23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş
23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş Skor : Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş Tarih : 29.02.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Ülker Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş  [Okunma sayısı 263227 defa] 23.Hafta / Fenerbahçe - Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

sallapati banlancak arkadaş değil sinirinden konuşuyo ..senin benim kadar iyi beşiktaşlıdır

"Sampiyonlugu bugun kaybettik arkadaslar.. Gecmis olsun...yilanin basini ezecektik bugun... Yilani ezemedik... O yilan bizi sokar skn haftalarda"

Evet şampiyonluğa inanmayan Bir Beşiktaş'lı.

Dışardan renkli ziyaretçiler Beşiktaş ümidini kaybetti diyor birbirini yiyorlar diyor.

Çevrimdışı sallapati

Valla macin siniri var uzerimde su an kusura bakmayin.. Ama taktik hatadan su maci vermemize cok icerledim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Uğurcan

Valla nasıl başlasam bilemiyorum ama iki kelime de ben etmek istiyorum en azından içimi döküp sinirimi stresimi böyle atmam lazım.
Maçta en çok korkum ilk 20 dk Fenerbahçe'den gol yemekti değil 20 dk 2 dk sabredemeden golümüzü yedik.Tabi golden önceki faul pozisyonu akıllara zarardı yazıklar olsun Cüneyt düdüğüne.
Golden sonra takım malesef panik yaptı iki pas yapamadık tek kişiyi suçlamıyorum takım olarak herkes döküldü ileri çıkamadık bu panikten dolayı.
İkinci yarı iyi başladık top oynayan taraf bizdik pozisyonları değerlendirseydik emin olun 1 gol Fenerbahçe'yi çözerdi ama olmadı kısmet değilmiş.Ne kadar konuşsak boş arkadaşlar canınızı sıkmayın ilk maçın diyetini ödedik iyi algı yaptı Fenerbahçeliler taaaa Olimpiyattaki maçtan beri hatırlarsanız Aziz Yıldırım çıkıp biz de Kadıköy de yeneriz diye açıklama yapmıştı.
Lig bizim için şimdi başlıyor temiz bir sayfa açıp önümüzdeki bütün maçları kazanmaya odaklanmalıyız Fenerbahçe illa ki puan kaybedecektir hatta ve hatta TT Arena da GS'den bile ümitliyim o maçta çok kan dökülür  :steamed:
Bu Takım Bu Sene ŞAMPİYON hiç şüpheniz olmasın yeter ki takımımıza sahip çıkalım birbirimizi kırmayalım gün birlik olma günüdür.
Deplasman Yasağının Kalktığı Gün Kadıköy İskelesine Yanaşacak Bir Vapur Delikanlı Size En Büyüğün Kim Olduğunu Tekrar Hatırlatacak.
-ASİ RUH-

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Tek sevindiğim bu fenerin potansiyel 4-6 puan kaybı var, bunların TD  si tam bir canlı bomba bugün biraz şans yüzümüze gülse 3-1 alırdık bu maçı, ama kurtulduğumuzu  sandığımız her zamanki gibi önemli maçlarda kötü oyna kaybet felsefemizi malesef yine hortlatmamız sonucı en kötü beraberlik olacak maçı şu fenere hediye ettik, bu maçı verenlerdrn alacağım olsun.

Çevrimdışı Abdurrahim S.

ellemeee istedikleri kadar mutlu olsunlar, onlarda gördü maçın 2.yarısının başında 1-0 galip ve evinde oynarken nasıl pozisyonlar verdiklerini, değerlendiremedik orası ayrı, bırak mayısa kadar sevinsinler, sezon sonu bi bursa bir denizli tramvası daha yaşacak adamlar.
Maç oynanmadan önce de yazdım.. Yenilgiyi de zaferi de uçlarda yaşıyoruz.. Sadece bir maç kaybettik. Ama görüyorum ki şimdiden fenere 4.yıldızı taktı bizimkiler. Sakin olup hocaya ve takıma güvenmeliyiz.

Çevrimdışı Emre Keşküş

-----------Boyko----------
Beck-- Marcelo --Tosic --İsmail
---------Atiba--Tolgay----------
Quaresma---Sosa------Töre
----------Gomez-----------

Çevrimdışı sallapati

"Sampiyonlugu bugun kaybettik arkadaslar.. Gecmis olsun...yilanin basini ezecektik bugun... Yilani ezemedik... O yilan bizi sokar skn haftalarda"

Dışardan renkli ziyaretçiler Beşiktaş ümidini kaybetti diyor birbirini yiyorlar diyor.
Abi.. Mactan once de ben boyle dusunuyordum.. Feneri boyle yorgun yakalamissin.. Ilk yari oyunu sogutup ikinci yari vuracaktin... Adamlari hem mac icinde , hem de lig yarisinda morallendirdik...

Çevrimdışı Oktay

düne kadar inanıyodu esas aramızda en baştan inanmayanlar var  onlara nedemek lazım bilmiyorum.

Çevrimdışı yavvuzz

maça konsante olmasaydı ilk yarı 2/0 dı volkanın ayağından mıknatıs gibi topu çekti
Lutfen tolgayi savunmayin , LUTFEN .

Çevrimdışı Necmi

Kirimli90 ın üyeliği silindi arkadaşlar.

Çevrimdışı sallapati

Fenerin tek cikis yolu vardi.. Ilk golu atmak... Ilk golu ilk 45-60 dk bulamasalardi bu mac bize donecekti... Quaresma oguzhan sosa çok luks oldu bu maca baslarken... Ortasahada ezildik..

Çevrimdışı Oktay

Lutfen tolgayi savunmayin , LUTFEN .
tespit yapıyorum..ben avukat değilim

Çevrimdışı can1903

Bizim sayın medya sorumlumuz çıkıp açıklama yapmıyacak mı. Yazık günah ya. Bir tane korkacak hakem yok yöneticilerimizden. Çık bi açıklama yap ya, fener yenilse A.Y şuan ateşküğüydü
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı EMİR EMRE

@atalay buralardaysa bir maç analizi alalım  :eyes

Çevrimdışı sallapati

Kirimli90 ın üyeliği silindi arkadaşlar.
Kirimli ne dedi ben kacirdim

Çevrimdışı Necmi

Sampiyonlugu bugun kaybettik arkadaslar.. Gecmis olsun...yilanin basini ezecektik bugun... Yilani ezemedik... O yilan bizi sokar skn haftalarda

ağır ol

Çevrimdışı Oktay

@atalay buralardaysa bir maç analizi alalım  :eyes
sana kısa analiz yapayım... liğe balans ayarı

Çevrimdışı Necmi

iyiki kaçırmışsın

Çevrimdışı Oktay

kırımlı bi üyeye küfür etti

Çevrimdışı Necmi

abi banlasanıza şöyle adamları herkes üye olurmu foruma ya ziyaretçilere kapatın bari foruma adamlar gelip ss alıp alıp gidiyor.

Bu kafa yapısı renklilerde yok içimizdeki rüzgar sağınakcılar,içimizdeki renkliler.
yavaş

Çevrimdışı kyiv

Öyle veya böyle mağlup olmayı hakettik. Artık bundan sonra zurnanın zart diyeceği yer başlıyor. Eğer bu akşamdan sonra şampiyonluk kaçarsa;

1. sorumlu Fikret Orman dır (Kendisini sevdiğim ve takdir ettiğim halde)

2. sorumlu Şenol Güneş (Bu sene çok emeği var takım üzerinde ancak sonlara doğru winner olmayı beceremiyor(haddim olmayarak))

3. sorumlu futbolcular ( özellikle de son haftalarda gözükmemeyi adet haline getiren başta Gökhan Töre, Olcay Şahan ve malesef Mario Gomez)

Bu takımın artık 2. olma lüksü yoktur. Bu akşam herkez kafasını yastığa koyduğunda adam gibi düşünsün ve buradan şampiyonluğu vermenin REZİLLİK olacağını kafasına kazısın.(özellikle futblcular ve Şenol Hoca ! ) Bir senenin emeğini geride kalan 12 tane dandik takımla oynayacağı maçlarda kaybetme tam anlamıyla insanın kendine ihanetidir.Bir daha Fenerbahçe ile maç yok. Kalan 12 maçta 12 galibiyet alacak potansiyel var. Bunu sahaya dökecek insanlar topluluğuna ihtiyaç var. Fikret Başkan  yarından tezi stat işini bırakıp şampiyonluk için Ümraniye ise ümraniye deplasmansa deplasman bu takımı konsantrasyonu düşmeden diri tutmalı.

Çevrimdışı sallapati

ağır ol
Abi sinirden yazdim ama bu mac avucumuzdaydi..  Saha disi islere tevessul edecekler bu saatten sonra... Aziz yildirim faktoru yuzunden boyle dusunuyorum..

Çevrimdışı Scout

Biz Bu Maçlarda Sakinliğimizi Koruyamayacak İsek Şampiyon Olmayalım , Şampiyon Takım Bu Zor Zamanlarda Aldığı Destekten Belli Olur Herkesi Sakinliğe Davet Ediyorum  :duman:
Pika Pika

Çevrimdışı Abdurrahim S.

Bu asla veda değil biz yine geleceğiz! 15 bin kartal 7 martta Başakşehir'e.. Bize yakışan budur.. Tüm maçlarımızı kazandıktan sonra fenerin ne yaptığın zerre önemi yok

Çevrimdışı sallapati

Beyler aramizda gorus farkliliklari olacaktir.. Onemli olan hakaret ve asagilama olmasin.. Saygi cercevesinde tartisiriz

Etiketler: