Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 226 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5062278 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

abi loca kat aralarında da kablolar sarkıyor oraya led panel takılacağı belli mi?
evet @kutalmis.pinar
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı sallapati

toki arenaya baktım.. çim yapıldıktan sonra koltukları takmışlar... buna rağmen adamların zeminleri rezildi ilk açıldığında bile...

Çevrimdışı ahmetx

Abi iskele olan o köşeyi boyami yapicaklar acaba?
sıvıyorlar galiba çünkü beton bozuktu o kısımda
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Emre_ZA

Yeni açık dehşet bir tribün oldu DEHŞET  :)
Bu sene...O sene...

Çevrimdışı ahmetx

Vedat okyar tribununde masalarla resim yapilabilir toki arenada var ve hos duruyor bizdede kartal olabilir
masalara giydirme yaptılar tokide

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı Başkent_Kartalları

resim.

Çatı demirlerindeki beyaz kısımlar sanki böyle aşağıda oturcak taraftarları gösteren bir Ok işareti gibi durmuyormu  :D bir tek banamı öyle geldi :D
[ Son Düzenleme: 07 Mart 2016, 18:54:33 Başkent_Kartalları ]

Çevrimdışı iilkerr

eski acıkta aslında isterdim bir Atatürk resminin olmasını ,daha ilk tasarlama dönemlerinde ,belki yeni açık ilk kat kolonlarına vs (taraftar dolasım yerlerinden bahsediyorum) bu tip şeyler yapılabilir, bütün Geçmişimizdeki büyükleri ekleyebiliriz madem suan ortaya cıkmıs bir heykel vari bir proje yok en azından stadın içinde yaşatalım onları

Oturcaz o koltuklara. Sence uygun olur mu ?

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı iilkerr

Bir tarafta Baba Hakkı Diğer tarafta Süleyman Seba baksaydı bizlere her daim ... :bandit:

Az once yazdim ama abi soyle diyim: biz o koltuklara oturacaz. Uygun olur mu sizce

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Çatı demirlerindeki beyaz kısımlar sanki böyle aşağıda oturcak taraftarları gösteren bir Ok işareti gibi durmuyormu  :D bir tek banamı öyle geldi :D
hayal gücün güzelmiş.Ama andırıyor 😀😀
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimiçi murat

çeyreği misafirlerde ama
1/6 desek daha doğru.aslında 2/13 en yakın  oran.

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Numaralı koltuk işide tamamlanmak üzere.Sabitleme ile beraber son halini çok merak ediyorum koltukların
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı sallapati

1 ay içinde stad son şeklini alacak.. her yerde sona gelindi artık

Çevrimdışı ahmetx

Az once yazdim ama abi soyle diyim: biz o koltuklara oturacaz. Uygun olur mu sizce

sen koltuğa oturuyorsun resme değil

Çevrimdışı Efe

Numaralı koltuk işide tamamlanmak üzere.Sabitleme ile beraber son halini çok merak ediyorum koltukların
şu vipleride taksalar cok daha guzel gorunecek
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

1/6 desek daha doğru.aslında 2/13 en yakın  oran.
evet bu oran daha doğru

Çevrimdışı Efe

sahadakiler biraz büyük olmuş yoksa çim acayip değiştiriyor stadı
aynen super bi goruntu var sahaya çim acil şart
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Kartal Ç

eski acıkta aslında isterdim bir Atatürk resminin olmasını ,daha ilk tasarlama dönemlerinde ,belki yeni açık ilk kat kolonlarına vs (taraftar dolasım yerlerinden bahsediyorum) bu tip şeyler yapılabilir, bütün Geçmişimizdeki büyükleri ekleyebiliriz madem suan ortaya cıkmıs bir heykel vari bir proje yok en azından stadın içinde yaşatalım onları

Şu resme bakınca delirmemek elde değil. Biz stadı yenileyecez dediğimizde eski açık tarafına mısır piramitleri gibi antik miras muamelesi yapan, dokunmayın yaklaşmayın diyen anıtlar kurulu, tam bir görüntü kirliliği olan o büyük reklam tabelaları ve gsm antenlerine nasıl izin vermiş acaba diye merek ediyor insan.

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı ozan062

Oturcaz o koltuklara. Sence uygun olur mu ?

yok yok koltuklara değil eski projede eski acık da durucak diye düşünüyorduk o zaman için demiştim,, koltuklara hiç zaten resmedilmesini tasvip etmem hiçbir eskimizin...
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı serti67

aqUİLA NON CAPİT MUSCAS