Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 152 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5098651 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Efe

bugün gün içinde sabahtan akşama kaç mebran takıldı acaba arkadaslar ?  :ishock: :ishock: :halay: :halay:
2 mebran takildi yarinada 2 tane ag hazir yarinda 2 mebran takilacagini dusunuyorum son 15 artik başka yok şeffaflar bakalim ne zaman baslayacak heralde beyazlar bitince hep birlikte girisecekler kisa suredd onlarida gerecekler
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı FARUK

SIS kazı işlemini tamamlamış, bundan sonraki aşamalardan bahsedebilirmisin peki zemin ile ilgili @FARUK ?
Bu aşamada çakıl tamamlanacak ve sulama tesisatı tamamlanacak
Görsellerden ve hibrit zeminle yapılmış başka bir zemindeki kullanılan sıralama şu şekilde
Bu çakıl üzerine sırasıyla :
-Daha ince taşlardan oluşan bir çakıl tabakası 5cm yüksekliğinde
-20cm yüksekliğinde orta incelikte yıkanmış kum ve ısıtma tesisatı
-En üste ise 12cm yüksekliğinde 90/10 oranında kum /toprak karışımı
Ardından tohumlama

Bu ekme çim için yapılacak işlem

Çevrimdışı Efe

bu ay sonu saha mebran koltuk imalatlari bitecej sadece sahanin hazir olmasini bekleyecegiz artik insaati bu ay sonu bitti kabul ediyorum ic kisimlarda calismalar surecektir ama en önemli 3 bolum nihayete eriyor saha koltuk mebran
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı iilkerr

Oncelikle forumda fotograf paylasan tüm arkadaslara tekrar tesekkurler. Sayenizde binlerce km uzaktan gun gun stadi canli gorurmus gibi takip ediyoruz. Bi sorum olacakti. Yeni acik numarali tarafi cevre duzenlemesi tahminen kac gunde biter. Baya bi isi var gibi gorunuyo. Tam gaz baslandigi zaman cabuk bitecegini umuyorum ama cok da isi varmis gibi :S

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Efe

Oncelikle forumda fotograf paylasan tüm arkadaslara tekrar tesekkurler. Sayenizde binlerce km uzaktan gun gun stadi canli gorurmus gibi takip ediyoruz. Bi sorum olacakti. Yeni acik numarali tarafi cevre duzenlemesi tahminen kac gunde biter. Baya bi isi var gibi gorunuyo. Tam gaz baslandigi zaman cabuk bitecegini umuyorum ama cok da isi varmis gibi :S

oralar yazi bulur
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı kartalpençesi

bu ay sonu saha mebran koltuk imalatlari bitecej sadece sahanin hazir olmasini bekleyecegiz artik insaati bu ay sonu bitti kabul ediyorum ic kisimlarda calismalar surecektir ama en önemli 3 bolum nihayete eriyor saha koltuk mebran
Şefafları günde kaç tane takılır hesapladın?
SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR

Çevrimdışı iilkerr

oralar yazi bulur
Eyvallah. Bana da oyle geliyo. Insallah cevre guvenligi diye bahane uydurup kullanim izni vermeme gibi bir durum olmaz. Prosedur nedir bilmiyorum gerci. Belediyeye ait oldugu icin bizlik bir sorun olur mu

Çevrimdışı kartalpençesi

Şefafları günde kaç tane takılır hesapladın?
@Efe  bana niye cevap vermiyorsun bir hata mı yaptım sana
SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

İnşaatı devam eden stadyumların % oranları olan bir site vardı. Hangisiydi hatırlayan varmı?
Turkiye stadyumlari&projeleri @Necmi abi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı emrecakmak

Bizim stada takılacak olan şeffaf membranların başka stadlarda örneği var mı inceleyebileceğimiz? nasıl duruyor merak ettim.

Çevrimdışı gaLaxyKartaLı

2 mebran takildi yarinada 2 tane ag hazir yarinda 2 mebran takilacagini dusunuyorum son 15 artik başka yok şeffaflar bakalim ne zaman baslayacak heralde beyazlar bitince hep birlikte girisecekler kisa suredd onlarida gerecekler

eyv.Efe iyi gidiyorlar bakalım nazar değmesin. Bu mebranlar ile sütunların arasındaki şu işaretli bölümler böyle açık mı kalacak ?
Physical Education Teacher

Çevrimdışı Serdkar

İnşaatı devam eden stadyumların % oranları olan bir site vardı. Hangisiydi hatırlayan varmı?

@Necmi abi buyur

http://www.stadyumlar.net/stadyum-insaatlari/

Çevrimdışı ZEKI

facebook sayfasinda en son guncelleme 22 subat

Çevrimdışı Kartal Ç

@Necmi abi buyur

http://www.stadyumlar.net/stadyum-insaatlari/

Yeni nesil stadlarda çatısı tribüne en yakın ve dolayısıyla en baskılı stad bizimki olacak belli ki. O sivasınki kayserininki falan neymiş öyle yaa. Tribünün en üstüyle çatının en tepesi arasına  2 kat daha çıkılır.

Çevrimdışı Efe

@Efe  bana niye cevap vermiyorsun bir hata mı yaptım sana
valla görmedim  :D şeffaflari 4-5 adet cok rahat sererler bence
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

eyv.Efe iyi gidiyorlar bakalım nazar değmesin. Bu mebranlar ile sütunların arasındaki şu işaretli bölümler böyle açık mı kalacak ?
buyuk ihtimal acik kalacak ama insanlar dusmesin diye bi korkuluk takilir diye dusunuyorum
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı FARUK

ysariusta

• Ziyaretçi

Numaralı - eski açık kısmında kesilen duvara merdiven yapılmış. Oradan direk çıkmak çok rahatlatacak yaya trafiğini.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı gaLaxyKartaLı

buyuk ihtimal acik kalacak ama insanlar dusmesin diye bi korkuluk takilir diye dusunuyorum

kapanmalı bence de bakalım görelim... :halay:
Physical Education Teacher

Çevrimdışı tugozcan

gün icinden:
Numaralida pikseller masallah en on siralara kadar gelecek nerdeyse :)

Çevrimdışı AhmetY

@Emre Keşküş tasarımları şimdi gördüm çok güzel duruyolar tam aklımdan geçtiği şekli dizayn etmişsin teşekkürler ellerine sağlık :D

Çevrimdışı Efe

Numaralida pikseller masallah en on siralara kadar gelecek nerdeyse :)
numarali ve yeni acik ustte sponsor olmadigi icin kavisli tasarim uste kadar cikacak yeni acikta bitirdiler ama foto goremedik bence guzel oldu
Şampiyon Beşiktaş JK