Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 276 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5041373 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı brci

benim anlamadığım şey şu sis in yaptığı bir zemin nasıl böyle olabilir ?  ciddi para harcanıyor bildiğim kadarıyla bu zemin işine ama sonuç hayal kırıklığı şuan itibariyle. Bir kaç güne düzelir mi 2. maç nasıl olur bilemem . Hayır işin tuhafı çimler serildiğinde falan yoktu böyle bir şey göze çarpardı kesin . O birleşim yerlerini güneş mi yaktı noldu? anlamam etmem de  :alala:

Çevrimdışı SDemirsoy

benim anlamadığım şey şu sis in yaptığı bir zemin nasıl böyle olabilir ?  ciddi para harcanıyor bildiğim kadarıyla bu zemin işine ama sonuç hayal kırıklığı şuan itibariyle. Bir kaç güne düzelir mi 2. maç nasıl olur bilemem . Hayır işin tuhafı çimler serildiğinde falan yoktu böyle bir şey göze çarpardı kesin . O birleşim yerlerini güneş mi yaktı noldu? anlamam etmem de  :alala:
rahat olun bişey olmaz düzelir  :icool:

Çevrimdışı Efe

sonucun hayal kirikligi falan oldugunu nerden cikarttiniz anlamadim bi kac renk farkligi yuzunden mi daha mac yapilmadi uzerinde ayrica fotolardan renkler cok farkli gorunuyor gozlen ayri gorunuyor
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı selcukarslan

Bence bu karaborsa olayının çözümü şu şekilde olur. Çözümü demek ne derece doğru olur tabi bilmiyorum ama yine de baya azaltacağı kesin.

Son bilet aktarımını maç başlamadan 24 saat önceye kadar yaparsın olur biter. Hem şu stattaki yamyamlar da beşiktaş üzerinden nemalanmayı bırakır.
Sefa; FEDA diyip vefa gösterenlerin hakkıdır.

Çevrimdışı brci

sonucun hayal kirikligi falan oldugunu nerden cikarttiniz anlamadim bi kac renk farkligi yuzunden mi daha mac yapilmadi uzerinde ayrica fotolardan renkler cok farkli gorunuyor gozlen ayri gorunuyor

hayal kırıklığı derken şunu kastettim pürüzsüz bir zemin bekliyordum ben. sis in twitter da yaptığı zeminlere ayrıntılı bakmıştım ki hibrit işlemi olmayanlarda böyle kesikler yoktu sanki :) işin tuhafı bizde de yoktu böyle şeyler nerdne çıktı şimdi bu  :D

Çevrimdışı ahmetx

@ahmetx hocam asıl o noktada bu uygulamanın olması gerekmez mi ? Net yüksekliği bilmiyorum ama min. 2.5-3 mt. o yükseklikten düşmek belki ölüme sebebiyet vermez ama sakatlanma ihtimali çok yüksek olur kanaatindeyim. kaldı ki attan bile düşerek felç olma ihtiamalimiz var, mesela eski Superman cristopher reeve hayatını kaybedene kadar tekerlekli sandelyeye mahkum oldu. ama kale arkalarında olması bana da gereksiz geldi.
san mamesin köşe yırtığı bu şekilde @xenos
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı kryhrglu

Çimler benide düşündürüyor.SİS'e güveniyorum ama 2 günde bu bozuk gözüken yerler nasıl düzelicek bilmiyorum.

Çevrimdışı kutalmis.pinar

KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı mülkübey

Ne kadar rahat kesin yargıda bulunuyoruz. O rezalet , bu hayal kırıklığı. Sallamaya yer arıyoruz resmen. Daha düne kadar antreman tesisimizde ve sahamızda adale sakatlıklarından geçilmiyordu.  önyargılardan kurtulup iyiye iyi kötüye kötü diyemiyoruz.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı kutalmis.pinar

KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı 2003ruhu

Ne olursa olsun. 11 Nisan'a kadar sahaya kimsenin girmesine izin verilmemeliydi. Başkan dahil.

Çevrimdışı panic13

selam arkadaşlar,

ne zaman buraya keyifle girsem hep moralim bozuk çıkıyorum. eleştiri, eleştiri, eleştiri... stad bitti hala onu beğenmedim, bunu beğenmedim, şunu beğenmedim. Valla maç gününe kadar girmem heralde. bilerek mi yapıyorsunuz anlamıyorum ki? Zaten 3 yıldır bir sürü eleştiri geldi. 3-5 gün sabredin, zaten maçta eksikler gözükünce yardırmaya devam edicez. psikolojim bozuldu yahu!
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı idil

Köşe yırtığa ve kale arkalarına cam mı gelecek? Eğer durum boysa oleeyy çekmek istiyorum. Cam detay candır! Juve stadını da müthiş elit ve şık yapan kesinlikle cam detaylardır! Kale arkasının cam olması ayrı güzel bence inşallah olur cidden tel örgüden zaten bence ağdan bile daha iyi!
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı xenos

san mamesin köşe yırtığı bu şekilde @xenos

Tff nin, uefa nın bu konuda herhangi bir yaptırımı var mı inan bilmiyorum, verdiğin örneğe bakarsak ispnyada yok, başka bir ülkede de bu uygulama olmayabilir... Benim düşüncem bu yönde, herhangi bir yaralanmaya karşın tedbir amaçlı o noktalarda yapılabilir nasıl ki sen yığılma anında kale arkalarında yaralanma olabileceğini düşünüyorsan ben de bu fikirdeyim.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Çim ile ilgili kafaya takılacak hiç bişey yok nasıl sıkıntı yapıp 2 sayfa tartışma oldu anlamadım..

Mis gibi olmuş zemin.

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 08 Nisan 2016 (18:00) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @İhsan  'a teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2016, 18:28:05 Necmi ]

Çevrimdışı ahmetx

Tff nin, uefa nın bu konuda herhangi bir yaptırımı var mı inan bilmiyorum, verdiğin örneğe bakarsak ispnyada yok, başka bir ülkede de bu uygulama olmayabilir... Benim düşüncem bu yönde, herhangi bir yaralanmaya karşın tedbir amaçlı o noktalarda yapılabilir nasıl ki sen yığılma anında kale arkalarında yaralanma olabileceğini düşünüyorsan ben de bu fikirdeyim.
o zaman 2. katlara da yapılması lazım  :)
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Ne olursa olsun. 11 Nisan'a kadar sahaya kimsenin girmesine izin verilmemeliydi. Başkan dahil.

Oldu olacak futbolcularda girmesin böyle hergün bakalım sahaya olurmu öyle şey sanki delik deşik olmuş gibi konuşuyorsunuz.

Ne zamandır yazmıyordum yine dayanamadım hergün saçma sapan şeyleri takıntı yapıp tartışmalar elinize ne geçiyor anlamıyorum

Çevrimdışı capo di capi

Oldu olacak futbolcularda girmesin böyle hergün bakalım sahaya olurmu öyle şey sanki delik deşik olmuş gibi konuşuyorsunuz.

Ne zamandır yazmıyordum yine dayanamadım hergün saçma sapan şeyleri takıntı yapıp tartışmalar elinize ne geçiyor anlamıyorum

:claps: :claps: :claps:
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı Yıldırım

milletin canı sıkılıyor stada sarıyor :bandit: :bandit:

Çevrimdışı xenos

o zaman 2. katlara da yapılması lazım  :)

tabii ki hocam, bu örnekte 2-3 mt. yükseklik üzerinden konuşup, tartışıyoruz. acı olaylar tecrübe edilerek önlem alınmasını istemem.

Çevrimdışı betoo38

keske söyle küfeki kullansaydik, bizim ki restore edilmis colleseum gibi :D

[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2016, 18:25:07 betoo38 ]

Çevrimdışı emrecakmak

Çevrimdışı idil

bu giriş kısmına ne gelecek merak ediyorum :) oraya kesin tarihi, motifli kabartma vs yapılacak.. :ok:

O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı 34BJK64

Zemin mis gibi. Can sıkacak bir durum yok. Daha da iyi olacaktır.  :ok:
BEŞİKTAŞ JK