Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5133227 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Yasin02

Şuan stat kesin olarak hibrit çimle açılacak değil mi?

Başkan dünkü konuşmasında tek seferde halledilecek ve son teknoloji kullanılacak demişti , bu sebeplen büyük ihtimal hibrit çimle açılır
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı yldrmaydn

Bugün vodafone yazacak dedi vodafone yetkilileri ama değişebilir tabi.

Taraftar girişiyle ilgili bugün biz çıkarken  bi gerginlik çıktı bence onla alakalı bu yazı.
Seninle Başladı Hayat..

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Merhaba dün çekmiş olduğum fotoğraflar da bahsettiğiniz merdiven çok az da olsa çıkmış. Belki biraz merakınızı giderebilir  :)
Baya baya gözüküyor eyw kardesim..

Çevrimiçi Necmi

mobilden girince yazilar büyüyüp kücülüyor, sayfa yerinde durmuyor gibi. Nasil tarif etsem bilemedim

gecenlerdede yazmistim ama sorun gitmedi.

Nasil düzelir bu?
senden kaynaklıdır biz öyle bir sorun yaşamıyoruz ayarlarını kontrol et

Çevrimdışı ZEKI

Fotgraf ceken ve gonderen herkese tesekkurler.
Divan toplantisi icin o panolar oraya konulmustu, kalicimi gecici mi bilmiyorum. Taraftarin stada girecegi Yeniacik alt tarafta yapilacak çok is var, zemin kaplamasina baslanmamis bile (disarisi). Dun son basamaktan sonra yaklasik 70 cm lik bir atlama yapmanız gerekiyordu. Oraya rampa koymuslardi.
Bu arada dun gezerken ogrendigimiz diger bir bilgide numaralida basin ve 1903 vip koltuklarınin membranlar oraya gelene kadar monte edilmeyecegi yonundeydi. Orada butun koltuk raylarinin icinden kablolar geciyordu. (insanin aklina simdi geliyor neden fotografini cekmezsin diye  :bawling:
Oradaki koltuklarin arkasinda tv olacagi söyleniyordu bakalim gorecegiz.

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Kulübümüzden Açıklama
Yeni yuvamız Vodafone Arena'nın açılışına çok az zaman kaldığı bu günlerde, büyük taraftarlarımızın stadımızı gezme yönündeki arzusunun yoğunlaşarak arttığını gözlemlemekteyiz.

Stat inşaatının yoğun bir tempoda devam ettiği bu ortamda, güvenlik önlemleri ve inşaat çalışmalarını aksatabilecek bu tür talepleri üzülerek karşılayamamaktayız.

Taraftarlarımızın heyecanını anlayışla karşılamakla birlikte, bir an önce yeni yuvamız Vodafone Arena'ya kavuşmak için gece-gündüz çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Taraftarlarımızın bu durumu anlayışla karşılayacaklarına inanıyoruz ve artarak devam eden destekleri için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK
doğru söylemek gerekirse haklılar.. Çok yoğun ilgi var buda yavaşlamaya yada güvenlik problemine sebep olabilir.. Şöyle olabilir Rıdvan akar veya stad müdürünün belirlediği kişilerin gelip foto almasına müsade edilebilir..

Çevrimdışı Pikselli

doğru söylemek gerekirse haklılar.. Çok yoğun ilgi var buda yavaşlamaya yada güvenlik problemine sebep olabilir.. Şöyle olabilir Rıdvan akar veya stad müdürünün belirlediği kişilerin gelip foto almasına müsade edilebilir..

Bari canlı yayını açsalardı :)
La Vittoria Sarà Nostra

Çevrimdışı heart

Yeni açık arkada yapılan çelik yapılar ne olacak bilgisi olan var mı ?
... Gel benim ol sözlerim ol gecelerim kalsın gündüzlerim ol ...

Çevrimdışı Popular Demand

Beyaz futbol bile @Popular Demand in drone çekimini almış tv'de yayınlıyor şu anda :)

Link var mı? Son çekimi dimi? :D
          [img width=41

Çevrimdışı hüseyin yılmaz54

fotoğraflar için çok teşekürler çok güzel fotoğraflar.fotoğraflara bakıyorumda en üst basamaklara neden koltuk koyulmuyo izinmi yok arkaya camlar takıldıktan sonra gayetde güzel olur belkide 1000 taneden fazla koltuktan oluyoz böyle

Çevrimdışı yldrmaydn

Oraya mevcut kullandığımız yapıyla koltuk koymak imkansız ancak farklı bir sistemle yapabiliriz ama aklıma gelmedi sormak valla
Seninle Başladı Hayat..

Çevrimdışı raichu

[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2016, 18:34:21 Necmi ]

Çevrimiçi Necmi

buyrun efendim 25. dk da başlıyor  :D

linkdeki https  in s sini kaldırarak yayınlarsanız videoların görünmesini sağlarsınız

Çevrimdışı raichu

linkdeki https  in s sini kaldırarak yayınlarsanız videoların görünmesini sağlarsınız
pardon @Necmi abi teşekkürler bilgi için

Çevrimiçi Necmi

fotoğraflar için çok teşekürler çok güzel fotoğraflar.fotoğraflara bakıyorumda en üst basamaklara neden koltuk koyulmuyo izinmi yok arkaya camlar takıldıktan sonra gayetde güzel olur belkide 1000 taneden fazla koltuktan oluyoz böyle
belki koyarlar ama şu an için konmaz oralarda çalışmaya mani olur 1300 ün üzerinde koltuk sığar oraya

Çevrimdışı Yalçın

eski açıktaki restorant Divan (Koç) a verildi deniyordu.. Büfeleri bilmiyorum

Eski Acik Divan Grubunun. Rahmi Koc birakmadi orayi.
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimdışı ozan062

klüp tarafından yapılan son açıklama beni üzmüştür... yakıştıramadım.. fenerlileri bizden olmayan herkesi al sonrada ilgi artınca efenim bizden bu kadar:)

yahu kaç defa çevre illerden maça gelen insanlar hep kapıdan geri gönderildi 19mart 2015 tarihinde ahanda bende geri gönderildim:) bu anı yaşamış biri olarak kırgınım  :bawling:
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2016, 18:57:35 ozan062 ]
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı ddc1979

klüp tarafından yapılan son açıklama beni üzmüştür... yakıştıramadım.. fenerlileri bizden olmayan herkesi al sonrada ilgi artınca efenim bizden bu kadar:)

yahu kaç defa çevre illerden maça gelen insanlar hep kapıdan geri gönderildi 19mart 2015 tarihinde ahanda bende geri gönderildim:) bu anı yaşadığım için  :bawling:
Divan grubu olarak sadece eski açık değil tüm stadın işletmesini aldık çok şükür :)
ağaçlı yoldan yürümek...mabede varmak...

Çevrimdışı siyah-beyaz1903

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Keşke çatının hiç olmazsa bir tarafında Beşiktaş yazsaydı. İki tarafa da Vodafone yazılacakmış.

Çevrimiçi Savaş

Eski açık üst ortanın pikseller kötü mü olmuş yoksa bez,branda falan mı var orda.

Çevrimdışı martin40

Mayisin 2nci haftasinda Türkiyeye gelecem, Arena bitmis olur, stadi gezmek gibi bir sansim olurmu ? Bunun için kiminle görüsebilirim ?

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Son basamaga koltuk takilmazsa uzulurum. Arkasina bir boy uzunlugunda cam korkuluk gelecekse guvenlik sorunu kalmiyor.

Eger oraya guvenlik sebebinden dolayi koltuk koymayacak olsalar en ust basamagi ulasimi engellerlerdi taraftarlar cikmasinlar diye.

Aslinda guzel yuruyus alanida olabilir  :lol:

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Cati kolon yada kirislerine bir uygulama olup olmayacagi konusunda bir bilgi var mi ? Stada giden arkadaslar ilgili birisine sorabilirler mi ?

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Divan grubu olarak sadece eski açık değil tüm stadın işletmesini aldık çok şükür :)
peki anlaşma şartları ne.. Basında hiç çıkmadıda