Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5521913 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı osman1903

Biri şu @bjk_mabet i dürtebilir mi artık iyice unuttu burayı

Çevrimdışı Serkan7738

ohaa demek istiyorum abi bu ne naapmış bunlar böle giderse salı uzun oluklu biter

Çevrimdışı Yasin A.

Çevrimdışı ilhan mansız

Salı günü uzun oluklu boru işi büyük ihtimal biter. Aysonuna kadar hava koşulları da müsait. 1 ocak itibarıyla membrana geçilebilir.

Çevrimdışı mehmetthedum

Mir ofis, koltuk  deposunun fotoğrafını paylaşıp, sabırsızlanıyoruz mesajı geçmiş  :)
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı kutalmis.pinar

KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı FARUK

Yeni takılan 4 koltuk oldukça yakın görünüyor birbirine
Eski açıkta değişiklik yok uzun oluklu için yeni açığa ağırlık verilmiş ritz kartalı fotoğraflarına göre

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Dün mü takmışlar bu uzunları bugün mü bilmiyoruz fotoğraf gelmedi dün yeni inönüden, bügün taktılar ise gayet iyi bu hızla 5-6 tane daha takarlar en az.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Deniz

Su catiya parca takma islerini yagmur ve kar gelmeden bir an önce bitirelim
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Sezer94

Yeni takılan 4 koltuk oldukça yakın görünüyor birbirine
Eski açıkta değişiklik yok uzun oluklu için yeni açığa ağırlık verilmiş ritz kartalı fotoğraflarına göre

Abi koltuklarin arkasinda neden korkuluk yok ?
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı FARUK

deneme amaçlı takılmıştır yine

Çevrimdışı harund1k3

Pek ihtimal vermiyorum @Sezer94 ama cok fazla tepkiden sonra belki alternatif bir korkuluk secimine gidilebilir. normalde once korkuluk takiliyordu. dedigim gibi cok dusuk bir ihtimal ama insallah boyledir :).

Çevrimiçi murat

Değiştirileceğini düşünmüyorum muhtemelen imalatları tamamlanmıştır.

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı ALI RIZA

ysariusta

• Ziyaretçi

Pek ihtimal vermiyorum @Sezer94 ama cok fazla tepkiden sonra belki alternatif bir korkuluk secimine gidilebilir. normalde once korkuluk takiliyordu. dedigim gibi cok dusuk bir ihtimal ama insallah boyledir :).

40 küsur bin koltuk işin bitmesine 3 ay kala değiştirilir. Ciddi misin ya? Gerekten bu kadar kolay mı olur zannediyorsunuz? Koltuklar siparişe göre hazırlandı. Tekrar imalat yapsan 6 ay sürer

Çevrimdışı Anıl

40 küsur bin koltuk işin bitmesine 3 ay kala değiştirilir. Ciddi misin ya? Gerekten bu kadar kolay mı olur zannediyorsunuz? Koltuklar siparişe göre hazırlandı. Tekrar imalat yapsan 6 ay sürer
Korkuluk diyor Yunus abi, he onun da değiştirilmesi mümkün değil :)

Çevrimdışı SerhanÖzdemir

İyi hızlanmışız uzun olukluda da bakalım akşam son durum ne olacak  :icool:

Çevrimdışı harund1k3

Korkuluk diyor Yunus abi, he onun da değiştirilmesi mümkün değil :)

Yok ben de biliyorum pek mumkun gozukmuyor ama iste keske olsa diyor insan.

Çevrimdışı Efe

Su catiya parca takma islerini yagmur ve kar gelmeden bir an önce bitirelim
ay sonuna kadar kar görünmuyor yagmur sıkıntı yaratmiyor artik yagmurluk bi isimiz kalmadi ay sonuna buyuk isler bitecek zaten kalirsa kedi yolu ve bi kac semer kalir sonrasi drenaj kar yagsa bile drenaj calismasi surer sonucta makine yerleri kazacak boru dosuyecek
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı osman1903

Bugün fb stadının yanından geçerken dikkatli bir baktım da stada fener stadının da üstü membranmış

Çevrimdışı Efe

tahmini 11-12 tane falan takilmis toplam olarak uzun oluklu boru aksama 15 i bulsalar tam super olur
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

Calisiyorlar idi emekçiler takiyorlardi kufeki iyi gidiyor idi...!

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK