Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 275 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5041384 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı T.Yapici

[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 20:51:34 T.Yapici ]
Hiçbir zaman hatırlarınızdan çıkmasın ki, Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür " nesiller ister.

Çevrimdışı yigitcan1903

uzun zamandır forumu takip ediyorum ama locaların önünde ki o siyah koltukların ne için orda olduğunu anlamadım loca'nın görüş açısını kapatır diye düşünürdüm hep o yüzden de koltuklar içeriye mi alınacak sanırırım diyordum kendi kendime ama hala ordalar ben hiç bir şey anlamadım o koltukları diğerlerinden ayıran ne? onların olayı ne? -şuan kendimi çok cahil hissettim-  :steamed: :evillol:
:D
Loca koltuğu onlar
Locanın balkonu orası da adam ister içerde takılacak ister çıkıp maçı izleyecek

Çevrimdışı Efe

Çimlere basanlara ayar olan bi ben miyim :)

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evt  :evillol: bassinlar onlar basmassa bu cimler bitmez :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı RevivaL

Inonuyue veda videosu hangisi? Kusura bakmayin bir kac gundur kaldigi yerden devam etmiyor tapatalk kaciriyorum :)

Çevrimdışı T.Yapici

:D
Loca koltuğu onlar
Locanın balkonu orası da adam ister içerde takılacak ister çıkıp maçı izleyecek

mesajımı sileyimde cahilliğim dillere destan olup nesilden nesile aktarılmasın o vakit  :evillol:
Hiçbir zaman hatırlarınızdan çıkmasın ki, Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür " nesiller ister.

Çevrimdışı ekrembaser

uzun zamandır forumu takip ediyorum ama locaların önünde ki o siyah koltukların ne için orda olduğunu anlamadım loca'nın görüş açısını kapatır diye düşünürdüm hep o yüzden de koltuklar içeriye mi alınacak sanırırım diyordum kendi kendime ama hala ordalar ben hiç bir şey anlamadım o koltukları diğerlerinden ayıran ne? onların olayı ne? -şuan kendimi çok cahil hissettim-  :steamed: :evillol:

Onlar loca sahiplerinin koltukları

Çevrimdışı hsyn_RQ7

arkadaşlar ok ile gösterdiğim yere beşiktaş armasımı gelecek aydınlatma takılmıyorda..

Çevrimdışı kadir

Skorbordların ledlerinin yerde monte edilmesi iyi olmuş Zaman kazanandırır

Çevrimdışı tugozcan

Çevrimdışı kutalmis.pinar

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)  :biggrinking: :biggrinking:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı ers1903

fotolar efsane :halay: çatıda kartal ucuyooor  :ishock:

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

4. Fotograf ne ola ki?
Catiya yansitmislar falan merak ettim bak :)

Hologram teknolojisi ile kartal uçurulacak statta diye söylentiler vardı acaba onunla mı ilgili. Çatıda bir oyunlar döneceği kesin merakla bekliyoruz :)
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Skorbord led montajı :ok: :ok:

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı ers1903

Çevrimdışı ZEKI

Doğrudur abi çok zaman oldu. Ama, telafiyi İstanbul da yaparız artık abilerim. Pazartesi sabahtan bizde ordayız bir aksilik olmazsa:) @Necmi @MURAT
@Deniz Sezgün hos geliyorsunuz

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

ÇATI KAPALI ORTAYA ARMAMIZIN MONTAJINI İSTİYORUZ.FİKRET BAŞKANIMIZA DUURULUR :biggrinking:

@Efe  buraya  bunu  yazmanın  anlamı  pek yok. 

rıdvan akar
@AkarRidvanakar

Yüklenmemiz  gereken hesap bu.YArdıralım  hep  beraber                                                                                                                                                                                                               

Çevrimdışı ers1903

Çevrimdışı kryhrglu

Bişeyi merak ediyorumda bu stad aydınlatmaları hep ortasahada toplanmış saha kenarlarında ve sonlarında neredeyse hiç ışık yok nedeni nedir?