Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 144 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5098549 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Şubat 2016, 14:38:15
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
ahmetx membran sarı olacak dedi kesin bilgiyse yayalım :evillol:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Efe

ahmetx membran sarı olacak dedi kesin bilgiyse yayalım :evillol:
sari kirmizi falan olmayacak ondekiler belki ton olarak biraz degisik gorunebilir bi serilsin ona gore bakariz beyazla uyumlu olacaktir on taraf
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yavvuzz

Aramizda eksi sozluk yazari mi var yoksa :icool:
bunu yazan ben değilim fakat bizim site başlığı altında dört entryim var . Siteyi anlatırken dengesizin biri tarafından yavşaklık la itham edildiğim oldu , büyük bir ipucu buradan çıkarabilirsiniz.:D

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 08 Şubat 2016 (11:00) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @Rebel_Eagle1903   'a teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı Murat Gültekin

bunu yazan ben değilim fakat bizim site başlığı altında dört entryim var . Siteyi anlatırken dengesizin biri tarafından yavşaklık la itham edildiğim oldu , büyük bir ipucu buradan çıkarabilirsiniz.:D

tosun paşa benim derken şaka yapmadım arkadaşlar o entry yi ben yazdım  :) bizim forumla ilgili aklımda uzun bi entry var, sadece para toplama meselesiyle değil stad sürecinde yaşananlar yardımlaşmalar gerilmelerle alakalı, ileriki zamanlarda yazıcam inşallah
DJ uyuma Hakan Peker çalsana, ateşini yolla bana...

Çevrimdışı İhsan

Sigortalamak için tüm malın yurt dışına gönderilmesi mantığı çok yanlış. Sigortalayacak firma ilgili üretim firmasını kontrol edip ayrıca ülkemiz şartlarında gerekli test imkanları yoksa belli bir parça numune yurt dışına gönderilip gerekli testler sağlanabilir ama tüm malın tamamen yurt dışına gönderilmesi hiç mantıklı gelmedi bana.

Yurt dışına gönderme ihtiyacı genelde menşe ve vergi ile alakalı olabilir.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Mehmet92

Bu güzel enty'i ilgili başlığımızda da paylaşsaydı keşke  :) https://eksisozluk.com/besiktasarena-com--4446212

21 entry varmış bizim forumla alakalı hepsini okudum yönetimci diye sallamışlar size :D

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı Serdkar

Çevrimdışı Efe

Güncel
sabah cekilmis güncel degil faruk 4 tane yerde kedi yolu var vincte yerde
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi murat

Dün gece başakşehir stadında ısıtıcıları açtılar ama bir faydasını göremedik. Eğer böyle olacaksa hiç yapılmasın daha iyi.

Çevrimdışı heart

kirişlerin altına takılanlar neler @Efe abi ?
siyah uzunlamasına bir şeyler takılıyor.  :alala:
... Gel benim ol sözlerim ol gecelerim kalsın gündüzlerim ol ...

Çevrimdışı Efe

kirişlerin altına takılanlar neler @Efe abi ?
siyah uzunlamasına bir şeyler takılıyor.  :alala:
su borulari oluklardan gelen suyu alta tahliyr edecek borular
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Popular Demand

Aramizda eksi sozluk yazari mi var yoksa :icool:

5-6 tane daha vardı bu şekilde entry. Sağolsunlar hem takip ediyorlar hem de buradaki temiz yürekli kartallardan biri olduğunu belli ediyorlar :)
Seviyorum Beşiktaşlı adamları ya..
          [img width=41

Çevrimdışı Efe

Dün gece başakşehir stadında ısıtıcıları açtılar ama bir faydasını göremedik. Eğer böyle olacaksa hiç yapılmasın daha iyi.
isiticilari 1 saat evvelden acarlarsa bi yarari olur mac saatinde acarlarsa hic bi yarari olmaz bence
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı tangaz

20-25 metre yukarıdaki radyant ısıtıcılar ancak kapalı bir salonda ortamı ısıtabilirler stadımız gibi denize sıfır nispeten soğuk sayılabilecek bir ortamda en fazla 2-3 derece ortam ısısını yükseltir o da harcanacak enerjiye değmez bence. şayet tribün ısıtılması olacaksa benim önerim daha iyi o da şöyle. kafelerde masa bacağına takılan ısıtıcılar var bilirsiniz. şayet prekast köşelerine koltuk altlarına yani boylu boyunca ısıtıcı konursa ancak işe yarayabilir ama çok abartı maliyetler çıkabilir karşımıza.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Altuğ

21 entry varmış bizim forumla alakalı hepsini okudum yönetimci diye sallamışlar size :D

:iblush:

RT Butonunu bozuyoruz beyler  :eyes

Çevrimdışı martin40

@Efe abi, toplanan su zemini sulamak için kulanilacakmi yoksa sadece çati su toplanmasin diyemi yapilmis ?

Çevrimdışı Darkeagle

Vodafone Arena 08 Şubat 2016 (11:00) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @Rebel_Eagle1903   'a teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflar arasında geçiş yapmak için maus tekerleğini kullanmayı yeni keşfetmiş olmamdan dolayı kendimi kınıyorum .  :s20: :s20: :s20: :ebebe: :ebebe: :ebebe:
BEŞİKTAŞ SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN

Çevrimdışı Efe

@Efe abi, toplanan su zemini sulamak için kulanilacakmi yoksa sadece çati su toplanmasin diyemi yapilmis ?
altta depolar var oraya gidecek heralde kullanilir bedava su nasil olsa
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı attila_metu

çatı kolonlarının ordaki ytonglar ne işe yarıyor yada yarıyacak bilen varmı arkadaşlar?

Çevrimdışı toedeyou

Aslında her ikisi için

Çevrimdışı Alparslan

Güzel bir gün. Hava güzel membran için ağlar serilmeye başlanmış. Bu hafta membranlarda takılmaya başlanır hemen sanırım. Ağların bir kısmını takıp o kısmın membranını yapacaklar sanırım. Sonra diğer kısımların ağları takılıp aynı şekilde membranlar devam edecek. Umarım hızlı bir şekilde bitirilir. Stada herşeyden çok ihtiyacımız var bir an önce bitirilmeli artık.

Çevrimdışı heart

su borulari oluklardan gelen suyu alta tahliyr edecek borular

abi seni bulmuşken bir şey daha soruyum. :)
tarihi duvarın tamamı yıkılıp yenilendi mi ?
bir tarafının taşları duruyor daha.
dediğim yer yenilenip taşları koyulmuş yer mi yoksa ?
... Gel benim ol sözlerim ol gecelerim kalsın gündüzlerim ol ...

Çevrimdışı tangaz

çatı kolonlarının ordaki ytonglar ne işe yarıyor yada yarıyacak bilen varmı arkadaşlar?
en üstteki küfekilerin arası çukur kalmıştı oralara zemin böşemesi gibi döşeniyorlar.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona