Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 315 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5038332 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Sergenyalcın

Yani herkes isterse logosunda bulundurabiliyo mu

Çevrimdışı cadavra

Vodafone nun reklamlarida cok güzelde benim begendigim bu coca cola nin reklamlarini kime yaptiriosa onlarin reklamlari cok güzel oluyor şahsen reklam cekicek olsam bunlara reklam yapan firma ile anlasirdim.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cadavra

Yani herkes isterse logosunda bulundurabiliyo mu
Onu bilmiorum belki kuruluslarindan beri vardi sonradan ekleme deildir bilgim yok benim.

Çevrimdışı SoYKaN

cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler.sanırım en kolayı burdan yenikapı ordan metroyla taksim ve yürüyerek gümüşsuyundan stada gelmek olacak.en kısa zamanda bu plan gerçekleşmeli  :)

Niye yürüyorsun ... Taksim metro içinde finüküler var bin ona  5 dk da stadtasın..

Çevrimdışı Anıl1903

Sayfalarca yeşillik olmayacak stat etrafından denildi OLACAK..

BEŞİKTAŞ Amblemi olmayacak denildi OLACAK..

O yok denildi oldu bu yok denildi oldu..

Zaten bi ev yaparsın veya çok beğendiğin bi araba alırsım herşey senin için mükemmeldir ama başkası gelir olumsuz konuşabilir şurası kötü burası böyle olsa daha iyi olurdu denilebilir.

Yani herkesi aynı anda mutlu edemezsiniz.
+1903

Çevrimdışı kutalmis.pinar

KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Yiğit

bu giriş kısmına ne gelecek merak ediyorum :) oraya kesin tarihi, motifli kabartma vs yapılacak.. :ok:

Vodafone tabelası bence eheh

Çevrimdışı onurturan

Demek ki kombinelerin bu sene geçersiz olması, 1903 tribünü ve VIP biletleri için de söz konusuymuş.

Bir ara onunla ilgili de infial olmuştu, "onların geçerli bizim neden geçersiz" diye. Yangın yerine dönmüştü ortalık, hey babam hey.
Buradan bunu nasıl çıkarttınız gerçekten çok tuhaf ..   Satılamayan koltuklar satışta..
edit: @Serhat Akkaya abi düzeltmiş ..
[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2016, 19:29:15 onurturan ]

Çevrimdışı mylife1903

üstad bilen arkadaşlar paylaştılar yoğunlukdan bakamadım sonradan okudum meğerse modaymış böyle bir akım varmış. mantık olarak iyi olabilir ama köşeye yakın yukarıdan aşağı kalıp ek yeri izini ben sevmedim.
@tangaz sen bana misafirlige gelsen kafayi yersin demek her yer beton goruntusunde, cocugun odasi disinda. Vodafone arena havasi versin diye tuvaletin bir duvarini kufeki kapladim yahu hamam gibi durunca beyaza boyadim sonra. Anitlar kurulu falan bana islemez boyar gecerim.

Localar super olmus. Mobilyasindan, dizaynina kadar. Su firmaya soyunma odasi yaptirmakmcok mu zordu yani

Çevrimdışı asyakartalı

süper valla çizim gibi duruyor :)

Herkesin gözüne çarpan o beton duvarı neden öyle sıvasız bıraktılar her tarafı yapıp onuda düşünmüşlerdir.

hocam o brüt beton artık birçok mimari ve dizayn işlerinde kullanılıyor.izmirde büyük kuleler ve projelerde çalıştığımdan heryerde görüyoruz artık bu çalışmaları.brüt beton yeni moda  :ok:

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı cadavra

Bunca zaman her şeyini takip ettiğimiz stadın bitimine saatler kaldı artık.Bunca zaman bizleri fotolarla ve teknik bilgileriylede aydınlatan arkadaslara özellikle tüm ümitlerin bittiği o karanlık saatlerde bizi fotolarıyla aydınlatan forumdaki tartısmalara bakmadan sartlar ne olursa olsun fotografı eksik etmeyen @FARUK kardesıme tessekurlerimi sunarım :D :D :D

Çevrimdışı tayfunyasar

Buradan bunu nasıl çıkarttınız gerçekten çok tuhaf ..   Satılamayan koltuklar satışta..
edit: @Serhat Akkaya abi düzeltmiş ..
bende ilk okudugumda sasirdim baglintisi nedir acaba dedim ama kimse tepki vermedi. 825 tl x 3 x 2800 =6.930.000 tl ediyor. Yani kombineliye yapilan viplere yapilmis olsa 7 milyon daha fazla kar edilecekti. 2 mio euro 2000 tane gomez demek.:D
Seni düşündüm dün akşam yine!

Çevrimdışı onurturan

bende ilk okudugumda sasirdim baglintisi nedir acaba dedim ama kimse tepki vermedi. 825 tl x 3 x 2800 =6.930.000 tl ediyor. Yani kombineliye yapilan viplere yapilmis olsa 7 milyon daha fazla kar edilecekti. 2 mio euro 2000 tane gomez demek.:D
Hey babam hey  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Kalyoncu

gururlan burası Beşiktaş çalıyor
Sağolasın kardeşim çok emek verdin hakkını helal et. hayatımda boşluğun olur valla telefon numaramı vereyim arada güncel yaz whatsapptan :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ALBATROS

saha içinde bulunan reklam panoları bitmiş arkadaşlar kale arkasından numaralıya kadar elektronik pano olmayacakmış bu planlamayı kim yaptıysa tebrik etmek gerekir çok yazık oldu  :s20:

Çevrimdışı cursedofdragon

saha içinde bulunan reklam panoları bitmiş arkadaşlar kale arkasından numaralıya kadar elektronik pano olmayacakmış bu planlamayı kim yaptıysa tebrik etmek gerekir çok yazık oldu  :s20:

sende buna inandın mı :)

Çevrimdışı Sezer94

Cok genelleme yapmiyim ama hic bir stadda basin tribunun oldugu tarafa reklam panosu koymazlar
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı ALBATROS

sende buna inandın mı :)

hergün ilerleme olan yer 2 gündür aynı duruyor umarım duyduğum yanlıştır çok kötü görünecek

Çevrimdışı minsk kartali

Bursada da var

o zaten Bursaspor'u kastediyor Topsasspor diyerek  :evillol: @cadavra

Çevrimdışı ALBATROS

Cok genelleme yapmiyim ama hic bir stadda basin tribunun oldugu tarafa reklam panosu koymazlar

numaralı tarafından bahsetmiyorum şu an kale arkasında panolar bitti bu bölgeden numaralı köşeye kadar pano olması gerekiyor yarıda kaldı

Çevrimdışı asyakartalı

Çevrimdışı cursedofdragon

numaralı tarafından bahsetmiyorum şu an kale arkasında panolar bitti bu bölgeden numaralı köşeye kadar pano olması gerekiyor yarıda kaldı

led bitmiştir belki :)

Çevrimdışı Aykut60

Çevrimdışı cagdas44

Abiler tff sitesine girdiğimde bişeyi farkettim de bu topsasporun logosunda türk bayrağı var bu özellik sadece biz ve Karşıyaka'da değil miydi isteyen her klüp logosunu böyle değiştirebiliyor muydu

Bu konuyu araştırdım şimdi, gördüğüm kadarıyla Beşiktaş, Karşıyaka ve Kasımpaşa'nın Türk Bayrağı'nı arma içinde kullanması yasal dayanaklı bir durum diğer kulüper ise ya sonrada ya da kuruluş dönemlerinde logolarına eklemişler ama yasal bir dayanağı yok. Belki yasak bile olabilir ama bizimki ve diğer iki kulübün kullanımı hak ve yasal olarak bir durum.