Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 239 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5137296 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı sallapati

y.d stad yapmayacaktı hiç bir zaman o stad kafamıza çökecekti sonrada devlet el koyacaktı zaten batmış bir kulup olarakta sesimizi çıkaramayacaktık direkten döndük fikret orman geldi stadı yaptı Beşiktaşı düzlüğe çıkarmak üzere bu kadar yoğun çalışmayla bile 4 yılda anca kendimize geldik heralde y.d gitmeseydi 10 yıldan önce kendimize gelemezdik

2004 de 8 oyla kaybetmiş Fikret Başkan...

yani 5 kişi Demirören yerine Fikret Ormana oy atsaydı hiçbiri gelmeyecekti başımıza...

edit : özür dilerim 162 oymuş fark.. şimdi buldum   http://arsiv.ntv.com.tr/news/272059.asp
[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2016, 00:50:49 sallapati ]

Çevrimdışı Efe

wowda trabzon sayfasında merdivenleri bordo yapıpı beğenenmi arasın kesinlikle 1 olsun diyen mi ararsın 5 diyen mi arasın komple açık mavi olsun diyen mi ararsın bölünmüş durumdalar :D bence bu anket işlerine hiç girmemek gerek yönetim doğru olanı yaptı bence :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yasin..10

28 Ocak Perşembe Saat 18:00'de çektiğim anca atabildim. :s20:

Çevrimdışı sallapati

wowda trabzon sayfasında merdivenleri bordo yapıpı beğenenmi arasın kesinlikle 1 olsun diyen mi ararsın 5 diyen mi arasın komple açık mavi olsun diyen mi ararsın bölünmüş durumdalar :D bence bu anket işlerine hiç girmemek gerek yönetim doğru olanı yaptı bence :icool:

ya neden mavi rengi turkuaz seçmişler anlamadım... yap mis gibi barça mavisi...

Çevrimiçi Necmi

Koltuklarla ilgili son sözüm: nasıl ki markaların takım formaları için belli bir kategori sıralaması var: barca, madrid, manu, bayern 1.kategoride, yani o yılki en kaliteli tasarımlar ve kalıp onlar için kullanıllıyor, biz 3. sıradayız mesela....

Koltuklar 1.kategori bi tasarım ve imaja sahip olacak, bize ya da kulübe kalsaydı emin olun daha amatörce şeyler çıkardı
bu yönetimle birlikte o değişti mesela gri formada real sadece takım formaları formationken bizde taraftara satılan formalarda
formation du 3 senedir Beşiktaş A katagori dizayn la formalar yapılıyor. Fener formalarıyla karşılaştırın aradaki kalite farkını görürsünüz.
formalarımız oldukça kaliteli ve ayrıcalıklı dizayna sahipler. Zaten buda forma satışlarında kendini gösteriyor. Taraftarın büyük bir
çoğunluğu mutlaka sezon forması giyiyor. geçen seneki kırmızı ve siyah ondan önceki sene gri ve siyah muhteşem formalardı
bu seneki beyaz formamız real formasıyla aynı tasarıma sahip

Çevrimdışı yasin..10

Çevrimdışı Efe

28 Ocak Perşembe Saat 18:00'de çektiğim anca atabildim. :s20:
çok sağol hiç önemi yok ytonglar arayı olduğu gibi kaptmış anladığım bide üzerine küfeki atışı koyacaklar ve işlemi tamamlayacaklar küfeki işi hiç ilerlemiyor diyenlere gelsin adamlar ytong döşüyor :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yasin..10

Çevrimdışı yasin..10

Çevrimdışı Gonzo

düz mantık vodafone, img vb firmalarla koop ediyorsanız stad işini, koltuğa da birlikte karar vermek zorundasınız. misal, taraftar istedi diye kulüp diretse de, eğer trabzonun anketindeki kötü tasarımlardan biriyse seçtikleri firmalar buna ok vermez
zaten böyle bir çelişki yaşanmaması için işi en iyi bilen kimse şuan onun elindedir bu iş, kimse kulüp demesin...

illa kulüp de kulüp diyecekseniz şöyle söyleyeyim, bu dizaynı yapacak insanları bu firmalar yönllendirmiştir kulube, ya da kontroll ediyorlardır

Çevrimdışı vural

y.d stad yapmayacaktı hiç bir zaman o stad kafamıza çökecekti sonrada devlet el koyacaktı zaten batmış bir kulup olarakta sesimizi çıkaramayacaktık direkten döndük fikret orman geldi stadı yaptı Beşiktaşı düzlüğe çıkarmak üzere bu kadar yoğun çalışmayla bile 4 yılda anca kendimize geldik heralde y.d gitmeseydi 10 yıldan önce kendimize gelemezdik

Aynen katılıyorum, stad kafamıza çökmeyecekti belkii ama belli bir süre sonra çürük raporu verilip maç oynanması engellenecekti. İzinleri alacak becerekli bir yönetimde olmadığına göre belirli bir süre sonra devlet oraya çökecekti, bizede zeytinburnundan bir arazi verilecek belki 10 sene stadsız kalacak 50 sene geriye gidecektik .Fikret başkanın yaptıkları muazzam işler. Geleceğimizi kurtardı.

Çevrimdışı yasin..10

Çevrimdışı sherlock

Devam

emekçi arkadaşlar kemer takmadan nasıl çalışabiliyorlar akıl alır gibi değil ! kemer takanda can halatını bağlamamış..

Çevrimiçi Necmi

Sponsor getirme üzerine anlaştılar @Necmi abi zaten sponsor onlarla görüşmüyor olmak isteyen doğrudan bize geliyor.

Onlar bizim için ek sponsor arıyorlar her alana.
tamamda yetki onlara bırakılmadı onların işi sana yeni gelir kapıları bulmak
ama son onay senden geçiyor senin istemediğin ne bir firmayı sokabilirler nede senden habersiz bir iş yapabilirler.
zaten söylenenlere göre konuşuyorum kesin bilmiyorum ama sen zaten kongrede bu işleri yapması için yönetimi görevlendiriyorsun
it itine it bitine olmaz bu iş kongrenin yönetime verdiği yönetme yetkisi başka bir firmaya devredilemez sanmıyorum en fazla danışmanlık yapabilirler
karar mercihi sensin yine. yani koltuk dizaynına falan karar veremezler locaları tanıtım yapıp direk kulüp sattı ama VIP 1903 için img kapı kapı dolaşıyor
yani senin yapamadığın ayak işlerini yapıyorlar

Çevrimdışı sallapati

dayak yemeyeceksem birşey sorcam..  :D

bu küfekiler (özellikle tepede yatay duranlar) hiç sağlam durmuyor.. zamanla yerçekimine yenik düşmesinler..

taraftar giriş turnikelerinin üstüne sağlam koruyucu çatı yapmak lazım

Çevrimdışı Efe

Aynen katılıyorum, stad kafamıza çökmeyecekti belkii ama belli bir süre sonra çürük raporu verilip maç oynanması engellenecekti. İzinleri alacak becerekli bir yönetimde olmadığına göre belirli bir süre sonra devlet oraya çökecekti, bizede zeytinburnundan bir arazi verilecek belki 10 sene stadsız kalacak 50 sene geriye gidecektik .Fikret başkanın yaptıkları muazzam işler. Geleceğimizi kurtardı.

valla en son yıkılırken 13 haziran 2013 te numaralı çatısı baya yerinden ayrılmıştı daha dokunulmadan kolonlardan alınan örneklerde önceki senelerde çok iç açıcı değildi inönü stadının tadilata ihtiyacıda vardı Allahtan işler bizim istediğimiz gibi gelişti biliyorsunuz ali samiyenin kale arkası yıkılıp yeniden  yapılmıştı bu çökme riskinden çok tehlikeliydi bu yüzden  inönü olması gerekeni yaptılar :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yasin..10

Çevrimdışı Efe

dayak yemeyeceksem birşey sorcam..  :D

bu küfekiler (özellikle tepede yatay duranlar) hiç sağlam durmuyor.. zamanla yerçekimine yenik düşmesinler..

taraftar giriş turnikelerinin üstüne sağlam koruyucu çatı yapmak lazım
metal tutacakları var bişey olmaz alttanda birbirlerini destekliyorlar anca bi darbe alıp kırılırsa sıkıntı olabilir
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yasin..10

Çevrimdışı Gonzo

bu yönetimle birlikte o değişti mesela gri formada real sadece takım formaları formationken bizde taraftara satılan formalarda
formation du 3 senedir Beşiktaş A katagori dizayn la formalar yapılıyor. Fener formalarıyla karşılaştırın aradaki kalite farkını görürsünüz.
formalarımız oldukça kaliteli ve ayrıcalıklı dizayna sahipler. Zaten buda forma satışlarında kendini gösteriyor. Taraftarın büyük bir
çoğunluğu mutlaka sezon forması giyiyor. geçen seneki kırmızı ve siyah ondan önceki sene gri ve siyah muhteşem formalardı
bu seneki beyaz formamız real formasıyla aynı tasarıma sahip

Abi birinci sınıf, üst düzey vb diyebilirsin formalar için ama a kategori?? emin değilim... bununla ilgili (a kategori ollduğuna dair)kaynak verirsen bakmak isterim, o zamana kadar a kategori olmadığında ısrar edicem.

son dönem formalları ben de seviyorum o ayrı

Çevrimdışı sallapati

biz küfeki yavaş diyoruz ama tartışmasız en meşakkatli iş küfeki işi...

adamlar 20 metre yukarda taş işçiliği yapıyorlar.. saygı duymak lazım

Çevrimiçi Necmi

düz mantık vodafone, img vb firmalarla koop ediyorsanız stad işini, koltuğa da birlikte karar vermek zorundasınız. misal, taraftar istedi diye kulüp diretse de, eğer trabzonun anketindeki kötü tasarımlardan biriyse seçtikleri firmalar buna ok vermez
zaten böyle bir çelişki yaşanmaması için işi en iyi bilen kimse şuan onun elindedir bu iş, kimse kulüp demesin...

illa kulüp de kulüp diyecekseniz şöyle söyleyeyim, bu dizaynı yapacak insanları bu firmalar yönllendirmiştir kulube, ya da kontroll ediyorlardır

iyide img kimki karar veriyor hangi vasıfla onu vodafone la bir tutuyorsun bir firma sana para veriyor benim adım olacak diye ve belli haklarıda var
stadın maliyetinin üzerinde bir para veriyor ama diğerine sen para veriyorsun benim VIPlerimi sat diye para ödediğimiz bir firmayı neden karar mercihine
koyalım salakmıyız biz vodafone un bile yetkileri sınırlı ve anlaşma dahilinde öyle herşeye karışamıyorlar mesela iç reklam hakları yok ama dış reklam hakları onlarda
ama kalkıpta koltukları şu renk yap deme hakları yok yada koltuğu locayı kime satacaksın deme hakkı yok belki reklamlarda rakipleriyle anlaşma yapmamamız üzerine etik bir anlaşma yapılmıştır ama hepsi o birde stadın açılış şovlarında belli hakları vardır. Bildiğim kadarıyla stad konserlerinide onlar düzenleyecek ama buda seninde konser düzenleyemiyeceğin anlamı taşımıyor sadece önceliği var birde düzenlediği konserlerin maliyeti çıkarıp gelirini Beşiktaşa bırakıyor diye biliyorum.

Çevrimdışı sallapati

eline sağlık @yasin..10   ... kameranın zoomu mükemmel..
semer kaynak işi zoomlu..

Çevrimdışı Ekrem

Çevrimdışı BlackEagle26