Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 231 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5083271 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ensdndr

Yalniz pixel olayi artik gözüme gercekten güzel gelmeye basladi.Insallah Osmanli macina bilet bulursam Almanyadan sadece o gün icin gidip gelicem ... Olurda 3 lü kombine alip Osmanli macina gitmicek olan olusa bana ozelden yazsin lutfen.

Daha evvel günü birlik gelip gittin mi bilmiyorum ama benim öyle bir Sabiha Gökçen Köln Köln Sabiha Gökçen maceram var geçen sene :) Çok yıpratıcı iş. akşama yatapa kendimi nasıl attım bilememiştim. Gerçi ben fuar gezmek için gitmiştim ama sende maça geleceksin sonuçta en az fuar gezmek kadar yıpratıcı. Tabi Beşiktaş aşkı için her şeye değer , orası ayrı :)
Sen , ben yok BeşiktaŞ var !

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı mert_

Çevrimdışı Emre.Guler

@Emre.Guler güzel bir nisan şakası gider :D
Kaleleri çizgileri çek hibrit makinasını kaldır :D sosyal medyayı trolleyelim :D

Vallahi millet bugün hayatta yemez abi :)

Çevrimdışı BavyeraKartali

Aslinda ikizlerim ve esimle breaber gelmek istedik ama ikizler cok kucuk ve esimde Istanbulda olan olaylardan korktugu icin ben yalniz gelmek istedim...Belki 1 gun kalabilirim ama olmazsa olmaz diil.Osmanli macini tercih etmemin nedeni bana uygun tarih olmasi.Bilet bulacagimdan emin olsam ucak biletini hemen almak isterim cunku zaman yaklastikca ucak biletleri epey artiriyor.
Daha evvel günü birlik gelip gittin mi bilmiyorum ama benim öyle bir Sabiha Gökçen Köln Köln Sabiha Gökçen maceram var geçen sene :) Çok yıpratıcı iş. akşama yatapa kendimi nasıl attım bilememiştim. Gerçi ben fuar gezmek için gitmiştim ama sende maça geleceksin sonuçta en az fuar gezmek kadar yıpratıcı. Tabi Beşiktaş aşkı için her şeye değer , orası ayrı :)
Bir Beşiktaş atasözü: ''Oğuzhan'ın yeri, Atiba'nın yanı..''

Çevrimdışı dj_dellyy

beyler şöyle birşey var sporx paylaşmış

Çevrimdışı dj_dellyy

herkese günaydın...

ruzgar_dagcilik

koltukların arkasında led ekran yok  :alala:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Mehmet92

Abi sana bile troll dendi zoruma gitti ya,insanların tahammül iyice sıfıra düştü.Sen yapmaya devam et emeğe saygı gösteren de bir çok insan var burda için rahat olsun :)

Çevrimdışı Deadam

var var stadı takip etmeyen bir grup Beşiktaşlı basın mensubu var onları gönderriz stada bahane ile canlı yayın yaparlar :D

Başlıkta şu Vodafone arena Bursa maçına hazır. :D

Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı kartalcan

Günaydınlar herkese,

Maça Bursa dan gelecek arkadaşlar, İDO ek sefer koydu bilginize. :ishock: :halay: :ishock:

Çevrimdışı Emre.Guler

Abi sana bile troll dendi zoruma gitti ya,insanların tahammül iyice sıfıra düştü.Sen yapmaya devam et emeğe saygı gösteren de bir çok insan var burda için rahat olsun :)

Olmaz küstüm   :by2:

Siz paintler ile idare edin

Çevrimdışı tangaz

Abi yeni gördüm kusura bakma. Şimdi şöyle anlatayım. Baskının şekli malzemenin kalitesi üstünde kaplama olup olmaması etkendir. 3M kaliteli bir malzeme folyo olarak üzerine solvent bazlı boya ile baskı yapılmıştır baski yapan makinada kullandigi boya markasida önemli tabi. Vodafone firması bu uygulama icin kaliteden sakinacagini sanmam.  Ortalama 3 ile 5 yil solmaya karsi dayanıklı olurlar yagmurdan etkilenmez biri kasitli olarak  folyonun kenarını kaldirmazsa ruzgarda sıkıntı olmaz. Tiner ile yumusatildiktan sonra sanayi tipi fön makinası ile ısıtıp yumuşatarak sokebilirler rahat rahat. Membrandan sökülmesi dahada rahat olur hatta. Şöyle birseyde söyleyeyim herhangi bir solma olsa bile sadece logoyu değiştirirler çünkü vodafone yazisi için baski yapmalarina gerek yok. Fabrika çıkışı renkli olan folyolar var kırmızı folyodan harf kesim yapıp yapistirilar. Bu folyolarin rengi solmaz baskı yapilanlar solarsa solar

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günaydın, teşekkürler.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı SDemirsoy

@Emre.Guler abi direk fligranla ''Fotoşoptur'' yaz üstüne :D

Çevrimdışı idilahmet

Günaydınlar herkese,

Maça Bursa dan gelecek arkadaşlar, İDO ek sefer koydu bilginize. :ishock: :halay: :ishock:

valla kara kara düşünüyordum, süper oldu :) teşekkürler haber için :claps: :claps:

Çevrimdışı ahmetx

Günaydın arena !

Mesh membranların yapışma çizgilerine bir bakar mısınız atexler fizana giderken meshler hizana gitmiş

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı dj_dellyy

İBB başkan Vekili Göksel Gümüşdağ Cuma saat 10.00'da Fikret Orman'la Vodafone Arena'yı gezecek, çevre düzenlemesini inceleyecek.

futbolarena

Çevrimdışı Forza.55

lig biter bitmez şu 1903 loca koltuklarının acil beyaz yapılması lazım.yada gri tonlarda olabilir.tribünü uzun gösterecek bir renk olmalı.

Çevrimdışı sallapati

koltukların arkasında led ekran yok  :alala:

kafaları takılmamış henüz koltukların.. zaten dikkatli bakarsan kablo uzanmış kafa çıkıntılarından

Çevrimdışı dj_dellyy

kafaları takılmamış henüz koltukların.. zaten dikkatli bakarsan kablo uzanmış kafa çıkıntılarından

fotonun hemen önünde ki koltukların başlığı takılmış onlarda yok ?

Çevrimdışı sallapati

fotonun hemen önünde ki koltukların başlığı takılmış onlarda yok ?
alla alla.. haklısın.. belki hepsinde in seat display olmayacaktır  :alala:

Çevrimdışı Emre.Guler

Yalnız şöyle bir sıkıntı olabilir @tangaz abi

Bundan 3-5 sene sonra yada vodafone sponsorluğu sona erdikten sonra membranlar ister istemez solacak matlaşacak yada kirlenecektir. Logolar söküldüğü zaman karşılaşacağın manzara aşağıda :D

Çevrimdışı Emre.Guler

Günaydın arena !

Mesh membranların yapışma çizgilerine bir bakar mısınız atexler fizana giderken meshler hizana gitmiş

Ama meshlerin dikiş izleri kapalıda birbirine paralel eski açıkta ise başka yönde ama yine birbirine paralel. Vardır bir sebebi delikli olmasından dolayı ışık süzme v.s.

Çevrimdışı Deadam

Bundan 3-5 sene sonra yada vodafone sponsorluğu sona erdikten sonra membranlar ister istemez solacak matlaşacak yada kirlenecektir. Logolar söküldüğü zaman karşılaşacağın manzara aşağıda :D

10 yıl sonra olacak o iş o zamanda yeni şirket yapıştırır. sorun olmaz.

Etihad Arena :D
Turkcell Arena :D

FIRATPLASTİK ARENA :D

Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı kartalcan

Aynen katılıyorum büyük bir sorun görünüyor; bu konuda ne düşünüldü acaba?Tam bir temizlik yapılabiliyor olmalı aksi halde hiç hoş görünmeyecek!