Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 101 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5101121 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı FARUK

Çevrimiçi Necmi

Herkese selamlar,

Üye olmak bugüne kısmetmiş, uzun süredir ziyaretçi olarak takip ediyordum. Gerçekten stat hakkında hemen hemen herşeyi buradan öğrendim. Bu vesileyle herkese verdiği bilgilerden dolayı ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Fotoğraflar için ayrıca teşekkürler,çekenin ellerine sağlık.  :)
Hoşgeldin kardeşim

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bugün stadın şu halini görüp duygulanmamak elde değil.

1 kere olsun göremedim İnönü'yü ama ben de unutmayacağım. Nerden nereye..

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Savaş

Şu merdivenler de füme olaydı iyiydi. Beton çok sırıtıyor şuan.

Umarım boyanır, daha bi kaybolacaktır boyanınca.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bugün stadın şu halini görüp duygulanmamak elde değil.

1 kere olsun göremedim İnönü'yü ama ben de unutmayacağım. Nerden nereye..

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı sallapati

biz millete diyoruz koltuklara basılmasın diye... Ergin Aslan adlı gazeteci siftahı yapmış.. yazık...

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi Necmi

bir maç eksiğimiz var yediğimiz gol 20....fenerin yediği gol 19...onların defansı iyi bizim kötü nasıl bi çelişki...ülkemizde açılış yapma meraklısı siyasiler var istesekte istemesekte uymak zorunda kalınıyor...anlayış gösterilmesi lazım...başkanda futboldan anlıyor taraftar gibi düşünmüş..toki arenadan şampiyon olarak çıkacaz...osmanlı maçıylada hem stat hemde şampiyonluk bi arada olursa tadından yenmez başkanda böle düşünüyordur tahminimce :bandit:
Kaşınmayın biraz önce @Çağrı dan fırça yedim bu yüzden :D
futbol başlığına :bandit:  orda tek başına canı sıkılıyor herhalde :kop:

Çevrimiçi Necmi

biz millete diyoruz koltuklara basılmasın diye... Ergin Aslan adlı gazeteci siftahı yapmış.. yazık...

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Twitter hesabından saydırın hem tepki konursa basmayı düşünenlerde yeltenmez bir daha :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

stadi gezmeye basladiginizda inanin surasi neresi burasi neresi demekten, burda ne var ne olacka diye merak etmekten unutuyorsunuz. Bizde eski acik taraftar dolasim alanina cikmayi eski acik uste cikmayi unuttuk  :D unuttugumuz bu olsun. Ama yeni acık balkon koselerden harika gozukuyor. Stadin ilk sirasindanda en ust sirasindan da fotograf cektik. Bazi fotograflar iyi cikmamis kusura bakmayin. Su an icin fotograflarda bos oda olarak gordugunuz alanlar soyunma alanlari. Hala kendime gelemedim. Ust bas camur olmus takim elbisenin pacalari camur icinde  :evillol: :evillol:

Calisanlar cok yardimciydi. Hepsi canla basla calisiyorlar. Ust tavan kaplamalarini yapan bir kardesmizle konustuk bizim isimiz 15 gune bitiyor dedi. Zemin kaplamalari taraftar alanlarinin cogunda bitmis.
Fotolar ve bilgiler icin tesekkurler @ZEKI Abi

Gecen gunde soyledim bence stadin en güzel yeri yeni acigin Balkon bolumu sahanin ve tribünlerin tamamina hakimsin
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı sallapati

Twitter hesabından saydırın hem tepki konursa basmayı düşünenlerde yeltenmez bir daha :D

:D :D uyarmak lazım abiyi... hayır evinizde ayakkabıyla koltuğa çıkıp tepiniyor musunuz da stadda bunu yapıyorsunuz..

ben açıkçası Başakşehir stadında bile bunu yapanlara kızıyorum. Sen orda misafirsin.. Misafirliğe gittiğin yerde koltuğa çıkıyor musun?..

evimiz gibi görmek lazım stadı.. çekirdek  kabuğu bile atmamak lazım  :D :D

Çevrimdışı Hasan Tahsin

:D :D uyarmak lazım abiyi... hayır evinizde ayakkabıyla koltuğa çıkıp tepiniyor musunuz da stadda bunu yapıyorsunuz..

ben açıkçası Başakşehir stadında bile bunu yapanlara kızıyorum. Sen orda misafirsin.. Misafirliğe gittiğin yerde koltuğa çıkıyor musun?..

evimiz gibi görmek lazım stadı.. çekirdek  kabuğu bile atmamak lazım  :D :D
Dur öldürdün adamı  :) Kesinlikle katılıyorum
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı YunusEmre

19 mart olmayınca zaten tek tarih 30 nisan oluyor 9 nişana çoğunluk karşı başkan kesin okuyor bburaları  :evillol: :kop:

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Şubat 2016, 16:36:20
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Klasik derbi öncesi tahminim fenere yeniliriz.
Membranlar eski açığın üstünde yıllar sonra kapanacak mı tartışması da son bulmuş oldu çok şükür.
Fotolar süper elinize sağlık.
Mescidi de gördük.
Denizbankın z merdivene mi yapılmış inerken z mi çizecez:-)
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı TayfurU

Ya anlayamıyorum bursa yı nesne büyütüyorsunuz kayseriden ne farkı var ? Yazık valla ya rakibimiz değil bir şey değil neden 9 nisanda açılmasın

Çevrimdışı sallapati

Ya anlayamıyorum bursa yı nesne büyütüyorsunuz kayseriden ne farkı var ? Yazık valla ya rakibimiz değil bir şey değil neden 9 nisanda açılmasın

yetişirse açılır da yetişmeyecek diyorlar.. numaralı tarafı çok eksikmiş

Çevrimdışı martin40

Otobüsler gerçekten burada geçebilecekmi ?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Klasik derbi öncesi tahminim fenere yeniliriz.
Membranlar eski açığın üstünde yıllar sonra kapanacak mı tartışması da son bulmuş oldu çok şükür.
Fotolar süper elinize sağlık.
Mescidi de gördük.
Denizbankın z merdivene mi yapılmış inerken z mi çizecez:-)
Orasi merdiven degil abi , Koltuk olacak komple oranin ankrajlari gec geldigi icin oyle bos kaldi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı samet-53

Kimsenin bursayı büyüttüğü yok, sadece açılış maçında adlarının geçmesinden rahatsız.
Bu gece düşlerim dehşetli güzel

Çevrimdışı kadir137

Bence de anlamıyorsunuz. Biz bursayı büyütmüyoruz, küçültüyoruz. Beşiktaş gibi bir klubün hiçbir devlet desteği olmadan kendi başına inşaa ettiği böyle mükemmel bir stadın açılışında bulunmak bir şereftir. Ve ben onların bu şerefi hak ettiklerini asla düşünüyorum.
Ayrıca stadı açmamızdaki amaç olası bir puan kaybınım önüne geçmek ise eğer, siz zaten bursaya asla puan vermiyiceğimizden eminsiniz rakibimiz olarak bile görmüyorsunuz. E sizin görüşürüze göre de stadı bursayla açmamızın gereksiz olması gerekmez mi? Madem zaten kazanıcaz o zaman niye bursayla açalım? Biraz da kendinizle çelişiyorsunuz sanki.
Beşiktaş'la kafayı bozmuşsun diyorlar, çok şükür kafamız bozuk kanımız değil.

Çevrimdışı kadir137

Bence de anlamıyorsunuz. Biz bursayı büyütmüyoruz, küçültüyoruz. Beşiktaş gibi bir klubün hiçbir devlet desteği olmadan kendi başına inşaa ettiği böyle mükemmel bir stadın açılışında bulunmak bir şereftir. Ve ben onların bu şerefi hak ettiklerini asla düşünüyorum.
Ayrıca stadı açmamızdaki amaç olası bir puan kaybınım önüne geçmek ise eğer, siz zaten bursaya asla puan vermiyiceğimizden eminsiniz rakibimiz olarak bile görmüyorsunuz. E sizin görüşürüze göre de stadı bursayla açmamızın gereksiz olması gerekmez mi? Madem zaten kazanıcaz o zaman niye bursayla açalım? Biraz da kendinizle çelişiyorsunuz sanki.
Beşiktaş'la kafayı bozmuşsun diyorlar, çok şükür kafamız bozuk kanımız değil.

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Güncel
çatı bitmeden basın trübünü ve vib tribünü takılmıcak elektronik aksamlarından dolayı diğer koltuklar pazartesine biter 10 günede sabitlemeler biter gibime geliyor

Çevrimdışı Kartalizm06

Merhaba arkadaşlar forumu izleyici olarak epeydir takip ediyorum. Yorum yazıp kalabalık yapmak istemediğim için bu zamana kadar üye olup yorum yazmadım. Zaten sorulması gerekenleri soran çok ilgili ve bilgili arkadaşlarımız var. Hepinize teşekkür ediyorum. Hepinizin emeğine yüreğine sağlık.

Bugün başkanın açıklamasından zeminin serme çimden vazgeçilip ekme çim yapılacağını mı düşünmemiz gerek?

Peki ekme çim yapılacak olursa 70 gün diye biliyorduk bu süreç ne zaman başlamış saymalıyız?

Selamlar...

Soruma cevap alamasamda bir hoşgeldin beklerdim açıkçası.
Şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik,
Geceleri uyumadan sabahlar ettik,
Uçurumlara düşmeden tut elimizi,
Şampiyon ol BEŞİKTAŞIM mesut et bizi!

Çevrimiçi Necmi

Soruma cevap alamasamda bir hoşgeldin beklerdim açıkçası.
gözden kaçmışsın :nerd:
foruma fazla bakamıyorum atlayarak bakıyorum
hoş geldin kardeşim
geride bir arkadaş 3 Şubatta başladı demişti yanlış hatırlamıyorsam
sanırım sana cevap vermiş

Çevrimdışı eaglemania

benim tahminim stadin acilis tarihinin haftaya aciklancak olmasinin nedeni ; eger kupada yari finale kalirsak 20 nisandaki fb derbisiyle , elenirsek 9 nisandaki bursa maciyla acilacak olmasi olabilir

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Otobüsler gerçekten burada geçebilecekmi ?
oval kolonlar var burası yeni açık alt otobüs girişiyle alakası yok @martin40
normal otopark alanı