Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 147 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5098400 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı tugozcan

numarali ve yeni acik ustte sponsor olmadigi icin kavisli tasarim uste kadar cikacak yeni acikta bitirdiler ama foto goremedik bence guzel oldu
Bende begendim kavisli hali cok guzel oldu

Çevrimdışı Efe

Bende begendim kavisli hali cok guzel oldu
şu 1903 tribunu bi takilsin o zamsn kapalida efsane goruntu olusacak gercekten cok guzel görünüyor tam bir arena :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Pikselli

Tribünlerin ışıklandırılması çok önemli.

Şuan gs maçını izliyorum, toki arena çok farklı duruyo.

Gündüz maçı olduğundan tribünler ışık almış bi de boş :evillol:
Onlarınki attan inip eşeğe binmek zaten :)
La Vittoria Sarà Nostra

Çevrimdışı ahmetx

Bir tahmin yapayım da buralar biraz hareketlensin , bence eski açık orta kısım çatısı şeffaf membranla kaplanacak.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı OrhanAker

Bir tahmin yapayım da buralar biraz hareketlensin , bence eski açık orta kısım çatısı şeffaf membranla kaplanacak.
Aklıma bir tek güneş ışığından daha fazla yararlanmak geldi..acaba

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Efe

Şöyle birşey dolanıyor piyasada... :alala:
onlari gordum vodafone hesabu biraz makara yapiyor ters donen koltuk falan  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

pek zannetmiyorum ama olmasi durumunda şasirmamda  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

Aklıma bir tek güneş ışığından daha fazla yararlanmak geldi..acaba

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hem güneş ışığı için hem de boğazdan çatının süt beyaz görünmemesi için olabilir.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Membran Carsamba gunune kadar 33 olacak ve ve 9 membran kalacak.Baskanin kesin aciklanacagi tarih 23 Nisan Protokol ve 30 Nisan resmi acilis.:-):-)
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı tugozcan

Lig iyice sıkıntılı bir hal aldi. 300 bin euro falan bakmadan en erken tarihte acmak lazim bu stadi. Bir stadtan daha fazlasi bizim icin. Son 4 mac kala açmak cok akil kari degil cunku o doneme kadar bir cok sey belli olur bence

Çevrimdışı Efe

ne sayacağım sen sayıyorsun ya :evillol:
şimdi 30 desen inanırım
nasıl güven vermişim ama 42 oldu mebranlar :kop:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı campeon2015

Bilgi mi tahmin mi ? Öyle birşey yapılırsa iğrenç olur

Bugun stada ugradım bir bakayım dedim 27 mebranı seriyorlardı ama gerekten cok zahmetli bir iş..  Güç kuvvet dayanmaz emekcilerin ellerine saglık .

Çevrimdışı kutalmis.pinar

8. Basliga son 13. Allahin izniyle yeni basligi Efe abi acacak ve stad insaat halindeyken acilan son baslik olacak.Kiymetini bilelim.B-)B-)B-)B-)
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Kartal Ç

Hay çok yaşa ferahladım şimdi :biggrinking:
Benim de aklımdan öyle geçiyordu ama aforoz edilirim diye sesimi çıkaramadım. Malum, anket biraz karıştırdı buraları bi de çatı lafı çıkarmayayım dedim  :outtahere: :lol:

Çevrimdışı campeon2015

Eski açık yarım kalmasından belliydi şeffaf yapıp güzelim stad mundar edilecek,

Çevrimdışı Pikselli

Lig iyice sıkıntılı bir hal aldi. 300 bin euro falan bakmadan en erken tarihte acmak lazim bu stadi. Bir stadtan daha fazlasi bizim icin. Son 4 mac kala açmak cok akil kari degil cunku o doneme kadar bir cok sey belli olur bence
Bu konuyla ilgili dün yada önceki gün konuşulmuştu 300 bin € verip serme çim yapılsa bile o hafta (tahmini) evimizde maçımız yokmuş.
La Vittoria Sarà Nostra

Çevrimdışı YunusEmre

Adam sadece tahmin dedi bence dedi ciddiye almayın her şeyi ya bekleyip göreceğiz ne yapılsa bi aciklamasi da olur m hakkak.. Hem bizim şeffaf membranları cam gibi değil küçük kküçük kareli..

Çevrimdışı Efe

bilgi veya gelişme falan yok hemen enseyi karartıyorsunuz beyaz olacak mebranlar merak etmeyin ahmetx kendine göre bi tahmin yapmış ben öyle bişey olacağını düşünmüyorum arkadaki çalışmalar nedeniyle vinç giremediği için yeni açıktan devam edildiğini düşünüyorum başka bi olasılık yok orda :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

Bilgi mi tahmin mi ? Öyle birşey yapılırsa iğrenç olur
neden iğrenç olsun buna benzer örnekler var

Çevrimdışı Hamza

Stadta bi aksilik cikmasini zor bekleyen ne kadar çok insan varmış. Bi tahmin üzerine, üstelik biraz ortalık hareketlensin diye yazıldığı da oradayken, fırsattan istifade ortalığı karıştırmaya çalışan ne çok insan varmış. Azcık mantık yahu açık brakcak olsalar 4 tane aralığı mi açık brakcaklar veya şeffaf brakcaklar. :alala: :alala:

Çevrimdışı ahmetx

Bu arada tahmin yaptık hemem gerçekmiş gibi algılamayın yahu :)

Çevrimdışı aek

eyv.Efe iyi gidiyorlar bakalım nazar değmesin. Bu mebranlar ile sütunların arasındaki şu işaretli bölümler böyle açık mı kalacak ?

Orası açık kalırsa fiyasko olur hem görüntü hem konfor hem güvenlik açısından rezalet

Çevrimdışı denilanz

Orası açık kalırsa fiyasko olur hem görüntü hem konfor hem güvenlik açısından rezalet
Sizden güzel bir şey duyabilecek miyiz acaba?