Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7507229 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Deniz

Bu stadın minimum 2 aylık gecikmesinden ihsan coşkun suçlu.şantiye ortamını o kadar kötü yönetti ki staddaki firmaların hiçbiri koordineli çalışamadı.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Oktay

bu tempoyla stadın 2015-2016 futbol sezonunun başına yetişmemesi için bir sebeb yok boşuna evham yapmayın tam bir sene var... hele bir son 2 aya girelim işleri dahada süratlenceğnden (işler genelde böyle olur) bence rahat olun derim

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Suan numrali temel eski acik tabla ve yeni acik tablada demirleme suruyor numrali arka tarafta kalipcilar kaliplarla ugrasiyor temellere beton atilacakmi bakalim

Eski açık kapalı köşesinde betonlama var gibi ne için acaba.

Çevrimiçi Necmi

Vodafone nin Sözleşmesi stad açıldıktan itibaren başlıyor yanılmıyorsam.İstanbulun en güzel yerinde Vodafone Tabelaları ,stadın ismi şimdiden haber sitelerinde.. stadın erken bitmesinin onlara pek de bir katkısı olmayacak hatta süre bazında zararı olacaktır bu nedenle erken bitmesini çok da isteyeceklerini sanmıyorum
yok başladı diye biliyorum ilk taksitte ödendi bir yıldır boşunamı reklam yapıyor ana sposorumuz olarak geçiyor

Çevrimiçi Necmi

@mustafa_(87) akşam stada uğrayacakmısın bende geçeceğim o tarafa sana denk getiririm beraber dolaşırız

Çevrimdışı Oktay A.

Efe Konya da 42.000 yaptı nasıl bu kadar kısa sürede bitti ?
mustafa valla her gün resim çekmeye gidiyorsun (Allah razı olsun emeğin büyük)  ve stada yavaş diyorsun  :D
haziran 2013 te yıkım başladı aralık 2013 bir yandan yıkım bir yandan inşaat kaldı ki ortada daha yapılmamış bir sürü ihale ve diğer zorluklar da var işin içinde seninde bildiğin gibi 13 ayda eski stadı yık bilmem ne kadar fore kazık çak o kadar hafriyat  çıkar yok kayasıdır yok yol durumudur izinlerdir bir o kadar zorluklarla uğraş maddi sıkıntısıda üstüne cabası olsun valla bu noktaya gelmesi bile bence mucize gibi geliyor bana  :ok: bende konya stadını takip ediyorum konya da imkanlar o kadar rahattı ki yer lokasyon para falan filan o kadar hızlı olmalarını doğal karşılıyorum ben  :ok:
TOKİ DEĞİL ALIN TERİ.. VODAFONE ARENA

Çevrimdışı Deniz

yok başladı diye biliyorum ilk taksitte ödendi bir yıldır boşunamı reklam yapıyor ana sposorumuz olarak geçiyor
Abi ben de stad açıldıktan itibaren başlıyor diye biliyorum.gsde de öyle olmuştu yanılmıyorsam
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

Efe Konya da 42.000 yaptı nasıl bu kadar kısa sürede bitti ?
orda ne kazik nede hafriyat varsi ayrica orda ihale gintas bitiremedigi icin iptal edildi ve yeni sozlesme yapildi o sozlesmeye sart kosuldu su tarihte bitirilecek diye ve maliyette artti dogal olarak bizim stadin catisi sadece 3 -4 ay surece yapimiyla 8 ay lik bi suresi var cok sıkıntılı bir is konya çelikleri koydu uyduruk bi mebran kaplama hadi gule gule biz cok sıkıntılı bi araziye 2 sene dolmadan bu stadı koyacagiz ve harika bi is cikarmis olacagiz parasizlikta cabasi :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı eski inönü

Yok artık herkes farkında çatının zor olduğunun. Kaba dediğin gibi en kolayı aslında.
ne biliyim abi kaba bitsin çatı 3 ayda tamamdır falan diyorlar. Çok teknik bir iş bu oyle basit bi çatı degilki. yani eger oyleyse kaba inşaat mart ayında da bitse olur.

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

@mustafa_(87) akşam stada uğrayacakmısın bende geçeceğim o tarafa sana denk getiririm beraber dolaşırız

Uğrayacağım abi beraber dolaşırız her zaman ki gibi 7'de oradayım.

Çevrimdışı CanEmre

sitede yine karamsarlık hakim kapalı eski açık köşedeki fışkırtıcı nereyi betonluyor bilen varmı uzun süredir orda
Çıkış kapısının yanlarına örülen demirler kalıplandıysa onlar betonlanıyor olabilir  :alala:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimiçi Necmi

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

orda ne kazik nede hafriyat varsi ayrica orda ihale gintas bitiremedigi icin iptal edildi ve yeni sozlesme yapildi o sozlesmeye sart kosuldu su tarihte bitirilecek diye ve maliyette artti dogal olarak bizim stadin catisi sadece 3 -4 ay surece yapimiyla 8 ay lik bi suresi var cok sıkıntılı bir is konya çelikleri koydu uyduruk bi mebran kaplama hadi gule gule biz cok sıkıntılı bi araziye 2 sene dolmadan bu stadı koyacagiz ve harika bi is cikarmis olacagiz parasizlikta cabasi :icool:

Tabii ki Konya'nın çatısı kolay o konuda haklısın bizim çatı Timsah arena gibi zor olacak asma germe sistemi.

Çevrimdışı Efe

ilk yukarida kirislerin baslangicini betonladilar simdi ne yapiyorlar bende anlamadim
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar akşam maçı izlemek isteyenler köy içine gelebilir orda olacağım :ok:

Çevrimdışı Efe

Çıkış kapısının yanlarına örülen demirler kalıplandıysa onlar betonlanıyor olabilir  :alala:

Evt olabilir aklima gelmemizti :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yigitcan1903

Forzada paylaşılmış
Burda paylaşıldı mı bilmiyorum
Videonun başında ve sonunda stadımız kısa da olsa görünüyor

Çevrimdışı Serkan7738

yine kabaca hesap yapma işine ittiniz en kötü ihtimalle konuşalım ozaman yinede yetişir kaba inşaatın şubatta bittiğini varsayalım şubatta çatı işi başlasın sadece hazırlık ve gerdirme işi 4 ay sürsün haziranda gerilir çatı gerilme yapıldıktan sonra koltuklar ve zemin çevre düzenlemesi vs 2 ay da tamamlanır o 2 ay içinde çatınında dış yüzeyi kaplanır ağustos sonuna maç oynanacak hale gelir çevre düzenlemesi hemen bitmesede olur içine girilsin yeterki yavaş yavaş halledilir ha kabası şubattan önce biterse çok rahatlıkla yetişir

Çevrimdışı brci

Forzada paylaşılmış
Burda paylaşıldı mı bilmiyorum
Videonun başında ve sonunda stadımız kısa da olsa görünüyor

iki üç hafta önce falan paylaşılmıştı çok güzel video ;)

Çevrimdışı capo di capi

Beyler hangi stad 1 senede bitmiş. Birde bizim stadın konumunu ve çıkan harfiyatı düşünün. Ve de borç batağında hacizlerle, icralarla uğraştığımızı unutmayın. Biz bir an evvel bitmesini istediğimiz için yavaşmış gibi geliyor. Bence normal seyrinde ilerliyor. Ama tt arena gibi bir konumada olsaydı belki kaba bitmişti. Yatın kalkın dua edin mabedimiz yerinde yapılıyor. Ben şükrediyorum bu duruma. Her geçen günde yükseliyor stadımız. Obitaş'ta Çiçekler'de elinden geleni yapıyor. Ne ka para o ka köfte. Adımız hıdır elimizden gelen budur. İnşaallah bugünde 3 puan alıp lige iyi başlangıç yapıcaz. 2 nokta atışı transferin eli kulağında. Avrupa ligi grubu dişimize göre. Biraz mutlu olalım, pozitif olalım rica ediyorum. Ve son olarak

Bizler için kanlarının son damlasına kadar mücadele eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi minnet ve saygı ile anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı Deniz

Çatı bence stadın en zor işi.Tamamen usta bir işçilik gerektiriyor .
Bizim çatı da böyle yapılacak

ysariusta

• Ziyaretçi

Yok ödeme yapabilir de mesela isim hakkı 10 senelikse stad açıldığı andan itibaren başlıyor diye biliyorum
İnşaat sırasında ödenen sadece yol kenarına konulan reklam panolarının parası. 5000 000 $ Açıldığı yıl 7 sonra ki yıl 8 9 diye artacak. Yani ilk iki üç yıl zaten standart bir ücret. Ancak 10 yıl boyunca bu gelir var. Fi yapının yaptığı gibi anlaşma var para yok gibi bir sorun olmaz. Stadı yapan Vodafondan alınacak para değil. Ha Fikret Başkan dışında biri olsa çoktan kırdırıp Etoo yu almıştı. :)

Çevrimdışı kyiv

İş dönüp dolaşıp paraya geliyor. Kulüp masrafları, transfer, bonservis, kulüp çalışanlarının maaşları, eski borçlar vs. vs. bunların arasında stadyum inşaatı için kaynak yaratmak inşaatı olağandan hızlı yapmak hiç kolay değil. Şu şampiyonlar ligine kalabilseydik inşaat çok daha hızlanırdı o bir gerçek. Ayrıca olimpiyat statında oynadığımız maçlarda maksimum hasılat elde edemedik.Hiç olmazsa önümüzdeki maçlarda stat ful çekse belki parasal anlamda rahatlayacağımızdan biraz daha hızlanabiliriz.

Çevrimiçi Necmi

Bu stadın minimum 2 aylık gecikmesinden ihsan coşkun suçlu.şantiye ortamını o kadar kötü yönetti ki staddaki firmaların hiçbiri koordineli çalışamadı.
kesinlikle buna katılıyorum işin başında iyi bir proje müdürü olsaydı biz şu anda kabanın bitim aşamasına gelmiştik

Etiketler: