Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 136 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5084366 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı SoYKaN

Çevrimdışı cursedofdragon

Ya arkadaşlar şu vodafone logolarına laf yapmaktan vazgeçin artık yeter ya. Yeni bir şey değilki bu 3 yıldır belliydi temel atılmadan bile belliydi bunlar niye şaşırmış numarası yapıyorsunuz ya

kime anlatıyorsun :)  Herkes kendi bildiğini okuyor.

Çevrimdışı Burak Akay

zemindeki reklam ledlerinin önündeki beyaz kutular vodafone modemleri felan mı.
görünen o ki 2 saat boyunca sağlam radyasyon yiyeceğiz.
maç geceleri radyasyondan uyuyamayanlar,huzursuz olanlar olacaktır...
Birşey olmaz abi emin ol evimizdeki tv lerde cep telefonlarındada yeteri kadar radyasyon var ben elektronik mağazında tv reyonunda 4 sene çalıştım 400 tv içinde birşey olmuyo :) eve gidince bir kase yoğurt çözer herşeyi
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Emre.Guler

Kucuk bir boyutta ancak bu grafikte su an ki gorunume cok benziyor eski acik tarafinda nasil bir isiklandirma olacagina dair bir ipucu verebilir.

Veremez çünkü burası yeni açık arkası :)

Çevrimdışı ilhancelebi

Veremez çünkü burası yeni açık arkası :)

yanlis yazmisim. yeni acik demek istemistim. :)

Çevrimdışı Burak Akay

Arkadaşlar birde şu numara ve paylaşılan futbolcuya çok takılmayalım numara sırası yok orda olsaydı ertuğrul 9 numara olarak paylaşılırdı bu 5'te G.Keskin'den başkası olamaz zaten
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Erdem Çözer

Çok canım sıkıldı çok...  :bandit:
Bizim başkanın sürprizleri de bitmiyor.
Taktıracaksan taktır şu armaları yahu, Vodafone kusacam artık !

tam olarak neresi sürpriz oldu sana ?
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Serdar

yanlış hatırlamıyorsam inönüde bile vardı :)
genelde stadlarda tribün önlerinde tribünlere dönük olarak durur @ahmetx

@Necmi Abi , Ahmet yerde duran kare-küp  kolonlara demiyor, bu tavandan sarkan uzun olan hoparlörlere diyor.
İnönüde bende görmedim hiç bunlardan sanırım açılış için geçici bir sistem.

Çevrimdışı hic2222

Bizde 5 numara giyen başka Gökhan olmadı ... Bende hoşnut değişim zan olmasından ama adamlar yapmış bi kere ...
Hocam yapma lütfen..
Gökhan Zan kim, bizim tanıtımımızda yer almak kim.
Bu basbayağı Gökhan KESKİN,,
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı ilhancelebi

Arkadaşlar birde şu numara ve paylaşılan futbolcuya çok takılmayalım numara sırası yok orda olsaydı ertuğrul 9 numara olarak paylaşılırdı bu 5'te G.Keskin'den başkası olamaz zaten

Kesinlikle Gokhan Keskin o, saclardan belli ancak bizim takimda numaralar bence cok siklikla degisiyor. Ya da gereksiz buyuk numaralar oluyor. Her zaman istedigim sey Barcelona gibi olacak abi takim numaralandirma isi. Baktin Ilk 11 belli sene basi numaralari ona gore vereceksin. Bizde 4 kaleci var hepside 20 kusurdan sonra basliyor numaralar. Ya da 4lu defans hatti Ismail haric hepsi cift haneli. Bu takimda ortada Sosa oynarken Olcay'in 10 numara giymesi apayri bir olay zaten. Stadyumla alakali bir konu degil ancak bahsi gecince dile getirmek istedim.

Çevrimdışı ahmetx

yanlış hatırlamıyorsam inönüde bile vardı :)
genelde stadlarda tribün önlerinde tribünlere dönük olarak durur @ahmetx
inönüdekiler kalın kısa olanlardandı @Necmi abi , yerde duruyordu.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Erdem Çözer

Hocam yapma lütfen..
Gökhan Zan kim, bizim tanıtımımızda yer almak kim.
Bu basbayağı Gökhan KESKİN,,

Aynen, Gökhan Zan olması zaten imkansız da çizimden de Gökhan Keskin olduğu belli.. forma numarasına çok takılmamak lazım

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Nisan 2016, 15:34:09
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
41903 kapasite sembolikmiş onu anladık.
trabzonda 41461 sembolik ama 40 zor olur orası da...
ama konya üstlere sıralar koydu 42 tam sayıyı yakaladı...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı gurol_1903

Böyle güzel Application görmedim. Vodafone Arena app androidde indirmeyen kalmasın inanılmaz yapmışlar.

Çevrimdışı Erdem Çözer

Böyle güzel Application görmedim. Vodafone Arena app androidde indirmeyen kalmasın inanılmaz yapmışlar.

evet benim de beklentimin çok üzerinde  :claps:

Çevrimdışı raichu

Bizde 5 numara giyen başka Gökhan olmadı ... Bende hoşnut değişim zan olmasından ama adamlar yapmış bi kere ...
kardeşim o Gökhan Keskin, Zan değil  :)

Çevrimdışı cigir

Sponsorlugu sadece Vodafone Turkiye merkezli dusunmeyin. Sirketin kuresel CEO'su da stadyumu ziyaret etti insaat halindeyken ve bu sponsorluktan cok heyecan duyduklarini iletti.

Ayrica kuresel Vodafone CEO'su bu stadyumu secmemizde ki amac daha rpoje asamasinda bu birlikteligin baslamasi dedi. Baska talepler de olmus ama "biz bitmis stadyumlari tercih etmedik diyor." Hem stadyumun essiz konumu hem de proje asamasinda bu birlikteligin baslamasi (ki bunun onemi su: Vodafone istedigi gibi projeye mudahale etti guzel bir is ciksin diye) onlar icin cok onem arzediyor.

Bizim acimizdan bu birliktelik cok ama cok faydali olacak. Vodafone gibi dev bir sirketin kurumsal ve profesyonel destegini arkamiza almis olmamiz muaazam bir avantaj. Besiktas'in PR'ini harika yapiyorlar. Seneler gectikce bunu daha iyi anlayacagiz...
Valla bende 7 yasinda bir kuzen var abisi FB'li, annesi babasi GS'li.
Gezi'den beri cArsi tribiyle bir yakinligi var Besiktas'a ama acilis macina goturecegim onu da kizimla beraber.
O ambiyansi gordukten sonra artik renkli bir takim tutacagini sanmam.  :super: :ishock: :super:

Çevrimdışı gurol_1903

evet benim de beklentimin çok üzerinde  :claps:
benim mesleğim test uzmanlığı. yani bir firmada web sitesi ve appleri test ediyorum. ve yineliyorum böyle app görmedim tebrik ederim vodafone'u.   :claps: :claps:
vodafone'un kendine yaptığı app'den daha güzel. 

Çevrimdışı harund1k3

Ya arkadaşlar şu vodafone logolarına laf yapmaktan vazgeçin artık yeter ya. Yeni bir şey değilki bu 3 yıldır belliydi temel atılmadan bile belliydi bunlar niye şaşırmış numarası yapıyorsunuz ya

Emre abi bana diyorsan eğer benim takıldığım çatıya vodafone yazılması değil. Adamlar milyonlarca lira para ödüyorlar sponsor olmak için elbette bunu kullanacaklar. Benim meselem stadın hiç bir yerinde adam akıllı bir amblemimiz bir yazımız olmaması. Bu haliyle vodafone reklamları acayip göze batıyor. Umarım en yakın zamanda amblemlerımız sahanın her yerine yerleştirilir.

Çevrimdışı ahmetx

kısa led bannerlar köşelerin oval olacağının işareti mi ?  :busted_cop:

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı bad75

@Necmi Abi , Ahmet yerde duran kare-küp  kolonlara demiyor, bu tavandan sarkan uzun olan hoparlörlere diyor.
İnönüde bende görmedim hiç bunlardan sanırım açılış için geçici bir sistem.
ses sisteminin yerde duran parçaları subwoofer, dikine duran asılı olanlar çatıya kalkacak. ses sistemini yapan işçi kardeşlerden biri periscope yayınında açıkladı.

Çevrimdışı nusretaslanturk

Bizde 5 giyen başka Gökhan varmıydı...
gökhan keskin :) türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi libero oyuncusudur :) yerli Beckenbauer'du kendisi :) @SoYKaN

Çevrimdışı raichu

kısa led bannerlar köşelerin oval olacağının işareti mi ?  :busted_cop:

karşı köşe zaten oval gibi duruyor  :D

Çevrimdışı ahmetx

karşı köşe zaten oval gibi duruyor  :D
evet daha önce görmüştüm bu kısaları da görünce düşüncem pekişti.

Çevrimdışı canergiray77

Bak abi böyle örnekler var

bizim stadyumdakiler böyle olursa görüntü olarak güzel olmaz bence :S
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77