Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 127 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5084440 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

ertuğrulu mu koydular  :akuma:
Maalesef abi :by2:

Gözlerime inanamadım görünce , Kulübün kapısının önünden bile geçirilmeyecek adamı Efsane olarak gostermisler :akuma: :akuma: :steamed:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Maalesef abi :by2:

Gözlerime inanamadım görünce , Kulübün kapısının önünden bile geçirilmeyecek adamı Efsane olarak gostermisler :akuma: :akuma: :steamed:

konu dışı olacak ama;

Büyük başkan Seba ertuğrulu o dönemin transfer rekoru olarak 93 senesinde 3,2 milyon marka transfer etmişti. fb gs kapışıyordu transferde kimse Beşiktaş alamaz gözüyle bakıyordu Başkan transferde topa girdi son pazarlıklarda Sayın Rahmi Koç'u aradaı ve patron 3,2 milyon mark napayım die sordu Rahmi Bey de al başkanım dedi ve transfer gerçekleşti. Sayın Seba ertesi gün gazetelere şan olsun die aldım, şampiyon oluyoruz genede manşet olmuyoruz gazetelere manşet olsun Beşiktaşın büyüklüğü görülsün die aldım demişti.

o yıllarda bosman yasası daha yoktu. kontratı biten oyuncunun bonservis bedeli federasyona bildirilirdi. bir takım o parayı verir transferi bitirebilirdi. verecek takım çıkmazsa oyuncu da kulübü ile antlaşamazsa bonservisinin 1/5i maaş ile 1 yıl daha oynar ve serbest kalırdı. ama bunu yapacak babayiğit yoktu adamın futbol hayatı biterdi, dolayısı ile kulübü ile gider paşa paşa antlaşırdı oyuncular. 

ertuğrul gitti bizimle sözleşmesi bitmeye yakın gs ile antlaştı, bunu duyan Seba bonservisini 10 milyon dolar die açıkladı gs.nin büzüğü yemedi bu paraya ve ertuğrul tıpış tıpış gelip yeni sözleşme imzaladı bizimle.

adam gibi adam ertuğrul sağlam denince hep bu mevzu aklıma gelir ve öfkelenirim. Seba'nın onca emeğini ödediği rekor bonservisi falan hiç edecekti. 

ertuğrulun sözde adamlığının değeri alman markı kadardır ve o da tedavülden kaldırılmıştır...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Fikret

numaraliyada vodafone yazildigina gore bari eski acik ve yeni acik taraflarina buyukce bir Besiktas armasi bir de kartal logomuz konmali ( yada iki tarafa sadece arma)

Bari stadin FC Vodafone degil, Besiktas Jimnastik Kulubune ait oldugunu gosterir :alala:
Vodafone Türkiyeye bu konuda çok kızgınım.

Dünyada hiçbir stadyumda bu kadar çok reklam yok.
Her tarafa vodafone yazdılar. Vodafone bayii gibi her yere amblem here yere kırmızı vodafone.

Allianz arenada hepi topu 1-2 yazı var. Arsenalın Emirates'i keza.
Bir sürü sponsorlu stad var ama hiçbirinde bizimkindeki reklamın yarısı dahi yok.

Çatının bir tarafına bari Beşiktaş yazılsaydı.
Sinirden vodafone u bırakıcam turkcell e geçicem. Sıkıldım her sene iğrenç amblemlerini formada görmekten. Kırmızı ve amblem ısrarları bize var Avrupada başka takımlara logosuz yada farklı renkte sponsorluk yapmayı biliyorlar.

Çevrimdışı Erdem Çözer

Her tarafa vodafone yazdılar. Vodafone bayii gibi her yere amblem here yere kırmızı vodafone.

Bir sürü sponsorlu stad var ama hiçbirinde bizimkindeki reklamın yarısı dahi yok.

Sinirden vodafone u bırakıcam turkcell e geçicem. Sıkıldım her sene iğrenç amblemlerini formada görmekten. Kırmızı ve amblem ısrarları bize var Avrupada başka takımlara logosuz yada farklı renkte sponsorluk yapmayı biliyorlar.

ben de senin gibi yoklukta kulübün yanında olup, olmayan bir stada yatırım yapan, sürekli reklamlarla ve projelerle kulübe katkı sağlama peşinde olan böylesine bir sponsora laf atanları görünce çok kızıyorum.. üstelik projede belirtilen dışında yazılmış bir yazı yok..

Ama Emirates'te 1-2 yazı var demişsin ya orası işte gerçekten komik olmuş..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Fatih

Kabullenmek lazim. Vodafone stat konusunda BJK'nin onune gecti. Yapilan sponsorluk %70 onlara yaradi.
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Serdkar

Allianz Arean iyi bir bak ...
https://www.allianz-arena.de/inc/tour/

Icerdeki bazi tribunler komplett Allianz Led yaziyor..
Ic Bölumlerde cogu yerde Allianz reklami var...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Nisan 2016, 12:45:59
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ben @Çağrı ile yazışıyorum, bot gibi durmuyor. Kullandığı kelimeler sıradan insanın kullanacağı gibi :D Yoksa... Yeni nesil terminatör mü adam :D

:money:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kalyoncu

Bende logo amblem olsun istiyorumda sen naptın usta emirates heryeri reklam vefasızlık yapmaya gerek yok vodafone heryere yazsın burada sıkıntı yok bizim logomuz amblemimiz nereye gelecek bunu tartışmalıyız bian önce gelmeli yerine konmalı ben çatıdakini çok istiyorum inşallah olur

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Arkadaşlar vodafone konusunda eleştiri getiriliyor ama atladığınız şöyle bir husus var. emirates veya alianz örneklerinden yola çıkarak açıklayayım. bayern arsenal dediğiniz takımlar her sene milyarlarca insan tarafından takip ediliyor. şampiyonlar liginde her yıl kaç maçları seyrediliyor tüm dünya izliyor maçın oynanacağı saha bilgisinde emirates ve alianz markaları milyarlarca insana ulaşıyor yazı büyükdü küçükdü gibi bir gereksinim duyulmuyor orada zaten tüm dünya markayı duyuyor görüyor. ama biz öyle uluslararası takip edilen lig değiliz takımımız her yıl şampiyonlar ligine katılmıyor. dolayısı ile adamların verdiği paranın karşılığında markalarını görünür kılmaları kaçınılmaz bir durumdu. eminim bir sürü renkli Beşiktaşın sponsoru die vodafone hattını kapatmıştır belkide adamlar sürekli reklamlarında Beşiktaş markasını da göndere çıkartıyorlar.  Bir de bu açıdan bakın.  :ok:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı kyiv

Vodafone un sözleşmesi hangi tarihte başladı? Bir sonraki isim hakkı için sözleşme 250 milyon dolardan az olmamalı.

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Ledler müthiş tempo yakaladı.Bugün geceye kadar Numaralının yarısına yaklaşırlar.Cuma günü akşam numaralıda biter :halay: :halay: NBA maçlarında görüyordum kıskanıyordum valla çok güzel görüntü oluşturacak maç günleri.Maç öncesi onları izleyerek bile vakit geçiren olur maç vaktini bekleyen olur :ebebe: :ebebe: :D
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Fatih

Arkadaşlar vodafone konusunda eleştiri getiriliyor ama atladığınız şöyle bir husus var. emirates veya alianz örneklerinden yola çıkarak açıklayayım. bayern arsenal dediğiniz takımlar her sene milyarlarca insan tarafından takip ediliyor. şampiyonlar liginde her yıl kaç maçları seyrediliyor tüm dünya izliyor maçın oynanacağı saha bilgisinde emirates ve alianz markaları milyarlarca insana ulaşıyor yazı büyükdü küçükdü gibi bir gereksinim duyulmuyor orada zaten tüm dünya markayı duyuyor görüyor. ama biz öyle uluslararası takip edilen lig değiliz takımımız her yıl şampiyonlar ligine katılmıyor. dolayısı ile adamların verdiği paranın karşılığında markalarını görünür kılmaları kaçınılmaz bir durumdu. eminim bir sürü renkli Beşiktaşın sponsoru die vodafone hattını kapatmıştır belkide adamlar sürekli reklamlarında Beşiktaş markasını da göndere çıkartıyorlar.  Bir de bu açıdan bakın.  :ok:
Avrupa maclarinda sponsor isimleri ile stat icerisinde reklam yapmak yasak. Arsenal stadi diye gecer mesela.
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Erdem Çözer

ortalıkta sponsor yok, batmak üzereyken taş gibi sponsor bulmuşsun ama yok formaya logo koymuş, illa kırmızı yazılsın diyormuş (bu arada beyaz forma hariç kırmızı değil orada da bir zahmet kırmızı olsun) falan filan.. stadın her yerine ismini yazmış.. ya napacaktı stadın adı ne? Vodafone Arena değil mi?
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Nisan 2016, 13:02:53
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!

olmayan şeye sponsor olmuş avrupa devi bir firmayı beğenmemek :o_o:
aslında sucuk firması üç kuruş verip sponsor olacaktı formaya takacaktı halkaları boynumuza...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı sallapati

3-4 gün var ..bu kadar iş nasıl yetişecek  :alala: saha içi tamam gibi ama iç kısımlar ve stadyum dışı çok eksik görünüyor

Çevrimdışı Mario Gomezoğlu

Hala Vodafone sponsorluğuna laf edenler faiktir tşk.iyi günler

Çevrimdışı sallapati

stadumun heryeri Beko ekranlarla donatılıyor..  :iblush:

3-4 gün var ..bu kadar iş nasıl yetişecek  :alala: saha içi tamam gibi ama iç kısımlar ve stadyum dışı çok eksik görünüyor
dış taraf zaten eksikliklerle açılıcaktır.İzin  verildiği takdirde önemli değil ay sonuna kadar biter.
İç taraftada eksikler görülüyor ama ufak tefek bizi ilgilenidren yerleri çoğu bitmiş.Bizim ince işçilik şuan bile Bursanın stadından önde ki onların stadı açılalı 2 buçuk ay oldu :ok: :ok:

Çevrimdışı Caner

Olduğu kadar olmadığı kader bundan sonra.
Stada gidenlerin çevre düzenlemesi ve dış taraflar için çok büyük beklentisi olmaması gerekir. Aslında içerde her şey tamamlandığı için insanların çok da takacağını düşünmüyorum ama bakalım.

Çevrimdışı tangaz

Avrupa maclarinda sponsor isimleri ile stat icerisinde reklam yapmak yasak. Arsenal stadi diye gecer mesela.

doğru, ama tüm dünya bilir oranın emirates stadyumu olduğunu sonuçta milyarlar seyrediyor. hiç  arsenal stadı die bir isim duymayız hep emirates deriz. burada binlerce sayfa da adı geçerken hiç arsenal stadı denmedi emirates dendi. reklamları yapılmış oldu. emirates amacına ulaştı.  :ok:

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Nisan 2016, 13:11:12
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
led diyince LG.
tv konusunda müthiş iş çıkardılar.
beko ile idare edeceğiz sonuçta destek oluyorlar ta seba zamanlarından beri hep yanımızdalar helal olsun...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Koa_lAA

vodafone nun sponsorlukta aşırıya kaçtığını söyleyen arkadaşalr için geçende yazmıştım...

allah korusun ülker falan sponsor olsaydı bize gomez hala reklamlarda çikolata yiyor olurdu diye...

boşverin yazsınlar... bu adamlar bizi dünyadada tanınan,sayılan,sevilen ve taraftarı olan bir kulüp haline getirecekler gibi... adamlar çok büyük ve profesyonel... her nekadar vodafone türkiye ile olsada sponsorluk global anlamda fayda görecez gibi...

Aynen lounge alanları falan güzel led ekranlarla donatılmış.1903 tribününde her kolonun arkasında televizyon var akıllı stad böyle bişey :money: :biggrinking:

Çevrimdışı harun1903

sütaş arena, ülker arena, eticin arena, Beşiktaş kolaturka, Beşiktaş milangaz gibi telaffuz ederken bile utanacağımız bir isimle anılacağına, dünyaca bilinen avrupa devi bir firmanın adı geçiyor, buna da şükür.

Forma sponsorluğunun stad sponsorluğundan ayrı tutulması konusunda ısrarcı olundu mu bilmem ama eleştirecek olsam sadece bunu eleştiririm. Klubün marka değeri git gide artacak ve forma reklam sponsorunu şu sıralar tayin ediyor olsaydık ciddi bir gelir kalemi olabilirdi.

Vodafone eğer paket olarak anlaşma teklifi sundu ve ikinci bir seçenek yoktu ise o da kabulüm. Parayı veren düdüğü çalar malesef.