Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 236 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5049483 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar stadımız gerçekten çok güzel oldu ama merdivenlerin bu hali hiç hoşuma gitmiyor bir işlem yapıcaklar mı ? Ayrıca orta kata yapılan ledlerin üstünde ki duvarada keşke led döşeselerdi ya da o sıva görüntüsünü giderecek bir şey koyacaklar mı reklam alıcaklar mı bilginiz var mı  ? mesela sıyah fon beyaz adıdas  yazıları hoş bir görüntü katar diye düşünüyorum ya da bunun gibi bir şey yapılabilir. lütfen biri beni bu konu hakkında aydınlığa kavuştursun  :bawling:
yarın stad açılıyor ne yapılabilirki yapılsa şu ana kadar yapılırdı.
üst balkon taraftara ait orayada reklam alırsan pankartlar nereye asılacak
beton görünümün kötü olduğunu düşünmüyorum
Boyandığında daha çok dikkat çeker loca arasını yüksek gösterir dünyada en az dikkat çeken renk gridir.
merdivenlerde koltukların tam zıttına boyanması gerekeceğinden çok dikkat çeker

Çevrimiçi Necmi

vodafone arena wikipedia ya bakarsanız koltuk kapasitesinin 43.500 olduğunu görebilirsiz sanırım ertemin dediği doğru çıktı :)
wikipedia yı herkes değiştirebiliyor istersen orayı 100000 de yapabilirsin.
kimin ne dediğinin bir önemi yok koltuklar orada duruyor işte defalarca sayıldı
birde federasyon sitesinde 41903 yazıyor başka nerde ne yazıldığının bir önemi yok
resmi rakam o.

Çevrimiçi Necmi

Yarın açılışı canlı verecek kanal var mı ?
Beşiktaş televizyonu veriyor mu yoksa başka bir kanal mı verecek ?
trtspor veriyor biraz önce söylediler.

Çevrimdışı raichu

Yarın açılışı canlı verecek kanal var mı ?
Beşiktaş televizyonu veriyor mu yoksa başka bir kanal mı verecek ?
trt spor yayınlayacakmış

Çevrimdışı MrtBlgc

BJK TV'den giden muhabir vardı o anlatsaydı ya buna ne diye anlattırmışlar güzelim stadı. :bandit:
Hiç beğenmediğim bir muhabir. Yıllardır lig tv'de ve ne yaptığı röportajları beğenirim ne de sunum şeklini. Şansal kontenjanından duruyor orda yıllardır diye düşünüyorum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hiç beğenmediğim bir muhabir. Yıllardır lig tv'de ve ne yaptığı röportajları beğenirim ne de sunum şeklini. Şansal kontenjanından duruyor orda yıllardır diye düşünüyorum.

Komedi abi bildiğin. Bazı yerlerde kahkaha atıcaktım bu kadar saçmalanır :lol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı MrtBlgc

Komedi abi bildiğin. Bazı yerlerde kahkaha atıcaktım bu kadar saçmalanır
5n1k daki belgesel tadında olan Vodafone Arena programı güzeldi. Onun dışında aynen katılıyorum. Çok tırt olmuş bu.

Çevrimdışı raichu

Komedi abi bildiğin. Bazı yerlerde kahkaha atıcaktım bu kadar saçmalanır :lol:
"vodafone arena da kimse aç kalmayacak"  :yerlerde: :yerlerde:
öldürdü beni

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Necmi

biz sponsor beğenmeyelim bakın bir trabzonspor taraftarının gördüğü

Oldum olasi tonla paralar veren sponsporlari anlamakta zorlanmistim taki Vodafone arena ya kadar.3 senedir her gün vodafone arena yi konusuyoruz sponsorluk böyle olur formanin koluna küçük bir yaziya milyonlar vererek değil. .Bilmiyorum belki cahilce ama benim sponsorluk anlayisim bu..

Çevrimdışı mutixls

biz sponsor beğenmeyelim bakın bir trabzonspor taraftarının gördüğü

Oldum olasi tonla paralar veren sponsporlari anlamakta zorlanmistim taki Vodafone arena ya kadar.3 senedir her gün vodafone arena yi konusuyoruz sponsorluk böyle olur formanin koluna küçük bir yaziya milyonlar vererek değil. .Bilmiyorum belki cahilce ama benim sponsorluk anlayisim bu..

bazen en çokta 20 li yaşlardaki arkadaşların günümüz koşulları ile sponsorluk anlaşmasının yetersiz olduğunu söylemesi beni üzüyor abi
o günün şartlarında yönetime bile aday çıkmazken, böyle anlaşmaları arkamıza alarak bu stadı yapabildik. inş bundan sonra daha güzel projelerle yeni yönetimler gelirde bizlerde özlediğimiz başarı dolu yıllara tekrar döneriz. nede olsa gelirler artıyor şimdi sallaması kolay ben onu yapardım, bu sürede en az şu kadar kupa alırdım :uyucam:

Çevrimiçi Necmi

bazen en çokta 20 li yaşlardaki arkadaşların günümüz koşulları ile sponsorluk anlaşmasının yetersiz olduğunu söylemesi beni üzüyor abi
o günün şartlarında yönetime bile aday çıkmazken, böyle anlaşmaları arkamıza alarak bu stadı yapabildik. inş bundan sonra daha güzel projelerle yeni yönetimler gelirde bizlerde özlediğimiz başarı dolu yıllara tekrar döneriz. nede olsa gelirler artıyor şimdi sallaması kolay ben onu yapardım, bu sürede en az şu kadar kupa alırdım :uyucam:
Gençliğin en büyük sorunu araştırma yapmaması hiç bir şeyi bilmeden öğrenmeden
ezbere konuşuyorlar. Kendilerini arkadaş sohbetinde sanıyorlar. Net ortamında attıkları her adımın
ömür boyu karşılarına çıkacağının farkında değiller. Bir gün geçmişte söyledikleri bir kelime bir işe
başvurduklarında karşılarına engel olarak  çıkarsa ne demek istediğimi anlarlar.
Düşün aynı sayfada cevabı verilmiş bir soruyu bile foruma girip sorabiliyorlar üç mesaj yukarıyı okumuyorlar.
yada foruma girdiklerinde ilk kelimeleri bu gün ne oldu kısa özet geçecek olan varmı.
Bunu derken ne kadar saygısızca davrandıklarının farkında değiller. Gençlerin sorunu bu işte dünyanın kendi etraflarında
döndüğünü sanmaları. Aslında bir gün bunun böyle olmadığını anlayacaklar.

Çevrimdışı Yiğit

iyi geceler ahali, yarın büyük gün...

özellikle sizin koltuklardan güncel görüntü @canergiray77 , @Yiğit  (umarım seni yanlış hatırlamıyorumdur, bir yiğit vardı ama sendin galiba o yanlış mention atttıysam kusura bakma :) )
Evet benim teşekkürler. Demir korkuluklar yeni eklenmiş.

Çevrimdışı Bekrakn

Evet benim teşekkürler. Demir korkuluklar yeni eklenmiş.

umarım ilk maçın keyfini doya doya çıkarırsın. açı çok iyi görünüyor yüksekliğinde de bir sıkıntı çıkmazsa değme gitsin :)

Çevrimdışı Bekrakn

günaydın forum ahalisi uyanın büyük gün :)

millet sabahın körü dememiş girmiş stada, vicdansız sabuha klibi çekiyor :D :D

Çevrimdışı Bekrakn

bu soyunma odası konsepti kartal yuvasında olacak denmişti sanırım daha öncelerde.

cansız mankenler formalar falan baya güzel bir ambiyans oluşmuş :super: :super:

Günaydın karttalla pazr sabahı saat 08:00 da kalktım gece hep stad girdi rüyama uyuyamadım arkadaş :)

Çevrimdışı Ayberk

Bugün mabedimizin açılış günü  :sevinc  herkes kalksın hadi  :halay:
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Kemal

Benimde rüyamda stat vardı .Hayır olsun ;)

Çevrimdışı selcukarslan

Sefa; FEDA diyip vefa gösterenlerin hakkıdır.

Çevrimdışı ozankarakoc

Günaydın ahali

Yazının ölçeğini ve rengini çok merak ediyordum, bu fotoğraf harika oldu, teşekkürler Selçuk!
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Bekrakn

Çevrimdışı Türkay

Heyecandan erkenden uyandım hadi açılsın artık  :halay: :halay:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Bekrakn

tek sıkıntı kulelerdeki eski tribün izler kalmış sanırım. oralara yeni küfeki kaplamaya izin vermezler belki ama boyayla falan halledilebilinir miydi acaba? neyse ilerde o da hallolur ortalık derli toplu görünüyor bitirmişler çevre düzenlemesini görünüşe göre kapalı ve eski açıkta  :halay: :halay:

[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2016, 08:57:38 Bekrakn ]

Çevrimdışı Bekrakn

Yazının ölçeğini ve rengini çok merak ediyordum, bu fotoğraf harika oldu, teşekkürler Selçuk!

abi akşam bi fotoğraf vardı. yanındaki dayıdan bir adam boyunu biraz geçiyormuş gibi görünüyor. http://besiktasarena.com/vodafone-arena-stadyum-projesi/vodafone-arena-stadyum-projesi-8-(seref-bey-stadyum-projesi)/?action=dlattach;attach=77949;image 

rengi için de led falan dediler burdan birkaç aradaş, sanırım içine led döşeyip üzerini kapatacaklar siyah renkle köşelerdeki vodafone arena tabelalarında olduğu gibi