Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 278 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5050725 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı remiles

son 9 günümüz ''şurası niye bitmiyor yeaa'' deyip 2 saat sonra foto görüp şaşırmakla geçecek.

Çevrimdışı sallapati

saha içindeki ledleri neden geriye çektiler :alala: :alala:

ilk sırada oturanların görüş açısına göre hizalarlar

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Yedek kulübelerine Pazartesi başlanacak bence :busted_cop: :busted_cop:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı can1903

Skorbordlar ne zaman kalkacak yav. 3 gün oldu
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Scout

bilmiyorsan konuşmayacaksın fener 90 M almadı bu bir ikincisi biz bildirimleri artı kdv olarak veriyoruz
İnternete Baktımda 90 Milyon $ Yazıyor  :alala:
Pika Pika

Çevrimdışı martin40

Günaydın Beşiktaşlılar ve @martin40  :icool:. Eline sağlık @Popular Demand

Yine dislandim  :ebebe: (Saka tabi), Günaydin abi biraz geç oldu ama neyse  :D

Çevrimdışı Kibar Feyzo

Hemen her ayrıntısı kalite kokan, Türkiye'de eşi benzeri olmayan bir statta şu tel örgüleri anlamak mümkün değil!
Yakınında oturanların görüşünü acayip etkileyecek.
Daha önce @fevzikececi nin de dediği gibi, yap bel hizasında kırılmaz camdan bir ayırım yeter.

Diğer can sıkıcı bir konu da tekerlekli sandalye ile gelecek taraftarlarımız için yüksek platform yapılmaması!
Maalesef bu şekilde sahayı görmeleri mümkün olamayacak!
Umarım stat açılana kadar burada bir düzenlemeye gidilir.

"Biz on bir arkadaşız lakin arkamız daha var."

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimiçi Necmi

Herkese merhabalar
Forumda yeniyim merak ettigim bi konu var cevaplarsaniz cok sevinirim

Stadin olmadigi surecte 5 6 maca gitmisligim var olimpiyat stadinda, bunlarin cogu avrupa maclari olayli gs derbisi de dahil kimilerinde passolig sistemi daha yoktu olanlarin da hepsini staddan tek girislik bilet olarak aldim

Simdi sorum su 2. Oncelik bilet hakkimdan bilet alabilecek miyim aldigim tek girislik biletlerin hepsinde ismim var tc mi aldilar bi sekilde kaydim var  passoligi desteklemedigim icin bunca zaman cikarmadim fakat acilisi kaciramazdim cikartmak zorunda kaldim yoksa sadece passoya kaydi olup bilet alanlara mi oncelik verecekler
Tesekkur ederim
Hoşgeldin kardeşim Passolig girişiyle maçlara gitmeyenin önceliği olmayacak
sadece passoligle giriş yapanların passo sisteminde kaydı var.

Çevrimdışı sallapati

Çevrimdışı Erçin

Şu neden arma yok hiçbiryerde diyenlere neden tepki gösteriliyor anlamıyorum. Yabancı biri gelse dışardan stada baksa Vodafone stadı yapmış bu takıma vermiş der. Çokmuş zor Vodafone arena yazısının yanına Beşiktaş logosunuda koymak. Neyse sabredin diyenler çoğunlukta sabredelim bakalım. 1 hafta sonra stad açılacak ozaman veririz tepkimizi eğer hala yoksa.

Çevrimdışı Tolga

Soyunma odasını beğendim güzel olmuş.

Kale fileleri de görebildiğim kadarıyla gergin olacak gibi :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

çizgiler baya baya çiziliyor
Aynen bugün mükemmel geçti verim bakımından :super: :super:

Çevrimdışı sallapati

benim anladığım kadarıyla

kale direkleri
fileler
korner bayrakları
yedek klubeleri

set halinde İngiltereden gelmiş gibi görünüyor

Çevrimdışı aziz1903

Çevrimdışı blackeagle05

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="tr"><p lang="tr" dir="ltr">Bu fotoğrafı görünce aklıma Sergen Yalçın geldi. pic.twitter.com/RteDaWTMzd</p>&mdash; BEŞİKTAŞ Var! (@ForzaSenBenYok) <a href="(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)">2 Nisan 2016[/url]
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
La Vittoria Sara Nostra

Çevrimdışı ozgurkaracan1

Yazmadan duramadim. Abilerim (yaş 48 :) ) , kardeşlerim; 15 dk önce her cts olduğu gibi iş sonrası  yolumu stada düşürmüş  yürürken şans güldü ve içeriye girebildim. Yıllardır forumu foto,  yorum sektirmeden takip eden biri olarak söylemek isterim ki , yok böyle bir stad. ... Ekonomik meseleler bir yana kapasiyeye takilmayin sakın.  100.000lik stadlara denk bir ortam oluşur,  rakip kim olursa olsun mutlaka etki altında kalır.  Sahada ve içeride işler bitmiş gibi . Tabii kısa bir gözlem benimki. Ama dış düzenlemeler kesinlikle yetismez.. dert değil. .. maç oynasın da.  Bekledigimize değdi.  Çim harika görünüyor. 

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş bir takım değil kişiliktir.

Çevrimdışı ozguralem

Merhabalar Cümleten..3 haftadir forumu takip ediyorum dayanamadim bugün kayit oldum.Öncelikle forumu kuran,yöneten abilere tesekkür ederim.Iyi nabiz tutuluyor.Stad insaati konusunda da masallah burdaki herkes sifirdan yeniden stadi yapacak kadar bilgilenmis.:)Mevcut mesleklerden dolayi mi böyle yoksa Vodafona Arenami sizi böyle yapti merak ediyorum acikcasi? :claps:
Anladigim kadariyla Stad insaatinin kalan kisimlari, her zamanki Türk heyecanimizla son anlarda hallolacak gibi..Herkes gergin benim gibi ama cokda dert etmeyelim..Banada bastan basit görünen cok sey oldu ama bitmeye yaklastikca sadeliginde Saray gibi bir Stadimiz oluyor..Tadini cikaralim,eksikler tamamlanir enseyi karartmayalım. :halay:

Çevrimiçi Necmi

Hemen her ayrıntısı kalite kokan, Türkiye'de eşi benzeri olmayan bir statta şu tel örgüleri anlamak mümkün değil!
Yakınında oturanların görüşünü acayip etkileyecek.
Daha önce @fevzikececi nin de dediği gibi, yap bel hizasında kırılmaz camdan bir ayırım yeter.

Diğer can sıkıcı bir konu da tekerlekli sandalye ile gelecek taraftarlarımız için yüksek platform yapılmaması!
Maalesef bu şekilde sahayı görmeleri mümkün olamayacak!
Umarım stat açılana kadar burada bir düzenlemeye gidilir.

artık konuşmanın manası varmı değişeceği söylendi ilk maça alt katlar yetişecekmiş
kayseri maçına kadarda üst katlar yetişir.
aslında tahminen konuşuyorum yeni açıktaki son iki prekast yüksek olması lazım orda loca
koltuklarına göre hizalama yapıldı sanırım büyük ihtimal görüşü engellemeyecek yoksa aynı dert
engelliden öteye loca koltuklarındada olacaktır. Engelliyi ve loca koltuklarını düşünüp hesaplamışlardır herhalde
yoksa stadın her tarafında büyük sıkıntı olur. ciddi tartışmalar çıkar.

Çevrimiçi Necmi

Merhabalar Cümleten..3 haftadir forumu takip ediyorum dayanamadim bugün kayit oldum.Öncelikle forumu kuran,yöneten abilere tesekkür ederim.Iyi nabiz tutuluyor.Stad insaati konusunda da masallah burdaki herkes sifirdan yeniden stadi yapacak kadar bilgilenmis.:)Mevcut mesleklerden dolayi mi böyle yoksa Vodafona Arenami sizi böyle yapti merak ediyorum acikcasi? :claps:
Anladigim kadariyla Stad insaatinin kalan kisimlari, her zamanki Türk heyecanimizla son anlarda hallolacak gibi..Herkes gergin benim gibi ama cokda dert etmeyelim..Banada bastan basit görünen cok sey oldu ama bitmeye yaklastikca sadeliginde Saray gibi bir Stadimiz oluyor..Tadini cikaralim,eksikler tamamlanir enseyi karartmayalım. :halay:
Hoşgeldin kardeşim

Çevrimdışı tkuybu

Olimpiyata gitmis biri olarak bilet alip gitmeyen birine transfer edebilirmiyim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi