Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 324 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5069991 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı eniscan667

Bence bu açılıs hakemlere ve medyaya göz dağı oldu.Kolay kolay eyyam yapamazlar

Çevrimdışı bLack_Axe

Yapsanıza anons cıksınlar kenara geçsinler bu nedir böyle gereksiz tipler sahada.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Görevliler sahadan çıkarıyorlar  :tabe: Hele şükür  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Orhan

bu ilk santra enstantanesi çok gereksiz oldu. sonuçları ortada zeminde yüzden fazla kösele ayakkabılı adam (kösele hibrit düşmanıdır) topuklu ayakkabılı ablalar. başkan zemine ne diye sokarsınki insanları gereksiz bir şov merakı zeminin içine ediyor... küfretmemek için zor tutuyorum kendimi ama bu sefer girenlere değil başkana... bunun müsebbibi zat-ı şahaneleridir...
sahadaki 22 futbolcunun civili ayakkabilarinin kaymali darbeleri çime zarar vermezken alti duz olan kosele ayakkabilar cime zarar veriyor diyosun abi yanlis mi anliyorum?

Çevrimdışı JoseDemba

Çimlere girmeye ne gerek var anlamıyorum  okadar insanın emeği var İnşallah bişey olmaz kafamın içi kazan gibi kaynıyor suan  :akuma:
Ölene Kadar SİYAH BEYAZ!

Çevrimdışı Erdem Çözer

Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı hsyn_RQ7

Halkın Cumhurbaşkanı halkın takımına yakışır bir konuşma yaptı serpi Hamdi tüzün den bahsederken gözlerim yaşardı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu an anons yaptılar gidin artık diye  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı empisayn

Hayır orada protokoldeki insanlar 2-3 selfie çekmek için neden giriyor ? Sözde büyük Beşiktaşlılar , insan hiç mi düşünmez yarın maç oynanacak bu sahada diye
İTÜ Asırlardır BEŞİKTAŞLI !

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kardeş bunun nesinin tadını çıkarıcaz bana izah eder misin?

Bir de lisans durumunu merak ediyorum gerçekten paylaşırsan sevinirim.

O görüntülerin, başkanın sevincinin, stada kavuşmanın mesela?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

Konserde bile zarar görmeyecek zemin bu şekilde mi zarar görecek lütfen makul yorumlar yapın ya

madem bilmiyorsun ok lütfen.

kösele hibrit düşmanıdır.
konserlerde zemine özel bir malzeme seriliyor ve bunun üzerine basılabiliyor ve yılda sadece birkaç konsere müsaade ediliyor... @YunusEmre
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ihsanakkanat

Millet çıksın diye sulama sistemini çalıştırdılar

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hem yeni stad heyecanı var biraz kusura bakma da. :D Ama ayaklarında ki ayakkabılar da sıkıntılı.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Korkmayın korkmayın :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Erdem Çözer

Kösele ayakkabı topuklu falan çimi bozacak diyen arkadaşlar cidden komik oluyorsunuz :)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Hakan Gülcan

Bayrakla ne ilgisi var bildiğin yetişmedi işte..
Abi dün akşam saatlerinden bu yana 1 tane kaldı sadece, neden yetişmesin anlayamadım o kısmını?
"Beşiktaş için bir şeyler yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın."

Çevrimiçi İsmail Özyurt

İyi iyi fışkiyeleri açtılar.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Aykan19o3

Saha tam olarak terkedilmeden sulama mı başladı bana mı öyle geliyor?

Çevrimdışı can1903

Yarın çimde sıkıntı olursa herkese söverim. Cidden. Çıkın artık ulanç.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı aa.aslan

Şampiyon BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı OrhanAker

Görgüsüz milletiz vesselam.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı aşığımsana

Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı nusretaslanturk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Millet çıkmayınca sulama sistemini açtılar  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bayrakla ne ilgisi var bildiğin yetişmedi işte..

1 tanecik membran yetişmemiş olabilir mi yahu :D

Twitterda gördüğümü söyledim -ki başka sebebi olamaz bence.

Çevrimdışı kartalpençesi

SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR