Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı
Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı Skor : Beşiktaş 1-1 Lokomotif Moskova Tarih : 05.11.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Felix Zwayer (Almanya)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı  [Okunma sayısı 69929 defa] Beşiktaş JK - Lokomotif Moskova / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 4. Maçı

Çevrimdışı EagleForce

Bu tur maclari ligde de oynayacagiz ve bir turlu cozemedik. Bisey degil sampiyonluk da gidecek. Gomez gibi adam var bi pozisyona sokamiyoruz. Sampiyonluk giderse bu sene baskan hic stad falan demesin. Veli geliyo mu haftaya?
[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2015, 21:07:15 EagleForce ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Eleştiri yap kardeşim veri koy ortaya senin haddin değil onu yazmak. Bir de kusura bakma yazmış şaka mısın?

Takımı gömersen bende eleştiri mi yaparım niye zoruna gidiyor ?

Sen böyle bir günde 4 milyon kar ettik diye lakayıt görüş bildirirsen bende yazarım.

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Bununla ne ilgisi var oyuncu almamanın Coşkun abi?
E  alsan  AVrupada  oynatamayacaksın.Sınırlı  kadron.Haa  ligde  oynatırım  dersen  o  ayrı.

Çevrimdışı can1903

Yav sıkıntı orta saha anladık ya yazmanıza gerek yok.

Quaresma kötü oynadığında sahneye çıkanları, Olcay için bekliyorum sahneye.

Rezalet bir 45 oynadı.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi COB

Dedim söyledim kimse inanmadı 10 kişi kalmış takımı yenicektik dedim.Evimizde moskava'yı yeneceğimizin garantisi yok dedim al bak sonuç ortada.Lizbon'u deplasmanda yenersek bende futbol'u bilmiyorum.Moskova,sporting el ele üst tura biz bakarız arkasından.

Ben demiştim, bu olmazsa futboldan anlamiyorum tarzi yorumlar bence diğer arkadaşlara saygisizlik oluyor. Benim de bu maçla ilgili şüphelerim vardi.

Kazanmamiz lazimdi kazanamadik.  Bu kadro rehavete girince maç falan kazanamiyor, Şenol Güneş önlemini almali,  yoksa Avrupadan sonra ligde de başimiz ağirmasin.

Devre arasi 2 transfer şart oğlu şart.

Çevrimdışı legendmaster

bjk takım savunması halen rezalet adamlar yürüye yürüye kaleye gelebiliyorlar lokomotiv tamamen beraberliğe şartlanarak gelmiş galibiyete oynasalar farklı kazanırlardı her maç aynı rezil takım savunması yeter artık

Çevrimdışı OrhanAker

Yahu atiba topun üstüne otursa saklasa iki faul alıp soğutacaksın oyunu.kenardan niye uyarmazlar anlamam 1-0 yapmışsın x takım kendi sahasind
ayken acelkeyle oyun baslatır.
Oyun aklimiz yok maalesef

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tolga

L.Moskova zaten çıktı artık.

Lizbon'a yenilmezlerse son maçta bir beraberlik yetebilir.

Aksi olursa son maçı da kazanmak zorundayız.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Kasım 2015, 21:03:08
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Gençler bakın sene başı Fener şampiyon  bizi ezecekler diyenler aynı şekilde öyle olamayız böyle bittik o gitsin bu gitsin diye başladı.

Ya sakin olun, ya sakin olana kadar yazmayın. 1 maç ile hocayı takımı gömmek nedir? Bu takım lider, Avrupa liginde de durumu hala iyi.

Bugün Lizbon yenerse haftaya 8-7-6 olacak puanlar. Biz kazanacağız 9 olacağız. Diğer maçta Lizbon kazanamazsa Rusya'da son maç yenilmemek bile yetiyor bize neyin telaşı bu?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozan062

yine lider eksikliği var yine takımı toparlayan yok boyle anlarda yani defansta yine soyle silkelendirecek adam yok

ve tolganın dediği gibi herkes böyle oynamaya baslıcak ve  bütün sırrımız ortaya cıktı ve biz yine aynı oyuncu grubuyla oynucaz sasırtma yok yine bilicin yaptıklarını tekrarlıcaz:))

ama bu senol gunes faktoru varken en azından bir yerlerde toparlarız ama onemli nokta su

erken havlu atmayı cok seven bir kadro var yıllardır hep savurduk liderlikleri hocaya buyuk iş dusuyor
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Golde tolganın hatası var mı ?

Durdugu yer bile ofsayt !
Kaleyi ortalamsi gerekiyorken Sol direk dibinde bekliyor , Direk dibinde beklersen Topu aglarindan cikarirsin ki oylede oldu zaten
Herseyi gectim topa bakiyor adam ! insan bi atlar bisey yapar Bi Musleramiz yokki !!
Sali Gunu musleranin alti pastan vurulan topu nasil cikardigini bi izlesin Tolga Bey !!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı eski inönü

Her şeyin bedeli var. 4 orta sahayla sezona başlarsan, üstelik bunlardan 1 tanesi 24'üne girmeyecek kalitede ise, bunun bedelini ödersin. Yine iyi geldik bu noktalara. İnşallah devre arasına kadar çok dagılmayız.

Çevrimdışı can1903

Muslera...

Tolga..

Winner derler ya doğru işte, Musleran olsa bu maçı alırsın.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Nartallo

Bu Rhodolfo'da millet ne görüyor, ben anlayamıyorum.

Herif önündeki topa ayağını sallayana kadar rakip yerden kalkıp topa dokundu ya, böyle bir şey olabilir mi..

Bu kadar topu Franco'da oynuyordu zaten...

Çevrimdışı Kadir G.

Takımı gömersen bende eleştiri mi yaparım niye zoruna gidiyor ?

Sen böyle bir günde 4 milyon kar ettik diye lakayıt görüş bildirirsen bende yazarım.

Bütün mesajları mı okumuyorsan veya okuyup ne dediğimi anlamadıysan o senin kapasitenle alakalı. Seni muhattap alarak yazdığım bir şey yok müdahil olmazsın.

Al tekrar yazıyorum takımdaki çoğu oyuncunun seviyesi bu. İsmail daha ne kadar iyi oynayacak. Orta sahan eksik tek başına Atiba her yere koşmaya çalışıyor. İlk haftalardaki hali var mı Atiba'nın? Düşecek doğasında var makine değil bu adam.

4 milyon kar ettik yazmam sana batıyorsa alıntılama mesajlarımı.

Çevrimdışı atalay

Skor odaklı konuşuyorsunuz ve günah keçisi yaratıyorsunuz.

Beyhude!

Çevrimiçi COB

İsmail ve Töre berbat oynadı mı? Pardon nerenle izledin sen macı birader. Arkadan mı izledin. Yukardan mı? Sorarım Gomez ne yaptı ki macta. Ben de Mario Gomez kötü oynadı desem ?

Ben gözlerimle izledim birader,  sen nerenle izledin?  Arkadan mi,  yukardan mi?

Çevrimdışı can1903

Tabela.

Çevrimdışı legendmaster

yüzde 80 elendik zaten sporting hele ki moskovayı deplasmanda yenerse ki yenebilir bizim sportingi yenmekten başka çaremiz kalmayacak o da bana göre mümkün değil

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Kasım 2015, 21:06:01
  • Beşiktaş / Bodrum
E  alsan  AVrupada  oynatamayacaksın.Sınırlı  kadron.Haa  ligde  oynatırım  dersen  o  ayrı.

Neden oynatamayasın abi? İstediğin 21 oyuncuyu kaydedebiliyorsun Uefa için? Devre arası da listede 3 değişiklik hakkın var.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Maçın 1-1 bitmesine öne geçtik diye üzüldüm ama çok da önemsemiyorum da bu kadar hırpalanmanın ne manası vardı madem kazanmayı beceremiyorsunuz...pazar bursa ya takılırız ve asıl lig gidecek...İlk yarıda 6-7 puan açamazsak şampiyon olma şansımız çok düşük...Ayrıca 2 maçtır Şenol hoca yüzünden kaybediyoruz hakkımızda hayırlısı.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Tolga

ben aynı kanıda değilim pozisyonlarımız var ciddi olabilecek ataklarda engellendi kötü oynamadık ki kalede sorunumuz var tolga son maçlarda düştü

Kötü  oynadığımızı ben de düşünmüyorum ama yeteri kadar pozisyon üretemedik.

Tempo yaptığımız dakikalarda aşırı efor sarfedince golden sonra oyundan düştük.

Bursa da Pazar günü L.Moskova gibi oynamaya çalışacaktır
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kadir G.

Sene başından beri söylüyoruz alsalardı listeye yazacaklardı işte abi.

1.5 ay diye diye geçiştirenler devre arasında orta saha zaten almazlar.

Çevrimdışı fatihbjk

Bu grubun en iyi takımı lisbon olduğunu düşünüyorum. Lokomotif le maçları ne olur bilemem ama. Buna göre bi hesap yapmak lazım.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Kasım 2015, 21:08:00
  • Beşiktaş / Bodrum
Muslera...

Tolga..

Winner derler ya doğru işte, Musleran olsa bu maçı alırsın.

Can yazınki karşılaştırmalara başladın yine. Maçın içini eleştirin şu maçın Muslera ile Tolga ile ne ilgisi var?

Son dakika o top içeri girse ne olacaktı? Skor üzerinden yorum yapıyorsunuz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: