Diego'ya döndük alamadık Fener aldı o sırasa Ukrayna'da olaylar patlak verdi ve asıl A planı devreye girdi.

Evet şans faktörü yanımızdaydı ama bu kadar da plansız bir durum söz konusu değil.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: