Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 269 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5041311 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı oguzhan1310

Değerli Beşiktaş Ailesi,

Sponsorlarımız çok kaliteli ve çok güzel işler yaptılar.
Beşiktaş Kimliği hiç bir pazarlama stratejisinde geri planda kalmadı. Şüpheniz varsa yıllardır Vodafone reklamlarına bakın, kendi reklamları kadar Vodafone Arena reklamları döndü tvlerde.
Son olarak Kalde nin reklamı da çok güzeldi.

Hali hazırda mabedimize kavuşmamıza 5 gün kaldı topu topu 5 gün. daha dün gibi aklımda eski açık tarafındaki kameradan hafriyat kamyonlarını gece yarıları takip ettiğim, tatilde telefonumun internet kotasını inşaatı izlemek için harcadığım.

Herşey çok güzel olacak, YD döneminde kulübümüz dibe vurmuştu. Artık çıkış sürecinde Bu sene şampiyon olurmuyuz olmazmıyız bilemem. Bildiğim tek şey yüreğimde yanan Beşiktaşkı söndürecek hiç bir kuvvet olmadığı, her zaman koşulsuz ve karşılıksız destekleyeceğimi, çocuklarıma emaneti gururla teslim edeceğimi biliyorum.

Aşk koşulsuzdur. Aşk karşılık beklememektir.

O yüzden artık sponsor ismi burda, kapasite az oldu, şurası şöyle olsundu  falan bırakalım. Mabedimiz yapıldı 5 gün sonra açılacak. Keyifini çıkartıp her yerde Her zaman takımımızı destekleyelim.

Resimlere bakınca maşşallah (Dilinizle - İçinizden)  deyin nazardan korkarım :)
Abi Maşallah Allah nazarlardan korusun :)

Çevrimdışı Emre.Guler

Yok o normal köşelerde onun olacağını baştan beri tahmin ediyordum düzelmez olması gereken o
nedenide köşelerde kenarları düzgün göstermek için sürekli koltuk aralıklarıyla oynamak zorundasın
başka yolu yok birde onun üstüne dönüşlerde koltuk araları üçgen şeklini alır. @Emre.Guler

Araları açmak zorundalar tabi mantıklı olan o ama benim gözüme düzensiz bir şekilde açmışlar gibi geldi yani göz kararı atıloram birinin arası 15 cm ise diğeri 20 cm gibi neyse zaten şikayetçide değilim :)

Çevrimdışı bjklimert_

KONU DIŞI

karaborsa biletler için bizim yapabileceğimiz bir şey var mı

Çevrimdışı cadavra

ahahah hocam sen çocuklluğundadamı antropolji peşinde koşuyordun hiçmi çizgi film izlemedin  :)

hahhahahhaha bumuydu dedıgı beee ımpector felan yazınca sonuna bakmadım bile :D :D :D valla rezillik ama benım favori cizgi filmim tsubasaydı sabah 6 da kalkardım yahu ayıca budan road ronerında allah bin bir türlü belasını versin adam emek harcıo hayatını ortaya koyuyuo bütün teknik hesaplamalar teknoloji canını hiçe saymıstı bea serefsız road roner yaşasın coyote herhalde bunlardan dolayı mı besıktaslıyız nedir :D :D neyse konu dışı olmasın ledler bugun biter  :D :D

Çevrimdışı sallapati

o dediğini bilmiom ama diziyi izlemediğim belli olmasın jon snowu tercih ederim  :D :D :D :D :D :D

jon snow knows nothing  :D :D

Çevrimdışı 8bir

BEŞİKTAŞ lı olunmaz, BEŞİKTAŞ lı doğulur................

Çevrimdışı doctore

yaw arkadaşlar ışıklandırma zayıf değil değil mi?  :alala: gece fotolarına bakıyorum hep karanlık gözüküyor gözüme. bana mı öyle geliyor?  :alala:
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı furkankaya1903

@Abdullah bizim logoya benziyor mu ?  :D

Keşke Vodafone Arena nın logo seçim anketinde bunu koysalarmış. 😟😟😟

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı emrecakmak

Keşke üst katıda led yapsalardı, çok şık dururdu ve ek kazanç olurdu...pankart asmak istiyen gelir yeni açıkta asardı,inşallah üst katada led yaparlar...

Ust katlara normal reklam panosu tarzi birsey yapilabilir beton görüntüsü çok hoş değil açıkçası pankartlar da çok hoş durmaz orada

Çevrimdışı ilhan

@Deadam maşallah, sağlık ve mutluluk dolu yıllar ailenizle birlikte.

Çevrimdışı iasonion

bi de bu spikerlerin maç anlatacağı yer soruluyor arada o da bi garip yani :D

Valla siz dalga geçiyorsunuz ama yayın odası, bir stadın en önem verilmesi gereken yeri.

Çünkü stada xbin kişi geliyor, ancak orada oturan adamların yayınını milyonlar takip ediyor. Biraz radyo ve TV'den maç takibi yapıyorsanız bilirsiniz, futbol spikerleri özellikle yeni stadlarda mutlaka o yerin ufak bir kritiğini yaparlar ve mutlaka stada genellerler.

"böyle bir stad için yakışmayacak seviyede zor şartlar altında maç anlatmaya çalışıyoruz" diye kurulacak bir cümle, ekran başındaki milyonlarca kişide kötü bir algı oluşturur.

Kaldı ki, sadece Türk spikerler değil, yeri gelecek yabancı yayın ekipleri de o yayın odalarını kullanacaklar. Siz isterseniz stadın diğer yerlerini altın varaklarla kaplayın, bu odanın özellikleri kötüyse, bakımsızsa, spikerler işlerini düzgün yapamazlar ise, stad hakkındaki fikirleri kötü olacaktır, ve bu fikirleri gene milyonlara yayacaklardır.

Umarım spikerler için yapılan yayın odaları bu stada yakışan konforda ve kullanışlılıkta olur.
i consider it a challenge before the whole human race
- and i ain't gonna lose -

Çevrimdışı İhsan

gölgelerden şeffaf saydım 12 kalmış...

@cadavra  Süpersin valla.
Keşke diğer açıdan foto olsaydı da şeffaf saysaydık diyordum  :D
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı sallapati

Çevrimiçi Necmi

bunlar geçici ses sistemi değil mi ? Ben hiç bir stadda bu kadar devasa kolonlar görmedim.
hiç bir stada gitmedin herhalde :D ben cok gördüm :bandit:
bu arada o sarkanlarda kale arkası ağları sanırım :bandit: @ahmetx

Çevrimdışı 8bir

Kim bu dürzüler?

Ses, ışık, Canlı yayının alt yapısında çalışan BEŞİKTAŞ lı çalışan
BEŞİKTAŞ lı olunmaz, BEŞİKTAŞ lı doğulur................

Çevrimdışı İhsan

tabi mesela stadın ismi "beko arena" veya "beko stadium" ... "beko road", "beko bridge", "old beko" da fena değil hani :D

beko nun yeri bende ayrıdır.
Yazıyı görünce içim bir hoş oluyor.

Vodafone'da efsane olmak yolunda. Şu ana kadar hiç görmediğim şekilde Beşiktaş'ın reklamını yaptı
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Erdem Çözer

Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmetx

hiç bir stada gitmedin herhalde :D ben cok gördüm :bandit:
bu arada o sarkanlarda kale arkası ağları sanırım :bandit: @ahmetx
fesubhanallah  :D  bu kadar büyük inan görmedim , sadece konserler için sahnenin sağına ve soluna yapıyorlar konser bitince de  kaldırıyorlar . Yok onlar kale arkası ağları değil @Necmi abi.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ofcbjk

ben de senin gibi yoklukta kulübün yanında olup, olmayan bir stada yatırım yapan, sürekli reklamlarla ve projelerle kulübe katkı sağlama peşinde olan böylesine bir sponsora laf atanları görünce çok kızıyorum.. üstelik projede belirtilen dışında yazılmış bir yazı yok..

Ama Emirates'te 1-2 yazı var demişsin ya orası işte gerçekten komik olmuş..
imza!

Çevrimiçi Necmi

Araları açmak zorundalar tabi mantıklı olan o ama benim gözüme düzensiz bir şekilde açmışlar gibi geldi yani göz kararı atıloram birinin arası 15 cm ise diğeri 20 cm gibi neyse zaten şikayetçide değilim :)
Bence onlar açıklık değilde demirler parlıyor orda koltuklar siyah olunca fotonun tam
çekiş yönünde cepheden demir korkuluklar ben burdayım diyor. @Emre.Guler

Çevrimdışı sallapati

Ledler köşeyi dönmüş.. VIP koltuklar da tamam