Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 252 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5064735 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ya valla çok şanslısınız abi ya :bawling: Eğlenceye bak bi de maç günleri maç sonları düşünüyorum da :bawling:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Paletli Vinç

Fatih Doğan periscope yayını semtten. Müzisyenler harika  :claps:
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2016, 13:18:31 Paletli Vinç ]

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı Kemal

Gün birleşme günü sakin parcalanmasin kimse siyaset yapmasın renkli kopeklere prim vermesin , cigerlerini sokecez 2 sene . 2 büyük kalmış hissediyorlardi kol gibi girdi

Çevrimdışı sallapati

kolon aralarına nostaljik fotolardan baskılar konulmuş

Çevrimdışı ozan062

muazzam olmuş gözler yaşlı

*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı Yoksul Esat Kekeç

Yedek kuiübeleri bence  ,muhteşem olmuş.

:)   stadtaki en beğendiğim yer oldu benim..İnanılmaz MÖKKEM olmuş..

Çevrimdışı can1903

Kaosa gelmeyin. Maçı konuşalım stadın güzelliklerini konuşalım
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Kartal Ç

Son 10 günde muazzam bir efor sarfedildi :claps: :photo: ama tabiki vodafone arena henüz %100 bitmedi. Eylüle kadar 1 başlık daha beraber olacağız bence.
Zaman stresi yaşamayacağımız için bundan sonrası işin keyif kısmı tabiki  :ok: kulelerin ince işleri (çanakların klimaların kaldırılması) ve restorasyonu ile güneş panelleri vs ilk aklıma gelenler şimdilik.

arkadasım yanına cok kalın mont almana gerek yok , sırt cantasını alıyorlar ama içini delik deşik edip ararlar . Son olarak FORMA nı giy üstüne ince bir mont alsan yeter de artar

eyvallah hocam teşekkürler, çantayı boş getirip kartal yuvasından dolduracağım zaten  :)
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2016, 13:31:39 Kartal Ç ]

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi murat

:)   stadtaki en beğendiğim yer oldu benim..İnanılmaz MÖKKEM olmuş..
Güzel bir enerji katmış.renkli olmamasına rağmen ortamı renklendirmiş.
Girişteki yazıyla birlikte en güzel iki detaydan biri.ben belediyenin yaptığı kaldırım taşını beğenmedim.taşın kalitesi sağlamlığı okey ama şöyle simsiyah olsaydı.
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2016, 13:27:04 MURAT ]

Çevrimiçi murat

Girişteki yazıyla birlikte en güzel iki detaydan biri.ben belediyenin yaptığı kaldırım taşını beğenmedim.taşın kalitesi sağlamlığı okey ama şöyle simsiyah olsaydı.
O kaldırım taşlarını tepeden bir fotoşoklayacak yiğit varmı.

Çevrimdışı ahmetozgurak

Özlemedikten sonra kavuşmak neye yarar?
#evedönüyoruz

11.05.2013 te ışıklarını son kez kapattığımız İNÖNÜ'ye
11.04.2016 da ŞEREF BEY'e DOLMABAHÇE'ye MİTHATPAŞA'ya İNÖNÜ'ye VODAFONE ARENA'ya
artık ne demek nasıl söylemek istiyorsanız oraya
YUVAMIZA
Can damarımıza
Dünyanın merkezine
Yüreğimizin taa içinde ki saklı bahçeye
Belki cennetten bir köşeye
Bazen cehennemden bir çukura
Biz çok bekledik iki gözüm
Bir fotoğrafa ne kadar uzun bakılabilecekse o kadar uzun baktık
Tam 1096 gün....
Şimdi o günler SİYAH
Yarınlar BEYAZ
HOŞGELDİN İKİ GÖZÜM
BU ASLA VEDA DEĞİL BİZ YİNE GELECEĞİZ DEMİŞTİK...
DÜŞTÜK BAK YİNE YOLLARINA...
AÇ KAPILARINI İKİ GÖZÜM
Aç ki dinsin artık bu hasret
Kimseyi beklemedik seni beklediğimiz kadar
Aç kapını ey sevinçleri hüzünleri yaşatan yer...
Betondan kalbine ruh katmaya geliyoruz
Biz geliyoruz BİZ!
Bu asla VEDA değil BİZ yine GELECEĞİZ

Çevrimdışı maluMechul

daha bugun ve gecede yardiracaklar fotolarda calisanlar goruluyor hatta yarin oglene kadar tas doseme islemi surecektir sonrasinda temizlenip taraftar beklenir artik
Cevre duzenlemesine hic takilmamak lazim di zaten. Onceki basliklardan birinde yazmiatim yeter ki yukaridan emir gelsin. Nasil bittigine inanamazsiniz diye. Belediyede isler boyle arkadaslar.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Kombine takas-transfer başlığı neden kapatıldı acaba? Yasadışı bir şey varsa yapanı engellersiniz, bu biraz garip bir uygulama olmuş.

Çevrimdışı cursedofdragon

son membran takılmadı ulan stad açılıyor bugün çatı halen bitmedi ne çatıymış arkadaş :D  :evillol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

son membran takılmadı ulan stad açılıyor bugün çatı halen bitmedi ne çatıymış arkadaş :D  :evillol:

Belki bilerek bırakıyolardır aha da stat bitti diye :D Nasıl ki ilk kepçeyi başkan vurdu, son membranı da ona taktırırlar belki :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı dededenmiras

Arkadaşlar dün stadın etrafını gezme fırsatım oldu. Burada eleştiri yapanlar stadı gördükleri an far görmüş tavşana dönecekler. Stadyum çok elit duruyor çevreyle , tarihi dokuyla çok uyumlu olmuş. Sanki stadyum değil de başka birşeymiş gibi çok özenilmiş. Çok ilginç ışıkları var beyaz-mavi arası ve çatıyla beraber çok ilginç bir ambiyans yaratıyor. Birçok ekran var tribün koridorlarında falan. Beni etkileyen başka bir şey ise skorbordlar oldu. Belgesel gösteriliyordu deneme için ve inanın evimizdeki TVlerden çok daha kaliteli gösteriyor stadyum dışından bile. Stadyum resim ve videolara hiç benzemiyor. Sanki çatı küçükmüş gibi tribünler kısa gibi gözüküyor resimlerde. Gerçekte ise ben bu kadar boğucu bir stadyum görmedim. Stadyum çok çukurda ve ben Beleştepe civarından baktım antrenman yapan oyuncular küçücük gözüküyordu o kadar derin yani. Buradan kimse kolay kolay çıkamaz. Ayrıca çok deli bir çalışma vardı 100lerce işçi vardı. Tabi bizim gibi inşaatı izleyen de çoktu. Çok stadyum gezdim dünyada böyle bir olay görmedim. Yapanlara helal olsun. Böylesini ben bile hayal edemezdim.Sorularınız varsa son durumla ilgili cevaplayabilirim..

Çevrimiçi Necmi

nerde buluyorsun öyle simsiyah taşı :)
bulunması zor maliyeti yüksek @MURAT  simsiyah ve bembeyaz taşlar her zaman en pahalı olanlardır
onlarla kaldırım yapılmaz